Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ever zapewne to nie ten klimat musisz być cierpliwa gorące dni nadejdą WLosy odnowione zafarbowane jak miło kiedy się wraca z inną głową:) u nas zimno na dol sl.😭. wodniczki bAdzcie dobre na wiosnę dla wszystkich. ........................................................................ Na lekcji polskiego Jasio musi wymienić trzy zwierzęta na literę\"R\" - Ryba robak... robotna pszczółka!! cha cha ................................................................................Policjant zagaduje wędkarza: - Czy ma pan kartę wędkarską? - Mam, ale panu nie odstąpię. ................................................................................Obcokrajowiec rozmawia z Polakiem: - czy wyszedł pan już za mąż ? - Po polsku mówi się : \"czy już się pan ożenił\"- - Nie, ja jeszcze nie . 🌻 :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgośki wszystkiego dobrego w dniu imienin wczoraj jakoś wyszło mi z głowy że macie święto STO LAT ♪♪♪♪ STO LAT♪♪♪♪ 🌻 Gofra 🌻 Gosia 🌻 lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> to będzie dopiero w lutym :) Ale nutki zrobiłas perfekcyjne :) Co trzeba nacisnąć ? Bo już nie pamietam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie pamiętam jak się robi nutki i serduszka😭 /te czarne serduszka/ wróciłam znad morza skontrolowałam stan Haby może i reszta ciężarnych by opowiedziała czy wszystko ok byłam też w Poznaniu:) a teraz próbuję odzyskać siły bo jutrzejszy dzień miał być luz a nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana,ale ze mnie gapa zawsze byłam roztargniona i śpiąca [ śpioch]😭 Wybaczcie Małgośki w lutym zapewnw zapomnę ???Choć kto wie?????? Nutka- trzymasz lewy alt naciskasz cyfrę jeden następnie cyfrę trzy po chwili puszczasz alt gotowe ☼☼ :) ☼☼😘 No wreszcie śnieg jak ładnie zimniutko czyściutko Wczoraj wieczorem miałam wielkiego lenia naczynia nie umyte , a dzisiaj wsciekam się że sterta naczyń w kuchni żle zaczęłam dzień 😭 Wsciekam się też bo ciągle odkładam zakup zmywozmywarki, --oj głupia ty\" Chłopiec♀♀------- lewy alt i cyfry jeden dwa BAdzcie zdrowe przyszłe mamy czy chłopak czy dziewczynka ? Aby zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i spadł śnieg :O :O :O :( :( :( muszę w końcu kupić kozaki 😭 a więc prognoza pogody z tv się sprawdziała - miał spaść śnieg w środę w centrum Polski - i spadł :( mam nadzieję że ten śnieg to tak tylko przelotem ;) i za kilka dni znów wiosna się pojawi :D pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> w końcu Wodniczka jesteś i masz prawo być roztargniona :D Co do naczyń - a co się przejmujesz :P Pewnie już wszystko ładnie błyszczy i lśni i niepotrzebnie się wkurzałaś. Co do zmywarki - to stwierdziłam, że też by mi się przydała i szkoda, że w momencie projektowania kuchni nie uwzględniłam tego sprzętu :( Wbrew pozorom, nawet przy dwóch osobach, to się tych garów uzbiera przez cały dzień. Może następnym razem .... Gosia ---> też nie lubię śniegu i jak dziś go zobaczyłam to .... :o Od razu wszystkiego się mi odechciało :( No dobra, już nie będę smęcić, miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Duszyczki, w sobote idziemy na bal mysliwski, puscialam sie wiec w poszukiwaniu zaginionej kiecy...No i coz to byla za kolomyja!!Istna Barbapapa ze mnie tudziez Lola lub Olopa!Matko!!Biustu to by mi kazda pozazdrscila ;-) nawet sama Pamela! ale nie tego ociosania i brzucha jeszcze takiego ni malego ni duzego czyli wzdecie i zero talii!!!!!!!!!!! Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!Co sie mojej mamie za to dostalo..jakby winna byla ;-) Ale niestety wyrzyc sie na kims musialam ;-) Ale dorwałam jedna jedyna z lamparta ;-) ;-) i pan maż Pani sprzedawczyni powiedzial ze wygladam KLASA i ze jak mnie maz zobaczy to zaraz bedzie robił drugie dziecko ;-) :-) :-P nie powiem humor mi poprawil ;-) Ledwo siedze w tej pracy mam zle ustawiony komputer krzywo musze trzymac głowe i potem mnie wszystko boli!! A wczoraj zjadłam tak:4 sledzie ze sliwka pomidorowa oraz chleb z orzechem i zywiceka wszystko w ciagu 15 minut..ale jadłam tak zawsze!! chce do domu!!!! a gary u mnie stoja od poniedzialku bo bierze mnie na wymioty na ich widok..czasami dobrze byc w ciazy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeaaahhhhh!!! bedzie Michalina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> no to możesz kompletować te wszystkie różowości ;) A tak swoją droga, to dla dziewczynek jest większy wybór, jesli chodzi o ciuszki. Zauważyłyśmy to z bratową, szukając ubrań dla młodego. I kolorystyka też była bardziej różnorodna - jesli chodzi o ubranka dla dziewczynek. A śnieg sobie pada i pada, pada ..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przypominam tabelkę:) Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, 24 lata, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* --> jeśli się czegoś naprawdę z głębi serce chce to marzenia się spełniają :) gratuluję Michaliny ❤️ u mnie ze śniegu tylko pies zadowolony :D JUTRO pierwsze życzenia !!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kongratulejszyn JO! idę się rozejrzeć za jakimś prezentem różowym:D no i Haba ma dzis wyjsc ze zamknięcia... mam nadzieję że już wsio ok będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze napisać że walnęło mi na musk i kupiłam sobie na te śniegi kozaki na 9 cm obcasie:P idę sprawdzić stabilność butów, jak się połamię to będę miec wolne:P 180 cm w tych butach mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzilo o to ze rozpoczelam stronke czyli sobie przetłumaczylam to na szczesaliwosc w realizacji marzenia pt. michalina... Bedziecie gratulowac jak usg powie ze to girl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> zdaje się że w Wawie nowe wybory będą :O co ty na to? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> będzie Michalinka :) skoro nad tym pracowałas - pracowaliście tak usilnie :D Isa ---> na taką zimę, jaka była do wczoraj to idealne buciki :) Ale od dziś ... no to nie wiem ... ale wypróbować możesz :) U nas przestało padać, dzieciaki wyleciały na dwór i szaleją. Jeszcze te parę dni ferii co zostały mogą wykorzystać, bo potem ... Wczoraj przeżyliśmy kolędę, przyszedł najmłodszy, chwilkę posiedział i poleciał dalej, bo mu proboszcz nadprogramowo dołożył rodzin do odwiedzenia. Skomentowaliśmy to z Postrzeleńcem - jak ten już wyszedł, że proboszcz już się nachodził po kolędzie, teraz niech młodzi biegają. Cały dzień dzisiejszy przesiedziałam w domu, przechodząc od kompa przed tv i na odwrót, a na obiad zamówiłam pizze - mimo, ze Postrzeleniec zupke ugotował i ją oczywiście zjedliśmy. Ale cóż - zima idzie, więc trzeba zapasik tłuszczyku sobie odłożyć \"na zaś\". Ciągle głodna chodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dni jakieś dziwne nastały. Czyżby ci znani ludzie jakoś razem się umówili by odejść? Najpierw Kapuściński, potem Krystyna Feldman .... I jeszcze jakiś sportowiec, czy trener chyba z Poznania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi i rence całe:P po śniegu się nieźle biegało, gorzej na wyśłizganym terenie;) JO no to zgodnie z wróżbą w takim razie:D Gosia8 ja zachwycona nie jestem:( w końcu prezydentka to moja faworytka, mam nadzieję że w końcu ktoś mądry jednak powie że nasz ukochany rząd nie ma racji... nie będę tu politykować bo jestem dość określona politycznie:) i może nie wszystkim się spodobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z uwagi na tego małego małpiszona, co Go mam w domu, ucieszyła mnie zima. Brak sprzetu do zjeżdżania spowodował powrót do lat dzieciństwa i wczoraj zjeżdzaliśmy na worku z sianem ;) Było gitowo, dziś mamy zamiar wypróbować w tym celu łopaty ;) Mały pierwszy raz zjeżdzał z górki i trzeba było widzieć tę radochę ...i te czerwoniutkie polichy z dołeczkami ;) A teraz najserdeczniejsze zyczenia naszym jubilatkom: Benia, Gofra : Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim! 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam wszystkich PS. Mam od wczoraj migrene i z tego wszystkiego zapomniałam zadzwonic do Haby :( Habcia sorki dziś zadzwonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniczki! Witam przede wszystkim dzisiejsze solenizantki 🌻 Benia ---- oby spełniły Ci się najskrytsze marzenia, by radość w Twym sercu codziennie gościła, i byś prze szczęśliwa była! ❤️ Gofra ---- niech optymizm Cię nie opuszcza, a każdy dzień niech będzie piękniejszy! Zasługujesz na to, co najlepsze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Benia ---> w dniu Waszych urodzin życzę Wam miłości i abyście umiały odnajdywać radości z codzienności 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻:classic_cool: Diana24 ........................ 26 stycznia, 24 lata, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Dawno mnie nie bylo ale chyba zjawiam sie w pore. :) Ha wracaj szybko do zdrowia :) Benia,Gofra - Wszystkiego dobrego w dniu urodzin, duzo zdrowka,milosci i sczescia oraz zadowolenia z zycia :) A juz dzis odwiedzam Polandie na 2 tygodnie :) Bedzie ktos w Krakowie?Jakby co to zapraszam, chetnie sie spotkam i wypije .. cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENIA ❤️ GOFRA ❤️ Życzę WAM wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażen i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, a szczęście w swe ręce łapcie każdego dnia 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Koli --> a jak twoje siedzenie przeżyło zjeżdżanie z górki na pazurki ;O Isa --> jest jeszcze nadzieja :) zobaczymy co powie sąd :) pozdrowienia dla przyszłych mam ❤️ trzymajcie się ciepło :) i dla pozostałej ferajny :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Benia Gofra!!!!!!!❤️ Sto lat Sto Lat niech zyja zyja nam niech zyyyyja naaaaaaaaaaaam!!! Wszystkiego co najlepsze, trafnych decyzji, czterolistnej koniczyny, przyjaciól prawdziwych, 6 w totka, marzeń pięknych spełnienia nierealnych - życzę Ja 2 w 1 :-) 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia i Gofra ❤️🌻 no spełnienia wszystkich marzeń i też Wam życzę 6 w totka:D i miłości, i szczęścia i ....... i........... i.......... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia i Gofra uściski przesyłam od Haby🌻 zresztą wszyscy macie uściski od niej! uprzejmie donoszę że Majka ma 8 tygodni i 1dzień, serducho wali porządnie, w zasadzie jest wszystko ok, ale chcą na Habę jeszcze popatrzeć przez tydzień - ciąża widać jej sprzyja:) i się laska podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia! Gofra! Najlepsiejszego!!!! 👄 👄 cmok cmok Ja tylko tak na minutke. Pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki 🖐️ Tesknie za Wami okrutnie! kiedys sie zjawie na dłuzej to cos wiecej klikne ale teraz czas goni i trza leciec ciezko na chleb pracowac... :o ehhh ;) pa pa buziaków 102~!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×