Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Habanerko - dzis Twoje urodzinki więci Ci życzę Ci - subtelnej niecierpliwości wiosny,łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni i mądrosci dostojnej zimy. Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chciałabym aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój 1000-ce BUZIALKÓW od Dianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> wiele radości, miłości no i podwójnego zdrowia i wytrwałości 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba--->życzę Ci tego wzystkiego czego sama dla siebie sobie życzysz:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kigana-->dziękuję,fotki doszły:) A w odpowiedzi na pytanie -to moja orchidea jest w doniczce,jest biala z charakterystycznym sobie różem,jest podobna trochę do...?motyla? nie wiem.. jest śliczna i polecam Ci zażyczyć sobie:)):)) pasuje do każdego wnętrza i dluuuugo cieszy oko.Mogę to stwierdzić,bo koleżanka dostała na ślub,też w doniczce,zaraz po ślubie się przeprowadzali więc kwiatek bez problemu przeżył transport na nowe lokum,byłam u nich miesiąc po wprowadzce i...kwiatek był jeszcze piękniejszy!nie pytalam ile i czy jeszcze(?)stoi,a ślub mieli we wrześniu:))ale przy okazji zapytam.Narazie muszę odczekać,bo życie pisze takie niespodziewane scenariusze...i w styczniu zmarła jej mama:( miala 45 lat:( wic to pytanie może poczekac. U mnie już chyba po zimie! bo zaczynają się jakby rozstopy.Nie wiem co prawda jaką pogodę zapowiadają dalej..,ale jak dla mnie -niech sobie ta zima kończy.:)Szkoda ze i ferii koniec:(a mojego remontu końca nie widać:(i z łańcuszka prac stworzył się łańcuch!;( Narazie,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka-------->spoźnione a serdeczne zyczenia ; Z okazji przyjęcia kolejnej wiosny na kark wszystkiego tego co jest naj ... świata w kolorach tęczy niech dobry anioł w trudach Cię wyręczy, niech miłość w serduszku radośnie błyska i niech przy Tobie zawsze będzie osoba bliska... 😘😍🌻a to co pod serduszkiem niech rosnie w zdrowiu i spokoju. Haba---------->Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego,:) nadziei w sercu,duzo spokoju i miłosci od najbliższych w tym magicznym okresie oczekiwania.😘😍🌻 Kigana------->fotki doszły.Dziekuje:) Podobam mi sie to ,ze tym ktorzy juz oo urodzinach nie \"wytyka \" sie ile to już mają za soba :D Pozdrawiam:)🖐️ a u mnie wciaż wieje i wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus wodniki!:) Benia 🌻 Gofra 🌻 Diana 🌻 Habcia 🌻 Wszyskiego naj naj najlepszego z okazji urodzin!:) Szczęścia, radości i pogody ducha! Niechaj spełniają się Wam wszystkie marzenia!🌻 Wybaczcie, że wpadam tu tak rzadko, walczę z sesją. Dopiero półmetek. Zostały mi jeszcze dwa egzaminy w lutym. Obecnie próbuję doprowadzić swoje natatki do ładu i składu, dostałam w tym celu cudny skrypt z prawa gospodarczego - nie wiem tylko czy się z niego śmiać czy nad nim płakać, bo co chwilę wynajduję kwiatki typu: \"Rząd przekonał ustawodawcę aby wstrzymał ten rejestr dla osób fizycznych, bo nie ma co ich fatygować do sądu bo mogą się tam czuć nieswojo, obco i mogą być zagubieni.\" Coś mi się zdaje, że ja będę się czuła bardzo nieswojo, obco i zagubiona na egzaminie z tego:P:( Ale jestem optymistka pełną gębą - egzamin wypada w walentynki, może więc profesor tknięty strzałą amora zlituje się nad losem biednego studenta i da coś banalnie prostego, apelując jednocześnie o życie w atmosferze wzajemnej, szczerej, bezinteresownej przyjaźni, w myśl hasła - Kochajmy się! :):P Dzięki za fotki Kiganko!:) Też się muszę kiedyś wybrać za zachodnią granicę, ferie tuż tuż...:) Trzymajcie sie ciepło!:) Jeszcze wpadne oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba dużo zdrowia ciepła cieplutkiego dużo radości słonecznych dni. aby każdy dzień był chwilą na którą czekasz🌻 🌻😍 u mnie roztopy :) zimno wiatr i do wiosny dalekospioch pozdrowienia dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz wam dzisiaj powoli chodzi internet u mnie tak wsciekam się jak tak długo muszę czekać na otworzenie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> wiedziałam, że się tabelka spodoba :) Ever ---> skrypt jest doprawdy zajmujący, cóz to za osobowość musiała go napisac i ilez wysiłku włożyć w to pasjonujące zajęcie :P I skoro \"Rząd przekonał ustawodawcę aby wstrzymał ten rejestr dla osób fizycznych, bo nie ma co ich fatygować do sądu bo mogą się tam czuć nieswojo, obco i mogą być zagubieni\", to Ty wchodząc na egzamin może powiesz, żeby pan profesor wstrzymał to egzaminowanie studentów, bo przeciez wszyscy wszystko umieją i nie ma co was fatygować na salę egzaminacyjną, gdyż możecie poczuć się nieswojo, obco i zagubieni :P Ale sie zamotałam ...:D Gofra ---> w sobotę byłam w kwiaciarni i sobie orchidee pooglądałam, moze faktycznie na urodziny sobie ją zażyczę :) Jutro do pracy .... ale mi się nie chce ...... już od paru dni śni mi się szkoła i to tak niezbyt miło, co się kurde dzieje, nigdy tak nie miałam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mi net chodzi normalnie, mimo wichury, odwilży i czego tam jeszcze ... :o Ale jak masz radiówkę, to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Haba, Paula Spóźnione, ale szczere najserdeczniejsze zyczenia: wszystkiego najlepszego, słoneczka wesołego, szerokiej drogi, wiatru w żagle, wygodnych butów i słodkiego miłego życia. :) 🌻 🌻🌻 ❤️ 👄 Kigana - dlaczego Pauli nie ma w tabelce? A tak nam dyskretnie przypomniałą, ze ma urodzinki hihi ;) Paulisia dodatkowe buziaki ode mnie 👄 Hejo PS. Polak będe w Kraku 2 i 3 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba Ty Gowniaro! Wszystkiego najlepszego duzo duzo duzo zdrowia duzo milosci braku ochoty do lezenia w szpitalu pomimo 6 kg znajomych cudownej rozowej Mai we wrześniu umowy na czas nieokreslony ;-) spełnienia marzen i krotkiego połogu ;-) ;-) ;-) Jestem w czesciach... Koli--> Pauli chodzilo o forumowe urodziny..własne ma 13 lutego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia, Gofra, Diana 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spóźnione ale nie z mojej winy...... wszystkiego co sobie wymarzycie, spokoju, szczęścia i miłości :) wróciłam!!! kurde, juz nie chcę tam wracać:o mam dość: 1. chrapiących bab 2. marudnych bab 3. brudu :o 4. leżenia 5. telewizora na pieniażki:D 6. braku kultury i wychowania 7. i paru jeszcze rzeczy ;) 8. oczywiście braku neta:D dziekuje wszystkim za dobre słowa, życzenia i przejawy sympatii :) fakt.... komputera mi brakowało strasznie:( na szczęście działają jeszcze telefony i miałam mały hot line :D korzystajac z okazji chciałam baaardzo serdecznie podziękować Jo, Isie, Koli, Polakowi i wszystkim strażakom małopolskim ;) 👄 aaaaa zapomniałabym... mam dość czerwonych tabletek po których czułam się jak naćpana i spałam całymi dniami :o na wszelki wypadek wzięłam je do domu w razie jakby ukochana teściowa przyjechała. tylko ciekawe...samej zażyć czy mamusię poczęstować:D:D dobra.... idę nogi do góry wyłożyć ;) trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W legnicy słońce no i słoneczko zaglżdneło do wodików habcia wróciła :)🌻 zrób wszystko ,aby tam nie wracać !!!:O pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam no i dla wszystkich wodniczek , wodników pa pa caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> super, ze już jesteś 😍😍😍 I tak tam długo wytrzymałas .... podziwiam i Ciebie i wszystkie 2 w 1 ;) Mam nadzieję, ze to był jednorazowy wyskok do szpitala i się nie powtórzy :) Jestem już po pierwszym dniu pracy, po 2 tygodniach wolnego. Było całkiem nieźle .... trochę nowości, małego :p stresu z tym związanego ... jutro kolejny dzień i cała ta machina ruszyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi bardzo i straszliwie, żem nie mogła w stosownej chwili złożyć życzeń jubilatkom, niestety złośliwość techniki nie miałam kilka dni netu :( dziewczęta spóźnione, ale gorące i szczere życzenia Benia ---->wielu uśmiechów , a mało troski, jak najmniej smutków, dużo radości 🌻 🌻 🌻 Gofra --> sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, mało troski, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń 🌻 🌻 🌻 Haba--->życzę Ci Habciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była, życzę Ci życia w miłości długiego oraz zdrowia dobrego 🌻🌻🌻 na wszelką przypadłość pozwolę sobie wyprzedzić nieco bieg zdarzeń i i kolejnemu jubilatowi przesłać słów kilka Polak --->życzę sukcesów i życzę szczęścia, niech będzie słońce- pogoda bogaczy, niech będą tylko niedziele 🌻🌻🌻 wszystkich pozostałych serdecznie pozdrawiam z ośnieżonych, choć jeszcze kilka godzin temu wiosennych, kujaw pisał dla Was Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawkę za oknem smutno deszcz pada ,a ja nie taka bardzo zadowolona.:O Kiedy jest taka pogoda popadam w zły nastrój 😭.Zapewne dzisiaj połknę magnez może to mi poprawi samopoczucie.:) jeszcze do tego muszę się sprężyćczeka mnie wielkie gotowanie dędę gościc mojego siostrzeńca :classic_cool:, . Ciociu pyta a zrobisz jabłecznik ,bo wiesz że ty w rodzinie nasmaczniejszy pieczesz.;)no to ja dumna i blada wczesnym rankiem wzięłam się do pieczenia;) obiadek też dobry zrobię no i dużo zrobię bo takich menów jakich będę miała dziś na obiedzie to trzeba nakarmić jak należy 😍 Jak są głodni to by konia z kopytami zjedli;) no to teraz coś na wesoło -Wie pani, mój mąŻ JEST TAKI UCZUCIOWY. Naprawdę? - tak. Kiedy zmywam naczynia,on mówi: Kochanie, zamknij drzwi. Nie mogę patrzeć, jak się zapracowujesz. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> no to Twój mąż drzwi nie może zamknąć, tylko musi patrzeć, jak się męczysz przy zmywaniu ;) Czekaj ---> młody umie ciocię podejść :D:D:D ale to już tak jest, że ma się słabość do takich stworów, które jeszcze umieją odpowiednio w oczka popatrzeć .... i cioteczkę dowartościować :D mówię to z własnego doświadczenia :D:D:D Czytaliście o pomysle pisu na zdrową moralnie rodzinę ?? Aż się cała zjeżyłam w sobie, jak to czytałam :o To tak, jakby mi ktoś z góry narzucał, jaką mam mieć rodzinę, nie pracować, a w nagrode dostanę wejściówki do kina .... boszeeeee, to za kraj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłecznik udany już zjedzony:) obiadek też zjedzony kolacja też 😭 Kigana z tymi oczkami to masz rację ,ale to sympatyczne :) już jestem 😴trochę wiadomości prysznic i spać 💤 jak to dobrze że że w piłce ręcznej jesteśmy tacy świetni aby tak dalej pa pa całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyś nie czytała wiadomości na interii`:P załamka;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mam dzisiaj doła, złość, płacz i wszystkie złe nastroje. a to wszystko przez mojego dyrektora byłam na rozmowie z nim. w życiu mnie nikt tak jeszcze nie potraktował. jak mogłam tak postąpić!! to nie godne kobiety XXIw. poczułam sie jak ........... puszczalska. cholera...powiedziałam mu ze nie podpisywałam żadnego zobowiązania że nie będę uprawiała seksu w trakcie trwania mojej umowy o pracę. i wogóle miałam ochotę napluć mu w pysk. żałuję że nie zabrałam dyktafonu bo byłby niezły przykład mobbingu. a poza tym to jestem najlepszym pracownikiem i odnowią ze mną umowę o pracę ...... kiedy już urodzę i będę po macierzyńskim :/ normalnie szok!! czeka go jednak małe rozczarowanie. MUSI mi przedłużyć umowę bo 28.02 będę już po 3 miesiacu i może se nagwizdać:P ale co mi krwi napsuł dzisiaj to szlak. Kigana---> słyszałam co nieco o wejsćiówkach do kina. dzieci będą głodne ale za to se popatrzą na wielki świat. trochę mi to sie kojarzy z lizaniem cukierka przez papierek;) jeszcze trochę a będziemy żyć jak w Rumunii za czasów wielkiego wodza :o co prawda mam drzwi w kuchni ale mimo tego nie korzystam z nich. może dlatego maja mi przywieźć za niedługo zmywarkę do naczyń ;):D:D idę się zrelaksować jakoś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> no po prostu brak słów na takiego skurwiela 😠 Ale, ze w przyrodzie nic nie ginie, no to wróca do niego te słowa ... już jestem ciekawa w jaki to sposób nastapi :P Mam nadzieje, że w domu i w spokoju, z widokami na zmywarkę, odzyskasz równowagę i dobry nastrój 😍 W sumie pogoda jest tak zryta, że nie sprzyja dobrym nastrojom, ale trzeba sobie jakos poradzić. Rzucam trochę różowości i błękitów 😍😍😍🌻🌻😍😍😍🌻🌻😍😍😍🌻🌻😍😍😍🌻🌻😍😍😍🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba--> szef zamiast się cieszyć, że rośnie średnia :) i że będzie kto na przyszłe emerytury pracować ;) to dziadyga się nie popisał :O nie przejmuj się, bo nie warto marnować czasu na rozpamiętywanie tych bzdur :D ❤️ może w ten sposób ktoś potraktuje jego żonę, kochankę, córkę, synową............ a może zazdrości ci że sam nie może być w ciąży :P Polak --> 1000 lat i super pracy w Polsce :) cobyś na obczyźnie nie musiał sie już dorabiać :D spełnienia wszystkich marzeń ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój na tlenie znów istnieje :) jeśli ktoś ma ochotę :) zdaje się że od bardzo dawna nikt tam nie zaglądał :) bo jakiś nadgorliwy admin-sprzątacz go usunął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×