Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Oj, elffik, ja też mam uraz z dzieciństwa do dentystów i bez znieczulenia to nawet niech nikt nie próbuje bo mogę pogryźć. Karaani> kobietko, no, ja wiem że dużo pracy (też mam dzisiaj ten problem) ale zajrzyj jeszcze do nas :) Inguś> dostałam mailika i odpisałam ci już. Może ci się nie chcieć tego czytać bo długie cholerstwo wyprodukowałam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam sie położyć 😭 tabletka nie do końca działa =- ale chociaż złagodziła Dlaczego moja pani stomatolog nei przyjmuje w porannych godzinach buuuuuuuuuuuu ja chcę dentysty :0 😭 idę poleżeć - paaaaaaaa miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEELOOOOOOOO!!!!! .............😘................ witajcie! ..............🌻........... Co tam kochane dziewczyneczki!!! ależ tęskniłam! sorki za spóźnienie ale kurna tyle pracy mam, że hej! ............ 😘.......... Behemotku!!! ty smoku wawelski!!!....😠..... zdjęcie mi przysłać! ale JUŻ!!!!!! i ani mru, mru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jujujujujujujujujujujuju!!!!! ja też muszę isć do dentysty............ jejujejujejujejujeju!!!! i tez się strasznie boję!!!!!!!!! elffik! jestem z Tobą!! a potem Ty bądz ze mną................. .................. :( ................ i taki temat z poniedziałku!!! rany!!!! chyba doła jakiegoś zaliczę! ...dentysta........ nieeeeeeeeeeee!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! ...😘... co sie stanęło? kto Cię wkurzył? podaj adres, zobaczę co da się zrobić..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, okropna kobieto!!! Przecież tobie też wysłałam zdjęcie w tym samym terminie co innym kobietkom. Adres wzięłam sobie z twojego nicka (kliknęłam na niego). Sprawdź. Powinnaś mieć. Karaani> Niestety w tej chwili nie dysponuje żadną wolną bombką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani nie denerwuj się, o tych zarobkach ja coś wiem i to doskonale. Zarabiam naprawdę śmieszną sumke, ale cóz, jak nie ma wyboru to trzeba zacisnąć zęby i do przodu. Premia, a co to wogóle jest. Ja od paru lat nie słyszałam nić na ten temat. Nic się nie smuć. 👄 i 🌻 dla Ciebie. Zaraz na konto przeslę Ci zdjęcia, co prawda stare ale narazie muszą wystarczyć te bo innych w tej chwili niet. Przez tego dentystę to i ja chyba wpadnę w dołek . Na sama myśl to już mnie zęby bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! ha! premia! a coż to takiego? mi zlikwidowali ową przyjemność już z rok temu! wierz mi mieć i stracić to jest ból! ale nie martw się, niedługo jakieś wybory czy cóś więc będą chamy chcieli, żeby na nich głosować więc i budżetówce coś sypną. ha! jednorazowa premia! ale dobre i to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI! witam wszystkie drogie panie 🌻 miałam dzisiaj dzień-koszmarek, ale część oficjalna za mną, więc nie nudzę... potrzebna mi kawa i coś do jedzenia, bo mi zaraz żołądek wykręci z głodu...hihi... jak się dziś miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Karaani, że Ci się wiesza skrzynka, bo wysłałam Ci zdjątka. Ja, ja chcę na zakupy, i na dobrą kawke. Niestety jedynie telepatycznie bedę Ci towarzyszyć no i jutro czekam na relację z zakupów. Co widziałaś, co kupiłaś, wszystko do raportu. Pozdrawiam 🌻 [cześć ] Kitty Dzień koszmarek juz sie kończy. Jutro będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani a co Ty dzisiaj o godzine krócej pracujesz?? Może godziny Ci się pomyliły, bo ja aż wstałam i na każdym zegarku inna godzina. Już się przestraszyłam, że może za długo siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Kitty> 🖐️ kobieto, dzień koszmarek? Głowa do góry! Pierś do przodu. Jutro będzie lepiej. Żebyś ty wiedziała jaki ja koszmarny wieczór i noc piątkową miałam. I w rezultacie sobotę i pół niedzieli. hi hi. Ale Inguś mi już wytłumaczyła jak mam rozumieć to wszystko. Dzięki Inguś! Już wiem że nie miałam racji. Ja po prostu nie doceniłam wysiłku Tomka :D :D :D :D :D :D buahahahahahahahaaaaaaa... Karaani> kurcze, kto wymyślił pracę? :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...co mnie nie zabije to mnie wzmocni, off course...wypiłam kawę i mam nadzieję, że dotrwam do końca dnia wzglednie kontaktując...już znalazłam przyczynę mojego wiecznego zmęczenia...ja po prostu zapadam w sen zimowy!...doprawdy latem tryskam energią, a teraz?...pożal się boże, o 14.00 jestem już nie do uratowania, a przede mną jeszcze masa roboty...więc, byle do wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty, musisz uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o tę wiosnę. :) Może jakieś witaminki na poprawę formy powinnas brać. To może jeszcze jedna kawusia Cię wzmocni. 👄 dla Ciebie. Karaani wystraszyłaś mnie z tą godzina. Odebrałaś mailika????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popieram , ja chcę wiosenkę :) Dzisiaj na mieście padał śnieg i chciałam jak najszybciej znaleźć się w domciu :) Na całym podkarpaciu zizizizi , i pada śnieg ( no przynajmniej u mnie ) . Ja przed chwilką zjadłam bardzo wysokokaloryczne frytki , które będę musiała odkupić pewną ilością \" brzuszków \" . Jestem strasznym zmarźlakiem i nie wiem , jak przeżyję tę zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chce wiosny!!! buuu.... będę tu jeszcze przez godzinkę kobietki :) znowu jestem zła. Karaani> staram się mieć dobry humor ale... miałam dobry ale.... znowu mi sie popsuł :( taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szagatka> 🖐️ dopiero teraz mogłam zajrzeć na stronki które podałaś bo cały dzień byłam zarobiona. Dziękujemy. Jesteś tu mile widziana. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szagatka> 🖐️ dopiero teraz mogłam zajrzeć na stronki które podałaś bo cały dzień byłam zarobiona. Dziękujemy. Jesteś tu mile widziana. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane kobitki!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Karaani proszę o relacje z zakupów, co widziałaś, co kupiłaś, co chciałaś kupić, CZEKAM ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Wszystkich wspaniałych istotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek !!!! 🌻🌻 Witam wszystkie kobietki , widzę , że już wcześnie tu jesteście :):):) Dziś jakoś łatwiej było wstać, ponieważ obudziło mnie takie piękne słoneczko ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌻 Chyba mnie choróbsko jakieś dopadło. ups. Muszę walczyć bo muszę chodzić do pracy.. buuu......... U mnie pogoda też całkiem całkiem, ale to nadal nie jest lato :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zamiar upić się tym słoneczkiem ..........jest takie piękne ....... ( kurczę , ale wpadłam w zachwyt z powodu słoneczka ) ;) Dziś dopadł mnie dobry nastrój , może dlatego , że nie mam dziś wykładów ;) Pozdrowionka :):):):):):):):):):):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek kobietki :) :D :D inguśś - a gdzie zdjecia dla mnie ????? :0 moja skzynka pusta 😭 karaani jakaś taka dzisiaj radosna :) takie przynajmniej odniosłam wrażenie :) bahemotqq - nei daj sie choróbsku !!! przecież w domq nie masz neta - nie możę Cię tu zabraknąć !!!!!!!!!!!! 🌻 wiecie - przeżyłam dentystę :) nawet nie bolało i pani doktor troszku sie ze mnie pośmiała ;) hehe ale okazało się, ze to nie ten co myślałam ząbek bolał tylko podstepna bestia obok (psuł sie od środka - nie było widać) i piateczke zrobiłą a szóstka otruta :0 za 2 tygodnie leczenie kanałowe jejqqqqq :0 nigdy czegoś takeigo nie miałam :0 chyba mnie bedą musieli siłą zaciagnąć ;) ale sie ucieszyłam bo reszta ząbków jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie śpią..... ............ :) ............. aaaaaa aaaaaa były sobie kotki dwa! aaaaaa aaaaaa szaro-bure szaro-bure obydwa! ............... 🌻 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co się stało ząbek mi sie ukruszył buu ,.................... uuuuuuuuuuuu..................................................... Dentysta się już teraz kłania bardzo nisko buuuuuuuuuuuuuuuuu................................................................... 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Elffik już nadrabiam zaległości z tymi zdjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! biedactwo! jak tam u sadysty? inguś! mi też sie ukruszył ząbek! dentysta nie unikniony....... I CZY KTOŚ MÓGŁBY POWIEDZIEĆ BEHEMOTKOWI,ŻE ZDJECIA MI NIE WYSŁAŁA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×