Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Buziaki! Leticia!!! Gratulacje!!! Inguś..pozazdrościc :P...ja ostatnio z Tomem jeździlam..ponoć mam talent :P..Tylko uwazaj tym autkiem..dobse? Ech...same klopoty...brat Tomka leży w szpitalu..pobili go wieczorem jak wracał do domu..:(...mam nadzieję,że sie wyliże...IKurde...juz taki humor mialam...a tu znow coś sie stalo :(...Chlopak psiapsioly juz nawet ok..ale kolega nadal bez zmian..starsznie boje sie o niego..:( popieprzony jest ten swiat..!! nigdzie nie ejst bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szystkie was moje szkraby na kolana biorę. Patataj... :D No i zaczęło się siedzenie w pracy po godzinach by trochę zaległości nadrobić :( Przywiosłam to co mi się w Belgii najbardziej spodobało he he.. a że było to zapalenie krtani.... sami rozumiecie... ;) Zresztą przywiozłam sobie jeszcze kolegę (znaczy nie zupełnie bo wywoziłam go najpierw z Polski a później znowu wwoziłam) ;) Zawiłe to :D Poznałąm świetnego gościa (w sumie nawet kilku) i ... w każdym razie jestem zauroczona. A Tomek nie wiem czemu (nic mu nie dałam odczuć) stał się nagle aniołem. I już sama nie wiem co z nim zrobić. Buziaczki dla was wszystkich. Leticia> główka do góry. Wyjrzyj za okno jakie piękne słonko świeci. Mama ci lody kupi. Chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny i chłopak 🖐️ - o właśnie jak Robalowi gipsik zdjęli to popędził w świat i ani go widu ani słychu, a my tu tak b.tęsknimy :D ❤️ ->>>> wiecie co dzisiaj środa, a wiecie co jest jutro WOLNE!!!!:D wprawdzie w piątek pracuję ale to nic :D -> malutka to straszne, że po tym świecie chodzą takie wstrętne ludziska, że człowiek nie może nigdzie czuć się bezpiecznie:D -> oby wszystko było ok i szybciutko wróciło do normy ❤️ WIELKA BUŹKA 👄 dla Ciebie i dla Twoich poszkodowanych 👄 Behemot ...a może to męska intuicja Twojemu Tomowi cosik podpowiada i czuję zagrożenie -> ale to dobrze :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.....dłuugi weekend....ale super.........tak się cieszę..........pozdrawiam..........cześć behemot, fajnie, że jesteś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> instynkt powiadasz? bardzo możliwe bo on ma bardzo rozwinięty instynkt :D Ale że aż tak? :O Ale niech się stara, a co? ;) Niestety długi weekend mnie nie dotyczy bo w piątek idę do pracy :( Ale i tak cieszę się że jutro mam wolne. Jak humorki? Robak> gdzie cię wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorki potworki dopisują i się nie psują :D:D:D 👄 u mie jakieś czarne chmurzyska nie niebie nastały oby tylko nie padało jak będę wychodizła z pracki bo nie mam parasola!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorki potworki dopisują i się nie psują :D:D:D 👄 u mie jakieś czarne chmurzyska nie niebie nastały oby tylko nie padało jak będę wychodizła z pracki bo nie mam parasola!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorki potworki dopisują i się nie psują :D:D:D 👄 u mie jakieś czarne chmurzyska nie niebie nastały oby tylko nie padało jak będę wychodizła z pracki bo nie mam parasola!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylewna to ja jestem i to jeszcze jak ale za to jaka monotematyczna:D sorri za powielanie wiadomości :D cosik mi się zacięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , nade mną czarne chmurzyska ... co z tego , że już pancerzyk nie na nodze .... zrobiłam dziś przykrość mojemu Miśkowi , nie wiem , jakie będą tego skutki ... a gorsze jest to , że jeszcze min. cztery tyg. niechodzenia ... i nie wiem , kiedy wrócę do zdrowia ... załapałam dziś wielkiego doła i nie wiem , jak z niego wyjdę . Martwię się i jest mi smutno , a na dodatek w pt egz. Wszystko się wali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leticio –mocno dmucham i dmucham aż mnie poliki rozbolały dlatego do pomocy włączyłam sobie wiatrak ale powoli zaczynam widzieć jasność nad Twoja głową -> czarne chmurzyska prawie przegonione :D:D:D:D ...oj moja droga coś chyba ostatnio zły wpływ na Ciebie miała ta zagipsowana noga ale na szczęście już się ciężarka pozbyłaś i obyś szybko do zdrówka wróciła. Dbaj o siebie, jeśli zaś Miśkowi zrobiłaś (niesłusznie) przykrość to wal do niego w te pędy z buziaczkiem i ....no zawsze możesz całą winę zrzucić na stres egaminacyjny i rozdrażnienie związane z nożnymi problemami ;D Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenieoczywiście nie tylko na egzaminie :D Buźka dla wszyściusich 👄👄 -> czy ktoś dzisiaj pracuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu 🌻 ja jestem :) ale tylko na chwilkę - wcześniej mnie wywiało do rpacki :) ale juz ja skończyłam i mam weekend ... co prawda nie długi, jak coniektórzy,ale zawsze ;) pozdrowionka dla wszystkich 👄 hmmm obiecanki cacanki ... tydzień się kończy a maila dalej nie ma .... to do ..... ona juz bedzie wiedziała, ze do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️malutka słonko Ty moje rozchmurz się bo nie do twarzy Ci w tej chmurze :D:D -> zycze szybkiego rozwikłania problemasów i udanego weekendu :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taniuszka :D baw się dobrze w weekend :D A JA ZARAZ LECĘ DO DOMU!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia moj bratanek w szpitalu pod kroplowka :0 bidulek..... poza tym leje... ech... mam podstawy do wielkiego dola ale jakos sie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Elffik - rzeczywiście miło tu zaglądać,miłe towarzystwo :) Leticia słoneczko - już lepiej?Łapkę podaję 🖐️ żebyś z dołka wyszła. Milunia,Malutka - pozdrowionka 🌻 Odpoczywam od wczoraj,tyle wolnego,a pogody nie ma :( Nie chce mi się w domku siedzieć... Co tu robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewuszki :) Nie było mnie tu z powodu ogólnego zamieszania w moim żyjątku . Ale teraz wszystko wróciło do jak najlepszej normy . Już się nie przejmuję tak nóżką , tylko czekam cierpliwie i patrzę jak się goi . Z moim Kochaniem jest wszystko w jak najlepszym porządku , czyli jestem bardzo zadowolona ......❤️......... Miluniu 👄 dziękuje batrdzo za dmuchanie - bardzo a to bardzo mi pomogło , kochana jesteś - przesyłam dużo uścisków i buziaków . Co do examów , to w pt pisałam jeden , a we wt jest do niego dopytka , czyli wreszcie się na niego nauczę , bo musze przyznać , że na pisemny nie grzeszyłam wiedzą :P Ale jakoś to będzie ;) Malutka , cóż się stało ? Jakie to kłopotki zwaliły Ci się na biedną główkę ... przytulam , przytulam , przytulam .........👄👄👄 !!!!!! Taniusiu - trzymaj się , nie łap nawet takiego małego dołka 👄 na pewno będzie wszystko ok !!! ps a co z Twoim gg ?? Cleo > cześć 🖐️ dzięki za łapkę - wzięłam ją i pomogła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - cieszę się że moja łapka 🖐️ pomogła. Zawsze będę podawać,ale mam nadzieję ze nie będzie często potrzebna... Oby zawsze wszystko pomyślnie się układało. Pozdrawiam wszystkich w sobotę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszyściuśch po weekendzie :) (niestety trza było do :()Taniuszka jestem z Toba i mam nadzieje, że u Twojego bratanka nastąpiła poprawa... Mój dziadek niestety też wylądował w piątek w szpitalu - podejrzenie udaru, a w tym wieku ponoć to niebezpieczne (ma ponad 90 lat) - widzę więc, ze ostatnio dopadło nasze dołkowo jakieś fatum szpitalne i oby tylko szybko zostawiło nas w spokoju ❤️ Leticio nawe nie wiesz jak się ciesze, że u Ciebie lepiej i że w końcu jesteś weselsza i szczęśliwsza :D:D ❤️ Cleo... łapię za Twoją łapkę i mocno trzymam bo i mi się przyda :D w piątek miałam chandrę nie dość, że biegałam po sukienkę (w tę sobotę jadę na wesele) i nic nie kupiłam to jeszcze dowiedziałam się, że dziadka zabrali do szpitala, także już wieczorem miałam doła.... i nic mi się nie chiało ale niestety musiałam zająć się gośćmi bo miałam mimi imprezkę urodzinową :D ....i jestem jeszcze starsza :( ale czy mądrzejsza -> wątpię :) -> dla wszystkich całuski 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kocurki! sloneczko mnie dzis bardzo wczesnie wygonilo z lozka (szkoda ze caly weekend byl deszczowy). miluniu moj bratanek zlapal wirusowe zapalenie pluc. wczoraj juz brykal wiec juz mu lepiej, ale w piatek to byl strasznie biedny. z mama odwiedzalysmy go codziennie zeby mu humor poprawic ;) w tym tygodniu jade ustalic egzamin z prawa jazdy :0 a pod koniec tego miesiaca lub na poczatku lipca mam obrone pracy mgr :) cosik mi sie zdaje ze bede miec podobny termin to obrony mojego lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich po weekndzie :) u mnie nie był aż taki zły - wczoraj nawet było słonko i całkiem ciepło :) miluniaa 👄 🌻 W 🌻 S 🌻 Z 🌻 Y 🌻 S 🌻 T 🌻 K 🌻 I 🌻 E 🌻 G 🌻 O 🌻 N 🌻 AAAAA 🌻 J tylko ... które to były urodziny ???? taniuszka - najważniejsze, ze maluch znowu szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elffik -> 👄 dzięki za życzonka, a co do urodzin to niestety to były już 100 -> hi,hi,hi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taniuszka - widzę, że lada moment dołączych do magazynierów i to jeszcze z uprawnieniami na wózki widłowe -hi,hi,hi..... (tak podczas obrony mówili..... u mnie na mgr....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Kafeteria coś szwankuje , przynajmniej u mnie :0 Juz kilka razy chciałam coś wpisać , ale się nie udało :( Może teraz się uda ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak działa :) Miluniu - 100 lat !!!!! Życzę Ci wszystkiego najlepszego słoneczka wesołego dużo zabawy od czasu do czasu laby ... miłości , aby wszędzie z Tobą była i żebyś zawsze była szczęśliwa :) Niezbyt mi to rymowanie dziś wyszło ... 👄 Ale 👄 Taniu , spędzaj dużo czasu ze swym lubym i wspierajcie się nawzajem przed tymi ważnymi dla Was chwilami .......❤️ ........... Elfficzku > 👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×