Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gosia- dzieki za horoskop, musze scignac klienta, bo mi jest winien jeszcze 700 zl, w totka tez zagram w srode, a nuz cos z tego wyjdzie, oj przydaloby by sie troche kasy, na dokonczenie inwestycji, jeszcze sporo mam do zrobienia wokol domu, no a w srodku brakuje lamp, karniszy i czesci mebli. Przydalyby sie tez jakies male dywany, albo chodniczki, no i kominek...ale nic to najwazniejsze, ze juz nie mieszkam w bloku, och tam sie dusialam, a tak nie znosze ograniczen, teraz mam nareszcie przestrzen wokol sibie. Aha co do stylu jaki lubie, to tak jak ktos juz przedze mna napisal, raczej nowoczesny i prosty, moglby byc stary styl, ale wtedy wsztystko musialoby byc oryginalne (nie lubie zadnych podrob) np. komody czy szafy oryginalene z powiedzmy 19-tego wieku, a to raczej nie wchodzi w rachube, to wole prosty i nowoczesny, jak najmniej bibeletow (bo to tylko duzo sprzatania). dalej mam literki poprzestawiane, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek,teraz to ja nigdzie nie siedzialam tzn w żadnych szuwarach...i już do pracy biegnę...:( Gosia,niechaj magia Twej wiary nadal działa:)a ja w tym żadną przeszkodą-zazdrość we mnie nie uruchomiona została w tym przypadku:D:Phahahaha,afirmuj dalej.wierz a będzie Ci dane!:D pa pa pa cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za stylem prostym, klasycznym, rzadnego szkła, plastiku, i nie za dużo chromu. Lubię drewno w naturalnym kolorze, rzadnych kolorowych szafek do kuchni tylko czyste drewno. Kolory słoneczne, jasne, pastelowe. Aha i rzadnych dupereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniczki stare bywalczynie, no i oczywiście gorąco witam nowych pływaków, a zwłaszcza naszego rodzynka 👄 🌻 Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat herbatek. Ja lubię Ojca Klimuszko z Bioactiv, fajny owocowy smaczek ma, czerwona mi już przeszła, zielona też. Jakoś nie mam ochoty ich pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja zieloną herbatkę popojam, żeby mieć mniejsze wyrzuty sumienia po zjedzeniu słodkości, czy przejedzeniu. Polecam ją teraz na czas świąt :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dużo nam sie pokrywa w tym stylu, ale ja lubie chrom i szkło, no dupereli tez nie lubię. Lubię też drewno, ale kuchnie zrobiłam jednak w dwóch kolorach grusza+łosoś, ładnie wyszło. Szkło lubie najbardziej proste kształty i bez żadnych zdobień, no i żadne tam kryształy.. A co z firankami? Przez 2 tygodnie prowadziłam życie publiczne na całą wieś, teraz mam rolety, ale przydałyby się jakieś firanki, no to trzeba i karnisze, podobają mi sie metalowe, ale są strasznie drogie, a poza nimi nic ładnego, a tańszego nie widziałam. Może coś podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w bloku, na 2 piętrze, a na przeciwko pobudowali domki (akurat na wysokość mojego piętra) ze sklepami na parterze (koszmar) ja mam zwykłe drewniane karnisze, firanki krótkie do parapetu i oczywiście zasłonki. Nie wiem jak ty ale ja uważam, że z firankami jest przytulniej i nikt ci do środka nie zagląda :D 🌻 mimo, że mieszkam w bloku to nie jest koszmarnie, bo nie mieszkam w centrum miasta, tylko nad parową blisko Wisły, więc blok zabudowany tylko z jednej strony :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek widzę, że przeprowadzka na całego. u mnie tak było 1.5 roku temu i do tej pory stoją kartony w piwnicy, znaczy garażu :) rodzice wybrali wisienke, ale nie za czerwoną, na meble w kuchni do tego drzwi tym kolorze. Karnisze też drewniane, bo te małe stalowe by u nas zginęły. Muszę sie pochwalić bo po tych ślicznych roztopach, to nawet błocka przed domem nie mieliśmy, a teren jest bardzo szuwarkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja też uwazam, że z firankami jest przytulniej, ale na razie są same rolety, to przynajmniej moge zasłonić, żeby mi nikt nie zagladał. W bloku tez mieszkałam nie w centrum, ale mimo wszystko mały domek z ogródkiem to było moje marzenie życia (chociaż jestem wychowana w bloku). Paula-to fajnie, że nie mieliście błota, bo ja spanikowałam w piątek, ale teraz opanowałam troche sytuacje tymi ciężarówkami gruzu, no i pogoda troche pomogła, bo wróciły przymrozki. Dziewczyny a jakie macie te drewniane karnisze? Chodyi mi ksztalt. kurcze, znowu mi poprzestawialo literki. co sie dzieje, zamiast z pisye mi y i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty Paula, ja się musze ciągle wyłączać, bo mi te cholerne literki przestawia, ale generalnie jestem, a może przejdziemy na szuwary pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnisze najzwykłejsze 🌻 właśnie wróciłam ze sklepu. Już wolę ten lekki mrozek, przynajmniej nie ma błota 🌻 kurcze o tej porze cafe wojniej pracuje. Kiedy włączam ok 6-7 rano to po kliknięciu mam to co chę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---wyczytalam ze jestes otwarta na nagly przyplyw gotowki i glowna wygrana w lotto :) hehe ja tez !i to tak bardzo jestem otwarta ze chyba jest jakis przewiew bo ni jak nie moge wygrac :O 😠😡 a dla wszystkich grajacych dowcip: w piatek Hubert poszedl do kosciola i prosi Boga: -Panie Boze daj mi wygrac w sobote w lotto a naprawie dach w kosciele. we wtorek Hubert znowu jest w kosciele i modli sie: -Panie Boze,nie wygralem ale w srode jest kumulacja i jak dasz mi wygrac to naprawie dach i zrobie remont w kosciele. w piatek wzburzony Hubert wpada do kosciola i z wyrzutem modli sie do Boga: -Panie Boze ,dlaczego nie dasz mi wygrac?przeciez obiecalem ci remont kosciola i nowy dach?dlaczego? nagle slyszy grzmot,widzi blysk i dochodzi do niego glos: -Hubercie jak mam dac ci wygrac kiedy ty nawet kuponu nie wysylasz!!!! Gosiu poniewaz jest potezna kumulacja to nie zapomnij wyslac kuponu :P ;) :) ja juz wyslalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dla wszystkich którzy chcieliby się dotlenić :P 1. www.tlen.pl 2. wybrać zainstaluj (na szarym tle :) należy sobie wybrać folder w którym chcemy go zapisać) 3. po skończeniu ściągania pliku należy wejść w folder w którym zapisaliśmy instalke i otworzyć ją 4. teraz zaczyna się proces instalowania i w tym wam nie pomogę, bo dokładnie nie pamiętam co po kolei. Program będzie się sam pytał. 5. i na samym końcu wiskacie \"zakończ\" i koniec :) Mam nadzieję, że się uda. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje przepis na kotleciki z drobiu (dla niewtajemniczonych -temat z szuwarów): 70 dkg piersi z drobiu 2 łyżki mąki 2 łyżki majonezu 2 jajka 1 cebula (mała) Przyprawy: wegeta, pieprz, papryka mielona słodka Piersi pokroić w kostkę ok. 1 cm (ja kroje jak wyjdzie, w zależnosci ile mam czasu, ale nie grubsza niz 1,5 cm), cebulkę posiekać na drobna kosteczkę, połączyc wszystkie składniki, przyprawić do smaku wg uznania. Nakłądać łyżką na gorący tłusz i zmażyc na rumiano z obu stron. Pycha, Smacznego, Aha: są smaczne na ciepło i na zimno. Zresztą sprubójcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
Wodniczka 23.01.juz nie nastolatka niestety. Klasyczny przykład wodnika. Po nieudanym małżeństwie ze Skorpionem, teraz z Wagą. Ale dochodze do wniosku, że nikt wodnika nie zrozumie. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam normalnie szuwary, myślałąm, ze sie pochowałyście gdzieś.. Maniusia 37 witam, z waga Ci też nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×