Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam i od razu dziekuje Wam za mase cieplych zyczen, oczywiscie wczoraj musialam swietowac - z rodzicami i tesciami:D a wyrywalo mnie w te szuwary, wyrywalo , nie powiem:D ale chyba wtedy kazanoby mi sie leczyc;) dzis ma imieniny moj mezus, wiec w szuwary znowu nie wejde:( teraz jeszcze siedze w pracy wiec sobie zajrze, a moze ktos tam wisi;) pozdrawiam wszystkich, takze \"nowych\" 👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa pozdrowionka i życzonka wszystkiego naj ,naj dla Twojego męża od wodniczek:D:D:D:D:D oj brakowało Cie wczoraj brakowało:D Bój Ty sie ... o tej porze jeszcze w pracy..??????:(:( No to miłego świetowania a od jutra weekend i cd.hihihi:D:D:D:D Idę na szuwary bo juz najwyzsza pora:D:D:D DOBRANOC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Witam wszystkie wodniki :) Także nowych, mam nadzieję częstych bywalców :D Isa ---> wszystkiego najlepszego! Duuużo zdrówka i radości! 🌻 Niedawno wróciłam z Łodzi, ale jeszcze załapałam sie na imieninowe ciasto u wujka Zbyszka :D Mmm.. było pysznie! Lecę na szuwary, może jeszcze ktoś będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zalogować NIGDZIE!!! (z wyjątkiem kafeterii :P ) Ani na czacie ani nawet poczty w onecie nie mogę otworzyć!!!! Czy ktoś ma może podobny problem z kontem pocztowym? Nie potrafię żyć bez poczty!!!!!!!!!!!! Uzależniłam sie od mailowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergeen a tak czekałyśmy z Kiganą ,ze ktoś wpadnie. spróbuj jutro innych tez zapraszamu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> serdeczne żyzcenia dla Twojego męża 🌻 Evergreen ---> szkoda, bo akurat z Benią sobie pogadałyśmy. Ale już szuwary zamknięte;) Może jutro będzie Ci to wszystko lepiej funkcjonować. Dobranoc Wam :) 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kigana! Hej Benia! Nooo, a tak chciałam z Wami \"poszuwarzyć\".... Poczta nadal strajkuje! Zaraz zwariuje normalnie... Przypomniał mi sie dowcip, który mój wykładowca od prawa karnego opowiadał na zajęciach (akurat był temat o niepoczytalności i chorobach psychicznych) : Lekarz w szpitalu psychiatrycznym stwierdził, że pacjnt, któremu wydawało się, że jest myszą - jest już zdrowy. Wezwał go więc do siebie i powiedział, że może opuścić szpital. Pacjent zadowolony pożegnał się i wyszedł. Po chwili jednak wrócił z powrotem przerażony... - Co się stało? - spytał lekarz - Tam jest kot!!! - odpowiedział pacjent - Ale przecież pan już wie, że nie jest pan myszą! - No ja wiem! Ale czy ten kot wie?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek
Witam na szuwary wczoraj nie zajrzałam, bo mam problemy małe z netem w domu, a teraz to z pracy piszę. Spróbuje w poniedziałek sie dostać. Benia- ja nie mówiłam,ze skoki w bok to cecha wodników, pisałam tylko o sobie, ale zgadzam sie z Wami że niezależnośc to nasza cecha..oj bardzo to odczuwam, niechby tylko ktoś chciał mi troche ograniczyc moja ukochaną wolność...zaraz zwiewam. Druga taka istotna cecha to tolerancja, kiedys myslałam, że to mama mnie jej nauczyła, ale teraz wiem, że taki juz mój charakter. Chociaz tak jak już wczesniej ktoś powiedział nie toleruję chamstwa. Kigana dzieki za wpisanie do tabelki-rzeczywiscie jakoś się zmniejszyła, czyżby reszcie wodników minełą ochota na pogaduszki? A może zapadli w zimowy sen? i jeszcze z wiosną sie rozkrecą? No to buziaczki i do spotkania w szuwarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> doszłam do wniosku, że nie ma szans, żebym zaskoczyła się onego dnia..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelek
Witam wszystkie wodniki. W pierwszych słowach mojego listu pragnę wyjaśnić moją obecność na forum. Szukając czegoś natknąłem się na wypowiedzi wodników - trochę poczytałem jakoś nie zwróciłem uwagi na ich damski ton. A potem zobaczyłem: MAGAZYN DLA KOBIET KAFETERIA ....konsternacja - to tak jak wejść do damskiej toalety. Przepraszam. Oczywiście nie oczekuję od Pań manifestacji poparcia dla mojej obecności w szuwarach. Jest równouprawnienie więc zaszywam się w szuwarach koło przystani dla jachtów - fajne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podstwie tabelki Kigany wyliczyłam srednia wieku wodników, wyszło mi 32,5 lat, ale jesteśmy młodzi, hurra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pelelek oczywiscie, ze chcemy wsród nas Cie widzieć, ale w zasadzie wyjaśniłes dlaczego tak mało Panów wodników, pewnie myslą, że do damskiej toalety sie nie wchodzi...i w zasadzie maja rację, ale do magazynu dla Pań to juz można...zapraszamy Panów wodników. Mam nadzieję, że pozostałym wodniczkom to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) chociaz pogoda u mnie straszna, dookola szaro i brudno bo cala biel zniknela, a z nieba plują czyms paskudnie mokrym życze wszystkim udanego dnia!przeciez za kilka godzin mamy weekend,no nie? :) Petelku---chociaz kafeteria to raczej babska zabawa to milo nam bedzie jesli sie do naszej ferajny przylaczysz.:) nie badz dezerterem jak inni panowie,ktorzy tu zajrzeli i sluch po nich zagonal :( ta hustawka cisnieniowa jest paskudna :O chlam juz trzecia kawe zeby zyc :O,ale jak tak dalej pojdzie to po uregulowaniu cisnienia odwale kite na zawal ,hehe :) :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku---Wodniki zawsze sa mlode....tylko nie wszyscy o tym wiedza,hihi :) gratuluje zmiany kolorku na bardziej trwaly :) Pelelku---sorry za przekrecenie twojego pseudonimu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku zamiast kawy napij się zielonej herbaty , też podnosi ciśnienie, a zdrowsza, przy okazji mniejsze są wyrzuty sumienia po różnych smakołykach :P U mnie wczoraj była burza z piorunami, a dziś pada deszcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiu! milo ze sie odezwalas :) a co do herbaty to nie bardzo lubie :O za to kawe i owszem :) jestem kawoszem od oooooccchhhchooo a moze i dluzej :D u nas co prawda burzy nie ma ale od dwoch dni pada drobny deszcz ,bleee! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywałam się, bo wy też się nie odzywacie. Nudą powiało. Nagadacie się na szuwarach, to tu już wam się nie chce :O Fajny jest topik, czy ktoś chce pomachać?. Co do kawy to piję z mlekiem ze względu na mniejszą szkodliwość na żołądek. Herbata zielona na początku też mi nie smakowała, ale się przyzwyczaiłam i piję ja 1 -2 razy dziennie. Jeśli już to polecam liścistą, ta ekspresowa jest okropna, nie da jej się pić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja na szuwarach nie bylam juz od wiekow.wogole bylam tam moze ze trzy-cztery razy bo godziny kiedy dziewczyny sie tam spotykaja na plotach nie bardzo mi pasuja. moja corka do wieczora jest na zajeciach i jak wraca to siada do kompa.tak wiec ja nie mam jak sie wbic,a poza tym moje slubne nie-szczescie marudzi jak za dlugo \"pstrykam\" przy komputerze. a jesli chodzi o herbaty to ja bardzo lubie miete.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mięty pić nie mogę, ze względu na żołądek. mam pytanie: po co został założony pokoik na tlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak sie tam dostac :O na kafe wchodze przez wp.,a na szuwary przez onet ale jestem tak zielona ze nie wiem jak wejsc w ten nowy pokoik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to na kafe wchodzisz przez wp? a nie www.kafeteria.pl ? z tlenem to trzeba wejść na www.tlen.pl i jakoś zainstalować, a potem już mi nie wyskakuje że chce jakieś wtyczki! o szczegóły nie pytaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka umiescila mi Wodniki w ulubionych wiec wchodze sobie na skroty :) a poniewaz obiecalam nie wlazic w nic czego nie znam to raczej na ten tlen nie wejde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) A ja piję czerwoną herbatkę, a o zielonej zawsze mi się przypomni jak już wyjdę ze sklepu... Wiosna wiosna... już całkiem blisko! Wczoraj była u mnie pierwsza wiosenna burza z piorunami - aż się bałam wyjść z domu... Mam do wujka jakieś 20 sekund przez podwórko, a 10 minut stałam na schodach i bałam się ruszyć - żeby śmiercią tragiczną nie zginąć oczywiście :D Koliberku ---> no pięknie Ci w czarnym kolorku! Witam jeszcze raz :) Jak zwykle potwierdziło się, że wszystkie wodniki mają \"to coś\" Najlepsiejsze jesteśmy, co tu dużo gadać... :D Pelelku ---> W innych okolicznościach to może byśmy przegoniły osobnika rodzaju męskiego, ale takiego sympatycznego wodnika?! Nieee no - musisz zostać koniecznie! Tylko radzę włożyć czarny kuraczek, bo podszywaczków Ci u nas dostatek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też popijam czerwoną herbatkę, ale mi coś nie idzie, wolę zieloną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×