Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość milunia
chlup, chlup ..... niech rośnie zdrowo!!!! A teraz wypijmy za to by szczęście nas (tzn. tych którzy odwiedzają ten topik) nie opuszczało i zawsze nam się w życiu dobrze działo !!!! :-)) chlup.... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia chyba dzisiaj słonko przyszlo do mnie, ale ja wcale go nie trzymam i niech i do Was dojdzie, a już na jutro dla Karaanii to bankowo, nawet niech go jutro u mnie nie będziem, ale u Karaanii musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, masz racje, przy tej okazji to i nasze zdrówko wypijmy, oby tych smutnych dni było jak najmniej w zyciu każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak sie tutaj opiję, to jak ja pójdę na jazde wieczorkiem znowu słupy będa moje, chociaz i bez picia je zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
życzę Ci Ingo gumowych słupków albo jeszcze lepiej niewidzialnych... a tak ogólnie jaździ Ci się dobrze? Ja pamiętam jak robiłam prawko to bałam się jak mijał mnie jakiś autobus albo ciężarówka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
🌼 ❤️ 🌼 - ale super - udało mi się (mam taką nadzieję) zrobić te piękne ozdóbki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus ja mam jutro 3 jazde :D. jak na razie jest niezle ale jeszcze mi samochod gasnie. a, pisalam Ci ze moj instruktor to podstarzaly swintuch? milunia tez pije za nowonarodzonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
🌼 ale jesteście super babeczki, a gdzie Robal - czekam na tort -> już mi nawet w brzusiu burczy :-)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dopiero co wróciłam z pracy i juz lecę z psem a potem na pociag - weekend znowu na uczelni - ale musiałam tu wpaść i OBOWIĄZKOWO wypić toaścik za szczęście młodej pary !!!! :) :D aniusiu nasza wszystkiego naaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj na tej nowej drodze życia ... zeby było różami usłane - i to różami takimi raczej bez kolców - czasem tylko jakiś maluteńki nieznaczący kolec gdzieś sie niech pojawi - inaczej za mdło sie robi i sie szczęścia nie docenia :P a na poważnie duużo uśmiechu i słoneczka dla Was obojga :) i lecę dalej - aha - miałąm opieprzyć - tu miała być biba !! anie takie kulturne \"szmpanik i czekoladki\" phiii a gdzie \"hikkk\" i madusia pod stołem ???? poprawic mi sie biegiem i brać sie za chlanie !!! a Robal na stół !!!! (nie zapomnij o stringach :P ) ja ze swojego panieńskiego to na czworaka wracałam niemalże ... więc i karaani musi :P :D całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę przyznac, że mam bardzo przystojnego i przesympatycznego instruktora, także atmosfera jest tak miła, że niemogłoby się źle jeździć, moje umiejętności narazie są marne, skrzyzowaniasa koszmarne, mam wrazenie że wszystko na mnie zaraz wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
wielkie picie to będzie po pracy, a teraz musze trzymać fason bo inaczej mnie wywalą i nie będę miała dostępu do net-u :-)) ale kto nie jest teraz w pracy niech piję do bólu - ZA ZDROWIĘ MŁODYCH!!!! ❤️ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nasz Elffik sie pojawił już do iebie macham Ty nasza zapracowana ostatnio kobietko. Taniuszka, a ja mam dzisiaj 3 jazdę, co prawda mi nie gasnie, ale cały czas na skrzyzowaniach za szybko wciskam gaz, zreszta te jazdy miałam za szybko zaraz po pracy i z językiem na brodzie wsiadałam do samochodu zmachana, że niemal tchu nie mogłam złapac i jak tutaj sie skupic w akich warunkach. mam nadzieje, że dzisiaj pójdzie mi już lepiej, bo jazdę mam trochę póxniej. taniuszka, a gdzie jeździłaś przez te dwie jazdy po mieście? A gdzienasza Karaanii?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
wielkie picie to będzie po pracy, a teraz musze trzymać fason bo inaczej mnie wywalą i nie będę miała dostępu do net-u :-)) ale kto nie jest teraz w pracy niech piję do bólu - ZA ZDROWIĘ MŁODYCH!!!! ❤️ !!!!! osoba godna piję do dna!!!- trochę głupawy ten toast ale co tam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingus ja juz pierwsza jazde mialam po miescie (nie wiem czy sie cieszyc z tego czy nie), ale to co mnie najbardziej denerwuje to to, ze mam 10-cio dniowe przerwy miedzy jazdami :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
właśnie gdzie karaani - my Tu za jej zdrowie pijemy, a ona co kolejki omija :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuzka to rzezcywiście długie, ja narazie mam co drugi dzień po 1,5 godziny i wydaje mi się, ze taki układ jest dobry, bo jeszcze jako poczatkujący kierowca, przez te dziesięć dni to bym chyba zapomniała o tym wszystkim co robiłam ostatnim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
i słonko jest ponownie i żeby uśmiech nas nie opuszczał - kawał: Morze Północne, lodowaty wicher daje jak cholera. Na pokładzie statku stoi dwóch marynarzy. - W taką pogodę z gołą głową? Gdzie masz swoje nauszniki? - Od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę. - Jakiego nieszczęśliwego wypadku? - Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem. :-) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia dobre i adekwatne do naszej sytuacji, ale dzisiaj jakoś wszystkich wywiało i nasze uczace się dziwczynki cosik ostatnio sie nie pokazują ino z nochalem w książkach siedzą i ani nie pomyślą żeby tutaj do nas zaglądnąć. A i te pracujące jakos cosik się opuściły w podpisywaniu listy obecności. Nagana i chłosta jak nic sie im należy. Czyżby jakaś praca jaga tak ich dorwała i mocno trzymała coby nawet na chwilke puścic nie chciała. Co za czasy na topiku wódka jest a niema kto pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
nie chcę się chalić nikomu ale ja zaraz lęcę do domu :-)) buziaczki 👄 całuski. Udanego, wspaniałego, szczęśliwego i niezapomnianego weekendu, pełnego samych cudownych doznań życzę Wam wszystkim moi Kochani, a zwłaszcza naszej karaani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
jeszce jeden ostatni głębszy i lecę //// zamiast kwitek winno być 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka, oczywiście, że wiem, że Ty jesteś i Milunia, ale poza nami nikogo niet. No to Taniuszka wypijmy za naszą obrone, która juz niebawem i za prawko, oby poszło za pierwszym razem (w co w swoim przypadku, ajkoś trudno mi wierzyć) No to chlup. I za Karaanii jeszcze jeden chlup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Dzewcyny! Jutro wielki dzień!!!Karaani...no!Będziesz na pewno ślicznie wyglądać!Wszystkiego najlepszego słoneczko!!!Żeby Wam się zawsze dobrze układało..żeby wszelkie spory, problemy szybciutko odchodziły..Żyjcie razem dłuuugo i szczęśliwie! 😘🌻😘 Wszyscy w okolo mówią o ślubach..aż mi samej się zachciało :P..serio:P No co?Tylko krowa nie zmienia poglądów! Madusia już chyba pod stołem leży...nawet na hikanie nie ma siły! :P Maduś...żyjesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszczeeeee jeden iiiiiii jeszczeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaazzzzzz hikhikhikhiik gulgulgulgul...him,hikhihkhihkhihkhihikh gulgulguglgulguglgu jedzie baaaaba na dziadzie... otwierajciez nastepna krzynke!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki i jestescie kochane!!!! buziaki dla wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ zaraz sie urywam...myslcie o mnie jutro..papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM!!! STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM!!!! JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJA ZYJA NAM. NIECH ZYJA NAAAAM!!! A KTO??!!! KARAANI I JEJ PRZYSZLY MALZONEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaanii, pewnie, ze bedziemy myslały juz pisałam przeciez i słowa dotrzymam. Taniuszka, mam wstepny termin na 20 kwietnia, ale jak zawiozę pracę w przyszłym tygodniu juz oprawiona, to może cos na poczatku kwietnia da się wykombinować z terminem. Tak bym wolała, bo pod koniec kwietnia testy na prawko i już spokojnie mogłabym sie uczyć, a tak znowu wszystko mis ie nawarstwi nraz i będę miec niezłego stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki i Robalku :) A przede wszystkim witaj Aniu :):):):):):)👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ! Od rana o Tobie myślę , jak wygląda Wasz wspaniały dzień ...❤️❤️❤️... Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia ! ( wybacz , ale wczoraj nie mogłam wpaść na panieński ... ) I życzę Wam wszystkiego naj ...❤️... !!!!!!!! \" ... niech szczęścia chwile jak złote motyle płyną wśród wonnych róż .......🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×