Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

właśnie mam zamiar jechać do biblioteki, może jakieś propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia
Hejka jestem Wodniczkąz 8 lutego , mam męża Skorpiona , wiem że horoskopy od razu skreślają takie połaczenie , ale nam jest super , na wszystkich płaszczyznach:-))) Buziaki -wodniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! KUBRACZEK oczywiście radzę włożyć czarny, dziwne: zjadam literki, a juz po śniadanku jestem (i po kawce i pierniczku i jabłuszku i cukierku :P ) Wiosna wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia ja też jestem z 8 lutego :D ze skorpiona mam blizkie związki od chwili poczęcia --> obydwoje rodzice i doprawdy gratuluję ci tego, że wszystko jest super! :D 🌻 a co z propozycjami do biblioteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jesli lubisz ksiazki o losach galernikow,zeslancow itp. to polecam ksiazke \"Papillon\" Henri Charriere.na jej przeczytanie namowila mnie corka ...i wlasnie dobiegam do konca. jesli nie czytalas to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na tej podstawie tej książki był kiedyś film z Dustinem Hofmanem? może uda mi się dorwać Kod Leonarda, w co bardzo wątpię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia
Ja polecam Niepamietnik Dolores Grey" Wally Lamb. Super lekturka , połknęłam ją w 2 dni. Jest super , można się popłakać ze śmiechu czasami , ale tez nie ze smiechu . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kikunia! W takim razie gratuluję udanego związku! A skąd klikasz i ile masz latek? :) Gosiu, a czytałaś \"Kod Leonarda da Vinci\" Browna? Mi się książka bardzo podobała - polecam! Teraz jestem na pierwszych stronach \"Aniołów i demonów\" tego samego autora. Zapowiada się niezły thriller ;) Znajomi, którzy już przeczytali twierdzą, że anioły są nawet lepsze od kodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja sie juz zegnam ale przypomnial mi sie jeszcze jeden tytul: \"Nagie serce\" Jacqueline Briskin mnie sie podobala :) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia
Hej Evergreen Jestem z Radomia , lat 30. I cieszę się bardzo ,że trafiłąm na ten topik .Sami wspaniali ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne! Nadal mam problem z kontem pocztowym w onecie!!! Czy Wy także nie możecie się zalogować? Zaraz zwariuję... moja skrzynka po kilku dniach nieobecności pewnie pęka w szwach! i czekam na ważną wiadomość! Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na onecie nie mam nic, skrzynkę jedną mam n interii, a drugą na wp (ta jest podana pod moim nikiem --> może ktoś coś do nie napisać) w takim razie wracam za ok. godzinkę. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś będzie :O fuj, ale okropna pogoda, do diabła z tym deszczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za miłe słowa, tak w ogóle w czarnym ładnie mi chyba tylko u Was, w szuwarach, bo w ogóle to jestem \"sztuczna inteligencja\" jak mawia mój syn...U mnie też wiosna.., ale musze powiedziec, ze niedawno (w lutym) przeprowadziłam sie do nowego domu i wiadomo... teren w okół jeszcze budowlany, rano utknęłam autem w błocie, normalnie gorzej niz na jakimś rajdzie samochodowym i co? wiosna?, wiosna? ach to Ty?...czekam na lato, żeby wyschło, może wtedy będzie sie dało coś utwardzić..Mówią, że lato ma być już w kwietniu. Nie wiecie czy to prawda? Acha udało mi się załatwić 2 ciężarówki gruzu, może chociaż troche to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen ja mam konto na Onecie, ale nie mam problemó, no może trochę wolno chodzi. Gosia - nie wiem skąd się wziął wątek o książkach, pewnie z szuwarków, ale polecam książki Wilbura Smitha \"Drapieżne Ptaki\", \"Monsun\", \"Błękitny Horyzont\" -przygodowo-miłosno-korsarskie, jest jeszcze seria egipska (mnie nawet bardziej się podobała), ale zapomniałam kolejnych tytułów sprawdzę i napiszę z domu. Też lubię czytać, mam obszerna bibliotekę, tylko na razie jeszcze w pudłach, nie zdążyłam rozpakować, a inna sprawa, ze jak to przy końcu budowy troche kiepsko z kasą i brakło na półki na książki, ale to sie nadrobi jak będzioe zwrot z US. Pozdrawiam wszystkie zieloniutkie stworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam, w bibliotece pustki, zero nowości, a mówią,że Polacy książek nie czytają. :P Pogoda paskudna, pada coraz bardziej. Należy współczuć wszystkim pieszym, których kierowcy olewają i wszystkim okularnikom. Koszmar :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nikogo nie ma... lecę na obiadek! Mam mieszane uczucia, bo piątek dzisiaj, a czuję że tata podgrzewa pulpety :( Czy Wy jecie w piątki mięso? Kiedyś mój ksiądz na religii powiedział, że odchodzi się od tego (!!!) Ale sama nie wiem czy nie żartował, bo on zawsze jakieś dziwne pomysły miał... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałych bywalców jak i \"nowe twarze\"! 🌻 My już jesteśmy po obiadaku, było mniam, mniam.... choć niestety nie obyło się bez akcentu mięsnego :D! U nas były dzisiaj naleśniki z farszem z mięska, cebuli, papryki i groszku zapiekane w sosie pomidorowym, pod pierzynką z sera żółtego... Nazwa długa ale, mówię Wam pycha, ..to był eksperyment, ale się udał! Polecam! A co do pogody, to jest jednym słowem fatalnie! Leje. pada, siąpi, bździ, kapie.. ble!!! A co najgorsze, to muszę za pół godziny wyjść z domu na to kąpielisko! :( Dzisiaj mój dyżur i muszę jechać ze starszą pijawką na trening, ...2 godziny wyjęte z życiorysu :D :D :D ...chyba wezmę sobie jakąś książkę, mam nawet w domu nowy nabytek \" Jaskółka i koliber\" S. Montefiore. Poprzednie jej książki bardzo mi podpasowały, więc pozycja obiecujaca! A tymczasem uciekam, bo się robi późno! PS. zaglądałyście na tę stronkę, którą podała evergreen? Ale numer... a to krótki cytat: \"W swoim życiu, w czasie snu zjadasz około 70 insektów i 10 pająków.\" BLEEE!!!: :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha ---> :) witaj! ja myślę, że z tymi insektami to prawda! Mam już pare komarów i muszek na swoim koncie - jeszcze z czasów wycieczek rowerowych :P Ale fakt faktem, że podczas jazdy jednośladem jeszcze nie spałam... A co powiesz o tym łokciu? Ja sprawdziłam... he he :D Naleśniczki... mmm.. ja poprzestałam na bułce z żółtym serem... Pogoda rzeczywiście okropna - nic nie jest w stanie wygonić mnie z domu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochać się... mieć dwie lewe ręce... nie robić w życiu nic... czasem pisać wiersze... Wspominałam juz, że zawsze na wiosnę szaleję?! :) I zawsze się zakocham.... w poprzednim roku nawet pare razy trafiła we mnie strzała Amora :P I musiałam później sie dwoić i troić, żeby to wszystko odkręcić... Ale było wesoło... Znajome twierdzą, że jestem okrutna i bezwzględna dla płci przystojnej... rozkochuje w sobie biedaczków, a potem rzucam bez mrugnięcia okiem... Ehhhhh...qui gladio ferit, gladio perit... kiedyś się doigram.... a na razie używam wiosny :D Od poniedziałku zaszaleję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przejrzałam tą stronkę dla Polaków;) fajne fotki tam są, no i te rekordy promilowe ....robią wrażenie, nie ma co :D:D:D:D A ja jutro znów wsiadam do autobusu via Łódź:0 , ale żeby mi się tak chciało, jak się nie chce .... to byłoby super :) Oczywiście u mnie też pada deszcz, ale wybrałam się z moim Postrzeleńcem;) na pizzę - jakżeby inaczej;) Poza tym, przyznał mi się, że czytuje sobie nasz topik:D:D:D:D A czytaj sobie, Kochanie, pogłębisz sobie wiedzę na temat kobiecego świata Wodniczki - hahahahahahaha Pozdrawiam, narazie, trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiganko! Zyczę udanego pobytu w Łodzi! Przypomnij co studiujesz bo nie pamiętam :) Nie mogę wejść na czat w onecie :( nie mam pojęcia dlaczego... a tak chciałam z Wami \"bezpośrednio\" pogadać.... uhhhhh... Taki dowcip niedawno słyszałam: Dwie babcie wyszły z kina po seansie i spotkały swoją znajomą. Ta spytała się na jakim filmie były, a jedna z nich na to: - No, czekaj.. pomóż mi bo nie pamiętam... takie ładne, rośnie i pachnie... - Kwiat? -Tak! Tylko... taki piękny, czerwony i z kolcami... - Róża? - Właśnie! Róża na czym byłyśmy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISA - spóźnione, ale szczere zyczenia.🌼 🌼 🌼 Duzo szczęścia i slodyczy Kasia życzy Oj, ale miałam zaleglości w czytaniu. A już żarty/ciekawostki, które serwujecie 🌼 🌼 🌼 I ile zmian. Nowe wodnikowe \"twarze\" :D Bardzo milo było mi poznać koliberka, kikunie, peleleka i kamilkę ( chyba nikogo nie pominęłam :) Co do trunków, to mleko u mnie jest podstwą, Uwielbiam pod każdą postacią - na zimno, Ciepłego nieznoszę :) Nauczyłam się pić te różne herbatki i teraz to mi nawet pasują. Ale niestety chyba najbardziej to lubię kawę. Gorącą, mocną, bez cukru. Samo zdrowie :) Nalogowiec ale rozsądny :) Dwie filiżanki dziennie właśnie z rozsądku. Evergreen -- bombowa stopka :) Ja też mam związek ze skorpionem. I to już na całe życie. Moje dziecko. I pomimo wielu przeciwności losu, złych znaków na ziemi i niebie - dobrze nam razem:) i czasami się dogadujemy :) Trzymajcie za mnie rano kciuki, będę u fryzjera:) Mają być wiosenne porządki na glowie. Mam nadzieję, że będę mogła się cieszyć wiosennymi spacerami:D Pozdrawiam Was wszystkich, miłych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakaja --> trzymam kciuki :) zaraz jak wrócisz napisz jak wyglądasz! Też planuję się wybrać do fryzjera... tylko jeśli chodzi o zmiany na głowie, to tchórz ze mnie straszny :P Wiecznie się zastanawiam czy ściąć sobie grzywkę, ale tylko zastanawiam niestety... Na razie nie pada... byle tak dalej! Gdzie wszyscy? POBUDKA ŚPIOCHY :D Gosiu??? Gdzieś Ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip na wesoły początek dnia: Do baru wchodzi facet i widzi siedzącego przy stoliku znajomego, który ma bardzo dobry humor. - Cześć! Co taki zadowolony jesteś? - Cześć sary! He he... słuchaj co mi sie wczoraj przytrafiło: Byłem na plaży i woskowałem swoją łódź, no wiesz - tylko woskowałem... A tu nagle podeszła do mnie blondyna (taaaakie piersi miała..) i się mnie pyta, czy sie z nią przepłynę tą łodzią! No to ja mówię: \"pewnie, że tak\" i popłynęliśmy daleko od brzegu... Zatrzymałem łódź i mówię: \"Słuchaj, albo seks albo wracasz wpław!\" I wiesz co stary?! Ona nie umiała pływać! A wiesz co to oznacza? :D Pare dni później facet znowu wszedł do baru i zobaczył znajomego, który siedział uśmiechnięty przy stoliku i był w jeszcze lepszym humorze niz ostatnio. - Cześć! Co słychać? Co jesteś taki zadowolony? - Cześć stary! He he... Słuchaj jaką miałem wczoraj przygodę: Byłem na plaży i woskowałem swoją łódź, no wiesz - tylko woskowałem... A tu nagle podeszła do mnie laska, rude włosy miała i taaakie piersi stary, normalnie cudo... No i się mnie pyta czy sie z nią przepłynę. To ja mówię: \"Pewnie, że tak!\" Popłynęliśmy daleko od brzegu, jeszcze dalej niż ostatnio i mówię: \"Słuchaj mała! Albo seks albo wracasz wpław!\" I ona też nie umiała pływać! Uwierzysz stary?! Ona też nie umiała pływać! :D Za kilka dni facet znowu wszedł do baru i zobaczył znajomego. Podszedł do niego i widzi, że on jakiś smutny tym razem siedzi i sobie pochlipuje... -Cześć! Co jest stary? Co taki smutny jesteś? -Cześć... :( Ehhhh... bo widzisz, miałem wczoraj taką przygodę ... Byłem na plaży i woskowałem swoją łódź - Tylko woskowałem! A tu nagle podchodzi taka brunetka... taaaaaakie piersi miała normalnie... podeszła i pyta się mnie czy się z nią przepłynę... No to ja mówię: \"Pewnie, że tak!\" Odpłynąłem łodzią daleko od brzegu, jeszcze dalej niż poprzednio i mówię do niej: \"Słuchaj, albo seks albo wracasz wpław!\" i ona nagle zdejmuje majtki... i ... ona miała członaka! rozumiesz stary?! Członka miała normalnie!!! A ja nie umiem pływać!!!.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie ze słonecznego Śląska Właśnie teraz słońce pięknie świeci ale jest dość zimno. W nocy posypało śniegiem wiec rano było biało ale teraz słońce już dało sobie z tym rady:D:D:D Kigana--------->Trzymam kciuki:D:D:D:D i miłej podróży do Lodzi:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gosia8------->nie sugeruj,że nagadamy sie na szuwarach i tu już sie nam nie chce,to było dośc bolesne:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( A z innej beczki,to polecam ksiazke Anny brahimi\"W niewoli algierskiego prawa\" to dośc stara pozycja ,możliwe,że czyatałaś. Jeśli chodzi o mnie to chyba najciekawsza książka jaka kiedykolwiek wpadła mi w ręce(oprócz \"Ani z ZielonegoWzgórza:D:D:D)choć ostatnio mało czytam i mam z tego powodu niezłe wyrzuty. Może jeszcze jedna ,teraz mi się przypomniało \"Spisek sykstyński\" autora nie pamiętam a ksiąkę jak pożyczyłam jakieś 6 lat temu to juz do mnie nie wróciła:(:(:(:(:(:(:( evergreen--------->dlaczego mówisz,ze tchórzysz co do zmian na głowie.Ja też nie bardzo lubie zmiany od12 lat noszę krótkie włosy i nie zamierzam tego zmienić.Tylko czasem kolorek mniej lub bardziej czerwony:D:D:D:D:D:D:D:D:D I wcale nie uważam ,że jestes okrótna dla chłopaków tylko nam wodnikom to chyba trudno czasmi okreslić który to ten właściwy a nie ,że przebieramy jak popadnie apropo`s kawału to chyba Miriam musiała być :D:D:D:D:D socha--------->:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Szkoda,że nie mogłaś wpaśc na szuwary,żałuj:D:D:D:D:D:D: Stronka którą podałaś jest suuuuuuuper:D:D:D:D:D:D:D miałam wczoraj iść po 23-ciej spać a do 0:1 w nocy wysyłałam kartki do znajomych (nie wiem czy wszyscy zauwazyli,że to mozna wysłać jako kartkę )tak się dobrze przy tym bawiłam:D:D:D:D:D: jakaja------------>czekamy na efekty fryzjera:D:D:D:D:D:D:D:D koliberku ------->gratuluję nowego domu:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i milego dnia wszystkim zycze :) u nas dzis swieci sloneczko :) chociaz dosc niesmialo to jednak nastroj poprawia :) poniewaz bardzo lubie zwierzaki to maly dowcip w tym temacie: Po targu chodzi facet z niedzwiedziem na sznurku. -Panie!!to jest targ dla gryzoni!!!gdzie pan tu???? -Cicho!!!ja szukam tego faceta co dwa lata temu sprzedal mi chomika! jeszcze raz milego dnia zycze i do poczytania,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i milego dnia wszystkim zycze :) u nas dzis swieci sloneczko :) chociaz dosc niesmialo to jednak nastroj poprawia :) poniewaz bardzo lubie zwierzaki to maly dowcip w tym temacie: Po targu chodzi facet z niedzwiedziem na sznurku. -Panie!!to jest targ dla gryzoni!!!gdzie pan tu???? -Cicho!!!ja szukam tego faceta co dwa lata temu sprzedal mi chomika! jeszcze raz milego dnia zycze i do poczytania,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×