Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Kalia> dzień dobry skarbie. Fakt. Dzisiaj tu gwarno i tłoczno i oby tak częściej było. Karaani> też cię w dupsko kopnę jak będziesz plotła głupoty. No a poza tym nie dostałam od ciebie zdjęcia :( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kalia! ......😘...... widzę, żę humorek u ciebie też nie gorszy! i bardzo ładnie! tak trzymać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooo???? karaani jakies zdjęcia wysyłała!!!????? ja też MUSZĘ je mieć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia witaj, tak już lepszy humorek, jakoś szię wszystko ułozy. Ja też z sierpnia. Karaani ja chcę zdjątko, ja chcę zdjątko, no do dzieła. Maduś dzięki za mailika. kurcze, tak mi właśnie zaczęlo jakoś oko dziwnie drgać, że ledwo piszę, jakiegoś oczopląsu dostałam czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! tik! tik nerwowy! odpocznij chwileczkę! zamknij oczka i wyluzuj na 10 minutek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> chce cię bardzo bardzo przeprosić. Bo nie wiem czy wysyłałaś zdjęcia. Zasugerowałam się wypowiedzią Ingusi że Karaani śliczna :D Sorrr.. Ale w sumie to było by miło te \"pulchne\" ;) twoje ciałko zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemus, ale się zamieszanko zrobiło z tymi zdjatkami, Ty napisałaś i ja myślałam że Karaani wysyłała i ja tez nie dostałam. Karaani ale do dzieła, miłoby było Cię pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> a ty wiesz jak ja sie poczułam ? :D Myślę, jak nic Karaani wysyłała zdjęcie a mnie kolejka ominęła. :( Dopiero jak zaczełyście krzyczeć że wy też nie dostałyście to pomyślałam że to może była błędna interpretacja :D Karaani > i tak czekamy na zdjątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zakupów.Kochane pomóżcie jak rozmrozić mięsko w mikrofali?Zgubiłam insrukcję.HELP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki >>> Wy wszystkie jesteście śliczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie narzekajcie :) naprawdę a jak mi nie uwierzycie , to źle z wami .....;) Smutek powoli mija , ale i tak ciężko , bo niedługo jadę do szkoły , a tu się rozpadało i leje ...:(:(:( zero słoneczka :( madusiu>>>nie zemdlałam , ale zaczęłam spokojnie myśleć ... nadzieja powoli umyka , ale może jeszcze się coś zmieni ... Jak to któraś z Was powiedziała : raz na wozie , raz pod wozem \'_ Dziękuję za te kwiatuszki i inne pocieszenia :) Kochane jesteście :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani Leticia Ty bidulko, uleje u nas bardzo brzydko, buuu... chciałoby się niewychodzić z domku. Na dworze deszcz i mgła do szkoły idzie uczeń. Ach jaka szkoda, że to ja. Zawsze tak sobie mówiłam jak lazłam przez jakieś deszczysko chłonąć wiedze. PAPA. Nie przemoknij. Ja też zaraz idę do domku. Kotku, już odmroziłaś mięsko? Pozdrawiam i do juterka. Buziaczki dziewuszki kochane. Wszystkie pusie, milusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś>>>Karaani>>>pa pa pa :) do jutra :) szybkiego powrotu do domq :)miłego wieczorku ............ teraz muszę kapturek nałożyć , parasolik......... że tak brzydko na zewnątrz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👄 Ja już po szkole :) Madusia dziekuje za fotki, zaraz Ci odeśle swoje.. Ech..Tyle piszecie,że cieżko wszystko przeczytać.. Ja uważam,że 43 kg przy 155 cm jest ok..ja mam 158 a waże od 44 do 47 kg (tak mi sie wacha)... Poza tym..wszystkie jesteście śliczne..:) A Behemotek mi przypomina znaną aktorke:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmrażam na kaloryferze:oDobrze że mąż tego nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez Was żegnam na razie :( juz ciemno , deszcz pada , a ja do szqłki ;) tam nawet wieczorem zmuszają do myślenia , kiedy już nikomu nic się nie chce ;) .....sadyści ........ ściskam i całuję pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już rozmrożone:)Zabieram się za gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi kurczaka w sosie pomarańczowo-imbirowym.Pierwszy raz ciekawe czy się uda.Chociaż M przyjdzie głodny z pracy -zje wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie smaczne to podrzucę przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegnam moje kochane, czy mi się wydaje, czy wy znowu o wadze rozmawiacie, hę? mam multum roboty! aaaa! doprawdy nie wiem jak ja do jutra zdążę ze wszystkim... dlatego pozdrawiam i życzę miłego popołudnia buziaczki 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> buhahahahahaaaaa.... A niby do jakiej aktorki jestem podobna? :D Zastanawiam się, bo jedna z koleżanek też kiedyś uważała że do pewnej..., no i chce zobaczyć czy chodzi o tą samą osobę ;) Zostaje dzisiaj z wami do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam kapuśniaczek i placki ziemniaczane...a teraz deser...czekolada..milki..mleczna..czestuje Zabieram się za matme :)...:)- bo łatwy dział i jeden z przyjemniejszych dla mnie.. Kotq...do mnie tez facet woła KICIA..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak skończę gotować i pozmywam:o zabiorę się za czytanie Kinga-\"Chudszy\"Pa słonko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubie Kinga..bardzo mi sie podobała \"carrie\" i \"christine\" (sorrki jak przekreciłam..nie mam pamieci do tytułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci tegoż autora "Miasyeczko Salem"i "Zielona mila".Jak dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×