Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość
Wiem o co chodzi - działanie na zawołanie jest dosyć irytujące. Ale jeszcze bardziej irytuje mnie fakt, że człowiek jest zdrowy, chce mieć dziecko, a nie udaje mu się. Wtf? Daj znać jak po trzecim razie, trzymam kciuki by się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loja123
:) nic się nie udało... wracam do rzeczywistości - na razie odstawiam leki - niech organizm troche odpocznie :) trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy in tacz! [kciuk w gore]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska1986
Loja przykro mi.. Trzymalam mocno kciuki. Ale teraz macie taki luz psychiczny i fizyczny i to naprwno nie zaszkodzi ;-) bez presji sie dużo lepiej działa, cos o tym wiem ;)) u nas niestety ta przerwa od leków bezoeocna ale się nie podajemy. Ten cykl znowu z cło ale tym razem po pol tabletki 3-7 DC i monitoring . ok. 14 DC zastrzyk na pęknięcie i moze duphaston na koniec. Może to cos pomoże.. A dziś tak na pocieszenie dla nas wszystkich widziałam trzy piękne i dorodne bociany, które kolowaly nad moim ogrodem ;) może ta wiosna będzie szczęśliwa dla nas wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianka696
Witam! Chciałam dołączyć do tematu, ja jestem po badaniu hcg , drożności jajowodów, w tym cyklu brałam clo, pęcherzyk urósł bo byłam na usg...testy owulacyjne wychodziły pozytywnie, niestety nie doweidzłam sie czy pęcherzyk pękł bo mój gin się pochorował:( od 16 d.c biore duphaston? Czy któraś z koleżanek zaszła w ciaże po hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie znam ale ponoc są przypadki, ze dziewczyny zaszły w ciążę w cyklu z hsg ;) także trzymam kciuki żeby się udało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę w tym samym cyklu co miałam hsg. Niestety była to ciąża pozamaciczna. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska1986
Jestem po USG z prawej strony jeden ładny pęcherzyk sie pojawił po clo ale niestety endometrium za słabe :( distalam zastrzyk z purogonu na wzrost endo ale nie wiem czy cos to da.. A w niedziele mam zrobić zastrzyk z orvitrellu i do dziela. ale jakoś tak zupełnie bez przekonania do tego podchodze.. Z gory zakładam, ze nic z tego nie będzie.. Jakieś takie wiosenne przygnębienie mnie dopadli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ten cykl mam stymulowany clo. Wczoraj dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i od czwartku mam brać duphaston 2x1 tabl. i tak sobie policzyłam, że to wystarczy mi tylko na 10 dni, czyli do 26 dnia cyklu to chyba trochę za mało prawda? nawet gdyby się udało zaciążyć to test po 10 dniach mi nie wyjdzie, a odstawienie duphastonu będzie miało niekorzystny wpływ na ciążę tak? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki sam schemat leczenia jak Ty;) duphaston przez 10 dni i odstawić, to jest juz mój 3 stymulowany cykl i za każdym razem mam tak sano . ale czy może to być szkodliwe nie wiem.. Nigdy sie nad tym nie zastanawialam.. Moja szwagierka tez tak używała i po odstawieniu nie dostała okresu i okazało się, ze jest w ciąży i z ciąża było wszystko wporzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ilu dniach od odstawienia duphastonu przychodzi u Ciebie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 cykl z clo i sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
clo i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa. Swoją przygodę z clo zaczynam od niedzieli. Cel...to dzidziuś ;-) Z mężem mamy już 5,5 letniego synka i od ponad roku staramy się o rodzeństwo dla niego. W momencie, gdy nasze wysiłki nie przyniosły efektu udałam się do lekarza po poradę. Okazało się, że ok.80% moich cykli jest bezowulacyjna i potrzebuję wspomagaczy. Zobaczymy jak na mnie podziałają. Życzyłabym sobie, jak i każdej z Was natychmiastowych efektów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska1986
Lupilupa mam nadzieje, ze uda sie od pierwszego razu!! Będziemy trzymać kciuki!:) ja 12.04 IDE na bete o ile nie dostane wczesniej @. Ale pewnie i tak nie wytrzymam i w przyszła niedziele zrobię test .. To juz mój 14 cykl starań.. I 5 po laparoskopii.. A wsrod najbliższych masę ciąż. Jakoś tak z miesiąca na miesiąc coraz gorzej psychika siada.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy miała może któraś z was robioną wypalankę przed pierwszym porodem? Czy wpływa ona na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska uda się i Tobie, a może już się udało :-) To będzie Twoje pierwsze dzieciątko? Z testem ciążowym to bym się nie śpieszyła, moja koleżanka z pracy jak się jej spóźniał okres zrobiła test i nic, po tygodniu drugi i też nic, w końcu poszła do ginekologa, a ten jej mówi, że jest w 7 tyg. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ale czasem to trudne ;) tak dla mnie to starania o pierwsze dzieciątko ;) ja akurat clo bralam wieczorem, bo poczatkowo się kiepsko czulam i tak mi bylo lepiej po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupilupa
Z pierwszym dzieckiem to zawsze jest większy stres, zarówno przy poczęciu, porodzie czy okresie niemowlęcym. Przy kolejnych podchodzi się do tematu bardziej na luza ;-) Podczas jednego z pierwszych badań usg, gdy byłam w ciąży z synem, lekarz powiedział mi, że to nie do wiary, że zaszłam w ciąże bez żadnych problemów. Cóż wykrakał...i teraz przystawiło :-( Dziś drugi dzień przyjmuję clo i zastanawiam się czy nie będzie z tego bliźniąt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wszyscy tak mówią ! ;-) a ile Twój synek ma lat, jeśli można wiedzieć? :) moja przyjaciółką tez miała problemy z zajściem w ciążę i brała clo i zastrzyk na pęknięcie i w drugim cyklu zaszła w ciążę z dwoma cudnymi chłopakami;) dziś maja ponad 7 miesięcy i są cudni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek ma 5,5 roku, już duży i zaradny z niego chłopiec. Tak mówią, że przy clo szanse na bliźniaki czy nawet trojaczki są większe. Jeśli o mnie chodzi to wolałabym być w ciąży pojedynczej, ale co ma być to będzie. Wróżka mi kiedyś przepowiedziała 2 synów i córkę...wiem, że jak teraz się uda to więcej dzieci już planować nie będę, wiec na sprawdzenie słów wróżki są tylko dwa wyjścia: bliźniaki albo wpadka (co raczej mi nie grozi) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz duży chłopiec ;) ja się generalnie na nic nie nastawiam ale gdybym zaszła w ciążę bliźniaczą to bylabym zadowolona ;) trojaczki to juz chyba by mnie przerazaly.. Mój maz ma 'koszmary', ze mamy trojaczki ;) oj. Czasem się można pomylić i wpadka się może przytrafic ;) jak sie chce to się nie da, a samo z siebie przychodzi bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupilupa
W czwartek idę do gina to mi podglądanie czy tam jakieś komórki dojrzały i w jakiej ilości, a później "wiśta-wio" mój ogierze :-D Ciekawa jestem czy dostanę jakiś zastrzyk na pęknięcie...w sumie to pierwszy miesiąc z clo i nie wiem jakie niespodzianki lekarz dla mnie jeszcze szykuje. Na betę to sama chodzisz czy na skierowanie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 nowe nierozpakowane (z zabezpieczeniem) opakowania Clostilbegyt z ulotka + 3 opakowanie z 7 tabl (brakuje 3tabl). Czyli łącznie 27szt Wszystkie mają datę ważności do 2020r. Mi już niepotrzebne po udanej kuracji niecałymi dwoma opakowaniami.jak wiadomo jest to lek na wywołanie owulacji w celu zwiększenia płodności u par. Cena 100pln z wysyłka poleconym priorytetowym. Wpłata na konto. Mój mail zahirrr malpa Interia kropka eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzie prywatnie, lekarz mi nie daje żadnych skierowany. Jedynie,ze sam kieruje u siebie w klinice na badania ale tam jest baaardzo drogo wiec wole u siebie na miejscu iść prywatnie ;) to ja trzymam kciuki za piękne jajeczka!!;) ja pierwsze 2 cykle miałam samo clo dopiero teraz lekarz włączył resztę leków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza. Trochę szkoda, że udało mi się wyhodować tylko jedno jajeczko, ale jest szansa na dzidziusia. Przynajmniej bliźniaków nie będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×