Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witajcie :) Gosia ---> to dobrze,że nie masz żadnych dolegliwości przedwiosennych i nie daj sobie wmówić, że je masz ;) Artykuł o mleku rewelacyjny!! Osobiście, jak widze mleko to :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Serki tak - jak najbardziej, mleka nienawidzę!!!!!!!! Fuj !!!!! Oczywiście też na mnie patrzą, jak na debilkę,że ośmielam się kalać narodowy napój;) ale wychodzi na moje, bez czytania jakichkolwiek publikacji, napisałabym podobnie: że mleko jest szkodliwe.... I nikt mnie nie przekona,że jest inaczej. No dobra, to zmieniam temat. Tabelka: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Alan_Pol – Jerzy .......................23 kwietnia Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Cicha – Lucyna ........................ 30 czerwca Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> jak zwykle niezawodna jeśli chodzi o tabelkę, ale dobrze, że przypomniałaś. 🌻 z mleka to tylko jogurty, kefiry, maślanka, ewentualnie zupki mleczne (kasza manna, płatki owsiane) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.🌼 podobnie jak wy moje drogie Kigano i Gosiu nie lubie mleka!!!blllllleeeeee:P:O toleruje je tylko w przetworach typu serki,jogurty i zupy mleczne . a i to nie za czesto. nawet sie nigdy nie zastanawialam czy jest szkodliwe czy tez nie bo go po prostu nie lubie!i juz! Kigano---pieknie napisalas o tym ze mleko to nasz napoj narodowy ... ale czy aby masz racje? :) ja tam mysle ze naszym napojem narodowym jest raczej gorzalka ,bo mleko pija tylko oseski a 80% doroslego (i nie tylko )spoleczenstwa pije zamiast mleka wodke.:O to brakujace 20% to chorzy ,ktorzy jada na morfince i innych lekach co o tym myslisz? :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku jak tam zakupy? :P 🌻 Qrczę, dlatego raniutko najbardziej lubię zaglądać na cafe bo robię klik i już mam to co chcę, a teraz jest najgorzej, czekać, czekać czekać...... aż łaskawie pojawi się stronka, którą chcę.... 🌻 zapomniałam o ryżu ze ze smietaną, cukrem i cynamonem :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe zamula az strach :O😠😡 Gosiu zakupy poszly w miare gladko chociaz nie lubie takich zwyklych codziennych,przyziemnych zakupow :( wole szalec po sklepach w poszukiwaniu czegos super i extra :) i mosze tobie powiedziec ze tez uwielbiam ryz z cukrem i cynamonem mniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe zamula az strach :O😠😡 Gosiu zakupy poszly w miare gladko chociaz nie lubie takich zwyklych codziennych,przyziemnych zakupow :( wole szalec po sklepach w poszukiwaniu czegos super i extra :) i mosze tobie powiedziec ze tez uwielbiam ryz z cukrem i cynamonem mniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a co powiesz na ryż ze śmietaną i z truskawkami :O 🌻 na samą myśl ślinka mi cieknie, uwielbiam truskawki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---cóż zrobić!obowiązki wzywają :O musze zająć się obiadkiem dla wygłodniałej rodzinki. oczywiście działam w stresie,hihi :) jak już to wcześniej ustaliłyśmy haha :D papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Do jutra Drogie Panie papapapapapapa 🌻 naskrobcie tu coś, jutro rano będę miała co pczytać :P :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Gosia....>pamiętam doskonale czasy Isaury:D puchy we wtorkowe wieczory na ulicach jakby reprezentacja conajmniej grała:Dnooo i ja wśród fanów też:P Jeszcze cosik tam też leciało "W kamiennym kręgu"z tą samą aktorką ,chyba Lucelia Santos czy jakoś tak jej było:)ale to już było blee Nim weszłam na kafe zajrzałam na szuwary a tam nikogo..:(tylko jak już wychodziłam pojawił się adorator Beni:D mucki. Benia---->że też zawsze na mnie musi trafić!!!:D Gosia--->a masz możliwość wejścia na WP?i bycia np po poludniu? czy tylko do poludnia kompem dysponujesz? Kigano,jak dobrze ze zamieściłas tabelkę-dawno kwiatków nie puszczałysmy z życzonkami;) Jejku jak się uśmialam z tych scenek w sklepie:D-oczyma wyobraźni widziałam schowaną osóbkę wśród ubrań hahahahahhhahaahhaha albo ten kredycik hihihi Dawno moi znajomi nie otrzymywali odemnie tylu fajnych historyjek:D a teraz już kończę:(( muszę bo córcię na akrobatykę jechać,:( i tak mi się udało bo zawoziła ją inna mama,:)W końcu wynegocjowałam odwózki i przywózki systemem zmianowym,bo......te inne mamy raczej nie wodniki:D:D-nie kumate!hahaahah=oczywiście żart! (ale nie tak calkiem;)) Do zobaczenia,pa pa PS>Gosia nie spodziewaj się raczej dłuuuugiego nadrabiania w czytaniu.hahaha-to może się zaskoczysz onego dnia:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu ---> to z tym narodowym napojem oczywiście z ;) było. Wzięte jest to z artykułu. A oczywiście,że z narodowym się mi skojarzyło zupełnie co innego, czyli wódzia :P Do tego stopnia jest to wpisane w nasz naród, że jak byłam w Niemczech jakies 10 lat temu, to się dziwili,że ja wino pijam i że u nas piwo się pije, bo oni mysleli, że tylko wódę. I myśleli też, że wino to ja po raz pierwszy u nich wypiłam :D:D:D:D:D Ale to takie ćwoki były, że smutek ... :P Pewnie nadal ćwokami są, bo niby czemu mieliby się zmienić, prawda? :0 Gofra ---> widocznie mucki Cię lubi :D:D:D:D i dlatego wciąż na siebie wpadacie;) Dziś w jakiejś kolorowej gazecie znalazłam test, który mi powiedział;) , że grozi mi spadek formy, kiedy nadejdą cieplejsze dni. Może Wam napiszę, to sobie sprawdzicie?? 1. W ciągu ostatniego miesiąca miałam problemy ze snem. 2. W ciągu dnia jestem ciągle zmęczona i senna, kawa nie pomaga 3. Cierpię na bóle mięśni, zwłaszcza kończyn i klatce piersiowej. 4. Boli mnie głowa, zwłaszcza wieczorem po całym dniu pracy, a także rano po przebudzeniu. 5. W ciągu ostatnich trzech miesięcy miałam co najmniej 3 razy infekcje wirusowe i kłopoty z górnymi drogami oddechowymi wywołanymi przez bakterie. 6. Ostatnio jestem rozdrażniona, nie mogę się skoncentrować, mam przez to kłopoty w pracy. 7. W ciągu ostatnich 3 miesięcy nie miałam urlopu ( dłuższego niż 5 dni), nigdzie też nie wyjeżdżałam. 8. Często pracuję dłużej niż 10 godzin dziennie, a także w weekendy. 9. Nie uprawiam żadnego sportu, do pracy dojeżdżam samochodem. Za każde Tak dajcie sobie 1 pkt., za Nie - jest 0. Jesli zebrałyście conajmniej 3 punkty GROZI WAM SPADEK FORMY !! To narazie, papaaaa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mwszystkich pieknie i radośnie:):):):):):):):) Pogoda u mnie dzisiaj też raczej słoneczna stąd wniskuję ,że świeciło dzisiaj w całym kraju(bo jak u nietopperka też świeciło to od morza po tatry) Ciśnienie to chyba faktycznie spada bo od południa mniej wiecej tak mnie bolały nogi i spać mi sie chciało ,że strach.spanie mi dopiero przeszło jak mnie zdenerwowali w sklepie,że nie można mi udzielić kredytu.Ciśnienie mi tak podnieśli ,że ja czym predzej do biura firmy która udzielić mi miała tego kredytu i okazało sie ,że jakis oszust ma bardzo podobny numer dowodu jak ja i jest klientem zablokowanym czy jakoś tak. Na szczeście wszystko sie dobrze skończyło i z zakupami wróciłam do domu. Dziewczyny dzisiaj wszystkie sie popisałyscie sie tymi tekstami. nigdy na raz nie przeczytałam tyle śmiesznych rzeczy na raz.:D:D:D Gofra--------->no cóż....jeszcze zacznę podejrzewać ,że wy się za moimi plecami umawiacie:P:P:P:P:P:P:P:P:P:miałam być na szuwarach ale zeszło mi na zkupach,wiec musiałam sie zadowolić e-mailem:D:D:D Kigana -----------> Braklo mi jednego punktu więc chyba nie jest ze mną tak źle:P:P:P:P:P Narkaide pisać e-maila:):):):):):):) P.S. ale kafe sie wlecze teraz po poudniu niech ją gęś ko......e!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszke od komputerka odpoczywalam, ale nie wiem czy moj odwyk spodobal sie rodzinie, te nerwowe ruchy, drzace rece;) a propos kwiatkow: jutro mam imieniny:D hura!! wole je niz urodziny bo mi nikt lat nie liczy;) ja jestem straszna meteopatka, dzis glowa mnie boli od 15, nic na mnie dziala:( ale do jutra podniesie mi sie cisnienie, zamiast randki z mezem, bedzie randka z tesciami bo juz sie zapowiedzieli:D na szczescie sa ludzcy;) powiedzcie mi jak sie robi ryz z cynamonem, czy to tylko normalnie sie miesza czy jest jakas metoda, wiecie , ja to pamietam z kolonii, i albo mi to sie tak milo wspomina, albo w swoich wyczynach kulinarnych jakis blad popelniam:( nie smakuje mi jak kiedys:( Kigana -> spadek formy mi grozi! zazadam jutro urlopu!!:D ide powisiec na szuwarach, bo po 22 klade sie do lozeczka i dzisiejsza nieprzespana noc mam zamiar odespac. nie wiem czemu, ale obudzilam sie i przez dwie godziny nie pomagalo liczenie zadnych wodnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dałyście do myślenia z tym mlekiem.... Już zgłupiałam... A u mnie mleko kupujemy zgrzewkami! Chłopaki dzień zaczynają od mleka z płatkami, kaszy, albo przynajmniej od szklanki kakao!... Ja nie powiem, ale też nie stronię od np. musli, czy samego mleka!... Po prostu wszyscy bardzo lubimy mleko! Na dzień dzisiejszy, gdybym nawet zdecydowała się na zupełne odstawienie tego \"eliksiru\", to nie wiem czy pijawki by to przeżyły?....to szok dla organizmu tak z dnia na dzień?! :D Gosiu i paulo wodniczko - nie piszcie więcej takich tekstów, bo nie długo zamkną mnie u czubków, a dzieci jeszcze do odchowania... W domu patrzą się na mnie dziwnie, puszczają sobie jakieś tajemnicze oczka...:D A na dodatek dołączył się do Was NIETOPEREK! ( Podobno miałaś \"doła\", czego nie mogę stwierdzić po tym co tu wypisujesz ? ? ? ?... )To jakaś zmowa, czy chcecie się mnie pozbyć? :D :D :D Dobra, a tak całkiem poważnie to spadam, bo chciałabym dzisiaj zajżeć na szuwary, a chałupa w nieładzie... Beniu, wczoraj nie mogłam, ale dzisiaj chętnie wysłucham Twoich opowieści o \" młodym ciele\"...:D C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mogę poszaleć, bo do ok 5 rano mam bezproblemowy dostęp do komputera :D 🌻 po południu napiłam się kawki i od razu musiałam iść się przespać :O 🌻 Gofra --> z WP tak samo jak z onetem, ale co z tlenem, patrzyłam i jest ok! nie trzeba niczego instalować :D i tylko do ok. 15.00 :O Pamiętam też "W rytmie disco" z Sonią Bragą (ta co Robertem Redfodem kręciła) :O 🌻 Benia--> a co kupiłaś? :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny założyłam na tlenie pokój pt.: \"szuwary\", jest w tematycznych, więc możemy wybierać... ...ale może podajcie gdzie w końcu będziecie, bo będziemy się pół nocy szukać? ...ja poszukiwania zacznę za godzinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sie wchodzi na ten tlen ,ja chyba nie dam rady . na szuwarach nikogo nie ma ,wiec chyba pójde spać . Gosiu--------------->Kupilam sobie płaszczyk skórzany i torbę ale juz nie skórzaną:D:D:D:D:D socha -----------.czekam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 100 lat, spełnienia marzeń i aby wiosna jak najszybciej sie pojawiła. Dużo zdrówka i miłości, mocy śmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Isa, dużo słońca i uśmiechu :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U mnie dziś cały dzień pada, tzn. w nocy i teraz, i jest brzydko :( To ja już wolę śnieg zamiast deszczu. Socha ----> nie martw się tym mlekiem. Co chwilę piszą co innego. Ja piję codziennie i jeszcze żyję, a jak zrobię sobie przerwę w piciu to przeziębienie mnie łapie. A twoje dzieciaki niech się do ciebie przyłączą i też czytają kawały, przynajmniej nie będą cię miały za wariatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dawka humoru na dzień dobry. To są fragmenty wyszperane na onecie i zebrane w całość :) Sonda: Wpisujcie jak myślicie czemu Anakin przeszedł na ciemna stronę mocy... - Ja osobiście myślę, że to przez kobietę, bo wszystko co złego na tym świecie poczynając od Wojny Trojańskiej dzieje się przez kobiety - To proste! Bo lubi Okocimskie Mocne (najlepsze piwo!) które od początku miało czarne etykiety..... - Dla pieniędzy - Bo chcieli go wciągnąć do partii demokratycznej Frasyniuka. - Bo chciał zjeść dropsa ale mu wcisnęli spidowane jakieś i się zdenerwował chłopak lekko. - Bo zupa była za słona. - Ja wiem, ja wiem. Zrobił dwójkę dzieci, nie chciał płacić alimentów to musiał przejść na ciemną stronę mocy. To oczywiste jest przecież. - Dostał łapówkę. - W wyniku załamania nerwowego po obejrzeniu transmisji z posiedzeń Sejmowej Komisji Śledczej. - Ja myślę, że był impotentem i dlatego... - Ja myślę ze Anakin przeszedł na ciemna stronę mocy bo Obi Wan Kenobi wylał mu piwo i Anakin się wkurzył i sklepał Obiego. Potem przyszedł Yoda i zlizał piwo z ziemi po czym kazał Obiemu wrzucić Anakina do lawy. Jak Anakin stal się Hełmem uznał ze nie chce się z nimi bawić, zabrał swoje zabawki do innej piaskownicy i przeszedł na ciemna stronę mocy. - Lucas za mało mu płacił... - Bo wyszło na to, ze Rysiu z Klanu jest dalekim przodkiem tego małego zielonego paszkwila. - Bo jak zobaczył pierwszą i drugą część, to się załamał. - Bo będzie miał fajną maskę. - Wszystko co złe to przez kobiety. - Bo mu Księżniczka Leila nie dała. - Pewnie się dowiedział, że jest ciotecznym synem brata wuja ze strony ojca i nie wytrzymał nerwowo... - Bo miał małego. - Anakin będąc jeszcze małym szkrabem spożył w okolicach swego domu tajemniczą roślinę-grzyba, która celowo zasadzona tam przez wysłanników imperium podających się za handlarzy ma w przyszłości wywołać nieodwracalne zmiany w psychice bohatera. Oglądnijcie dokładnie-ja wychwyciłem ten moment! - Bo go słońce w oczy raziło!!! - Chciał być bliżej ojca Rydzyka. - Giertych go do tego namówił. - Dali mu do wyboru dwie pigułki i zjadł niewłaściwą. - Bo czerń wyszczupla. - Bo obejrzał \"Imperium kontratakuje\" z czeskim dubbingiem. \"Ja sem twuj tatinek Luku\" - Czy pirat internetowy to ktoś taki, kto przekracza prędkość w Internecie? Jakie w ogóle jest ograniczenie prędkości? - 5 giga w 3 dni - Jadąc przez pewną wieś sam widziałem 6 letniego chłopca za kierownicą traktora który ciągnął przyczepę załadowaną kostkami siana na wysokość 5 - 6 m. Zgroza!!! Ale wiejskie tatusie są dumne, że mają takie zdolne dzieci. Nie zdają tylko sobie sprawy jaką głupotę robią.. - Kostki mogą być z żeberek a to są belki. - Belki to mogą być na stropie a to są wiązki. - Wiązka to może być światła, to są snopki. - Snop, to może być światła, to są bale... - Bale to mogą być charytatywne, to są sraty taty majtki w kraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze bajeczkę z morałem :P Podczas potyczki z sąsiednim królestwem, młody Król Artur został wzięty do niewoli. Monarcha zdecydował się pozbyć kłopotliwego sąsiada, jednak zaskoczony męstwem i inteligencją młodego króla postanowił dać mu jedną szansę. Zaproponował mu, że oszczędzi jego życie jeśli ten odpowie precyzyjnie w ciągu roku na zadane pytanie. Artur nie mając innego wyjścia zgodził się i usłyszał takie oto pytanie: \"Czego naprawdę pragną kobiety?\" Artur mógł podróżować po świecie w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, jednak przysiągł na honor że po roku czasu wróci, obojętne czy z odpowiedzią czy bez. To pytanie jednak wprawiało w zakłopotanie każdego.Odpowiedzi na nie nie znały ani księżniczki ani prostytutki, ani uczeni ani mędrcy ludowi. Jednak niektórzy twierdzili, że jest pewna wiedźma znająca wszystkie tajemnice świata i że ona pewnością rozwiąże i tę zagadkę. Jedynym problemem może być cena jaką sobie za to zażyczy. Artur nie chciał korzystać z usług wiedźmy. Jednak ostatniego dnia roku danego mu na znalezienie odpowiedzi, kiedy zrozumiał że naprawdę potrzebuje jej pomocy, zszedł do podziemi zamku i zapytał ją: \"Czego naprawdę pragną kobiety?\". Wiedźma zgodziła się odpowiedzieć pod jednym warunkiem.Zażyczyła sobie ręki Gawaina, jednego z rycerzy Okrągłego Stołu i najlepszego przyjaciela Artura. Kiedy Artur popatrzył na jej zaropiałą, brudną twarz, wielki nos, jedynego włosa na głowie i poczuł jej obrzydliwy zapach zrozumiał, że nie może prosić przyjaciela o tak wielkie poświęcenie i odmówił jej. Kiedy Gawain dowiedział się o warunku jaki postawiła wiedźma, natychmiast poprosił Artura o rozmowę. Stwierdził, że żadne poświęcenie nie jest zbyt duże w porównaniu z życiem przyjaciela trwałością Okrągłego Stołu. Tego samego dnia ogłoszono więc zaręczyny Gawaina z wiedźmą i wyznaczono datę ślubu. Wiedźma zaś odpowiedziała Arturowi na jego pytanie: \"To czego kobiety pragną to możliwość kierowania własnym losem\" (pamiętajcie, że to średniowiecze).Wieść o tym, że król uzyskał odpowiedź na zagadkę rozniosła się lotem błyskawicy. Teraz wszyscy byli pewni, że Artur ocali swoje życie. I tak też się stało. Monarcha sąsiedniego królestwa oszczędził Artura i zagwarantował mu wolność. A wesele Gawaina i wiedźmy było niesamowite. Artur był rozdarty pomiędzy ulgą a niesmakiem. Sam Gawain zachowywał się jak zawsze grzecznie, kurtuazyjnie i po rycersku. Natomiast wiedźma dopiero teraz pokazała na co ją było stać. Bez przerwy popierdywała, bekała, jadła rękami isprawiała, że wszyscy w jej towarzystwie czuli się wyjątkowo źle. Kiedy wesele się skończyło, Gawain zdał sobie sprawę, że nadszedł czas na noc poślubną. Spodziewał się obrzydliwego widoku w swoim łóżku, ale kiedy wszedł do komnaty zobaczył coś czego na pewno się nie spodziewał. Najego łożu leżała naga kobieta najpiękniejsza wszystkich które do tej pory widział bądź mógł sobie wyobrazić. Kiedy zapytał co się stało, odpowiedziała mu, że zmieniła się w piękną dziewicę w podzięce za jego postawę podczas ceremonii ślubnej, za to że cały czas był dla niej miły pomimo tego, że była odrażającą wiedźmą. Obiecała mu też, że codziennie będzie się dla niego zmieniać w piękną kobietę, ale będzie wyglądać w ten sposób tylko przez pół dnia. Drugie pół będzie tą samą co zawsze wiedźmą. Zapytała go więc jaka ma być nocą a jaka podczas dnia. Gawain zamyślił się ponieważ było to trudne pytanie. Podczas dnia mógłby z nią pokazywać się na dworze królewskim, popisywać się przed zazdrosnymi kolegami i uczestniczyć w wielu uroczystościach, ale nocą miałby paskudną czarownicę. Ale gdyby wybrał noc, czekałyby go niesamowite chwile uniesienia z piękną kobietą w łóżku, ale za dnia miałby potwora u swego boku. Długo nie mógł się zdecydować. A co wy byście wybrali? To co odpowiedział Gawain znajduje się poniżej, ale zanim to sprawdzicie, sami dokonajcie najlepszego waszym zdaniem wyboru. Szlachetny Gawain poprosił ją żeby sama za siebie zadecydowała. W odpowiedzi usłyszał, że skoro uszanował ją i pozwolił jej kierować swoim własnym losem, ona z wdzięczności będzie piękną kobietą zarówno w dzień jak i w nocy. A jaki jest morał z tej niewątpliwie uroczej historii? Otóż nieważne czy twoja kobieta jest piękna czy nie. I tak zawsze pod skórą będzie wiedźmą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISA------->W kazdej chwili,zawsze,wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy.... we wszystko o czym marzysz!❤️ 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja też poproszę o instrukcję wejścia na tlen-krok po kroku:D:P proponuję by się nie szukać by szuwary na tlenie obowiązywały do godzinki 16 a po na onecie:D co Wy na to??,odezwę się po pracy:( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoparz
HEJ!HEJ!WITAJCIE! ISO---szczescia ,zdrowia,pomyslnosc,usmiechow i duzo radosci! 🌼👄🌼👄🌼👄🌼 Gosiu---tez pamietam "Niewolnice Isaure" hech! i wiesz ze wtedy ogladalam kazdy odcinek :) dzis pogoda u nas raczej kiepska (pada cos mokrego ,fuj)ale jakos sie trzymam :) machnelam juz dwie kawy i puki co funkcjonuje. Kigano---z Niemcami to tak juz jest :) mam tam rodzinke to nasluchalam sie opowiesci roznej tresci :) Socha---co tam mleko!...moze przezuc sie na narodowy napoj,tylko lepiej bez pijawek hihi :) a dola mialam faktycznie ale ja sie latwo nie poddaje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×