Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Malutka> dzieńdobelek! :) Karaani> oby ci to bieganie na zdrowie wyszło. Nie zziajaj się. Buziaczki. Inguś> mi też serce jak szalone bije na tą wielką wspólną chwile... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , pech to pech , nie mogłam się do Was wcześniej dołączyć z powodów ...czysto szkolnych .... :( .......... Jutro możę będę rano --- jak zdrówko da :) Ściskam Was :):):) Idę mailikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane Mm...ja juz wstałam :P..hehe...chyba nie pójde na pierwsze lekcje :P,zobaczymy co na to Ojciec..bo jak sie nie zgodzi na moje dzisiajesze wagary (hehe..mam z nim układ..jak Mu powiem,że nie ide...to zazwyczaj się zgadza..na te wagary..ale nie daj boze jak Mu nie powiem :P, w sumie to bardzo wygodne,bo nie musze sie martwic o usprawiedliwienia), bo inaczej bede ugotowana :P... No zaraz zadzwonie do Niego.. Mm...poranna dla Wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kareeni :) 👄 A co do diabełka to jeśli go ujrzysz - przepowiada Ci, że osiągniesz cel,a gdy z nim walczysz - wróży Ci to spełnienie marzeń,kiedy wyrwiesz mu ogon - znak to, że oprzesz się wszelkim pokusom. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane! Dzień dobry malutka- wagarowiczko :D Jutro mam wolne więc dzisiaj mam piątek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj nienajlepszy humor, pokłóciłam się z rana z moim ideałem tak mi sie kiedyś wydawało. Czy faceci myślą jakoś inaczej niz kobiety, czy tylko mój? Ach życie. Piję sobie właśnie kawę i troche mi przeszła złość, ale tym razem będę uparta i nie będę sie odzywać. Niech sobie trochę pomysli. Behemuś, ale Ci dobrze, a jeszcze w sobotę do pracy. Malutka, wagary to były czasy, bardzo przyjemnie wspominam, chociaż czasami przeginałam. Karaani, witaj ssportowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Inguś. Nie martw się..przejdzie :)..Ja wczoraj też sie starsznie pokłóciłam ze swoim..Tak się wkurzyłam,że poszłam sobie bez pożegnania z GG...ale wieczorem zadzwonił z buziakami na dobranoc :). A faceci myśla inaczej :P.No i nic na to nie poradzimy..Usmiechnij się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ja tez pamietam swoje wagary .... te ze szkoły średniej - szczęgólnie ta 3 klasa , chyba pół roku zamiast w szkole - spędziłyśmy z koleżanką w kawiarniach i na chodzeniu po sklepach ;) ............ Nie martwcie sie tymi malutkimi nieporozumieniami z Waszymi facetami - takie zawsze się zdarzają , ale szybko mijają .... ja tez jak się nie mogę z Moim dogadać , to jest mi smutno , źle czasami sobie popłaczę .... a potem przechodzi i znó jest dobrze ........... Jest takie powiedzonko : raz na wozie raz pod wozem.............ale lepiej by było gdyby zawsze było nad ...............hih.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia jak by było ciagle nad to by było nudno troszke po jakimś czasie :P..Bo ja to lubie czasem troszke sie poklocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Malutka :) już się uśmiecham. Leticia, sprawdź konto, własnie mailika wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam dla Was taki fajny cytacik : 🌻 Z kobietą nie ma żartów ............ w miłości , czy w gniewie co myśli - nikt nie zgadnie ..... i co zrobi - niekt nie wie ........... 🌻 na początek dobrego ( mam nadzieję) dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> ty chcesz mieć piątek??? Przecież i tak masz dzisiaj sobotę!!! :D :D Inguś> mam nadzieję że ucałowałaś szkraba. Nie przejmuj się tą kłótnią. Przejdzie. Ale wiem że to przykre. Ostatnio wszystko mnie drażni w zachowaniu Tomka i wczoraj chciałam z nim porozmawiać. Pogadaliśmy, wyglądał na takiego co zrozumiał o co mi chodzi. Dosłownie 5 minut później zrobił dokładnie to o co prosiłam by tego nie robił. Strasznie nie kumate istoty z tych facetów. ;) Inguś będzie dobrze. Tego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niebo się nade mną zlitowało , bo nie musiałam wstawać dziś na 8 na zajęcia ....... ale za to najgorsze mnie nie ominie .... 2 najgordze ćwiczenia w tygodniu ...bleee ...:( Mimo , że mam dziś bardzo zły dzien , bo mnie tak wszystko boli , ze ledwo wstałam :( to mam humorek niczego sobie i oby tak było nadal ;) Ja też bym chciałą , żeby już był ten kochany piątek ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku dzisiaj sprawdzian z gegry :P..Musze isc :P...ale to o 12 :].Hehe..mi Tomek też wypomina,żebym czegoś nie robiła..ale mam swoje przyzwyczajenia i cieżko mi..starsznie sie złości wtedy,chociaż sie staram,nie robie tego specjalnie przeciez..ech .. Leticia super 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeci mi za oknem takie piękne słoneczko , jeżeli którejś z Was go brakuje , to przesyłam - powinno się przydać . Zamiast się coś douczać na ćwiczenia , to sobie tu z Wami gawędzę , ale cóż , niestety później nie będe miała czasu , a 5 minut przed \">>>\" też można zajrzeć do notatek .......ihhih...;) Behemotku>>> żeby był cały dzien taki dobry jak jest teraz ;) Inga >>>tx za mailika , choć pewnie dopiero wieczorkiem odpiszę ... Malutka , a Twoje kochanie daleko jest od Ciebie ??? Girls>>>uszka do góry ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej..ja też mam piekne słoneczko :D Leticia ja tez powinnam sie na sprawdzian uczyc :P...A moje Kochanie jest w USA...ale wczoraj szef Mu powiedzial ze w europie jest potrzebny bardziej! Ja się ciesze bo przynajmniej teraz będziemy mogli normalnie pogadulac przez telefon..czy przez GG..bo jak byl tam to albo ja spalam..albo on..albo czasu nie mielismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemuś, skarbek ucałowany i chyba przez te pocałunki to nawet lepiej się czuje. dzięki. Co do tych kłótni, to faceci faktycznie są trochę niekumaci. Taki sam przypadek u Ciebie jak i u mnie. a gadam, gadam, rozumie, na drugi dzień to samo i potem takie nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka >>>to dobrze , będziesz Go miała choć troszkę bliżej :) powodzenia na tym sprawdzianie ;) tylko się nie przeuczaj za bardzo .... tak trochę , ale żeby wystarczyło ....:):):):):):) dziewczynki - ja juz uciekam , pozdrowionka - do \" zobaczonka \" !!! 🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄👄....a to dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć >>>karaani :) już znikam ale czekaj na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------WYPIJMY!!!!!!!!!!! ------------------------------------ Popieram, witaj Karaani, mięśnie dzisiaj nie bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś tu coś o piciu wspominał? :D jestem, jak mogłabym to ominąć? :D :D Malutka, pokaż klasę, napisz na 6 ten sprawdzian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotq dzieki..postaram sie,ale babaeczka robi bardzo trudne sprawdziany :( !! U mnie w szkole sa punkty..:( wrr..Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani..ja też sobie zawsze obiecuje..a potem mówie..\"to było dawno,a wogole to nie prawda :P\" ;). A co lubicie najbardziej pić? Ja lubie jakieś dobre winko...może być grzane :) Piwo może byc..zalezy jakie.. Wodki nie trawie..fuj fuj A szampan nawet ok (tzn wino musujace,bo orginalne nie za bardzo mi smakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×