Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kigana to nie ten rodzaj działalności, tamto to już prehistoria i z perspektywy nawet sprawnie poszło i przy tym wydaje się takie proste. No ale jak człek tak musi czasami szarymi ruszyć, to później ma dziką satysfakcję, że może tak całkiem nie zgłupiał (szczególnie w obecnych czasach mając na względzie taki wspaniały materiał do obróbki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zeżarłam tone witamin i wychlałam hektolitry herbaty z cytryną i miodem i już mi lepiej :)...to znaczy ogólnie ,bo z głową to nie zupełnie ;):P w tej sytuacji chyba jednak nas nie zamurują :P pogoda u nas dość fajna bo chociaż nie ma upału to świeci slonko i jest dość ciepło...troche wiatr przeszkadza ,ale nie czepiajmy sie drobiazgów :) na wysokiej gałęzi siedzi sobie sowa,podbiega zajączek i pyta-co ty robisz? -a nic,opierda... sie-mówi sowa -a to ja też sie poopier...-mówi zajączek i kładzie sie pod drzewem za chwile dobiega drugi zajączek i pyta -co wy robicie? -a,nic opierda...sie -odpowiadaja zgodnie zajączek na to :-to i ja sie poopierd...-i też położył sie pod drzewem Przybiegł głodny wilk i zjadł zajączki,patrzy do góry i pyta sowe -co ty robisz? -a,nic opierda... sie! wilk wzruszył ramionami i poszedł dalej. jaki z tego morał? Opierda... sie mogą tylko ci na górze!!!! miłego popołudnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego weekendu wszystkim wodniczkom!👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie hahah, fajny dowcip ;) A ja jestem zorana jak moja działak, jak mówi mój brat. No ale prace posuwqają się naprzód, jest juz przygotowany teren pod ogród żwirowy, dziura na poidło kamienne dla ptaków zrobiona, górka \"iglakowa\" obrobiona, tylko trzeba roslinki kupic i dosadzic. Zostało wymurowanie poidła, rozłożenie agrowłokniny, wsadzanie roslin (to njaprzyjemniejsze) i wysypanie żwirem. Od soboty zaczna sie prace przy tarasie (mam nadzieje). Udąło mi się tez napisać część propjektu (jako prace dyplomową). Moze w niedzile uda się dokończyć projekt, to potem zostanie juz tylko kawałek opisówki. Pogoda jest niezła i mma nadziję,z e sie taka utrzyma bo dzis mamy impreze integracyjna ;) Kolega juz pojechał po świeże pstragi do wędzenia :) Mniam....Nawet śniadania nie jem, zeby miec miejsce na te rybki ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofro, to już JUTRO, prawda ? TEN dzień :) Powodzenia, trzymaj się i baw się dobrze - na ile to będzie mozliwe :D Nietoperko, jak Twój katar? Poszedł sobie w końcu? Swoją drogą ciekawie - nietoperz kichający jak żaba :D:D:D A dowcip super - bardzo życiowy, hehe .... Koliberku ---> przyjemnej konsumpcji :) Teraz jesteś zmęczona, ale potem widoki będą piękne, te ptaszki u wodopoju - super :) U moich rodziców w ogrodzie było kiedys pełno ptaków, a odkąd są koty ,to ptaszków jakoś mniej jest :( Co zrobić .... Dziś wyjątkowo jestem już po pracy, ogólnie zmęczona, od poniedziałku znów orka, bo matury ustne - i tak jeszcze 4 razy :o Chyba dlatego na pisemne już mnie nie dali :P na zawodowe również nie :) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc katar odszedł w siną dal :) ale witaminy łykam dalej tak na wszelki wypadek ;)nietoperz-żaba...co to za różnica ;):P:) Kigano- wypoczywaj i zbieraj siły na drugą rundę nierownej walki z maturzystami :) Gofro- powodzenia! :) Koliberku-smaczności :) Spadam bo zmeczona jestem przeokrutnie,jutro skrobne wiecej ;):) dobranoc :D🖐️ moja córka była dzis u nas ze swoja kicią :) ale niestety ja byłam w pracy wiec mnie ta wizyta omineła :O za to Yeti miał niezły ubaw jak ten maly szkrab pierwszy raz na trawe wyszedł :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gofro, wszystkiego najlepszego dla córki i zięcia 🌻 a Wam udanego dnia życzę 😍 http://hynek.wrzuta.pl/audio/2CNlcDyCGEE/piosenki_weselne_-_winobranie ;) http://ziomalwlocek.wrzuta.pl/audio/5weaCaqD0Td/masters_zono_moja_weselne Inne przyśpiewki też są ..... ale jakby mi ktoś na weselu je puścił - moim oczywiście, to chyba bym zatłukła :P No zbieram te siły, ale ciężko idzie :o egzamin ustny, to dla mnie duży wysiłek, bo jestem w pełni odpowiedzialna za to, co w trakcie się dzieje, muszę ze zdającym przeprowadzić rozmowę i pamiętać, czy wszystkie punkty zrealizował i w jakim stopniu. U nas dziś burze zapowiadają :o komputer przynajmniej pokazuje. I deszcze. A niech tam będą - oczyszczą może trochę atmosferę. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miłej niedzieli wszytskim :) Gofro udanej zabawy i wszytskiego najlepszego dla młodych prosze przekazac 🌻 Jestem dziś w pracy, imprezka piatkowa była udana. Pstragi jak zwykle pyszniutkie ;) Prace wokół domu postepują. Tynkowanie praktycznie skonczone. Na cmentarzu tez już pomnik stoi, wczoraj odebrałam, ładnie wyszedł musze przyznać... Kigano tez mam kotkę, ale ptaszki tez sa. Dziś rano najspokojniej w swiecie po ogrodzie spacerował bażant i nawet pies przy budzie mu nie przeszkadzał ;) No ale u mnie to normalka, w zeszłym roku małe koźle sarny sobie łaziło i jeden zajac co sie zasadzał na moje ozdobne kapusty ;) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Koliberku, to cały zwierzyniec masz przy domu :) Bażanty, sarenki, zające - super :) Może Twoja kicia się nie zasadza na ptaki, bo ta u rodziców, to jest zwariowana na tym punkcie :D w zeszłym roku, była już w baaardzo zaawansowanej ciąży, wskoczyła na czubek drzewa i upolowała gołębia :o Jej synuś ( który jutro kończy roczek :) ) też poluje, tylko to kocur leniwy bardziej jest ... Miłego dnia w pracy, czy na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie z kawką w lapce :) wczoraj miałam prawdziwe urwanie glowy ;) inwazja gości :) juz o 9 wpadla moja córcia ze swoim \'maleństwem\" :) male,zwinne i fajne :) zrobilo totalną rozpierduche w kuchni i ofukało mojego psa,który byl tak zdziwiony ze oczy zrobił jak spodki :) bo przeciez jego łeb jest wiekszy niż toto całe !:) potem chwila przerwy i znajomy z niemiec przyjechał i przywiózl mi mnóstwo kolorowych kwiatów do posadzenia i wysiania w ogrodzie :) a jak szykowaliśmy się do kolacji to wpadła znajoma z męzem ( siostra tego z niemiec) i na widok brata zbaraniała zupelnie bo nie wiedziała że jest u nas :) posiedzielismy troche,wybralismy odpowiednie miejsca dla kwiatów i pojechali. dzis Yeti w pracy a ja bede sie bawic w ogrodnika :) wczoraj troche popadalo wiec ziemia jest wilgotna i mieciutka to nie powinnam miec zadnych problemów :) miłej niedzieli wszystkim życzę a dla młodych życzenia wszystkiego co najlepsze🌻 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim naszym pannom,mężatkom i teściowym ;)(Gofro👄) życzę miłego i pogodnego dnia i zmykam na do pracy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny popadalo wczoraj u nas troche i nawet dwa razy zagrzmialo ;) ale nadal jest ciepło :) wczoraj bylam caly dzien w pracy a dzis po pracy byla moja corka z kicią :) mala przyzwyczaja sie do chodzenia po trawie i bardzo komicznie to wygląda :) milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas niestety nic - jesli chodzi o deszcz :o Jestem padnięta - wczoraj i dziś po południu ustne matury :o masakra. Mam dosyć. Oprócz tego oczywiście normalne lekcje. Tak to już jest w czasie matur. Nietoperzu --> kicia jest słodka, widac, że ma charakterek :D zresztą pewnie rządzi Wami jak chce hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie!!! Jestem już formalną teściową i po wspaniałych wrażeniach Ślub córki to jednak wzruszające przeżycie,pełne radosci i zupełnie inne odczucie jak jest się na ślubie kogoś z rodziny lub znajomego Sobota w ten dzień zapowiadała się pochmurnie i z deszczykiem,ale na pół godziny przed wyjściem do kościoła zaświeciło słoneczko i już nas nie opuściło aż do wieczora.Ksiądz w kościele sprawiał wrażenie,że jest ciężko zmęczony i jakiś taki "z łaski".Ale nie zepsuł radości tego dnia i posłużył tak niechcąco za wroga dwóch rodzin co sprzyjało integracji hihihi.Ogólnie było naprawdę i pięknie i sympatycznie,życzliwie i..swojsko.Młodzi zadowoleni i szczęśliwi.Wszystko poszło naprawdę sprawnie i na żywioł.Miałam obawy z błogosławieństwem a poszło tak fajnie i spontanicznie,że nie rozkleiłam się totalnie choć łzy wzruszenia popłynęły.Łzy popłynęły też niejednemu podczas mszy,gdy grał trębacz...to było naprawdę wzruszające i piękne. Pan Młody w ramach niespodzianki zamówił tego trębacza z filharmonii i On sprawił,że ta uroczystość była jeszcze bardziej podniosła.To była zresztą chyba jedyna "ekstrawagancja"na tym ślubie Posłuchajcie zresztą same jaki to piękny utwór. Fotki zamieszczę później,bo trzeba je jakoś pomniejszać a ja nie umiem,taka technopierdoła ze mnie Pozdrawiam wszystkie serdecznie,buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To super, że wszystko się pięknie udało :) a utwór faktycznie bardzo ładny, trąbka zresztą ma coś w sobie wzruszającego .... Zdjęcia oczywiscie chętnie obejrzę :) Dziś zmęczenia ciąg dalszy i tak pewnie będzie do końca roku szkolnego :o Nie mam weny do pisania. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę :) U nas wczoraj popadało i zagrzmiało pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,tylko zagrzmiało? za to u nas lunęło jak z cebra,dawno nie widziałam takiego deszczu ,ale krótko:)Dziś pochmurnie ,ale widać już słońce toruje sobie drogę..i niechaj toruje skutecznie,bo ja na łono natury zamierzam już wieczorkiem wybyć:)Kigano wiązkę energii Tobie posyłam-łap!Milego weekendu dziewczyny!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo niestety,zwodnicze to było,bo już pada... dobrze,ze zimno nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Gofro super ze wszystko poszlo jak z płatka :)czekam na foty :) Kiganko ...twardym trzeba być a nie miętkim...trzymaj się kochana ,do wakacji już nie długo ;):)a tak serio to uściski przesylam :) jeśli chodzi o pogodę to u nas wczoraj pogrzmiało,pobłyskało ale deszczyk z tego mizerniutki wyszedł.ale od wtorku prawie codziennie po troszeczku popaduje więc roślinki podlane :) muszę się Wam pochwalić ,że te dwie kaczki pływające po naszym stawku mają dwie takie piękne,maluśkie kaczuszki :D i spacerują teraz z nimi po trawie w ogrodzie :) są cudne!!!! zmykam do pracy,miłego i pogodnego weekendu życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Nietoperzu ---> dziękuję 😍😍 Jakoś ten dzień przeszedł, popadało dosyć solidnie, co mnie osobiście cieszy :) Jak to się człowiekowi zmienia widzenie świata, ludzi i wielu spraw. Te kaczki na stawku muszą być cudne :) Może uda Ci się zrobić jakąś fotkę i wrzucić na fotosika? Ja też mam tam konto, może powrzucam moje zdjęcia, które kotom zrobiłam. Są też fajne. I koty i zdjęcia. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano :) poginam zaraz do pracy ale z kawką w łapce życzę wszystkim pogodnego dnia :) a Habanerce (gdziekolwiek jest ;))wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 Kigano ja jestem technopierdoła (jak to Gofra fajnie nazywa ) do kwadratu i raczej fotek nie wkleje :( no chyba że mi dzieci gotowca przygotują (jak ten link z kotką ;))to jest jakas szansa ;) tyle na teraz,zmykam popracować :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem i to w jakim dniu 14.02 całe zycie zakochany:D:D:D ale już żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie udała sie jesli będziecie miec życzenie ponowie ale inną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×