Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hello! .....🌻.... siedze sobie jeszcze w pracy.... Tom wroca dopiero o 17 i nie chce mi się wracać do domu.....po co żeby pozmywać? koszulke uprasować.... hehehehe :D kalia, rany, ta kłótnia to chyba nie przez te opony......... :( będzie dobrze..... no przecież wiecznie się nie mozna kłócić....kurcze, tyle juz jesteście razem, że chyba znasz go na tyle żeby wiedzieć że i tak sie pogodzicie! no chyba że ,,ktoś trzeci\" dołączył do waszego związku...tfu, tfu tfu hrrrrrrrrrr!!! TFU!!!!! ale wciąz mam wiarę, że to tylko te głupie opony............ po dołku musi być górka! Inguś! witaj skarbeńku!.....🌻 jak fajnie odnaleźć kogoś po latach......... tyle do obgadania, aż sie nie wie od czego zacząć...... choć jak ja ostatni spotkałam swoja koleżankę z podstawówki to najpierw się okropnie ucieszyłam, a później modliłam się żeby sobie juz poszła bo nie mam z nią o czym rozmawiać..... Hello Kitto! .........😘....... Podziwiam Twoje zacięcie... myszo, słuchaj przecież mózg musiałby Ci przez oczodół wylecieć zebys nie zaliczyła jakiegoś sprawdzianiku! karaani! a wiesz ja też lubię Dirty Dancing....... 🌻 Elffik! ...😘.... ha! widzę, że spodobały się zajęcia! ..........😍..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Kalia...głóka do góry..3maj się ciepło [głaszcze i przytula] Madusia olej ja :P widłami ja!!! Już po szkole..Jestem bardzo zadowolona :)...Nie pytał mnie z historii..kartkówka z niemca poszła super..i z geografi zarobiłam sporo punktów za aktywność!!! Jej..i moje Kochanie przyjezdza niedługo..Jestem taka happy!!! :D No poza jednym..babeczka od niemca kazała mi napisać 50 razy po niemiecku \"Nie bede rozmawiac na lekcji niemieckiego po polsku\"..hehe..fajnie,że wogole to potrafie przetlumaczyc :P. Może Wy umiecie? Jejku..ja musze leciec po zakupy i obiadek zrobic i jeszcze te lakcje a wychodze o 17.30!!! Lece Misie 👄 🌻 3majcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejeu..... ........ jak człowiek juz znajdzie trochę czasu... poświęci sie dla ogółu..... żyły sobie wyprówa żeby ukraść trochęczasu by zajrzeć na kafe........... a tam kafe! na buuu, na buuu zajrzeć to wy myk - i juz was nie ma............... :) cóz, bede wyrozumiała. papa! ............🌻............. może wieczorkiem zajrzę jak wyrwe z obięc toma jego ukochany kompik dając w łapkę pilot od TV..... a potem obiecam, że zetrę z niego ślady tłustych paluchów................. matko! zycie to nieustająca walka........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą, ehh ja to mam pecha jak ja mam dostep w domku to was już nie ma a jak ja w pracy moge tylko migusiem rzadziutko to Wy w najlepsze jesteście razem, a ja jak zwykle sama,ehhh Concrdia- wracaj nam szybciutko do zdrowia, choć nie ma tego złego..., przynajmniej sobie odpoczniesz w domeczku troszkę elffik- jeszcze ja nie miałam okazji Ci pogratulować, cieszę sie razem z Tobą, zobaczysz poradzisz sobie, nie tak wilk straszny*(chodzi mi o nazwy tych przedmiotów faktycznie przerażają :)). a najważniejsze, że będziesz studiowała coś co Cię najbardziej interesuję, coś co naprawdę lubisz. Uda ci sie na pewno, jeszcze bedziemy z Ciebie dumne NA PEWNO.A na dobry poczatek dla Ciebie 🌻 Aha ja też chciałabym zobaczyć Twoje dzieciaczki w tv także proszę również o info na maila kiedy to bedzie,ładnie proszę :) Inga hm ja też ma szefa podobnie jak ty na poczatku sie z tego cieszyłam, ale teraz już wiem, że przedwcześnie, też mu czasem nie najlepiej zyczę,mój też ostatnio ciagle nie w humorku ahh Ci faceci A tak w ogóle to pracuję z samymi facetami i to nie jest fajne, oj nie jest... madusiuno cóż z racji tego, ze póki co na razie nam szefują czasem musimy sie powstrzymać od udowadniania swoich racji, ale kiedyś jeszcze jej się odwdzieczysz hi, hi :) karaani Ty tak mało o sobie piszesz, ze nie bardzo wiem co mam ci napisać takze dla ciebie póki co 🌻 Leticia to i ty nam rosniesz na gwiaze tv? No prosze, proszę bede miała już dwie sławne koleżanki, ale fajnie ;) kitty jane trzymam kciuki za Twoje zaliczenie, przeżyjesz, przeżyjesz i zdasz na slczna, kraglutka fajową piąteczkę, będzie dobrze zobaczysz, tylko masz być grzeczna uczennicą i pilnie sie uczyć:) Malutka co to za pogaduchy na lekcjach hę? ;), hi hi takie kary też dostawałam , fajnie sie to potem wspomina Hmm chyba o nikim nie zapomnaiłam? Jeśli tak to pzrepraszam A tak w ogóle to dzieki Wam za pocieszenie, takie cos podtrzymuje na duchu dla was wszystkich ode mnie duży 👄-k Póki co sytuacja nam się jeszcze nie wyjaśniła, trochę za daleko zabrnęlismy, ostatnio żyliśmy obok siebie a nie \"ze sobą\" i teraz ciężko poskładac to do kupy, ale wierzę w to, że bedzie dobrze, mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Co słychac? Ja sobie raniutko wstałam..specjalnie żeby pogadać z moim Kochaniem (ta różnica czasu :( ) Hehe...wczoraj byłam w Barze..tak w tym barze..(statystuje) :P...Zaskoczyłam wczoraj sama siebie...Otóż koleżance podobał się tam jeden facet..który tam pracuje..I tak wodziła za nim oczami..wzdychała..To mówie do Niej \"idz i zagadaj\"...a ona \"ale ja sie wstydze\"..I nagle poczułam jakiś inpuls..podeszłam do niego i mowie \"czesc jestem magda..co słychac?Bardzo mi sie podobasz,czy mogłbyś podac mi swój numer telefonu?\", a on ze jasne..i tak pogadalismy..i zdobyłam ten numer..No kolezanka oczywiscie sie bardzo ucieszyła :P Jak opwiadałm to mojemu Kochaniu to tak żeśmy się uśmiali..ale chyba był troszke zazdrosny..i chyba nie lubi jak tam chodze..bo ja Mu powiedziałam,że dzisiaj też ide bo będzie znów na żywo,to się zezłościł i się pokłóciliśmy :(... Kalia trzymam kciuki i główka do góry 👄. Dzisiaj jest nowy dzien..będzie dobrze! 🌻 Buziaki Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiarm poranna porą ....💤..............ale mi się chce spać , musze niestety siedzieć przykompie z powodów czysto szkolnych 😠 ........na szczęście mogęsobie z Wami tu pogadać :) malutka , jejku , wcześnie dziś wstałaś , ja o tej porze próbowałam zwlec się z łóżka , ale udało mi się to spiero przed chwilką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberki dziewczyny, ja też zaspana uff jak ja nienawidze rano wstawać. Sytuacja na \"froncie\" nie zmieniła się wciąz czeka na rozwiązanie,no zobaczymy co też przyniesie nm dzisiejszy jak na razie (u mnie bynajmniej)pochmurny dzionek.Tak czy siak nie wprowadam złych nastroji od rana, cieszmy się wszystkie bo dziś śoda, połowa tygodnia za nami coraz blizej do weekendu. Tak więc na dobry początek dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szqłki , do szqłki czas >>> a taka pochmurna pogoda , tak smutno :( Ostatnio balansuje na cienkien granicy pesymizmu --- mam nadzieję , że jej nie przekroczę , jak dopadnie mnie taka \"smutaśność\" , to niewiele rzeczy jest mnie w stanie rozweselić , mam nadzieję , że nie zachmurzę się dziś >>> czego i Wam życzę :):):):):) Trzymajcie się i ...... 🌻...idźcie do przodu , przed siebie , coraz dalej , aż do celu ... 🌻 Pozdrowionka i miłego dnia :):):):):):):):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wspaniałe Dziewczynki! U mnie też pochmurno, ale to przecież już listopad, możę wkrótce spadnie śnieg. :) Ja się dziś nie smucę, i przesyłam Wam pozytywne fluidy titi .............................hrrhhr ..........br..................................... dotarły :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Trzeba się zabierać ostro do pracki ale będę tu zagladać. 🌻 🌻 🌻 Kalia może zrób pierwszy krok w celu pogodzenia sie, bio taka atmosfera na dłuższą metę staje się nie do zniesienia. Pozdrawiam. Kalia wiesz ja tez pracuję w przeważającej części w męskim towarzystwie, i muszę przyznać że nie narzekam, są super, są oczywiście i wyjatki, ale na szczęscie to nieliczne przypadki. Dzisiaj Behemuś kończy urlopek, pewnie wkrótce się pojawi zdrowiótka i wypoczęta. :) Madusiu mam nadzieję, że dzisiaj żadne babsko Cie nie zdenerwuje. Mi niestety nie udało sie wyrwać mojego ukochanego z objęć komputera i niemogłam nic wieczorkiem napisać. Ach te komputery. :) Kitty, Malutka, Leticia trzymam kciuki za wasze zaliczenia, sprawdziany itp. 👄 dla Was ciężko pracujących w szkółce. :) Karaani, jak tam profesorek dziś na stanowisku pracy, czy też jakiś mały luzik dzisiaj. :) Kobitki ale chce mi się dzisiaj coś słodkiego może ktoś cos ma rzuci w moją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki kochane 🖐️ 😘 -dla was. I jeszcze - 🌻 Stęskniłam się za wami. Niestety nie jestem tak wypoczęta jak powinnam. Dobija mnie fakt że musiałam dzisiaj przyjść do pracy. A tak było mi dobrze jak mogłam wstawać o której chciałam. No... ale wtorek znowu wolny (sobota i niedziela niestety szkoła ) Co u was kobietki słychać? Elffik> przepraszam że uznałam cię za mamuśkę. Niewiem skąd się to wzięło bo wiedziałam przecież że ty się grupką dzieciaczków zajmujesz. Inguś> witam cię cieplutko. :) Co dzisiaj dobrego do jedzonka serwujecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od CONCORDII
Przekazuje serdeczne buziaki (rety,zona mnie zabije,jaksie dowie,ze caluje obce kobiety) od "CONCORDII",ktora do mnie dzwoni i zamecza mnie,zebym szanowne Panie pozdrowil... Lezy w lozku lekko zdechla i chyba wybierze sie do szpitala. Acha!Jeszcze jakies kwiatki i serduszka... Rety...Uff... Do widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od CONCORDII
R E T U N K U ! ! ! ! ! NIE JESTEM mezem "CONCORDII"!!!! Niestety..Che,che... Zartowalem!!! "CONCORDIA" to moja kolezanka i prosila mnie o napisanie pozdrowien. To tyle. Czuje sie,jak w damskiej toalecie...Che,che... Ale fajnie! Pozdrawiam (tym razem od siebie) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstyd.... no wstyd i juz........ zeżarłam przed chwilą dwa pączki......... i z nikim sie nie podzieliłam... zeżarłam i tyle.........teraz sie tylko jeszcze oblizuję......mlask...... ...................🌻.............. ale fajno, że wszystkie jesteście! witajcie! ...😘....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! .....😘..... a tam dieta! pączka zawsze mozna zjeść .................zwłaszcza wirtualnego hehehehe! .................... :) ........ więc..smacznego! może cherbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek słoneczka :) ależ dziś u mnie mgła ....... jak ja sie przez nią przedre ?? ;) Jadę dziś rozmawiać o pewnej \"dorywczej\" pracy, którą zacząć miałam już dawno temu - także trzymajcie kciuki :) Behemotqq 👄 miło, że już jesteś :) a co do mnei w roli mamusi - wcale tak sie nie wzbraniam, pewnie cuudnie być mamą - tylko nie piętnastki !!!!!! :D :D :D Kalia 🌻 mailika skrobnę Ci jutro albo w piatek - jak znajdę dłuższą wolniejszą chwilę :) Od Concordii - ucałuj ją od nas i powiedz jej, że ma zakazany szpital !!! Ma szybko dochodzić do siebie i wracać tu do nas :) 👄 dla niej :) Ja częstujuę mordoklejkami :) o smaku toffi miaaammmm :D tylko proszę uważać - bo strasznie \"zaklejają\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! .....😘.... masz ode mnie kopa w tyłek!!! ......... na szczęście oczywiście, żeby z ta pracą Ci wyszło! ..... :)....... mordoklęjkę wchłonęłam jedna dziurka od nosa..........tak szybciutko, bo taka dobra była!.....🌻....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, wy mnie zabijecie!!! Przez was zaczęło mi tak burczeć w brzuchu że wszyscy w dziale chyba to słyszą. I kierowniczka zza szyby mi się dziwnie przygląda :D Elffik> 15 to dopiero początek twoich możliwości :D Spróbuj 30. uzyskać :D :D Do \"Od CONCORDII\"> Pozdrów ją od nas. Ucałuj (albo może lepiej nie) i życz zdrówka. Jak w damskiej toalecie tzn jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemuś! haj! żyjesz jeszcze? ........ :) ........ no to fajno! aby tak dalej i zjedz coś, bo te złowrogie burczenia twojego nienasyconego żołąda słychać aż u mnie! .. :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co dziś na obiadek zjem......? mmmmmmmmmmmmm................😍 pizzunie z salami, zielonymi oliwkami , cebulką i mnóstwem sosu pomidorowo-czosnkowym..............😍 i wypiję piweczko do tego! mmmmmmmmmmmmmmmm......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia - ookroopna kobieto !!!! ślinka mi cieknie ........ :0 tylko te olivki bym wyrzuciła ;) ja sie muszę zadowolić zupą kalafiorową - ale nie narzekam bo pyszna mi wyszła (samochwała hehe) ;) właśnie jem :) i zaraz wybywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a na deser zjem ciasto czekaladowo-wisniowe z bita smietanką!!! a w domku pół paczki ptasiego mleczka, cudownie waniliowego!!!] hahahaha!!! ......................🌻............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[histerycznym chichotem poatrząc jak KTOŚ nachyla sie nad MOIM pączkiem] hihihihihihihihihihihihihihi!!!!! [a teraz niepewny, niedowierzający hyh widząc jak ten KTOŚ wszamał juz połowę} hy........hy............yyyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlask...........mlask........mlask...... yyyyyyyyyyyy karaani........he! cześć........mlask....... jaki pączek? yyyyyyyyy mlask......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he (jakimkolwiek głosem) :D A ja zjadłam 2 jagodzianeczki i od razu ciszej się zrobiło ufff... Karaani> daj spokój z odchudzaniem. Nie potrzebne ci to. A pączunio by się przydał... :) Dobrze by ci zrobił. Hi hi hi. Dzwonili do mnie z serwisu w którym zostawiłam samochód. Ja już przygotowałam 800 zł modląc sie by starczyło a Pan mi powiedział że elektryk mnie oszczędził i powinno być dobrze i ...że będzie to kosztować ok. 60 zł. ??? od kiedy ludzie w serwisach stali się tacy ludzcy? :D :D :D Odbieram dzisiaj samochodzik Jupi!!!!!! Mam dzisiaj cudowny humor. Chętnie bym zjadła sobie ptasiego mleczka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> mniam mniam, mlask... Biedna kobieto żyjąca bez pyszności.... :) Nie mogę wydać tej kasy bo wolę ją mieć na awaryjną sytuację gdyby jednak to co miły pan z serwisu zrobił okazało się niewystarczające. Ale przyznam że to bbb miła informacja że tyle kaski zostaje w mojej kieszeni :D To już się nie odchudzasz? mniam... mlask.... mniam.. mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim obrzartuchom! 👄 Ale mi smaka narobiłyście..Chyba zaraz polece do skpelu po jakies cukierki i ciastka... mniam.. Jestem dzisiaj tak zadowolona z siebie,że aż musze się podzielić z kimś!!!Przeszłam do miedzy szkolnego konkursu o HIV i AIDS,bardzo mi zalezało żeby się dostać!!!! Jeszcze z polaka dostałam max ptk za sprawdzian!!! Jejku no i moje Kochanie przyjezdza za 3 dni:).... Pozdrowionka i po 🌻 , 👄 i :D dla każdej z Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> gratuluje ! :) Jesteś wielka ! :) Leć po te ciacha i poczęstuj innych :D No, to jest nas dwie głupawo uśmiechnięte. :D Też mnie dzisiaj radość dopadła :D :D Kurcze... oby jeszcze ciepło było i więcej czekolady ;) I koleżanka z którą nie miałam ostatnio kontaktu się odezwała :) Może zmienię pracę .. :D Ale najpierw muszę stworzyć śliczne CV i jeszcze się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku>>>jeśli zechcesz zmienić robótkę , to życzę napisania dobreńkiego CV i wogóle powodzenia we wszelkich postanowieniach :) karaani>>widzę , że się nie poodchudzasz pośród nas , bo tu ciągle coś jemy , takie małe z nas obżartuszki :) hih , ja tez mam smaka na cos słodkiego , ale niestety nie mam nic pod rękką :( mi już się buzia śmieje kiedy myślę o wolnym weekendzie od soboty do wtorku , chociaż na pewno nie będzie mi brakowało obowiązków i nauki , ale to zawsze coś ... pozdrawiam i buziaki dla wszystkich !!!!!!!!! bez wyjątku !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku dzieki wielkie!!! :) Jestem happy!!! Behemotku powodzenia w pisaniu CV! Bede trzymac mocno kciuki! A do mnie za to odezwał sie moj ukochany przyjaciel (byly..:P),ktory wyjechał bardzo daleko i sobie pogadalismy tak milo!!! Polecilam po cukierki...CZESTUJE...kto chce?! Sa takie dobre..mleczne...michałków niestety nie było juz...ktoś byl szybszy..a to spryciaz..:P. No i zadnych dobrych ciastek nie było.. :(...ale sa cukierki!!! mniam! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×