Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień dobry :) chciałam zaznaczyć, że jestem dziś pierwsza ;) :D :D :D przegoniłam karaani ;) :D hehe miałam tu zajrzeć minutę po północy ;) ale co tam - i tak wiedziałam, że nikt mnie nie przegoni ;) nie mogę spać - jakoś tak mnie ten smutny nastrój złapał .... ale staram sie już o takich sprawach nie myśleć ........ i przegonić smutki .......... no to cóż - przywitałam sie już na dzis i idę spać mam nadzieję, że dam radę tu zajrzeć jak będziecie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Posłuchałam sobie muzyczki z herbatka troszke i zaraz poszłam spać...A moje Kochanie dzwoniło i powiedziało,że szef się jednak zgodził i przyjedzie za jakieś 8 dni (w sobote). Tak się cieszę i odliczam już dni! :D Elffik nie smutaj się!Gówka do góry 👄. Miłego dnia dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a ja specjalnie dziśwczesniej wstałam żeby byc pierwsza a tu proszę jaki ruch od rana. W każdym razie chciałam Wam powiedzieć WIELKIE uśmiechnięte DZIEŃ DOBRY dziewczynki i miłego dnia Dla Was na sympatyczny początek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani wielkie dzęki:). Ja juz po kąpieli :P..ubieram sie i wychodze..brr...będę po 15:P. PS Bardzo miło tu u Was :)...Ciesze się,że napisałam,przynajmniej nie jestem sama. 👄 ki wielkie dla każdego.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Kurcze!!! Ukradlo mi literki... Witaj ❤️karaani❤️ Witam tez wszystkie dobre Duszyczki z tej strony:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) miało mnie tu dziś nie być , ale jakiś cudek sprawił , że jestem i się z tego bardzo cieszę :) Dziś bardzo smutaśny dzień , zimno , deszczyk pada , ale to już jesień, więc nie ma się czemu dziwić ;) ):):):):):):):):):)):))))):):):):):): Jak dzwon, który zaledwie tylko tknąć a już śpiewa Jak zabłąkanych ptaków głos Jak liść, przez chwilę piękny, nim go wiatr strąci z drzewa Tak w nas głęboko skryte śpią Małe tęsknoty, krótkie tęsknoty, znaczące tyle prawie co nic Nagłe i szybkie serca łopoty, kto by nie znał ich Nie wiadomo skąd zjawiają się, zakatarzone Wyproszą łzę i żalu łut Posiedzą, podumają i jak gość nieproszony Nim się rozwidni, znikną już Małe tęsknoty, krótkie tęsknoty, znaczące tyle prawie co nic Nagłe i szybkie serca łopoty, kto by nie znał ich Małe tęsknoty, ciche marzenie, zwiewne jak obłok, kruche jak dym Nieodgadnione w nas duszy westchnienia, kto by nie znał ich :))::):))::):)):):):):)):): takie tęsknoty odzywają sie w nas podczas takich dni jak ten ;) przynajmniej ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że też ją lubisz >>>karaani:) Jeszcze jedną moją ulubioną jest : Jestes lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok, jestes gwiazdą w ciemnosci, mistrzem świata w radości. Oto cały ty! To właśnie taka piosenka , którą zawsze mam ochotę zanucić mojemu ukochanemu , a że dziś się rano pokłóciłam z rodzicami , to najchętniej bym się do niego przytuliła i zapomniała o tym wszystkim :) To by mnie trochę podleczyło ;) Tymczasem cieszę się , że mam Was i mogę się tu wygadać :) Lubię zadumę taką poważną, może czasami płaczliwą , w samotności , lubię się wyłączyć , bo czasami rzeczywistośc jest ze wszech miar paskudna :(:(:( Lubię posłuchać muzyki myśląc o wszystkim i o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetka
Witam drogie panie wczorajszy wieczór spędziłam w bardzo miłym towarzystwie więc wstałam w bardzo dobrym humorze biada temu co go popsuje, a tak na marginesie powiedziałam mojemu "lubemu" co o nim myśle i to też jest powód mojego humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Nie no... Chyba zaraz komputerek dostanie w leb!!!:( Zjada mi bazczelnie literki!!! No wiec wlasnie chcialam napisac,ze dzis u mnie swieci,jak oszalale!. SUPER!!!:):):) Mam wiec boski humorek. Ale jestem glodna... Wrrr... Kolega zzarl mi sniadanko,bo on taki biedny przegral reszte wyplaty w pokerka i teraz gloduje... ;) Madrala... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetka
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tępie upływały By co dzień uśmiechał się świat do Was cały By nigdy nie było porannej pobudki I by wiał wiatr specjalny,taki co rozwiewa smutki A to tak ode mnie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetka>>>widzisz udało się , chcieć = móc :) wiedziałam , że tak będzie ;) hih ;) coccordia>biedny ten twój kolega , ale to że przegrał , to nie powinno się odbijać na twoim zołądeczku !!! zazdroszczę Wam tego słoneczka ;) tymczasem Was opuszczam 0 ale ja tu jeszcze wróce ;) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetka
Ale jaja wczoraj dałam lubemu do wiwatu a ten przyniósł mi dziś bomboniere właśnie wyszedł, o ranyście czy oni wszyscy tacy są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>Zetka< Jak rany... :O Nie wiem,czy wszyscy,ale tacy tez istnieja. Moze ten model tak ma???;) Mam do Ciebie jedno pytanie. Mowi Ci cos haslo: str.746 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, nie wiem czy mi znowu system nie siądzie więc krótko. Witam się narazie tylko z wami. Jeżeli jednak system będzie mi działał to zaraz poczytam co wyprodukowałyście i odpiszę wam dłużej. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
>karaani< To dla Ciebie na dolek!!! 🌻 ❤️ 👄 ❤️ 🌻 I juz natychmiast sliczny :) poprosze!!! 🌻>Bechemotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani---pogoń tego doła tak jak trzeba , a jak sama nie dasz rady , to daj znać , a na pewno Ci pomożemy ;) a tacy \"osobnicy\" często się zdarzają , cieszmy się tylko , że rzadko ;) a jesli sie już taki znajdzie , to się nie przejmować , tylko uśmiechnąc i iść do przoddu :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj behemotq :) czekamy co nam tu dziś napiszesz , nasz koteczku ;) dziewczynki , dajcie mi trochę tego słońca z nieba, chociaż na brak tego uczuciowego nie powiinam narzekać , bo pogadałam sobie już z moim kochanym Słoneczkiem :) jupijej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetka
Nic mi nie mowi chaslo 746 a dlaczego sie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, jestem w szoku po waszych nocnych rozmowach :) No to topik nareszcie czynny całą dobę :D Też mam dobry humorek bo moje słonko wczoraj obiad zrobiło więc jak wróciłam to sobie zjadłam. :) Dzisiaj jedziemy do jego mamy. Jupi!!!! Pogadam sobie z jego siostrą (jest kapitalna!!! ) I jeszcze moja mamuś dzisiaj do mnie zadzwoni to sobie nareszcie poplotkuję. Kurcze, kopana TP nie może się zebrać żeby mi telefonik założyć. Buu Witajcie wszystkie osóbki. I te całkowicie nowe też. I nie smućmy się dzisiaj bo jest piątek i... :) Gdzie jest Inguś i Efciusia? :( I Kitty? (he he w szkole-to wiem) Buziaczki kobietki. Muszę coś słodkiego pochłonąć to mój humor jeszcze się polepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich słodkim 👄 :) wpadłam tylko na chwilkę - pochłopnęła mnie ksiażka - cuudna jest :) \"Dziwne losy Jane Eyre\" Charlotte Bronte - polecam :) Dopiero wczoraj wieczorkiem ją zaczęłam czytać (jestem na 105 str ;) a jest prawie 600 ) a juz mnie na maxa wciagnęła ..... zaraz lecę z dizeciakami na cmantarz wojskowy porządki robić :) Taka dziś śliczna pogoda .... słonko świeci - miły spacer będzie .... no i moze znajdę sposobność porozmawaiania z jedną dziewczynką - coś mi sie nie podoba ostatnio jej poważna buźka ..... wiecie co - pochwalę się Wam - nasze dzieciaki będą w tvp 2 :) tylko jeszcze nie wiem kiedy ........ w poniedziałek przyjeżdża ekipa a wawy .... karaani - nie wiem czy to sie liczy ;) ale niezaprzeczalne jest, że dziś byłam tu pierwsza ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetka
Nie wiem o co chodzi z tymi małpkami banankami i siniakami ale OK Kobitki jak samopoczucie ja częstuje czekoladkami na polepszenie humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezaprzeczalnie Elffik była tu dzisiaj pierwsza! :D Zetka> ja się chętnie poczęstuje. Dziękuje. Niebo w ustach.... :) Elffik> daj cynk jak już będziesz wiedziała kiedy twoje dzieci będą w TVP2 to chętnie twoje pociechy obejrze. :) Zrobiło się jakoś sennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już coś bliżej będę wiedziała to skrobnę Ci mailika behemotqq :) i wyjaśnie przy okazji co to za program i o czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry dziękuje. Jej no to mamy w gronie mamę małych gwiazd telewizji :) Nie działały nam dzisiaj żadne programy i przyszła nasza kierowniczka więc wszyscy zaczeli się żalić że siadła centrala, że informatycy nie dają rady bo nie wiedzą o co chodzi, że nie możemy nic robić. I nasza kochana kierka stwierdziła: Idzcie do domu! :) Kurcze szkoda że nie skorzystaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , widzę , że już się tu wszystkie żegnamy ;) :( Ja również zyczę Wam udanego i spokojnego weekendziku:) Tez bym chciała taki mieć ... mo że coś z tego wyjdzie >>> kto wie ?? Na razie słucham sobie Enigmy i to jakoś mnie odpręża , choć przede mną dziś jeszcze trochę pracy ;) Czy jeszcze ktoś tu zajrzy dziś ??? ... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻wiat][kwi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻at]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a te kwiatki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) Własnie wróciłam do domku..kolejna torebką michałków...nie mogłam się poprostu opanować:P Chce ktoś? :) mniam.. Słonko świeci...mam michałki...no i mamy juz weekend:D. Zetka..ja się chtnie poczęstuje,chcesz michałków ? :P Mmm..mniam. Moge jeszcze obdarować słoneczkiem,bo u mnie ślicznie świeci :) A Wam jak mija dzień? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem dzis nawet wesoła i nie mam doła hihihi mam doła -meliorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×