Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

i ja Wam mówię dzień dobry oby ten ponieziałek był naprawdę milutkim dniem dla wszystkich 👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim !!!! Jejciu , a na zewnątrz takie ładne słoneczko ---- tylko ta mgła mogłaby zniknąć , bo nic nie widać :( Ta mgła wygląda jak jakiś budyń :) oj , bo sobie zrobię smaczek na budyń ;) Dzisiaj wstałam z niesamowitym humorkiem i chyba nic nie jest mi go w stanie zepsuć :) wczoraj miałam świetny wieczorek i wreszcie nie byłam sama w niedzielny wieczór :) Gdyby nie to , że muszę zaraz mykać na autobus :( ale może tu zajrzę do Was po południu ... 🌻 everything is possible 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane kobietki! Ale się za Wami stęskniłam 👄 dla wszystkich. Niestety nie miałam czasu na wolnym żeby coś skrobnąć. Ale myslami byłam z Wami. Zaległości mam olbrzymie, widzę że mam bardzo duzo czytania. 🌻 na dobry początek dnia. Poczytam, a pózniej skrobnę jakieś mailiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! ........🌻...... Inguś! jak miło Cię czytać! ................😘.............. karaani! 🖐️ koleżanko ze szpitalnych klimatów..... malutka! hej! powodzenia w szkółce! .................🌻............. leticia słonko! hej! hej! 😘 mam wiarę, że zdążyłaś na autobus kalia! :) jak tam opony się sprawują? :) miłego dnia Tobie również! ..............😍 ................😍.................😍...................😍......................😍................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm :D :D :D coż za cudny dzień !!! Przyjęli mnie na logopedię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Huuurrrrrraaaaa :) :D :D :D :D :D :D :D :D Jutro jadę złożyć dokumenty zapłacić i ta cała reszta :) Będę miała jeden zjazd w plecy - ale co to dla mnie jeden zjazd ;) teraz uciekam - moze uda mi się tu zajrzeć później :) Całuski dla wszystkich 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff .................... skończyłam czytanie,musiałam wiedzieć co też wydarzyło sie przez te kilka dni, jak mnie nie było. Widzę, że trochę się tu wydarzyło no i oczywiście pojawiło sie kilka nowych osób. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Dla Was 👄 i 🌻. Wydawało mi się że pisałam, że idę na dwa dni na urlopek, ale może pominęłam to. Oj działo sie przez te dni. Wszystko naraz. Ruch przeogromny. 1 i 2 listopada nie włączalismy koputera, zresztą prawie nie było nas w domku. Elffik, to super z ta logopedią, cieszę się razem z Tobą. :) Madusiu dziekuję za zdjęcia. Zaqraz napiszę mailika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiasty! udzielam wam publicznej nagany! przychodzę, zaglądam, a tu proszę...same nieobecności! jak tak można? oczywiście rozumiem fakt faktem, mamy dziś zarąbisty poniedziałek, poranne wstawanie to tragedia w trzech aktach, 3 kawy nawet nie pomagają, a w ciągu dnia osobnik @$%#@@#$ tak wkurwia, że można wyjść z siebie i stanąć obok, ale.... na kafe trzeba zajrzeć... podpisano- -kitty pracoholiczka a jednak zaglada... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Udało mi się przeżyć w szkole :) Effik to super!!! Cieszę się 🌻 Kurce..musze sie nauczyc na gegre(lubie wiec nie ma problemu:P),histre,i chemie..no i niemiecki..fuj fuj...kto wymyślił tej jezyk..wrrrr..poszperam jeszcze troszke i ide się uczyć. Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) 👄 🌻 karaani 👄 - ale wiesz, z tym przyjęciem to po prostu tak, ze ktoś zrezygnował (nie zapłacił znaczy się) i dlatego sie wcisnęłam ;) zadna moja zasługa :D ale i tak ogromnie sie cieszę :D zaraz jadę na uczelnie złożyć papiery i pozałatwiać formalności :) a w piątek mój 1 a innych 2 zjazd :) juz wiem kiedy dzieciaki będą w tvp - i wcale nie w 2 tylko w 1 :) hehe Chcieli ze mną wywiad :| ale sie nie dałam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
👄dla Was,Kobietki!!! Jestem chorenka:(,wiec nie moge na razie z Wami poplotkowac...:( A czasem bardzo mi tego brakuje...:( Ale odbije sobie,jak wroce do zdrowia:) i ... pracki:O! Mocno Was 👄 i dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻 Pa,pa!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - napisze Ci później meilika ;) bo wiesz - tak na forum to nie chcę sie całkiem ujawniać ;) A jak z uwagą obejrzysz to moze i panią elffika zobaczysz hehe ;) A teraz już lecę bo za 0,5 godzinki mam autobus. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
❤️❤️❤️ Dziekuje!:) W sumie nie jest mi tak zle na tym zwolnionku... Schudlam juz 2,5 kg!;) No prawde mowiac dlatego,ze jesc i pic nie moge...:( Zaraz musze wracac do domku,czekam tylko,az przyjedzie "osobista"taxi i mnie zabierze.Oddalam zwolnionko w pracy :P i jestem wolna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czześć Kochane Kobietki! Melduję się. Elffiku ja też chcę mailika, kiedy dzieciaczki będą w telewizji. Proszę ..................... :) 👄 Karaani witaj! 👄 i 🌻 dla Wszystkich. Madusiu duzo buziaczków dla Ciebie :) Concordia dużo, dużo zdrówka, wracaj do Nas szybciutko, ale oczywiście zdrowiótka. :) Efciusia jak zwykle zapracaowana, wpadnij tutaj na chwileczkę zapomomnienia o pracy. :) Behemuś nie rozleniw się zbytnio na tym urlopku. :) Leticia, Kitty, Malutka meldować się tutaj szybciutko po powrocie ze szkólki. :) Jeszcze buziaczki dla Kali. Witam również wszystkich nieobecnych. Przybywajcie tutaj szybko. Myslę że nikogo nie pominełam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani cześć słonko co u Ciebie słychać. skrobnij jakiegos mailka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka moje :) aż dwa dni mnie tu nie było , ale ostatnio zaganiana jestem okropielnie:( mailików też Wam na razie nie piszę , ale postaram się nadrobić :) obiecuję ; effi>>>gratulacyjki ogromniusie !!!!!!!!!!! kitty>>malutka>> mam nadzieję , że się nie przemęczacie w szqłce ;) behemotku, gdzie jesteś >>? concordia >> wracaj nam szybko do zdrowia ;) karaani>>inguś>>>co u Was ?? hih , ja też będę w tv :) tak troszkę ;) dziewczynki , dajcie mi na maila znać , kiedy effik będzie w tv :):):) plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! z padniętym ryjkiem ale juz nie zasypanym papierzyskami piszę wam dzień dobry!! ............🌻......... wrrreszcie! trrrochę luzu! .......🌻..... mam ochote zabic jeszcze parę osób, a szczególnie jedną......😠...... taki frendzel, taki dzyndzel zasmarkany i tak mnie wkurzył......😡........ wypije cherbatke truskawkową i mi może przejdzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! ..😘.... z chęcia bym walnęła tą osobę..... ale nie obeszło by sie bez przykrych konsekwencji..... :( .........to maja szefowa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam innego wyjścia! juz mi troszę przeszło..... ale nie na widze jak ktoś nie ma racji i nie da sobie tego wutłumaczyć!!!!!! ale co mozna tłumaczyć osobie która sądzi że białoruś należy do wciąz istniejacego ZSRR................ :) no ręce opadają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam rodzinka! ta jędza pracuję tu juz ze sto lat....... jędza czyli oddziałowa prócz niej mam jeszcze fajna szefową która jest też szefowa tej starej idiotki! wrosła tu po prostu i żal ja wyrzucać...... 😠....... ale co tam! niedługo weekend.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu>>>pomyśl o czymś miłym , myśleć o niej nie powinnaś wcale , a jeśli już to na samiuteńkim końcu ;) bo są ludzie i parapety :( mnie ostatnio taka jedna - *&^*&%^%$#%$ - wyrzuciła z zajęć za \" niemanie\" jakiejś tam pomocy naukowej - wredna jędza !!! wrrr........normalnie niektóych by się przydało %$^$&*....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia! .😘... to może mały donosik na twoją babę jage? powiedz,że nie możesz wspinać się na szczyty wiedzy bo to to Cie ogranicza! a TY pragniesz wchłonąc jak najwiecej do główki, bo jesteś ambitna i chcesz wiele osiągnąć oa to to Ci nie pozwala! Jak tak mozna! POdłośc ludzka nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja trochę nie w temacie bo z pracy tak szybciutko pisze i nie mam czas poczytać co tam się dziło dzisiaj, ale na pwno nadrobię zaległości jak tylko wrócę do domku. Choć dziś mi się nie chcę wracac do domu nic a nic, w straszny konflikt popadlismy z mężem, choc konflikt to nie jest dobre słowo na to co sie między nami dziej, tak czy siak tak się wszytkie problemy nawarstiwły i tak daleko zaszliśmy \" w tym wszystkim\", że już sie nawet porozumiec normalnie czyli rozmawiajac ze sobą nie mozemy, suma sumarum doszło do tego, że napisałm mu dziś maila i on mi właśnie przysłał odpowiedź, ale nie mam nawet odwgi go przeczytać. Ahh kochane trzymajcie kciuki, a ja, ja się czuję tak fatalnie, ze chcę mi się wyć z rozpaczy na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jak Wy jesteście to niema mnie i na odwrót. Madusiu dzieki za mailika i nie denerwuj się. Madusiu olej to wredne przemadrzałe babsko. Mój szefuńcio czasami też nieźle daje popalic, klnę w myślach na niego co niemiara. Ale o dziwo dzisiaj miał nawet jako taki humor. wczoraj okazało się że na kursie w sąsiedniej firmie jest dziewczyna, która poznałam 3 lata temu i od tamtej pory nie miałyśmy ze soba kontaktu. Więc jak dwie baby się dorwały do ploteczek po tylu latach to zeszło ładnych parę godzinek i dlatego mnie nie było. Ale szef zachował się w porządku bo nic nie mówił i nawet kazał jej siedzieć u mnie rzadko zradza mu sie taki dobry gest. Myslę że teraz ta zanjomośc już nie zginie. Aż humorek mam lepszy w związku z tym spotkaniem :) Kalia wspólczuję Ci, ja nienawidzę sytuacji jak pokłócę się ze swoim mężem. Ale przecież sie kochacie i wszystko będzie dobrze. Czasami tak jest że człowiek nakłapie niepotrzebnie wiele słów, ale to się zapomina. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko się dobrze ułozyło. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ............. troszke mnie przeraził wykaz przedmiotów ........... psychiatria :| foniatria i ortodoncja :|, audiologia specjalna :| ehhh i sporo jeszcze takich dziwnych ...... chyba będzie ciężko ..... coś tak czuję - zwłaszcza, ze jak zauważyłam mam już 10 godzin podstaw logopedii w plecy ..... :| ehh zobaczę jak to bedzie - w piątek do szkoły .... inguś, karaani - zajrzyjcie na pocztę :) klaia - główka do góry - jesteśmy z Tobą :) bedzie dobrze - zobaczysz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalia >>>>3maj się , z nami nie zgoniesz , jeszcze zobaczycie , będziecie się z tego śmiać ....:) nie ma tego złego inguś>>>popatrz na skrzynkę madusia>>dzięki za pocieszenie :) oby było dobrze :) na dziś się z Wami żegnam ....bo do szkoły czas 😠 nie dajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku , ale dlaczego mi emotikionki , nie wyszły ?? buu :( inguś >> fajny dzionek masz :) effik>>łepek do góry będzie wszystko dobrze , a może nawet lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne panie! buziaczki for everyone -> 👄 tak mnie dziś głowa boli, że się chyba z kimś zamienię (głowami oczywiście), poza tym jutro meeeega zaliczenie, od którego zależy ocena końcowa czyli generalnie cała moja kariera (dotychczasowa) lecę więc ratować tyłek (czytaj: uczyć się...) może jak przeżyję, to zajrzę wieczorem... jeszcze raz buziaczki, i sorry, że tak licho zaglądam, ale ten tydzień to dla mnie prawdziwa masakra... mimo wszystko :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×