Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madusia Witaj Behemuś wysłała Ci zdjęcia na o2 sprawdź. Tam wysłała też mi i tam był twój adresik, więc pewnie doszło. Elffik do Ciebie dotarła wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku przegoń to choróbsko czym prędzej. Bierz co masz pod ręką, napad na wredne choróbsko, też się nie miało do kogo przypałętać tylko do biednego Behemusia. Trzeba jakieś tableteczki i szybko do łóżeczka po powrocie z pracy. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 .............................................. i ........................................................ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla Ciebie Behemotku, wracaj do zdrówka Karaani ja to nawet się nie wybieram już na zakupy, bo aż żal mnie ściska, jak coś mi się podoba, a nie mam pieniędzy. Co do bielizny to też lubię kupować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguśś - dotarła dziękuję 👄 🌻 śliczna malusia :) taka słodka :) wciąż ma taką śniadą cerę ??? jak skończę w kuchni to cos Ci skrobnę o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , to chyba nie tylko ja jestem taka , któa lubi bieliznę , i to bardzo ;) Wczoraj jak wieczorem byłam z koleżanką na mieście , to przez pół godziny gapiłyśmy się na wystawę sklepu z bielizną . Ja jednak na razie czekam na czas mikołąjowo - świąteczny , wtedy pewnie zrealizuje się jakiś przypływ gotówki , bo wiadomo - student jest biedny ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak juz coś naskrobałam - a teraz idę zajrzeć do kuchni i pomysleć nad obiadkiem :)) Zajrzyj na poczte inguss :D właśnie - pisząć do ingi sobie przypomniałąm, ze dziś mamy \"miesiecznicę\" ślubu :)) to juz całe 4 miesiace temu była ta impreza ;) kiedy ten czas leci ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik>> udanego i pysznego obiadku ;) karaani>> czasami komp to okropne stworzenie , ale może twojemu szybko przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
CIAŁ! A ja nie mam dzisiaj doła i jest fajówka! Ale mam siedzieć w pracy do 16 a potem na angielski a tak mi się nie chce!!!! I potem to już mnie chyba dół chwyci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
elffik>>> Wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy! Ja mam w grudniu 1 rocznicę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś zerknij na pocztę szybciutko! Cos tam powinno juz być. Elffik dziekuję za wiadomość, juz odczytałam. Ugotuj jakieś pyszności dla swojego ukochanego. Powodzenia. Karaani, nie możesz otworzyć milika ode mnie czy z cała skrzynką coś Ci się stało?? Leticia, co z tym mailikiem do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, dziękuję wam bardzo. Staram się, ale czuję jak by mnie temperatura łapała :( Maduś. wysłałam ci złotko jeszcze raz zdjęcie na inny adres @. Czy dostałaś? A do mnie paskudki to mailików już nie piszecie :( Współczuje wam wizyt u dentystów. Bądźcie twarde i nie dajcie się sadyście. :) Magdalenazet -> 🖐️ Elffik> gratuluje. Wyciągaj szampana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - na szczecin sie pisze jak najbardziej ;) niedaleko w końcu mam - a i bywa, ze weekendy tam spędzam (na razie na Ogińskiego -ale mam nadzieję, ze to ulegnie zmianie ;) ) dziewczynki - dziekuję za życzonka ;) a obiadek już sie po części robi .... zupka wstawiona, mięsko sie rozmraża ........ nawet pranie wstawiłąm - sama siebie podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, to możer założ sobie skrzynke np na onecie. Może tam będzie wszystko działało. Bo niemamy gdzie mailików pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś > :) Dziękuje za kartkę. Dziękuje całej waszej trójce. Kochana jesteś. Karaani > :) Nie ma za co. Ja wtedy zła po prostu byłam i nie miałam pojęcia że z tej mojej złości tyle dobrego wyjdzie. ;) A ja zapraszam na zlot do Wawki. Jeżeli nie przeraża was nie wyremontowane mieszkanko to zapraszam. Przegonimy przy okazji potwory z dołu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ja i Inga to najbliżej mamy do Rzeszowa ;) No to mamy całą polskę : \"wzdłuż i w szerz \" , a raczej w szerz... Szczecin , Warszawa , Rzeszów :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlot? śśświetny pomysł! tylko gdzie? dziewczyneczki porozrzucane po całym kraju..... hmmm ten tydzień jestem w wawie w następnym od środy do soboty będę we Wrocławiu... a może na wszystkich swietych w okolicy krakowa..... a w gdańsku jakoś w wakacje jak z Łeby bede wracała.... ale juz na sylwka w okolichach zakopca... no nie wiem.... może sie dostosuję.... behemuś my blisko siebie, nakręcaj swój samochodzik i gdzieś pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie umykam dziewczynki - idę mamie pomagać :) Mailiki i wszelkie moje zaległości postaram się załatwić \" na dniach \" - obiecuję :) 🌻🌻🌻 Miłego dzionka ;););) pa :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku >>> znowu zwróciło mi maila , którego wysłałałam do Ciebie :( Czasami ten komp potrafi załąmać :( Inguś >> a do Ciebie doszło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - jak założysz skrzynkę to Ci powiem dokładniej - tutaj nie chcę pisać nazwy miejscowości z wiadomych wzgledów :) i tak dużo powiedziałam ;) zlocik byłby świetnym pomysłem ....ale cóż - do wawy to ja raczje się nie wybiorę ..... nie przy takich finansach jakimi teraz dysponuję ... ehhh miałam mieć szkolenie w wawie - ale skończyło sie na \"wyślemy panią na szkolenie i po nim rozpocznie pani pracę ...\" - obiecanki cacanki :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> :D Ja bym bardzo chętnie samochodzik nakręciła ale ten cham znowu to zrobił! Znowu! Cham to mój samochodzik, a owo To to to że się popsiuł. I muszę go do warsztatu i... wybulić kaskę. :( W której części wawki mieszkasz? Leticia> mam nadzieję że do nas jeszcze dzisiaj wrócisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku! mieszkam w samym śródmieściu..... w pieknej okolicy skąd wszędzie jest blisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już do Was. Dzięki za mailiki. Karaani, widzę, że skrzynka już Ci działa, to świetnie. Zlocik świetny pomysł, ale może jak będzie trochę cieplej, byłoby przyjemniej. Oczywiście w swoje strony też zapraszam bardzo, bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś, to może ja cię codziennie mijam gdzieś tam w śródmieściu jak z pracy wracam :) To co, robimy dwuosobowy zlot? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo! behemuś! świetny pomysł. musimy kiedyś sie zgadać na jakieś piweczko! tfu...tfu! jakie piwsko..tfu!! na kafkę oczywiście z pączkiem na czele!! ......................... 🌻 .................. a na razie powiem do jutra!, bo mam szansę sie urwać wcześnie! ciał!! ps. behuś! dzieki za pomoc... wiesz w czym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wróciłam ... na czas krótki , ale to zawsze coś :) Dziś tak różnie jest , bo prawdopodobnie wtedy , kiedy kończycie pracę , ja zaczynam dopiero się uczyć ... //dziwny jest ten świat// a tak się nie chce jechać ..buuuuuuu........... ::(:(:(:(:(:(:( Życzę Wam jak najszybszego powrotu do domków i miłego wieczorku ... Oj , żeby i mój był miły ... eh ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×