Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam wszystkich! Gosiu---nic nie przypaliłam,( a szkoda,hihi :) )ale niestety czas pokuty nie minal :O wrecz przeciwnie teraz to dopiero zaczyna sie jada na maksa {zly]😡 poniewaz bede teraz bardzo zajeta i nie wiem czy uda mi sie jeszcze przed swietami tu zajrzec pozwole sobie juz dzis zlozyc wam świateczne życzenia:) życze wszystkim zdrowych (nie przesadzać z obżarstwem ) pogodnych (mam nadzieje ze pogoda dopisze ) wesołych (tylko bez przesady z trunkami ) świąt,wesołego zająca z kolorowymi jajkami oraz mokrego dyngusa. {usta]dla wszystkich. Kigano---a Tobie moja droga z okazji imienin życze samych tylko radosnych dni w życiu (nie ma mowy o żadnym podtapianiu :) ) pozdrawiam cieplutko ze slonecznego Gdanska i do poczytania po świętach,:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wytrwalych wodników a także nowe \"twarze\" :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Mile spedzonych Świąt Wielkanocnych, Smacznego jajka i wesolej zabawy w lany poniedzialek życzy wam wszystkim Wodnik Szuwarek we wlasnej osobie Hej i jeszce cieplej wieosny, bo u mnie coś na razie się schowala, ale jeszcze wszystko przed nami Hej 👄👄❤️❤️🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie:):):):) ostatnio mało mnie tu ale po świetach mam nadzieję nadrobić :):):):)Wielkanoc pachnie wiosna... to pora tak radosna pelna pisanek kolorowych i prezentow zajaczkowych. Na stole bazie i cukrowy baranek i mnostwo wody w dyngusowy poranek. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka. Te życzenia to odemnie,pozdrawiam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwilkę: Imieninki w niedzielę, ale ja nie będę mogła tu zajrzeć :D Kigano ❤️ z okazji imienin 100 lat 100 tal 100 lat ( z wyglądem 20-latki), spełnienia marzeń, dużo słońca i pogody ducha, optymizmu i zawsze uśmiechu na ustach. i jeszcze bukiet ulubionych kwiatów 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo podobają mi się życzenia Beni a sama lepszych nie wymyślę-podpisuję się pod nimi całą ręką:D może dorzucę tylko by te Święta duchowym przeżyciem równięż były ,by nadzieją Wasze serduszka napełniły,❤️❤️❤️ (stanowczo brakuje tu emotionków!! na tę okoliczność):D KIGANO--->>Aby wszystko o czym marzysz się spełniło a to co kochasz zawsze Twoim było-to na dzień Imienin🌻🌻🌻👄❤️ Wesołego Alleluja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wodniczki ❤️ Dawno mnie tu nie było... i przyznaję - zaniedbałam Nasz topik - na szczęście dzięki kilku Wodniczkom nad Wodniczki, topik żyje i ma się dobrze :D A powodem mojego nie bywania tu - (pochwalę się nieskromnie, ale po Naszemu wodniczemu) była ciężka praca nad sobą - dzięki której rzuciłam palenie (nie palę 11-ty dzień!) i udaje mi się walczyć nie tylko z głodem nikotynowym, ale i apetytem.. Nie chcę przytyć, (jak po moim półrocznym niepaleniu - kilkanaście kilo!) - tym razem pozwolę sobie na max. 5 kg. które nawet się przyda. Wyobraźcie sobie, że ćwiczę codziennie rano, piję dużo wody, jem marchewkę surową - w ogóle strasznie zainteresowałam się zdrowym trybem życia i podoba mi sie.. Mam tyle dobrej energii i siły w sobie... a wszystko dlatego, że rzuciłam palenie... :D Pozdrawiam Was cieplutko, wiosennie 🌻, życzę radosnych nastrojów, jak mój :D, a jutro wpadnę z życzeniami świątecznymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano----> tak trzymać :classic_cool::classic_cool::classic_cool:, ja po świętach też się biorę za siebie, co prawda nie palę ani nie walczę z \"sobą\", że tak powiem ale bardzo chcę popracować nad harmonią ciala z duchem, że tak sie wyrażę :):):):):):):):):) zapisuję się na jogę i pilates, bo na intensywny trening to trochę jestem za leniwa i nie mam wystarczająco sily :):):):):):):):) pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też składam Wam życzenia Aby Wam było wesoło nie tylko przy świątecznym stole, słońce świeciło, zajączki kicały, a kurczaczki żółciły .... 😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻 Nietoperzu, Gosiu, Gofro ---> dziękuję 😘😘😘 Nietoperzu ---> podtapiać nie będę, a co mi tam :D:D:D Szuwarku, Sarkano ---> fajnie,że znów jestescie 😘😘 Życzę Wam wytrwałości w ćwiczeniach, niepaleniu ....:) Ja na chwilę oderwałam się od zajęć kuchennych, nie będę się przecież przemęczać, nie?? :D W końcu dziś jest pełnia, więc człowiek może czuć się lekko poddenerwowany i osłabiony, więc nie należy przesadzać z przygotowaniami, prawda?? Trzymajcie się, narazie papa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz dzisiaj ja:classic_cool: Chciałam Kigano wysłać Ci życzonka na e-maila ale nie zostawiłaś ,więc stąd moja obecność tutaj raz jeszcze dzisiaj;) Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia lecz w słowach mych jest taka myśl - niech spełnią Ci się wszystkie marzenia Na imieninowy upominek nie chcę mówić wiele słów, zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sarkano---------->fajnie ,zę sie odezwałaś włąsnie dzisiaj rozmawiałyśmy z Gofrą o Tobie a ściślej co z Tobą...:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!witam :D🖐️ uwolnilam sie na kilka minut z komory zeslan czyli kuchni :) bo moja pokuta dobiega konca ;) i postanowilam na moment jeszcze do Was zajrzec :) (ach! to przyzwyczajenie ) miotajac sie po kuchni gdzies tam z telewizora dolecial do mnie wierszyk,ktory bardzo mi sie podobal wiec podziele sie nim z wami: kto ty jestes?-jajeczko jaki znak twoj?-żółteczko gdzie twe miejsce?-w skorupce a gdzie mieszkasz?-w kurzej d_ pce. a teraz juz naprawde znikam,życząc wszystkim raz jeszcze WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja ale tym razem specjalnie do Sarkany :) Sarkano bardzo sie ciesze ze u ciebie wszystko ok.zagladaj do nas czesciej :) jak widzisz topik żyje i ma sie calkiem niezle.:D ! życze ci dużo wytrwalosci w swoich postanowieniach i oby sie spelnily Twoje wszystkie postanowienia.👄🌼 Papa,do poczytania niebawem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!ale namieszałam z tymi postanowieniami ;0 ;):P moimi...Twoimi...naszymi... słowem życzę powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> bardzo dziękuję za życzenia 😘 Nietoperzu ---> biedactwo;) ale już niedługo niewola Twa się skończy, a może już jest u kresu?? Wierszyk fajny:) A tak nawiasem, słyszałam,że robisz przepyszną sałatkę :D:D:D:D Ja już w zasadzie mam święto:) W sumie aż tak bardzo się nie przepracowałam, jesli chodzi o przygotowania, ale u mnie w domu mieszkają trzy kobiety ( łącznie ze mną), więc rąk do pracy nie brakuje.Panowie jakoś się do pracy nie garną:P Pojechałam do kościoła ze święconką z rodziną mojego brata, święcił jakiś młody kleryk i mój bratanek był zdegustowany tym święceniem. A wiecie dlaczego?? Bo w latach poprzednich świecenie to było święcenie, z całą pompą i obfitością, podłoga w kościele mokra, ludzie mokrzy;) nie mówiąc już o święconce :D:D:D:D A w tym roku??? Skąpo, nic nie poczulismy, nic nie było widać tej święconej wody, trzeba by dać do poprawki;) Miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniczki ❤️ Kigano ---> wszystkiego najlepszego droga Lidio z okazji jutrzejszych imienin! Życzę Ci szczęścia, zdrowia i wiecznego optymizmu 🌻🌻🌻 Beniu ------> miło, że o mnie rozmawiałyście z Gofrą - lubię zaprzątać czyjeś myśli :P :D :D - proszę częściej :D (ale jestem obrzydliwie nieskromna - ale TU przecież mogę być sobą :P) Nietoperko ----> dziękuję za życzenia - właśnie wytrwałości teraz najbardziej mi trzeba :D - oby tylko ten wstrętny słomiany zapał mnie nie dopadł... - wierzę, że mu się nie dam :D A wszystkim Wodniczkom, Wodnikom i sympatykom Wodników życzę wspaniałych, radosnych i uroczych Świąt 🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wodnikom życzę zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych! Smacznego jajka i mokrego dyngusa :) oraz mnóóóóstwo radości :D Daleko pod lasem gdzie przyroda dzika, Zając na polu zająca bzyka... Robi to cicho i spieszy się bardzo, Bo ludzie w Wielkanoc zającem nie gardzą! :) Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać :P he he... Zmykać muszę niestety, bo brat przyjechał z wojska na święta i jako kochana siostra ustępuję mu miejsca przed kompikiem... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wodniki z okazji Świąt Wielkanocnych Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć. Kigana - abyś z Twoim Postrzeleńcem żyła długo i szczęścliwie; zdania pracy magisterskiej na 5 ( przyjmij jednoczesnie życzenia imieninowe, treści jak wyżej :) paula wodniczka--- połamania pióra na najbliższych egzaminach :, Benia --- abyś znalazła swoje prawdziwe słoneczko ( a znajdziesz napewno ) Gosia8 --- własnego komputera, abyś od nikogo zależna nie była i nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale chyba abyś pracę znalazłai innych marzeń spełnienia isa--- Gofra --- abyś nigdy się nie zmieniała nietoperek --- jak najmniej dołów, uśmiechu zawsze na twarzy i pogody ducha, tak jak do tej pory socha --- jak najwięce radości z Twoich urwisów, aby Cię kanty omijały :) pelelek--koliberek---maniusia37 --- szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, nie znam jescze Waszych marzeń i dlatego tak ogólnikowo, ale szczerze Wodnik szuwarek --- żadnych poprawek, samych piątek w ineksie:) Sarkana ---wytrwałości w niepaleniu :) evergreen --- pokonywania kolejnych egzaminów Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeżeli by się to jednak zdarzyło, żczenia na co dzień uśmiechu, radości, wiosny w sercu, pogody w duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 KIGANO! 🌻 Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości. To o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz, by Twoje było! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kobitki... praca widzę w koło na całego, pachnie babami i mięsiwami... Ale żeście się złapały za robotę! Po świętach jak nic 3 kg. więcej! :( ... U mnie z czasem też ostatnio krucho, choć gotowanie mnie w tym roku ominęło, bo wyjeżdzamy jutro do teściów. ..ale ze sprzątaniem juz tak wesoło nie było! :( W święta na pewno tu nie \"zaglądnę\" dlatego życzę Wam: Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie! PS. Sarkano trzymam kciuki! C.D.N. ..już po świetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkim wodnikom tym z \"kola\" i tym, którzy jeszcze o nim nie wiedzą, a także pozostalym jedenastom znakom wesolych świąt kolorowych wlasnoręcznie malowanych jajek, barana tak welnianego, by na zimę cieply sweter z niego byl, zająca z dlugimi uszami zielonej trawki, pysznych i slodkich ciast i mooooookrego podkoszulka w lany poniedzialek tego wszystkiego, co najlepsze i najslodsze Wam Wszystkim Życzę Wodnik Szuwarek :) :D:D:D:D:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia :D I dla Was dużo 😘😘😘😘😘😘 .....😘 No i tak dzień świateczny mija, mnie czeka mała, kameralna imieninowa imprezka.... A po świętach - wielka wyprawa, która jest po trosze związana z moją pracą i która to mi sen z powiek spędzała przez kilka dni. Parę miesięcy temu ubiegałam się o wyjazd na kilkudniowe stypendium europejskie dla nauczycieli i w tym terminie jest do Strasburga.No i się zakwalifikowałam, moja koleżanka nie:( Trochę mnie podróż przeraziła i koszty biletu, ponieważ chcąc wracać, tak jak się to kończy, muszę jechać inną linią niż ta, którą pojadę do Strasburga.Ale z drugiej strony, może takiej okazji już mieć nie będę, więc postanowiłam jechać. Oczywiście nie jadę z Poznania, bo to byłoby zbyt proste, tylko z Łodzi, bo z Poznania na ten termin już nie było biletów.Ale to u mnie normalne, takie zagmatwania:P Za to powrót już do Poznania:) A jak się wahałam, to co chwilę natykałam się na informacje o Francji, jak nigdy.... No to narazie tyle, miłego świętowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swiatecznie wszystkich zodiakalnych WODNIKOW!!!!!!!! Ja jako wodniczka jestem bardzo skryta , zawsze wole sluchac niz mowic.. Jestem zawsze chcetna do pomocy ..lubie pomagac innym slowem taka altruistka troche ze mnie i troszke aktywistka i taka Matka Teresa z Kalkuty:D hm co tu jeszcze nie wiem .. tyle starczy pozniej moze sie bardziej otworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D:D:D:D Juz wyschłyście?:D:D:D:D Mnie szczesliwie udalo sie uniknąć powiodzi,nawet braciszek sobie zapomniał:P:P:P:P:P Tak nawiasem mówiac to dobrze ,ze sie juz te świeta kończą :P:P:P nie przepadam za takim biesiadowaniem. Kiganao-------->Mam nadzieję ,że imprezka sie udała;););) gratuluję wyjazdu z pewnościa to zaprocentuje w przyszłosci:):):):)więc szcęśliwej podróży i miłego pobytu. Będzie nam Cię brakowało i postaraj sie szybko wrócić:D:D:D:D Unikająć tego biesiadowania szperam sobie w kompie jak zwykle:P:P i znalazłam fajne zadanie:D:DD:D pogłówcie sie :P:P:P:P:P:P Czy ktos potrafi rozwiazc to zadanie ? bo ja probuje i nic z tego moze wam sie uda!!! Trzech gosci w hotelu zadzwonilo po room servis i zamowilo dwie duze Pizze. Delivery boy wkrótce je dostarczyl razem z rachunkiem na $30,00. Kazdy z gosci dal mu banknot $10,00 i chlopak wyszedl. Na razie wszystko jasne. Kiedy delivery boy daje kasjerowi te $30,00 ten mówi mu ze zaszla pomylka. Rachunek powinien byc tylko na $25,00 a nie na $30,00. Kasjer daje chlopakowi piec banknotów $1,00 i mówi mu zeby zaniósl je z powrotem trzem gosciom, którzy zamówili pizze. Na razie wszystko OK. W drodze do ich pokoju chlopak wpada na pewna mysl. Przeciez oni nie dali mu napiwku, wiec kalkulujac iz i tak nie da sie podzielic tych $5,00 na trzy równe czesci, on zatrzyma sobie $2,00 jako napiwek a im zwróci $3,00 . Jak dotad wszystko all right . Chlopak puka w drzwi i jeden z gosci otwiera. Chlopak wytlumaczyl jaka zaszla pomylka i daje mu $3,00 po czym odchodzi ze swoimi $2,00 napiwku w kieszeni. Teraz zaczyna sie zabawa! Wiemy, ze $30-$25=$5 Co nie? $5-$3=$2 Prawda? No to w czym jest problem? Wszystko sie zgadza? Niezupełnie. Odpowiedzcie na to pytanie: Kazdy z trójki gości dał początkowo $10,00. Kazdy dostal z powrotem $1,00 reszty. To oznacza, ze kazdy zaplacil $9,00 co pomnozone przez 3 daje $27,00. Delivery boy (czyli \"chlopak\") zatrzymal sobie $2,00 napiwku. $27,00 plus $2,00 równa sie $29,00. Gdzie do jasnej jest jeszcze jeden dolar Miłej zabawy i mama nadzieję ,że do wieczora na szuwarach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniki i Wodniczki !!! Ale święta: beztroskiego lenistwa ciąg dalszy :D Brat wyjechał już do Warszawy i znowu mam dostęp do kompika :) Benia --> za trudna ta zagadka - wszyscy się przestraszyli i uciekli ;) Odpowiedź pewnie jest banalna... ale nie wiem... hmmm...zapłacili 30, boy wziął 2 = 28.... 25+3=28 ... +2 dla boya...=30 niby sie zgadza, ale tamtego nie potrafię wytłumaczyć :P Zresztą ja typową humanistką jestem. Od matmy uciekałam na kożdym kroku :D a na maturze oczywiście historię zdawałam :classic_cool: Setunia ---> witam cieplusio w naszym wodnikowym gronie :) Ja też jestem bardzo skryta, ale jak kogoś polubię to się otwieram! i tak jak Ty wolę słuchać innych... Zawsze wszystkie znajome lecą do mnie z problemami :) Daję się też troszkę wykorzystywać... ale pracuję nad swoją asertywnością :D Witaj jeszcze raz i wpisuj się jak najczęściej 🌻 Kigana ---> Gratuluję! Jejciu, taki wyjazd... SUPER! Uwierzysz, że nigdy nie byłam za granicą? :( No.. raz na przejściu granicznym w Jakuszycach :P ale nawet pieczątki w paszporcie mi nie zrobili... a tak się pięknie uśmiechałam... :) Kiganko!!!! Życzę Ci wszystkiego naj naj najlepszego! Wybacz,że dopiero teraz, ale gapa jestem straszna 🌻 🌻 🌻 Sarkana--> Wow... moje gratulacje!!! Życzę dalszych sukcesów w pracy nad sobą :) Też by mi się przydało... mały trening czy coś... po świętach dietka obowiązkowa... Na szczęści nigdy nie paliłam :) Pozdrawiam i wracaj do nas częściej! Ehhh... wiecie, że przespałam dzisiaj procesję emaus ... :( Kilkuset rozśpiewanych facetów szło pod moim balkonem, a ja chrapałam w najlepsze... Buuuu...co za strata... Lecę teraz ale wrócę jeszcze! Pozdrawiam wszystkich ciepło! Wiosna śliczna dzisiaj prawda? :) PS. Zrobiliście najbliższym prysznic? No wiecie, żeby w pełni poczuli magię tych świąt :P pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Wodniki 👄 jeszcze dzień obżarstwa i chyba nie mogłabym ruszyć się z miejsca :O Drogie Panie wygląda na to, że mogę mieć dziś komputer do swojej dyspozycji, więc może dziś \"Szuwary\" na tlenie? :D 🌻 Sarkano --> grtuluję silnej woli, trzymaj tak dalej, a co do zbędnych kilogramów to nadal polecam zieloną herbatkę :D podczas świąt piję nawet 3x dziennie i jest mi lżej dzięki niej :D Wodniku Szuwarku --> jogę kiedyś próbowałam ćwiczyć z TV Club, ale to nie dla mnie, ja wolę aerobik, ale każda forma ruchu wskazana, szczególnie po świętach :D Kigano --> mam nadzieję, że imprezka imieninowa była udana i że dużo prezentów było :D Gratuluję stypendium i będziemy za tobą tęsknić, ale jak napisałaś, to tylko kilka dni. :D jeśli chodzi o Francję to polecam, byłam tam na wycieczce, ale to było dawno temu........ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczkaaaaa
czy to prawda ze wodniki mowia o seksie, a go nie przezywaja?Ze kobiety wodniczki sa ozieble i niemocjonalne a faceci wola rozmawiac z kobieta cenia ej intelekt ale nie maja talentu do milosci fizycznej ani nie czuja potrzeby aby wczuwac sie w kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczkaaaaa ---> to dla Ciebie... Dodam tylko, że nie ja to pisałam :) ale w wielu kwestiach zgadzam się z poniższymi informacjami. Pozdrawiam! Wodniki są bardzo ciekawe spraw seksu, ale niekoniecznie się na nie szybko decydują. Lubią rozmawiać o sprawach erotyki z przyjaciółmi, lecz jako demony seksu nie czują się najlepiej. Wodniki cenią sobie partnerstwo, niezależność i wolność w związku. Mają w życiu więcej przyjaciół niż kochanków. Dlatego często mylą przyjaźń z miłością lub odwrotnie - miłość z przyjaźnią. Powstaje wtedy trudna do rozwiązania sytuacja dramatyczna, w której czują się zagubione i zdezorientowane. Wodniki są bardzo otwarte na dziwne i ekscentryczne relacje. Nie zdziwią ich pary homoseksualne, ani biseksualne. Same jednak rzadko decydują się na tego typu relacje, przy zachowaniu pełnej tolerancji i szacunku wobec seksualnej inności. Trudno przewidzieć klucz, jakim kierują się Wodniki w doborze kochanków. Podnieca je wspólnota myśli i zainteresowań. Wtedy okazują się wyzwolonymi i pełnymi inwencji partnerami seksualnymi. Wybranka Wodnika nie musi być obiektywnie piękna. Wystarczy, że ma to coś, co pociąga i intryguje. Musi być też dobrym kompanem do rozmów i wyjazdów. Pani Wodnik lubi mężczyzn dziwnych i nieco oderwanych od rzeczywistości. Geniusze naukowi, informatycy czy fizycy jądrowi zaimponują jej na tyle, że może zdecyduje się zacząć z nimi romans. Wodniki zafascynowane są nowymi technologiami i nowoczesnymi urządzeniami. Uwielbiają czytać fantastykę naukową i trochę wierzą w istnienie obcych cywilizacji. Dlatego chętnie podejmą takie tematy rozmów na pierwszej randce. Jeśli ktoś da im do zrozumienia, że widział UFO albo ma dowody na to, że Egipcjanie byli obcą cywilizacją - zaintryguje sobą na tyle, że Wodnik jeszcze raz się z nim umówi. Wodniki marzą o romantycznej scenerii do upojnej randki: chciałyby kochać się na łonie natury i w blasku Księżyca. Jeśli jeszcze dojdzie do tego burza z piorunami, ich zmysły rozpalą się do czerwoności. Uwielbiają kochać się w dziwnych i zaskakujących miejscach - w samochodzie, pociągu czy laboratorium fizycznym w stanie nieważkości. W łóżku są krótkodystansowcami. Zbliżenie z Wodnikiem przypomina spięcie energii elektrycznej. Uwaga: łatwo się dekoncentrują i potrafią stracić zainteresowanie intymnym zbliżeniem na rzecz ciekawej książki czy filmu. Nie jest to jednak dowodem na braku uczuć z ich strony. Po prostu zawsze dla nich ciekawsze jest to, co ma się zdarzyć niż to, co się dzieje lub już się zdarzyło. Po wspólnie spędzonej gorącej nocy Wodniki często zapominają o partnerze, zajęte abstrakcyjnym rozmyślaniem czy pracą. Po jakimś czasie odzywają się jak gdyby nigdy nic i nie rozumieją pretensji i żalów osoby, która poczuła się przez nich porzucona. Najlepsi partnerzy dla Wodników to Bliźnięta i Wagi. Wspólne zainteresowania i podobne, otwarte i partnerskie podejście do związków zapewnią wspólne udane pożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świętach. Serdecznie dziękuję za życzenia. Kiganko- wybacz za spóźnienie i przyjmij ode mnie serdeczne życzenia imieninowe, oby wszystko o czym marzysz Ci się spełniło i słoneczko zawsze na Twoim niebie świeciło. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×