Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Rozmyślania wujka po świętach Wink Święta, święta i po świętach Nikt już o nich nie pamięta. Zjadłem placki, zjadłem babki, Całowałem ciocię w łapki. Zjadłem wilię, zjadłem barszczyk I już jestem o rok starszy, Po śledziku i sardynce W pustym miejscu po choince. /Ks. Jan Twardowski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po moim ostatnim wczorajszym poście Benia na gg pokazała mi język :D nieładnie :D tu byś lepiej coś skrobnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój Postrzeleniec też dziś rankiem śmignął do pracy. Obudził mnie jego budzik, czyli Mozart o 5.45, ale usnęłam i miałam ciekawe sny aż do 10.30 :D Potem, żeby nie było tak słodko, zleciał mi karnisz, na szczęście nie na głowę :o zaczep do tego karnisza się poluzował w tej badziewnej ścianie i d .... pa 😠 Gosia, no cóż, może Benia wytłumaczy Ci ten jęzor na gg ;) Nietoperko, rzeczywiście straszne niedopatrzenie, tak długo Cię nie było ... ale naprawiam ten błąd, muszę poszukać tabelkę sprzed dwóch lat i zaktualizuję obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ...................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 8 --------> dawno sie tak nie ubawilam:D Przecież wiesz ,ze to nie było złośliwe :D:P To mial być tylko dowó na to ,ze jednak czytam :D a tabelek to ja nie chce ,bo ja sie w żadne tabele żadne normy nie mieszcze :P ot co ;) Właśnie przed chwilą pozegnałam kolęde , na rok spokoj :D Teraz już tylko moze przyść sywester i zakonczymy ten rok :) Jaki był był ten mijający rok? Może poza jedną sprawą nie był wcale taki zły:) Teraz przyjdzie nam znowu wymyślać nowe postanowienia Noworoczne. Czy wywiązlismy sie z tych z przed roku? Ja nie zupełnie ,może postanowie to samo na nadchodzacy rok ,moze tym razem sie uda ;) Miłej niedzieli życze :)😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) rozleniwiona do granic możliwości z kilkoma dodatkowymi cm w pasie ;) i nieco poirytowana... ehhh kolejny raz przekonałam się, że z rodzicami pod jednym dachem długo się nie wytrzyma. Po tygodniu tej słodkiej udręki mam dość, dlatego najpewniej jutro wybędę do Łodzi - jednym zdaniem: było miło ale wystarczy ;) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem🖐️ juz po obiedniej familiadzie :) nareszcie koniec tych swiat!!!! jeszcze ze dwa dni i chyba bym pękla :O Ever----masz racje że z rodzicami to jest fajnie na chwile zwłaszcza jak juz człowiek poliże wolności ;) mówi ci to rodzic który od czasu jak dzieci sa osobno to jest z nimi w najlepszej komitywie :) Kiganko----bardzo dziekuje :) od razu mi lepiej !a ten karnisz to pewnie na szczęście :) Beniu----:) kochana ,fajnie że jesteś tylko dlaczego nie mieścisz się w żadnych tabelkach ? :O czyżbyś tak dobrze gotowała? ;):P bo jeśli chodzi o wiek to i tak my z Gofrą przodownice :):P;) a co do postanowień.....hm,to komu one potrzebne :P :) Gofra----pozdrawiam 🖐️ jak wyszly ryby bo moje super!!! Gosiu----podeślij mi nr gg to czasem pogadamy :) oczywiscie jesli masz takie życzenie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mieszkaniem to fakt :) zazwyczaj lepiej mieszkać osobno, mozna blisko, ale jednak osobno. Ten rok zleciał strasznie szybko. Dla mnie był, ot taki sobie, ani dobry ani zły. Coś się udało, coś nie wyszło, postanowień żadnych nie robiłam, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pewnie wszystkie do pracy pognałyście dziś rano, z radością ;) Ja mam jeszcze wolne. Poszłam do miasta i u nas samochodów i ludzi jak w sobotę. Masakra :o Wybieracie się gdzieś na Sylwestra? My idziemy do tej samej restauracji, gdzie byliśmy w zeszłym roku. Idziemy sami - tak wyszło, ale jak się okazało, jest jeszcze kilka takich pojedynczych par, więc pani posadzi nas razem. Ciekawa jestem, co to za ludzie są. Mam nadzieję, ze jacyś fajni. A może ich znamy? Zobaczymy. To narazie, miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietperz
czesc przepracowalam grzecznie 12 godzin w sklepie a potemjeszcze bylam na rozmwach o imprezie sylwestrowej na 100 osób ktora organizuje :) jestem dzis deko padnieta wiec tylko macham :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Nietoperko, naprawdę byłas padnięta, skoro na pomarańczowo się wpisałaś ;) Czyli w Sylwestra też pracujesz. No cóż, ktoś musi pracowac, żeby bawić mógł się ktoś ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D🖐️ Kigano---padnieta bylam bardzo wiec jestem usprawiedliwiona za ten dziwny kolorek ;):P a co do sylwestra to pracuje tylko w sklepie do 16-ej a potem wpadam zobaczyc czy wszystko ok na sali i mam wolne :) baluje kochana do bialego rana :) ja tylko wystrój sali organizuje tzn.dekoracje,obrusy,kwiatki,baloniki i takie tam duperele :) wlaśnie wrócilam z pracy i na 18-ta lece zobaczyc jak tam przygotowania ;) tymczasem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ,to luz :) tylko w sklepie będziesz pewnie miała zapierdziel do samej 16-stej :o U nas w miescie tyle ludzi i samochodów - dziś również. Toż to szok ;) normalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko poświątecznie:)👄🖐️ Minęły szybciutko a już o jutrzejszej wyprawie myślę-Nowy Rok witamy w Pradze,cieszę się!Wyjazd o 10 godz.Więcej o świetach i wrażeniach z nocnej Pragi opiszę po..To nie jest żaden bal tylko imprezka na moście? na starówce? sama nie wiem..:D ważne ,że jest nocleg,to odeśpię nocne wojaże:) Nietoperku,rybki nie zdążyłam zrobić,bo szwagierka się zdeklarowała wiec wyrywna nie byłam:D:D:D grunt,że przepisik zapisałam, schowałam i zamierzam wykorzystać całkiem niebawem:) Może Benię zaproszę,bo co tak osobno mamy świętować jak siostry zodiakalne jesteśmy:P:D A na razie...pozdrawiam cieplutko w tę mroźną nockę i przepis na Nowy Rok załączam Przepis na cały, udany rok 2009 rok: Wziąć dwanaście miesięcy, Obmyć je do czysta Z goryczy, chciwości, złości i lęku . Podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części tak, żeby zapasu starczyło akuratnie na rok. Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humoru. Dodać należy do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarno ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewa się obficie miłością . Gotowe danie ozdobić bukiecikami drobnych uprzejmości I podawać je codziennie z pogodą ducha Udanego ucztowania w 2009.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampańskiej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku życzę Wszystkim 👄 👄👄👄👄 Nietoperku wysłałam Ci mój numer gg na tlena :) ciekawe czy znajdziesz :D Do napisania za ROK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gofra, to się ciekawie zapowiada :) Życzę wszystkim udanego Sylwestra, gdziekolwiek będziecie :) A Nowy Rok 2009 był udany, pod każdym względem :) 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko :) życzę Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym (może lepszym) Roku :)👄:D bawcie sie wspaniale i żeby jutro glowa nie bolala :);):P Gosiu---- jak chcesz żebym ten nr dostala to posyłaj na e-maila bo ja z techniką dalej raczej na bakier jestem ;) i na tym jakimś tam tlenie moge nie wyszperać :P:) 👄:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary rok mija,lecz marzenia zostały Niech więc one wszystkie się Wam spełnią i z Nowym Rokiem niech los sie do Was uśmiechnie a ogród życia wnet się zazieleni:) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza w Nowym Roku !!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Wszystkiego co najlepsze na cały rok dla wszystkich Wodniczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!! nogi bolą od tanców,gardło od spiewania a głowa od.....:P;):) ale nastrój ciągle szampański :):D impreza udana i jeszcze kasa wpadnie na rozpoczęcie roku ;):) buziaczki dla wszystkich i niech Wam sie dobrze dzieje w tym nowym roczku :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) U mnie też było super :) a głowa też bolała, ale od zmiany ciśnienia powietrza, bo u nas gwałtownie się zmieniła pogoda. Od słonecznej, po mróz w nocy i snieg dzisiaj. Poważnie mówię, chociaż można to traktować jako tłumaczenie się hehe .... Zabawa minęło bardzo szybko, dzisiejszy dzień również i zaczynamy nowy rok. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i pozdrowienia ze śnieżnej ZG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też śnieżnie, oj śnieżnie ..... nie powiem, ma to swój urok, ale wtedy, jak jest wolne i nie trzeba przedzierać się przez zaspy i padający śnieg :P Ale cóż, narzekać nie będziemy, bo człowiek w sumie żyje w tym kraju od urodzenia i powinien przyzwyczaić się do zimy i sniegu.... Gofra, napisz jak było w Pradze :) Ja kiedyś też spędziłam Sylwestra i Nowy Rok w Pradze. Dawno temu było tam spotkanie młodych organizowane przez wspólnotę w Taize. Tez tam pojechałam z grupą znajomych. Kiedy to było ..... w innym wymiarze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,cześć:) Kigana w Pradze poza tym ,że było mroźno:D było bardzo ładnie,pięknie ubrane i przygotowane miasto.Wszystkie knajpki(?) na starym mieście były ogólnodostępne i pootwierane więc można było się grzać:D Fotki nam powychodziły takie sobie.. jedną zamieszczam.Ogólnie jestem zadowolona z takiego Sylwestra:) Fajerwerki z poziomu Hradczan były super widoczne:)i glośne aż dziwilam sie ,że ludzie z takimi małymi dziećmi byli w centrum całego zdarzenia:) To chyba tyle..pozdrawiam ciepło. http://www.garnek.pl/gofra/4027001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! melduje że w Gdańsku śniegu jak na lekarstwo ( ale obiecują dziś obfite opady) lekki mróz i ogólnie fajnie.czekam na ten śnieg bo już sobie fajne miejsce na bałwana w ogrodzie upatrzylam :) a ponieważ Yeti sie ze mnie śmieje zagroziłam że w przypadku braku śniegu jego tam w charakterze bałwana postawię ;):P Gofro----super że sylwester się udał :) a uśmiechem kochana to topisz największe lody:):D powodzenia i żeby taki uśmiech gościł na twej twarzy przez calutki rok a nawet dłużej 👄 buziaczki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofra, widzę, że na garnek się zalogowałas w dniu moich imienin :D A zdjęcia nocne - no cóż, czasem tak wychodzą, jak wychodzą, najważniejsze, że macie miłe wspomnienia :) Praga jest faktycznie piękna ... Nietoperzu, już widze Twojego Yeti, jak grzecznie stoi w ogródku, ma nos z marchewki, oczka z węgielków i pozwala np. wronom by na nim siadały i ...... krakały ;) U nas było -10 :o, sniegu tyle, co napadało w Nowy Rok, więc na bałwanka nie styknie ;) raczej. Ale świeci piękne słońce, póki co. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zgodnie z obietnicą napadalo śniegu :) jest tak z 10-15cm i ze 4 stopnie mrozu ale niestety bałwanka nie mam bo śnieg się nie klei tylko jest puszysty :O ale nic straconego,poczekam ;):P:)...zawsze jakby co to mam w rezerwie Yetiego ;):) ponieważ w naszym gronie nie ma jeszcze żadnej teściowej (Gofro-;) )to macie kawał na dobry początek dnia: rozmawiają dwie koleżanki i jedna opowiada drugiej -wiesz moj Stasiu to ostatnio bardzo zmienil swoj stosunek do teściowej.Na każde urodziny i imieniny zanosi jej bukiety kwiatów,odwiedza w każde święta a czasem to nawet poglaszcze ...nagrobek! tyle na razie ,ciepełka życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w Nowym Roku na całe 12 miesięcy: samych miłych zdarzeń niezapomnianych wrażeń zdrowia stalowego szczęścia wyśnionego czyli do siego 2009 ************************************************************************************* jest mi przykro, że w czasie tak szczególnym zostałam pozbawiona możliwości kontaktu z Wami, no cóż złośliwość martwej i żywej natury :( u mnie po wczorajszych zawieruchach na całej połaci śnieg, aż strach przyznać, że ostatnio jakoś sprawdzają się prognozy pogody jeszcze raz serdeczne życzenia i do następnego pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie prawdziwą zimą! U mnie też i sypnęło i przymroziło,cieszę sie ,bo dawno nie widziałam zimy w takiej pięknej postaci u siebie i nie muszę "za nią jechać" het,gdzieś tam..daleko:)Oby się trochę utrzymała! Np przez ferie.choć to jeszcze sporo czasu... Nietoperku,śmiało kawały o teściowych możesz:D,bo mnie one jeszcze nie dotyczą osobiście(teściową mam).Moja latorośl mi oznajmiła,ze narazie(!)nie zamierza mnie uczynić babcią,że najprędzej za 2 -3 lata:(,więc swe obudzone instynkta matyczno-macierzyńskie( na powrót)przelewam na Lukę tzn suczke:)jest w odpowiednim wieku do wzmożonej czułości:D:D:D W tym roku(marzec) mamy srebrną rocznicę ślubu i jak co roku:D:D w styczniu już dumam co by tu....,nie kreci mnie imprezka w domu a raczej gna mnie gdzieś...,ale obawiam sie ,że nie wydolę ani finansowo ani czasowo:( chyba jakiś weekend zostaje do rozpatrzenia..? Myślę tez o "odnowie ślubu" ale to nie musi być przy świadkach:D Nic nie planowane jeszcze tylko tak sobie...dumam:) pozdrawiam ciepło tą zimowa porą.Taki biały puch,nie ginący zaraz pod butami nastraja mnie bardzo super!:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też sroga zima :o chociaż słońce świeciło ,ale jednak było zimno. Cóż, styczeń w końcu jest, a nie kwiecień. Można się jedynie pocieszać, że za dwa miesiące już będziemy bliżej wiosny, a za trzy to .... hohoho ;) czas tak szybko leci, zresztą. Gofra, faktycznie jakiś romantyczny weekendzik :) może rodzinka w ramach prezentu Wam coś zasponsoruje ?? Kawał o teściowej dobry :D:D:D ale żeby grób pogłaskac, to by mi do głowy nie przyszło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×