Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Polak 🌻🌻 wszystkiego najlepszego! zdrowia , miłosci i kasiory! Haba❤️ aż i mnie szlag trafił, cholera najchętniej nakopałabym mu w dupę... cholera jasna, mam nadzieję że żona i kochanka tego pana spotkają się na porodówce i skopią mu zbiorow dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Haba- no chyba już Ci przeszło co? No co się dziwić zszokowałąs chłopa ? A swoją drogą to fakt, że to przykład moze nie mobingu, ale napewno dyskryminacji kobiet. Polak - samych radosnych chwil w życiu, sukcesów i w ogóle wszystkiego naj, naj...:D 👄 No i spadam bo wkuwam ......\"Poradnik przygotowania przemysłowych studiów feasibility\" ;) Mam nadzije że to moje wkuwanie nie pójdzie na marne .... Buziaki dla wszystkich ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak🌻👄❤️ Wszystkiego Najserdeczniejszego,samych miłych wrażeń i spełnienia marzeń! pozdrowienia dla wszystkich wodnikowych duszyczek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ---> wszystkiego dobrego :) życzę Ci, byś znalazł miejsce, gdzie będzie Ci dobrze 😍🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka : Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak--------->W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym marzy Twe serce. Żebyś zawsze miał z kim, miał gdzie i miał za co!:D😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!:) Tomek - wszystkiego naj naj naj raz jeszcze;) 🌻 Spełnienia wszyyyyystkich marzeń!:) Zmykam kochani, doktryny społeczne i polityczne wzywają. ...Wg mojego profesora wszystko można ująć doktrynalnie... Może to i prawda, ale jak czytam o doktrynalnym ujęciu państwa, później o doktrynalnym ujęciu genezy państwa, następnie o doktrynalnym ujęciu władzy w państwie i w końcu o doktrynalnym ujęciu klasyfikacji państwa to przyznam się szczerze, że mam już serdecznie dość!!!:P Jeszcze jedno doktrynalne ujęcie czegoś państwowego i zgłupieję do reszty! :O Ale jakimś cudem daję radę... brat upiekł mi placek ze śliwkami więc nie jest źle:) Tata ugotował zupę na obiad:D jak chce to potrafi;) Nie mam nic przeciwko temu żeby mężczyźni dla mnie gotowali:D mogliby też pozmywać po sobie od czasu do czasu:> Habcia zazdroszczę Ci tej zmywarki!;) Kolorowych snów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozumiem że nikt dziś nie ma urodzin ale dzien dobry chociaż powiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i w totka mogę iść zagrać:D to w nagrodę chyba że topik podniosłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> w dużym lotku kumulacja :D Chcę wiooosnyyyyy :D i słońca :D buźki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!! :)):D:D ja te chcę słonko............buuuu,no i końca remonta też chcę:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :):> a ja chcę żeby sie kumulacja w wydawaniu MOICH pieniędzy skończyła:P o 20.00 przyjeżdża pan od ubezpieczenia samochodu :o buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol wszystkiego dobreg spóznione ,ale szczere🌻Sto lat ♪♪♪♪ Haba ja też ci zazdroszczę tej zmywarki A tym szefem to nie martw się durny i egoista on zapewne nie kupi żonie zmywarki jeśli żonę ma :O żegnam was idę się kurować dopadła mnie grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak...serdeczne, choć spóźnione życzenia urodzinowe...moc szczęścia, miłości..a przede wszystkim spełnienia marzeń!!!!!! U mnie po malutku...tzn. ciągle leże-bo muszę:) uczę się..jutro mam wielgachny egzamin!!!!-buuuuuuuu...jak nie zalicze to ojej...będę płakać pół dnia! Dostałam od gina zwolnienie do 9 lutego..więc sobie siedzę w domciu ile można. Mężuś mi gotuje, sprząta....Boski facet!Do tego cierpliwy..niestety, ale do 12 tyg. musze leżeć w łóżku..a zaczyna się włąśnie 8:)hurra! Pozdrawiam Was cieplutko z zimnego Olsztyna. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia wszystkim życzę. Wszystkie przyszłe mamy bądzcie zdrowe pa pa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż pobiegłam do tabelki sprawdzić czy Pola przegapilam ale Alan ma dopirero 6!!:D mi się zepsuła pralka i brudem zarastam:O tj ciuchy zarastają:O do której mam najbliżej? i chyba zagram w tego totka, chcę nowe auto!! bo własnoręcznie to chyba nigdy nie zapracuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, czy Pol to było od Polak???:D:D mam dziś jakieś \"zapóźnienie\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> do mnie nie tak daleko ;) pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jeju!!! Ale sie porobiło!!! Mama Haba w ciazy!!! Padne! Będę miała braciszka albo siostrzyczke!!! ?Ja jak zwykle sie dowiaduje o wszystkim ostatnia!!!! :o Normalnie czuje sie poniewierana!!! Tylko tatus kochany taki i powiedział córce ;) bo musiałabym sie sama domyślac a z mysleniem u mnie osttnio bywa ciężko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też moze zagram :) Może wygram kase i kupię dom :D:D:D:D To jest moje marzenie i mam nadzieję je spełnić w najbliższym czasie :P Isa ---> powodzenia w naprawie pralki :) Do mojej masz jakieś 250 km :D W sumie chciałam się spytac, jak już jestesmy przy tym temacie ... czy któraś z Was ma moze taką ładowaną od góry?? Jak czyścicie pojemnik, zeby było tak dokładnie? Bo chyba ten jeden się mi zapchał i nie bierze płynu do płukania :( Diano ---> a po co masz płakac ?? Zdasz i już !! A jak nie zdasz jutro, to zaliczysz w innym terminie. Nie masz co takich emocji maleństwu przekazywać, bo ono może później przezywać każdy egzamin itp. Oglądaliście wczoraj mecz?? Myśmy oglądali, moze nie cały czas, ale końcówkę w całości. Co za emocje :D Może ta ręczna doczeka się wiekszej popularności. Ja ostatnio grałam w podstawówce. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim monitorku jest już 3.02 więc Wszystkiego najlepszego życzę jubilatkom Kigana❤️🌻 Czekaj❤️🌻 Koliberek❤️🌻 Jo*❤️🌻 ale Was się zebrało z tego 3!!!=popularna data u nas w szuwarkach:D Wodniczki kochane! by wszystko Wam się spełniło a to co kochacie zawsze Wasze było! nooo może wszystko to mało realne,ale......prawie:) Pozdrawiam tez nie jubilatki,choć miesiace są nasze!") pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLI ❤️ KIGANA ❤️ JO ❤️ CZEKAJ ❤️ Dziewczęta------> niech Wam słonko zawsze świeci, niech kochają Was faceci, niech Wam szczęście zawsze sprzyja, niech radosna będzie każda życia chwila 🌻 🌻 🌻 🌻 Cudowną mamy w tym roku zimę :D , ale mnie już prawie wykończyła ta szarzyzna no i wczoraj przez pół nocy walące w szyby deszczysko:(:(:( Przyszłe mamuśki trzymajcie się zdrowo , obyście jak najszybciej mogły funkcjonować normalnie, gdybym musiała leżakować tyle co Wy, to szybko zamknęliby mnie na oddziale, dla niebezpiecznych stworzeń pozdrawiam WSZYSKIE pozostałe SZuwarki i do miłego, pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 🌻😍😘 Koliberek🌻😍😘 jo* 🌻😍😘 oczywiście slynne STO LAT ♪♪♪♪ wygranej w toto dużej:) spełnienia tego co sobie życzyćie 😘 wczoraj skreśliłam też toto ,wlaśnie zaraz sprawdzę może jestem bogata ;):) Diana bądz poszłuszna Kigana dobrze radzi egzaminy są ważne, ale teraz najważniejsze jest dziecko tymbardziej że jest to ciąza zagrozona. Przyszla mama ma być w formie:):) A wiecie przyszłe mamy ginekolodzy zalecają aby przyszla mama nawet kilka razy dzinnie masowała swój brzuch i piersi preparatami z dużą zawartością naturalnego oleju jadalnego do tego celu idealnie nadajesię HiPP Babysanft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 👄 Koli 👄 Jo* - 2w1 👄 Czekaj 👄 Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do WAS świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 Kigana --> ja mam taką pralkę :) ale jeszcze nie zdarzyło się żeby coś było nie tak :) a mamy ją od ok. 6-7 lat. :) a żeby dokładnie wyczyścić te otwory gdzie się leje różne płyny to ostatnio nalałam Ace :) odczekałam 10-15 minut i nastawiłam na te płukania żeby przepłukać :) do pralki wrzuciłam jakieś brudne niepotrzebne szmaty i na razie jest ok :) kiedy zniknął ten brudny paskudny śnieg to zrobiło się przyjemniej i nawet deszcz mi nie przeszkadza :D pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wszyskie życzenia 😍 Moim \"bliźniaczkom\": Kolberkowi😍, Czekaj😍, Jo😍 i Asi😍 życzę, by Wam się w życiu szczęściło, by Was bliscy kochali i abyście miały pociechę ze swych dzieci:), narodzonych i jeszcze nie - nie zapominajac o wnukach 😍 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Gosiu ---> dziękuję Ci za radę, tak zrobię, mysllę, że po tym bedzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana- a ja? tez chce do tej listy:) 3 luty 25 lat łódzkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia24 i Tobie samych radosnych dni życzę i ogrom zdrówka!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana, Koliberek, Jo*, CZekaj..z okazji urodzin moc życzeń, spełnienia marzeń, mnóstwo uśmiechu na twarzy, mało zmartwień..i tego czego pragniecie:) Sto lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×