Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Rozczarowanie...
Za to teraz inny pomarańczowy Cię przytula... i powinno sie wyrównać;) Są ludzie i ludziska;-))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, szczególnie Rozczarowanie... bo to nowa osóbka na dołkowym witam i żegnam bo zaraz zmykam do domciu. Kocie uszka do góry, masz nas. :) pa dziewczynki do jutra. Nie smutkować się tutaj, bo jutro będzie dużo łopatowej roboty. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Dzieki Ingo 👄 Chyba powoli zaczynam łapać mechanizm dzialania tego towarzystwa;) A jak juz załapię do konca to sie mnie nie pozbedziecie...Choćbym nawet miała całą łopatkową robotę odrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowanie, mam nadzieje, że wieczorkiem, albo jutro w dzień też tutaj będziesz. PAPa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki szczególnie cieplutko witam Rozczaroewanie🌻uszek dla Ciebie Kocie Ty masz być twarda bo my wierzymy w ciebie nie patrz na tych obłudników którzy nie mają odwagi się ujawnić. Kaarani wstręciuchu nie opdisałaś mi w piątejk na maila ! No dobra ja zmykam do wieczorka dziewczynki buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz tu dotarłam , po takim weekendzie jakoś trudno wrócić do normalnego życia i mnóstwo obowiązków :0 ............. Widzę , że nasza niepełna drużyna już się powoli zmywa z kafe :( ........ Ale może ktos tu zostanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff - a więc jednak nasz topik nie umiera .... bo dziś przez chwilę miałam wrażenie, że sama do siebie piszę . tylko malutka chciała ze mna rozmawiać 🌻 na pocieszenie przyjmuję, że inne były zajete obowiązkami.... kitty - poczekaj - ale tak trochę w cieniu .... nie narzucaj sie, ale czekać zawsze można i często warto ... ja kidyś nie czekałam - nie chciała mówić co jest, wiec ja wyrzuciałam z siebie wszystko co mnie gryzło w zbyt ostrej formie i straciłam ważną dla mnie osobę - kogoś, o kim myślałam \"prawdziwy przyjaciel\" ..... mogłam sie wstrzymać, choć z perspektywy czasu wiem, ze to i tak w końcu by sie urwało - ile czasu może starać sie jedna strona ?? nie ważne czy w przyjaźni czy w miłości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq - dzisiaj nie było behemotka .......... :0 czyżby już nie miała w pracy netu przez ten wstrętny nowy komp ??? :0 buuuuuuuuuuuuu 😭 rozczarowanie 🌻 witamy u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , dzisiaj było pusto bez dziewczynek :( Mmam nadzieję , że wkrótce się pojawią ;) Nasz topik nie może umrzeć !!!!! Myślę , że to tylko chwilowe przejściowe prpblemki :) I az z tego niepokoju mylą mi się literki :) effik>>>jak Ci mija dzisiejszy wieczorek , ja idę coś schrupać , ale później tu wpadnę :) Co robisz ??? Pozdrówka ?? Może tu jeszcze ktoś .....wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Wskakuje do Was.. Właśnie wyszła ode mnie kolezanka... Odprawiałyśmu we dwie moje urodziny - z miesięcznym opóźnieniem;-) Prz okazji omówiłyśmy jej przygotowania do slubu... Retyyyy, ileż z tym roboty;-))) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczorek leticia 👄 w zasadzie troszke sie nudzę ... taki spokojny wieczór ... odpoczywam, ze tak powiem ;) zaraz chyba skoczę do sklepu, bo coś głodna jestem a w lodówce światełko i szron ;) mi literki mylą sie zawsze - za szybko piszę ;) rozczarowanie - ojj jest tego załatwiania jest ... a potem nie wiadomo kiedy stuka 5 miesiecy stażu małżeńskiego ;) (mi w piątek hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Elffik masz ochotę na ciasto??? Bo zostal mi miodownik i serniczka kawałek? Mniam, mniam... jak chcesz to chętnie się podzielę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik>>> no widzę , że Ty i Kotek jesteście świeżymi mężatkami :) Tylko pogratukować , a Karaani coś wspominała o tych \" okowach\" . Nie wiem , w jakim wieku wychodziłyście za mąż (?) , czy dużo się zmieniło ?? Tak pytam , bo w przyszłości na pewno się będe zastanawiać , może napiszecie mi parę słówek o tym >?> ;) Rozczarowanie >>>ja też mogę się poczęstować ?? Wybacz może moją nieuwagę w czytaniu poprzednich postów , może tak dziwnie zabrzmi , bo nie wiem jak wprost zapytać ... hih... czy należysz do grona mężatek , czy jeszcze panien ??Pozdróweczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Wreszcie dotarłam, ale nie wiem czy jest tutaj ktoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Leticia... Jasne, że możesz się poczęstowac.. tym bardziej, że Elffik chyba nie miala ochoty;-))) A Twoje pytanie... Cóż, jam materiał na starą pannę doskonały jest;-))) Witaj Ingo... Ciebie chyba jeszcze nie mialam przyjemnosci powitać.. Tym bardziej jest mi więc miło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się nie, ale wczesniej tak nie pamietasz? buu.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Powinnam zmienić nick-a... Na Roztrzepanie... ;) Hmm... przecież ja nawet zakochana nie jestem, to czemu taka nieuważna??? PRZEPRASZAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam. Powiatnie było na stronie 83. Widocznie jestem słabo zauważalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja wąłśnie wróciłąm do domeczku zagladam tutaj i wąłsnym oczom nie wierzę od czasu popołudnia kiedy tu ostatni raz zajzraąłm tyle wpisików, ze ho, ho barwo :) Leticia to i ja ci odpowiem na pytanko ślub wzięłam w 2002 roku w sierpniu czyli już ponad rok temu, miałam wtedy 23 lata ledwo co skonczone, mojego męza znałam przed slubem około 3 lata z czego 1,5 roku mieszkaliśmy razem w akademiku, czy duzo się zmieniło, trudne pytanie, ale tak, chyba tak, nie załuję\\, że to zrobiłam ale zastanawiam się czasem czy nie za wcześnie było jednak na taką decyzję czy nie byłąm za młoda, co nie wyklucza tego, że jestem w swoim małżenstwei szczęśliw, ale nie zmienia też faktu, że jakbym miała wtedy podejmować decyzję o ślubie, mając już teraźniejsze doświadczenia to nie wiem czy bym to zrobiła juz wtedy, ale towszystko jest materiałem na rozmowę nie na forum... wiem jedno wciaz kocham mojego meza tylko juz inaczej- ale taka jest chyba kolej rzeczy w zyciu ( uff jakie długie zdanie) Rozczarwoanie nie ma juz ówcześnie pojecia stara panna teraz nazywa się to nowoczesna, świadoma kobieta w zwiazku z tym że cię tak pięknie ochrzciłąm 🌻uszek dla ciebie, aha co to za ciasto miodownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Teraz juz wiem... Dokopałam się do tego sama;-)) Ty po prostu za szybko zwiałaś;) A ja dzisiaj dopiero próbuję się do tego towarzystwa przytulić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia my mamy prawie ten sam staż, ja chyba miesiąc krótszu od Ciebie. Co do zmian, jest super ale napewno inaczej. My chyba wiemy co to oznacza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowanie, dobrze,że już wszystko doczytałaś, ja poprostu o 15.30 skończyłam pracę, a w trakcie dnia nie zawsze mam czas posiedzieć na kaffe tyle ile bym chciała. Już Cię przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
"nowoczesna świadoma kobieta" ładnie brzmi... Ale dziś mam na tyle dobry humor, ze i ta stara panna mi nie przeszkadza;) Pytasz o miodownik... Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia jak sie go robi, bo jest "kupny":) Wiem natomiast, że... jest pyszny i baardzo słodki... To ciasto składa się z warstw - chyba półkruchych robionych z dużą ilością miodu - dzięki temu są one brązowawe . Pomiedzy tymi warstwami jest krem - ale nie mam pojęcia jak robiony:( Chyba smietankowy. A na górze jest polewa miodowa z dużą ilością orzechów:) Rety.... już wiem na pewno = przepisów ukladać nie potrafię;) No i jeszcze mam problem... Czy Wasze nicki się odmienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak inga masz rację jest inaczej raz lepiej raz gorzej , raz super raz okropnie, jak to w zyciu ale jest inaczej, tak kiedyś jak mi ktos mówił, ze po slubie sie wszystko zmieni to się smiałam w twarz puchnąc z dumy odpowiadałam nie na pewno nie u nas, a teraz z pokorą przyznaję -mieliscie rację. Człowiek sam siebie zaskakuję i nie podejrzewa o do czego jest zdolny :) Dobranoc dziewczynki zbieram się powolutku do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to odmieniam je na przeróżne sposoby, jeszcze nikt się nie obraził, także możesz próbować. Czasami piekę miodownik, ciasto bardzo dobre. Stara panna, co za okreslenie buuu............ brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka rozczarowanie narobiąłś mi smaku, jak ja bym takie cudo zjadła, ale u nas nie widziałam takich :( A co ników ja tam odmieniam wszystkie niki i jak dostad nikt mnie nie skrzyczał za to, masz moje pozwolenie na odmianę mojego niku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kalia, ja wkrótce też zmykam do łóżeczka. Ja kiedyś też nie wierzyłam, ale coś w tym jest, to chyba trzeba przeżyć. Przyjemnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
I tak to wygląda na to, że za chwilkę zostanę tu sama... Cóż... Nocne Marki juz tak mają... Dobrej nocki Wam życze... I snów lepszych od rzeczywistości i w nią sie juz od jutra zmieniajacych...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowanie ja tez jestem nocnym markiem i chetnie bym z Toba posiedział, ale po pierwsze mąż mnie odciąga od kompa a po drugie to jutro razno musze sie zwlec do pracy i tak już teraz wiem że będe znów psioczyła ze za długo siedziałam:( Miłego \"wertowania\" Inguś dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×