Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madusia> blade zdjątko? to ma być blade zdjątko? Kurcze, śliczna jesteś. Zaczynam popadać w kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
concordia> to może ja poproszę tą pizzę. mniam. mój żołądek chyba się przyzwyczaił bo bunty coraz rzadziej urządza. Wczoraj też nie protestował jak go nową potrawką potraktowałam ( a myślałam że go zabije) tak więc, co z tą pizzą. Zetka> może jeszcze trochę wytrzymasz, ale jak będziesz się dłużej męczyć to i tak z czasem ci zobojętnieje czy on będzie cierpiał. Tak mi się wydaje. Będziesz już tylko myślała o swoim spokoju. Maduś> zapomniałam dodać że dziękuję za to \"blade\" zdjątko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>Zetka< Acha!!! Nie gra!!! Ja nawet wiem co! Zamiast zlapac goscia za czupryne i wysypac go przez okno ze swojego zycia,Ty sloneczko sie nad nim litujesz... Masakra!!! Moze zlituj sie nad soba,usiadz nad kubkiem kawy i pomysl:"Czy ja go jeszcze chce w moim zyciu???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>Bechemotq< Trzymaj pizze z peperoni,salami,podwojnym serem i mnostwem przypraw! Moze byc??? SMACZNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jestem babeczki! Dopiero wygrzebałam się ze sterty papierów.Jeszcze trochę robótki jest........ a co tam.Stwierdziłam, że praca dobrze mi robi - taki masaż dla mózgu- mniej myślę o swoich sprawach. ...Miałam odpisać Ingusi i naprawdę nie mogłam. .....INGUŚ- nie gniewaj się ani nie myśl, że Cię zignorowałam- naprawdę nie miałam czasu.Może obejdzie się bez zostawania po godzinach- może. Nie powiem żebym miała twórczy dzień - raczej taki.......... wiecie. Wierszami sypać nie będę........chyba. A tak w ogóle....zawsze aktualna prośba- błaganie wręcz.......NIECH MNIE KTOŚ PRZYTUUUUULI !!!!!! Senna pogoda, zmęczenie.......... rozmowna dziś nie jestem- więc to byłoby najlepsze wyjście.Hmmmmmm.......tak bez słów........ ............😍...........🌻.......😍..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie śpiewa Kaśka Kowalska w radyju....... Już nie czekam , już nie trwonię mych dni na żal. Jestem pewna trzeźwym okiem dziś widzę jak każdy z nas robi błąd czeka aż przyjdzie ktoś, kto wypełni nam świat; Każdy z nas cierpi bo wierzy, że przyjdzie ktoś , kto ukoi nasz strach......... Podpisuję się pod tym...1000 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>efciusia< Jesli wystarczy Ci moj uscisk,to czuj sie przytulona!!! ... tak bez slow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>karaani< A o ptasim mleczku moge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Concordia> jej dzięki, tego mi było trzeba. Zetka> przestań się dręczyć kobieto! rozstań się z nim! Madusia> no, tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>Bechemotq< Bardzo sie ciesze!!!! >karaani< Kurcze to nie napisze,ze mam smietankowe,cytrynowe i kakaowe... Chi,chi,chi... Ratunku!!!!!!!!!! Karaani rzucila we mnie klawiaturka!!!!! Babeczki!!!J ak Wy robicie te serduszka,caluski itp??? Ja tez tak chce... A buuu.... Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
❤️ >karaani< ❤️ Kobieto jestes super!!!! Zaraz to musze wyprobowac!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Kurcze to dziala!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the real kitty is back! watch out! 👄 cześć słonka! właśnie wróciłam, piję kafffkę, zaraz zabieram się za robotę...jutro piątek :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani sprawdz, na o2 chyba ci wysłałam..... a i wielkie sorki, że dziś nie pocieszam.... mam kuuuuuuupe roboty.... łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Jej... Jutro piatek!!! A ja zapomnialam na smierc cos zalatwic!!! ;( :( ;( Katastrofa... Ubija mnie niechybnie.... ;) No to pa LASECZKI!!! Wielkie 👄 i ❤️ i 🌻 dla Was! Do jutra!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> z o2 wysłałaś pustą wiadomość. przynajmniej ja taką dostałam. Karaani> muszę naprawdę kiedyś wpisać się przed tobą.. Ale cię wtedy zrobie :D Concordia> Kurcze ja dzisiaj muszę chyba się naprawdę wybrać na pizzę bo mi smaka narobiłaś aż ślinka pociekła. Kitty> dzień dobry skarbie! wow! Jak ty dzisiaj wcześnie jesteś. Jestem pod wrażeniem. No, to co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustą na o2 z o2.....jakos mi sie pokićkało.... ale zdjatko z wp było! hello KItto! ..😘..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku! oj, jak fajnie, że jesteś już myślałam, że gdzieś cię wciągnęło...{kwiat], miałam dziś krótsze zajęcia, więc udało się wrócić wcześniej :D to co, spadamy na pizzę, nie? jej, ale mi smaku narobiłyście...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> znowu dostałam pustego z info no to jeszcze 2.... ja już nic nie rozumiem... Kitty>jej, boshe, narobiłyście smaku a ja z pracy wyjść nie mogę. oczywiście że idziemy. czy do 17 dojedziesz do wawki? akurat ja dojadę do centrum do pracy i ty dojedziesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna! to ja juz tez nic nie wiem..... nic kurna nie wysyłałam..... a poza tym wszystko jest ok!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe! a ja mam jutro wolne! ................. :) ................... nasz cały szpitalik tak ma! ale mam fajnie! ..........🌻..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a ja mam poniedziałek i wtorek wolny. Ufff. co za ulga. Tomek poszedł na 15 do adwokata po poradę apropo sąsiadów z dołu. he he. Też się niedawno dowiedziałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalcie się tak, bo się poryczę z zazdrości...ja mam tylko weekend wolny i to jeszcze ale mi wolny...kupa nauki na nastepny tydzień...łeeeee, chlip, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty! Przestań narzekać. Ja mam weekend wolny co 2 tygodnie. A od poniedziałku do piątku 8,30-16,30. Muszę odsapnąć po prostu poza tym może trochę się podleczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Niestety , chyba już nikogo tu nie ma , jejku , mam pecha , ale przeżyłam 2 najgorsze dni :):):):):):) weekendzik :) długi ;) Na polu ciemno , w domciu zimno , trzeba by się jakoś rozgrzać ;) Dziś tzn. wieczorkiem ponadrabiam zaległości kompkowe ;), ale na razie zmykam coś zjeść :) Tak więc jutro sobie poczytacie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×