Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

buhahahahaha...no malutka, weź mnie nie strasz....ale za chwilowe pozbawienie świadomości to byłabym ci wdzięczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to moge Ci cos na poczte wysłac..mam cały katalog z roznymi ..duperlami..smiesznymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam cos suuuperrrr na @ :)))))) ja sie prawie posikałam przy tym hihihihihihi malutka - nie mogę otwierać maili od Ciebie - tzn tych załączników buuuuuuu aha - witam drugą zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - chcem jeszcze, ten chomik po prostu powala... elffik - reklamacja, do mnie nic nie doszło, buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , a ja przegapiłam , bo jak zwylke nie mam czasu tu zaglądać .....:( Kurczę , takie święto , dobiłyśmy do setki .........100 lat :) Składam gratulacje :) Przepraszam Was , że się tak rzadko tu zjawiam , ale mam ostatnio tyle obowiązków , że ledwie wyrabiam.............mam jednak taka cichą nadzieję , że będe to robiła częściej , ponieważ na uczelni znalazłam małą pracownię komputerową i może zacznę z niej korzystać w przerwach .......hi hih............. Nawet chyba nie zdążę wszystkich zaległych postów przeczytać , ale cieszę się , że mogłąm napisac do Was dziś te kilka słów .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póżno ale witam w tym uroczystym dniu wszystkie towarzyszki życia dołkowego. Takie święto dzisiaj a mnie nie było buuu... Oczywiście wszystko już przeczytałam i wiem co się u Was działo, to do poniedziałku, wtedy pracuję już w Dołkowie na całuy etat. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Inguś :) Ale fajnie , że jesteś :) Co u Ciebie , jak córeczka ? ?? Śpi już ?? Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malutka >> jestem ;) co prawda , trochę późno dziś wstałam , ale niedługo zaczną się robótki domowe - sobotnie :( i nie będe tu długo , ale potem pewnie wrócę ( kiedy ? nie wiem... ) A może jeszcze ktoś do nas dziś dołączy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę , że ktoś dołączy , jak nie teraz , to po południu , a jak nie to wieczorkiem :) Życze miłego dnia , bo uciekam do sobotnich robótek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
Jasne że dołączy!! Witam Szanowne Panie * Tylko o ile się nie mylę, to ten topik jest dla zdołowanych. Jakoś nie wyglądacie ;) ale to bardzo dobrze. Pewnie to Wasza wspólna moc terapeutyczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
Czy ktos mi moze wytlumaczyc, czym sie różni nick czarny od pomarańczowego? Macie jakąś hierarchię? I jak się ten kolor zmienia? A właściwie to nie przeszkadza mi, że odstaję od pozostałych - jestem jedyna pomarańczowa na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku cześć :) Hm...czym sie rozni..wiec juz mowie..Czarne nicki sa na hasło..wiec jak coś piszesz to wtedy wiadomo,że to jestes Tylko i wyłacznie Ty..A pod pomarańczowym może być każdy..Ktos nawet może podszyć sie pod Ciebie.. A jak zmienic na czarny...to spojrzyj na góre...kliknij na preferencje..i tam poczytaj :) Ciebie bedzie dotyczył ptk A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję malutka!! No jeszcze tylko mi powiedz, dlaczego tu jesteś skoro nie masz doła. Bo mnie ostatnio, tzn przez kilka ostatnich dni wymyślam sobie wszysko, co mnie dołuje. Tak, dokładnie. Wymyślam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effik
Witam :)) Zajrzałam tylko na momencik - mam troche roboty niestety ... :0 Kitty - sorki, ze cię pominęłam złotko ... wyślę na pewno - ale chyba nie teraz - może dziś popołudniu ... a jak nei to jak tylko znajdę dłuższą chwilę ... cos mi ten outlook szaleje - przyszło mi, że nie dostarczono widomości (właśnie tej śmiesznej z dzieciaczkami) a Rozczarowanie napisała, ze otrzymała i że sie podoba .... :0 nic juz nie rozummiem .... czy reszta dziewczyn też dostała ?? (inga, behemotek, malutka, madusia..??) Motylku :) witaj jak miło, ze sie od razu przefarbowałaś :) zmykam do roboty ;) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomarańczowe wyżej to oczywiscie byłam ja ;) zjadłam literkę ..... chyba pora na śniadanie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na kafe..czesto łąziłam..czytałam..czasem cos skrobnełam..Ale pewnego dnia mnie dorwał dołek..I napisałam..Dziewczynki były tak kochane,że mnie pocieszyły..i juz jakos zostałam na tym topicu..Wszystkie wspieramy siebie nawzajem..Mimo ze topic nazywa sie jak sie nazywa..to jest tu bardzo wesoło:)..Poruszamy tutaj wiele cikawych tematow..Swietujemy... A czemu Motylku wymyslasz sobie? Nie wolno..a dołka jak masz to szybciutko zakopujemy... Powiem Ci w sekrecie,że własnie właczyłam sobie karaoke i sie wydzieram w niebogłosy..zaraz pewnie sie sasiedzi zleca..ale cii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Maja
witaj jesli chodzi o dola to ja tez nieraz go mam ale jakos mi to przechodzi jak jestem na czacie i rozmawiam z ludzmi.Podam ci strone na ktora serdecznie zapraszam bys mogla pogadac i sie wyluzowac .Poznasz duzo wspanialych ludzi , co cie zrozumieja bedzie ci lepiej i dola olejesz www.zaoceanem.friko.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greymen
abuuuuuuu witam was zdolowanych co u was slychac?widze ze nazekacie non toper :)Hmmmm cosik mi sie zdaje ze znajomy mi jest nick BEHEMOTKA.Widze |e glupa walisz Iwonko i teraz juz sie nie wywiniesz oklamalas mnie wczoraj z powodu tego jebanego baniaka, tak naprawde to oszukiwalas cale 7 miesiecy.Wiesz powiem ci ze chyba sie rozstaniemy bo widze ze ty wolisz zycie w klamstwie i samotnosci,a wiec prosze cie bardzo twój wybór pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz cos ze wzrokiem greymen - radzę odwiedzić specjalistę :P witaj Leticia 🌻 witam też maję i motylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - kittuś - wysłałam Ci obiecanego mailika z popiniami dzieciaczków na temat ślubu :P tego trzeba posłuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - kittuś - wysłałam Ci obiecanego mailika z opiniami dzieciaczków na temat ślubu :P tego trzeba posłuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×