Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

yyyyyyyyyy skad ta karuzela ??? i o czym mówi karaani - i kto ja wyjął spod stołu ?? bo jakoś jej nie pojmuję ??? hikkk cos o wyjeździe ... zarazzaraz .. gdzie ja rto miałąm dziś iść .. a tak świtlica ... andrzejki .... chyba wezmę taxi bo strraaasznie wieje nawet w domu .. hikkk guullll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu hikkkkkkkkkk wszyscy opuścili elffikaa buuuuuuuuuuuuuuu sama musze wypić ta skrzynkę która zoatała .... nie dam rady .. hikkk ale spróbować zawsze warto guuullllllllll 🌻 na pozegnanie - bo tez zaraz wybywam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik wysłałam ci skarbie zdjęcia. Na ten adres: elffik@tlen.pl Możesz do mnie pisać na adres z którego wysłałam ci mailika. Elffik dobry! :D kobiety wy mnie zabijecie. Ja mam kaca a wy znowu pijecie. Wybaczcie, ale na samą myśl o piciu jest mi niedobrze. Madusia> wtedy jak ja byłam pod stołem to nikt już nie był w stanie robić zdjęć :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę, chwilę mnie nie było, a co tu się dzieje.... 1. te pomysły to wy macie świetne dziewczynki, ale tak makabryczne, że normalnie aż odechciało mi sie umierać... 2. behemotku...coś mi sie wydaje, że zapomniałaś o mnie z tymi zdjęciami...buuuu 3. słuchajcie, jak już mamy pić, to poproszę coś mocniejszego i najlepiej podwójnego, może być z parasolką... 4. i weźcie powiedzcie mi coś optymistycznego, please... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvi
Cześć dziewczynki!:) dzieki za pocieszke- jak wy to mówicie-:) Wczoraj juz nie miałam czasu do was zajrzec- zajełam sie praca i troszke pomogło, ale na krótko- w nocy miałam koszmary- sniła mi sie była kochanka- mojego faceta, sztraszne- sen tak realny ze nie mam pytań! Widze ze sie poxcieszacie- ostro- i dobrze! No i drinkujecie- nie zapominajcie o mnie- właczam sie w kolejke:) Pozdrawiam kobietki-bywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty..nie wiem czy czytać topic o zapominaniu... Opowiem drugi raz... Jechałam malucham w 6 osob..Byli z nami dwoje przyjacioł..znali sie od dziecka..Pierwszy prowadzial,a drugi siedzial obok mnie..Rozmawiamy..I Jeden chciał o cos sie zapytac tego co prowadził..Pyta sie..i nagle..Ej..słuchaj..a jak Ty masz własciwie na imie? Ryczelismy ze smiechy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty..nie wiem czy czytać topic o zapominaniu... Opowiem drugi raz... Jechałam malucham w 6 osob..Byli z nami dwoje przyjacioł..znali sie od dziecka..Pierwszy prowadzial,a drugi siedzial obok mnie..Rozmawiamy..I Jeden chciał o cos sie zapytac tego co prowadził..Pyta sie..i nagle..Ej..słuchaj..a jak Ty masz własciwie na imie? Ryczelismy ze smiechy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi witaj :) miło Cie widziec :) Ja tez mialam koszmary..ale starsznie duzo krwi bylo.. Ale mialam tez drugi..ze jestm swietlikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvi
Dziwnie sie czuje po tym śnie- cały dzień- była moja koleżanka z podstawówki, i tak sie na mnie z wyrzutem patrzyła. Miała racje on jest zajety a ja sie z nim zadaje(tzn. ma zone) Widzicie jaka ja jestem głupia i skomplikowana, sama siebie nie rozumiem, i mam wyrzuty sumienia, chyba przestane sie z nim spotykać. Ale wtedy zostanę zupełnie sama:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> już ci kochanie wysłałam. Przepraszam :) Sylvi> witaj! Może faktycznie rozejrzyj się za kimś innym :O Malutka> uściski dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> nic takiego. Wyzwałam sąsiadów z dołu od psycholi - trochę mnie poniosło przyznaje. Mam dzisiaj kaca giganta i jeszcze większą dziurę w głowie. Nadal jestem z Tomkiem (ostatnio jest bardzo milusi :) ) A dzisiaj ukradli mu kurtkę i będzie bidula wracał bez :( A tak to chyba nic nie słychać. A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behmotku..u mnie dobrze..tylko chora na zapalenie oskrzeli.. Z Tomusiem sie kloce..ale juz chyba koniec naszych wiecznych klotni:)..No mam nadzieje..może przyjedzie niedlugo..\"na rozdanie dyplomow\"..tylko samoloty sa drogie..a pociagiem dlugo sie jedzie.. W szkole sporo nauki..ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, przykro mi że jesteś chora. Życzę ci zdrówka! :) Mam nadzieję że nie będziesz się kłócić z Tomkiem. Tego ci życzę! Zdrówka i obyś była szczęśliwa ze swoim misiem. Buziaczki. Nie wychodź z łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Behemotku...Wydaje sie ze juz nie bedzie kłótni..wszystko wyjasnione... Ech..człowieka nie da sie zmienic..nic na sile..mozna mu zasugerowac..ale jezeli on sam nie bedzie chciałl..to nic z tego..a i takod razu sie nie zmini..to długi procec..mozna poczekac..pomoc..albo poprostu zaakceptowac..co jest najtrudniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> he he :D A wyobraź sobie że mało brakowało to bym z krzesła spadła. Siedzę i z zainteresowaniem oglądam każde kolejne zdjęcie. Coraz bradziej przybliżam się do monitora. I jeszcze bliżej i jeszcze... W tym czasie (nie widziałam tego, tak byłam zajęta) moja koleżanka siedzi obok i próbuje na wszelkie sposoby nie wybuchnąć śmiechem (wredniak nie powiedziała że dostała tego maila kilka godzinek wcześniej i że omało nie doprowadził jej do zawału). W końcu szukam na tym ostatnim zdjęciu i szukam i jak nie wrzaśnie i jeszcze ta morda!!!! Malutko brakowało a już bym więcej na kafe nie zawitała :) I w tym samym momencie (?) słyszę głośny, histeryczny śmiech. No nie mogłam, poryczałam się ze śmiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, trochę lepiej się poczułam a więc balujemy!!! Tym bardziej że setną stronkę zaczęłam :) Już nalewam szampana kobietki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Behemotku.. Ja to zrobiłam mojej psiapsiółe..ale to bylo z pokojem..ze sie wpatrujesz..i jeszcze dalam głosniki bardzo głosno i poszłam \"roboc\" herbate..Patrzylam z tylu cichutko..hehe..ja podskoczyla..:P jak pisneła..A ja leże z tułu na podłodze i sie smieje do bólu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z pokojem też miałam. Niezłe. I jeszcze jeden i jeszcze raz... Sto lat sto lat niech żyje nam.... :D Ej... ja jutro do szkoły powinnam iść. No to polejcie na drugą nóżkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetujemy 100 stronke...i zaraz 3000 wpis..oj bedzie imprezka.. Behemotku..teraz ja polewam..zdrowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mnie nie bylo, zagladam i .. 100 stronka, super gratulacje dla tych, ktore sie do tego przyczynily!! No i zyczonka 100 kolejnych stronek (na poczatek). No i moze niezbyt dokuczliwego kaca na okolicznosc swietowania... Wszystkim ciezko pracujacym caly tydzien zycze udanego odpoczynku w weekend, a wszystkim milego. karaani - jakie sklepy kochana, urzedy i nic wiecej, dopiero wybieram sie po zakupy (i to do marketu), bo w domu nie mam nawet cukru, a gorzkiej herbatki nie lubie.. Elffik - przperaszam najmocniej napisze, al eteraz gdy mam ten katar (dopiero drugi dzien niestety) plus moje klopoty z zatokami powoduje ze oczy mi tak lzawia, ze kiepsko widze.. Gdyby nie to ze kiepsko sie czuje wypilabym z Wami kielicha... a tak - co najwyzej herbatka z miodem (no to skonczyl mi sie cukier:-) Odezwe sie, pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaj..biedactwo..katerak Cie podadl :(..wspołczuje.. Miłych zakupów..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku -> jak znajdę te chol$%^&&&J zdjęcia, to oczywiście prześlę, tylko najpierw trzeba je znaleźć...a to stanowi pewien problem...zbiór plików w moim kompie to prawdziwa dżungla... dziś jest na prawdę zły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty...to może sie napijesz? Jakbym miala worek treningowy to bym Ci z checia pozyczyla..wyładowałąbys sie :) (pomga,ale ćwiecze na tacie..zawsze krzyczy : \"czy ty do cholery myslisz ze ja jestem z drewna?!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×