Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

kalia ale namieszałaś, ktos tu chyba nie doczytuje do końca. Majaj nie jest sama z MArtynką ma tę swoja ukochaną połówkę, co najwyżej ta połówka jest teraz w pracy. Ojj namieszało się namieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq - tyle komplementów - a ja na prawdę nie robię nic wielkiego ... robie to co lubie, ot co .... aż sie zawstydziłam normalnie .... wiecie - ja to robię z czystej potrzeby serca ... wiem, ze to w naszej pięknej rzeczywistosci moze wydawać sie czymś wyjatkowym ( a moze nawet jest) - ale ja tak tego nie odbieram i nie lubie jak ktoś mnie \"przecenia\" - czuję sie wtedy skrępowana .... mimo, ze nie jestem nieśmiałą osóbką ;) Majaj - nie wime czy to mi pomoże - mam taka cichą nadzieję ... a jak bedzi e- czas pokarze ... kaliuś - to nie majaj ma dołka :) na szczęście ;) Magja - główka do góry !! po burzy ZAWSZE wychodzi słońce !! ZAWSZE słyszysz ???? a na dołki to my już mamy swoje sposoby - za łopatę i zakopywać !!!!! biegiem !!!! i tabliczkę czekolady zjeść dla osłody ...... i uśmiech na buźce przywołać ... no już .... .... dobrze widzę ...??? .... uśmiechasz się lekko ???? ..... tak ledwo ledwo... prawie przez łzy ... ale jednak uśmiech ?? chociaz taki ==> :), bo jutro zamawiamy taki ==> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 🌻 Chyba potrzebuję tego, żeby w końcu ktoś się mną przejął chociażby w necie, bo w realu o to bardzo trudno... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaj zaraz przegonie to choróbsko od Ciebie łopata i to tak dostanie że się nie pozbiera. Myślałam że już poszłaś spać i pożegnałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku sie zbieram - bo mi wreszcie mąż komp przez okno wyrzuci ;) miłej nocki kochane i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliaa
inga ale ja juz wiem, ze majaj nie jest sama z martynką, jestem po prostu tak śpiaca, ze już mechanicznie wszytsko robię, szybko pisałam bo chciałąm pocieszyc kobitkę, dlatego tekie małe nieporozumienie wyszło, mam nadzieję, że magJa i majaj siena mnie nie obraziły, tak mi teraz przykro, i jestem czerwona jak burak to chyba jedna z największych gaf w moim zyciu szkoda że nie mogę się schowac pod stół jeszcze raz wszystkich przepraszam, naprawde głupio się czuję:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu z tego pospiechu sie pomyliłam, chyba naprawdę pójdę juz sspać, ależ mi głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagJa nie przejmuj się, czasami tak jest że raz sie jest na wozie a raz pod wozem. Tutaj napewno się Tobą zaopiekujemy, a i wkrótce w realu ktoś też pewnie się pojawi i przytuli. {usta] dla Ciebie i kawałek czekolady porzeczkowej z Wedla, bo taki mam obok. Już Ci podaje, wyciąg ręce bo jeszcze spadnie gdzieś obok komputra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów Kalio śnij o bardzooo przyjemnych rzeczach. 👄 na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga--> Dzięki :) Swoją drogą mam ochotę na czekoladkę, a takiej jeszcze nie jadłam. Nawet, nawert, choć wolę truskawkową albo kokosową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia, ale i tak mi bardzo milo, ze gdyby sie okazalo, z emam dola to mam w Tobie taka pocieszycielke!! Inga, a ja myslalam, z e to Ty idziesz spac, i juz nie odpisalam, bo myslalam z eCie nie ma. A moja polowka jest teraz w domu, do pracy wstaje za 4 godziny, na szczescie spi jak kamien a ja uzywam sobie z komputerem. Elffik dobranoc! Postaram sie napisac, jak nie dzis to jutro, oj juz jest jutro, to znaczy nowe dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczynki zmykam, choć wstydu nie moge się pozbyc do teraz to nie bedzie dla mnie przyjemna noc majaj ty mnie rozgrzeszyłąś i tylko Ty, a MagJa nie odzywa się, alez ja jestem niezręczna . Dobranoc :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów sie widzimy Dzień dobry kobitki , dzień dobry pierwsza-dzienna zmiano i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Dzisiaj chyba słoneczko za świeci... Ledwo wstalam..:(...i do lekarza ide..Buziaczki.. Magja...głowka do góry..Nie wolno sie smuć! Ja jak zostałam sama..to starałam sie znalezdz plusy tego..wiem,że cieżko..ale jakoś z czasem mi sie udało...ale też dużo zawdzieczam przyjaciołom i Tomusiowi:).. 🌻 for You..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! witaj malutka!.....😘 wiesz, gdyby nie mój tomuś......nie wiem co by ze mna było... :) kocham mojego skarbka najbardziej na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!! 🌻 Zycze milego dnia forumowiczkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madusia! Co porabiasz, jaka pogoda u Ciebie?U nas znowu sloneczko a wczoraj bylo dosc zimno, a z kolei przedwczoraj niemalze bylo wiosennie no i dzis mam katar przez te ciagle zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, buuu u Was słońce, a u mnie zimnica jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah majaj! kuruj sie, a nie prądkować tu nam bedziesz! :) zasmarkańcu! :) karaani! .......😘..... o biedronce wierszyk świetny! rozczuliłaś mnie przeokrutnie! inguś! ....😘..... witaj! u mnie pogoda że aż strach...... to ma byc przełom listopada i grudnia? cha! słonko daje po garach! troche to wkurzajace, bo jest nisko i świeci mi po oczkach... ale chociaz humor mi poprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)))) hmm w zaasadzie nei wiem co napisać ..... jakos weny dzisiaj nie mam .... aha - podobają się kotki ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvi
Cześć Wam. Nie czytałam wszystkich waszych "dołów" zeby sie bardziej nie zdołować, no i przez to ze od razu mi łzy staja w oczkach a jestem w pracy. Nie jest dobrze- chyba przewlekła depresja, z dnia na dzień mam mniej siły, by zyc by cokolwiek robić. No i to BUUUUUUUUUUUUU najlepiej mi wychodzi. Praca magisterska, której nie moge zacząc, a to ze jestem juz w tyle za murzynami jeszcze bardziej to pogłebia. I straszna samotność, strach ze mało czasu, ze nie zdaże- z praca i jeszcze ze moze już uciekł mi ten pociag ze szczęsciem. Pragne sexu jak mdlejacy kwiat wody... Jak to wytrzymać:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvi
Dzieki. Prubuje robić dobrą minę, wiecie, ale mam taka mimike twarzy ze od razu po mnie widac ze coś jest nie tak. Dzisiaj to wygladam tak jakby mi ktos umarł. Straszne. Oczywiście wcinam słodycze, bo to niby powinno pomóc- ale niestety na krótko. Potem znowu rycze ze jestem gruba. A najgorsze jest juz to ze wszyscy moi znajomi zwykle jak jest mi tak bardzo zle, maja swoje zajecia, i moze nie chca wysłuchiwac , a moze nie zdaja sobie sprawy ze bez rozmowy z kims przyjaznym eksploduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvi
Te wszystkie złe sprawy tak sie zbierały zbierały, ale wtedy jeszcze byłam silna. Teraz czuje ze cały świat mi sie wali. Gdyby chociaz z 1 strony miec jakieś oparcie, a tu nic:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×