Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Też sobie zawsze obiecuje że już nie będę pić... ale wiecie jak jest :D Lubię piwko - Warkę Strong, Gingers (oczywiście inne też mogą być) ;) Drinki. Winko- Martini mi całkiem pasuje :) I jest taki drink (zapomniałam jaki chyba Smirnof , albo co, taki już gotowy) mniam, mniam, mniam... I ajerkoniak - niebo w gębie... :D Rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki..ja lece...trzymajcie za mnie kciuki..jej..zaraz mnie brzuch boli tak sie zestresowalam ;)... Miłego dnia Wam życze..wpadne później Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak byłam tu to też gadałyśmy o piciu! Ale my baby to brenolki! Ja też lubię się napić czasami, oczywiście w granicach rozsądku. Lubię wino, piwo, wódeczkę i dryny. Czyli wsio. Ja to dopiero pijaczka. Ale nie lubię łyskaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry..... a ja nie chce weekendu!!!!!!!!!!!!!!!! mam poprawki........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........finanse publiczne.......... aaaaaaaah .........bankowość........ yyyyyyyyyyh dajcie ta flaszkę! i tak sie nie nauczę! gul..gul..........gul............gul..........gul............gul........gul..........gul.............hip.....hip!....... szłaaaaaaaaa dzieeeeeeeweczkaaaaaaaa doooooooo laaaaaaseczkaaaaaaaaa!!!!! do zieeeelonegoooooooo AHAHAAAAAAAA doo zieloooonegoooooooo AHAHAAAAAAAAAA!!!!!...............HIP! CHLIP!......chlip! naaaaaapotkaaaałaa myśliweeczka................. ..gul...........gul.....gul........beeeeek!!!! BACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madusiu! Zdasz, wszystkie tutaj będziemy myslami z Tobą i będziemy trzymać kciuki. Bedę w sobote wysyłała Ci popzytywną energię telepatycznie. Nic sie nie martw. Będzie dobrze. Co do tych alkoholi to ja lubie: Winko :) Piwko:) Drineczki i wódeczką też nie gardze:) Likiery i inne rózne:) Ale nienawidzę wishki (nawet nie wiem czy tak to się piszę)tak tego nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip! ooooo! ja tez wineczko bardzo, bardzo a i owszem! hip! najlepiej wytrawne chilijskie.....ostatecznie jakiś mołdawski sikacz....... hip! piweczko! łuu! o tak! amsterdam, wszelkie portery, no i niesmiertelna warka strong! ale zacznijmy z grubszej rurki! bolsik! czyśśty! nie w drinolu! a jezeli drinol to kamikadze i jakiś i moze wściekły pies! marini bianco tez nie pogardzę... byle z colcą i cytrynką... whisky najlepiej jim bean również z colcą - ale tylko jak juz nic nie ma, bo nie nie cierpie tego tekturowego smaku..... niektórzy twierdza że cola to profabacja jeżeli o procenciki chodzi... ale cóz... juz tak mam....... a co do kupnych drinolków to jest taki jeden fajny z czymś arbuzowym.... no to zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! a .......a.......hik! gdzie ty kurcza na ten śpacierk chcieś iś?.........beeeeeeek!!!! sieć tu jak ci dobzie..hik........gul.....gul........gul.........gul........gul........gul....... beeeeek! no masz! co, ze mna się nie napijesz?!!!!!...hik! rany..........hik.......ale prosie ze mnie.hik ..........i pijane w dodatku.......... flachahahahahaha!!!.............hik góóóóóóóóóóóóoraaaaaaaaaluuuuuu czy ci nie żaaaaaaaaaaaal?!!!!!!!!!! góóóóóóóraaaaaaaaluuuuuuuu............uuuuuuuuuuuuuuuu........ sorki ide..........przypudrować nosek............hik!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! 👄 tylko mnie nie bijcie za to, że tak marnie tu zaglądam, bo już po głowie dostałam... wszystko zaczęło się od wczoraj... najpierw zapowiadali ten piep$%^&*^$ strajk pociągów więc uzbrojona w bilety autobusowe starałam się opracować strategię pod kryptonimem \'jak by się nie spóxnić do szkoły\'...na szczęśćie los mnie wyręczył i dojechałam spokojnie swoją kolejką... to akurat było dobre wydarzenie... potem niestety miałam \'wypadek przy pracy\' i nieźle sie poparzyłam wrzątkiem.... dzisiaj straciłam pół dnia w wyprawie na uniwerek po certyfikat z angielskiego....zmarzłam potwornie... ale jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kitty! Ty jesteś, ale wiesz co one zrobiły???? Upiły się!!!!!!!!! Beze mnie 😭 Buuu... Niedobre 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[spod stołu] Kituś....hik...... behemuś....hip.............proszę, falszeczka w zamrażalniku......hik to..to dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, mnie i Kitty też okropne wstręciuchy nie wzięły. No i jeszcze zobacz jak one wyglądają. :D Jak w szkole? Kobietki. Już się wstępnie pożegnam z wami. Do zobaczenia :) w poniedziałek. Będę za wami tęsknić. A i jeszcze jedno. Jeżeli 2000 post pojawi sie w tym topiku podczas mojej nieobecności to wstrzymajcie się z imprą do mojego powrotu. :D No wiecie, szampan, tort, te sprawy. :) Buziaczki. Kitty. No to my spadamy na jednego (albo i więcej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku a ja? 😭 A w szkole nawet ok...Sprawdzian babceczka przelozyla :(..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niepotrzebnie szłaś do szkoły.... :( Malutka, jeszcze pytasz? Ubieraj sie. Wychodzimy. uwaga, czy jest może ktoś chętny do ewentualnego odtransportowania nas do domu w dniu dzisiejszym w późnych godzinach nocnych do domu??? Same możemy sobie nie poradzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki jestem strasznie zganiana więc nic nie pisałam i jeszcze nie przeczytałąm co tam u Was, ale jutro wszystko nadrobię. Dziś ide na Miss Saigon bardzo się ciesze i biegne się szybciutko szykowac (czytaj robić sie na bóstwo). Kitty Jane czy ja mam wrażenie, że Ty dojeżdasz kolejką wkd? Jeśli tak to chyba jesteśmy sąsiadkami hę?! 👄-ki dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek :) pewnie jestem sama - ale wpadłam podpisać listę obecności ;) ojjj pijaczki wstrętne !! :D :D :D ale jak rozumiem to była przymiarka do opijania urodzin elffika ;) odgadłam ?? :D :D ja dziś cały dzień zabiegana byłam ...... i jutro też sobie robotę wymysliłam ....... i keidy ja odwiedzę ta czytelnię ?? :0 ojj coś marnie widzę te moje studiowanie jak tak dalej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik? Urodzinki masz skarbeńku? Jeśli tak to: sto lat! sto gram! sto buziaków! sto zyczeń spełnionych ! sto marzeń wyśnionych!!!........🌻....🌻....🌻 Dobrej nocy panieneczki! .........😘......... karaluchy pod poduchy!!!..........😘..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ja właśnie wróciłam, w teatrze było super, troszkę lepiej się poczułam, wysłałam Wam mailiki chyba wszystkim to tak na miły poczatek dnia mam nadzieję, że Wam się spodoba(chyba nie zapomniałam o zadnej z Was?) No dobra buziaki i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, Behemocik i Elffik dla was dodatkowo moje zdjątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×