Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inguś >> świetne , uśmiałam się , że ho ho ............. Co Wy z tym bzykaniem ......bzzzz ...bzzzz...bzzzzzz................. hih.....:D...........Tworzymy nową poezyję ....hihihihi......... Jest nas na Dołkowie kilka ....... Miła atmosferka i zawsze przyjemnie :: Przyjemnie mija kazda chwilka ;) Uwielbiamy się wzajemnie ........... .....👄.............. Hej imprezę zacząć czas , już czas , hej ! hej ! [uwaallimy się ... ] niekoniecznie ......... ( w tle mi leci taka muzyka i czekam aż się skończy ...., hih ....) Pokażemy wszystkim , że w nas siła !!!!!!!!! Ale mnie dziś nosi .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę stracić trochę energii przynauce j.ang. przed wieczornymi zajęciami . Wpadnę tu za jakąś godzinkę ;) ............... Bawcie się dobrze , albo jeszcze lepiej niż do tej pory !!!!!!!!!!!!!!!!! ( A w Krakowie na Brackiej pada deszcz ........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki: ,,juz mi odwala a ja jestem fajna lala fajna lala do bzyk......\" z poprzedniej strony..... chyba,że juz omamy mam... :) hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguśśś - ja to znałam ale i tak sie uśmiałam hihihihihihihi :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech facetów jest w szpitalu i opowiadają jak sie tam znaleźli. Pierwszy mówi: - Przychodzę z pracy, patrzę a żona goła leży w łóżku - to ja cap za lodówkę i za okno. Ale byłą tak ciężka, że naderwałem sobie ścięgna .. Drugi mówi: - A ja opalam sie spokojnie na balkonie, a tu jakiś dureń rzuca na mnie lodówkę. Trzeci na to: - Siedzę sobie spokojnie w lodówce ..... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhyhy! rany! tyle tego sie nasłucha człowiek i nic nie jest wstanie zapamietać! nie mam głowy do kawałów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik też dobre> Madus ja też to widziałam, może my już jakieś zwidy mamy, a białych myszek nie widzisz, bo ja narazie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niemam głowy do kawałó, najlepsze mam zapisane, bo już dawno bym zapomniała. Ale ja opowiadać terż nie potrafię, zawsze spale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki......nie nie widzę.... ale kurcze w domu mam jedna...na pewno nie jest wyimaginowana bo........trochu śmierdzi...:) muszę jej w końcu sciółke zmienic.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Maduś czyli z naszym wzrokiem wszystko w porządeczku. Czyli wniosek: Karaani wierszyk , też widziałam, sprawdzony wzrok, nic nie wymisliłysmy, to bzz, to i ja widziałam no to teraz to zinterpretuj to bzzzz. Bo domysły nasze są....................... hhhhyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że się świetnie bawicie ...hih... a ja razem z Wami ...:D...... Tylko , że czas mi uciekać , więc żegnam się na dziś :0 Spodziewajcie się mnie wieczorkiem lub raczej jutro rano .....;)..... ......👄.......❤️.........🌻.......dla Was ..........:) MiłEj końcówki dnia i udanego wieczorku :P............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticjaaaaaaa!!!! badz człowiekiem!! nie zostawiaj mnie i władysława w szponach karaani i ........kary....!!!!!! kara chce zezreć władysława...buuuuuuuuuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś ja Ci pomogę. Będziemy bronić Władysława do ostatniej kropli krwi. W najgorszym wypadku Kara wygryznie nam gardła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot! dobry pomysł!!! cebula w karę!!! inguś...a może tak.....łopatą od zakopywania dołków....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie bardzo natarczywa to łopatka stoi na strazy! Kotku ja tez nienawidzę kroić cebuli. Tyle łez na darmo wylanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka.....mniam! uwielbiam cebulkę! jedna z moich ulubionych kanapeczek: chlebek, serk feta i .............grupe plastry cebuli....... ale tylko jak jestem sama, wiem, że nigdzie nie wyjdę, anie że nikt nie przyjdzie do mnie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robię na obiad parówki w piwie i do tej potrawy niestety cebula jest potrzebna:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię cebule, ale strasznie źle się po niej czuję. Tak jakbym miała kaca. Boli mnie brzuch i chce mi się pić, ale jem i cierpię, co prawda nie tak że krojęc sobie na kanapke, bo to bybyło niemal samobójstwo. Jakies wymyslne te Twoje odiady kotku a z czym sie jje te parówki i czy sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziendoberek :)... Ja mam pomidorowke :) Nom..dostałam 15 na 20 z gografi..a powinnam 17..co za baba!!!! I 12 na 15 z historii :)... Z mamtmy mi troszke mie poszło..ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziendoberek :)... Ja mam pomidorowke :) Nom..dostałam 15 na 20 z gografi..a powinnam 17..co za baba!!!! I 12 na 15 z historii :)... Z mamtmy mi troszke mie poszło..ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówki bardzo pyszne są.Panowie bardzo lubią je -kroi się parówy na krążki smaży do zarumienienia zdejmuje z patelni.Na tejże patelni smaży się ceblkę do zeszklenia dodaje paróweczki i pokrojone w 8 jabłka-smażymy 2 minuty.Następnie przekładamy wszystko do garnka zalewamy rosołkiem z kostki i szklanką piwa.Dusimy ok 10 minutAcha i jeszcze gdzies po drodze dodajemy pieprz majeranek i chilli.Jak chcesz bardziej szczególowy przepis to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku, chyba warto spróbować, możesz podesłac mi przepis, ja też CI wyślę na dobre mięsko,a ale to wieczorkiem , bo teraz zmykam do domku. Malutka Papa zagladne po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, to jakby chciała targnąć na zycie Władysława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka..jak przychodze to prawie żadnej z Was nie ma 😭! Elffik gratuluje 5 :)! Leticia...nie przejmuj sie rodzicami..Ja mam starsznego Ojca..zazdrosny..nie lubi jak kreca sie wokol mnie chłopcy..I to jeszcze tacy starsci..(mialam kiedys przyjaciela 9 lat starszego..ale sie wkurzal!!!!niesamowicie)..Tomek jest starszy o 6 lat..i tez na poczatku starsznie sie denerwowal..Ale zaczynam widziec ze jakos powoli sie przekonuje do Tomka..Mama Tomka jest starsznie na NIE..jest przeciwna naszemu zwiazkowi..(mowi ze Tomek sprowadza mnie na złą droge :P)..Tez jak Twoji Rodzicie Leticio, twierdzi iż przed slubem to tylko za raczke i nic wiecej..Mowi Tomkowi,że powinnam sie teraz tylko i wylacznie uczyc...Ech..zobaczymy..mam nadzije, że sie przekona.. Co do ślubu..ja swojego nie planuje..i jak na razie nawet nie zamierzam :P.Raczej wole życ bez ślubu..no chyba,że pojawia się dzieci.. Nie przepadam za kotami..wole psy..konie i szczury ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie Tu Dziewczynki od BEHEMOTKA naszego Kochanego dużo uściskow i buziaczków.. Dla każdej!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie...
Wróciłam z pracy, lekko padnięta... i cóż to ja widzę??? Tyle osób sie tu zdążyło pojawić, że chyba znowu się pogubiłam;-))) Trudno być nową, ale co tam... poradzę sobie... Zaraz zacznę uczyć się na pamięć Waszych nicków tak zeby kojarzyć co gdzie kiedy i z kim;-) 👄 dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jedna z tutejszych stalych bywalczyn goraca polecala mi ten topik. Zagladalam raz drugi i pomyslalam, ze moze zapytam czy moglabym sie przylaczyc. Mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×