Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień dobry !! Witam kochane dziewczątka i Robalka  Robaku , masz rację , czasami jedna chwilka potrafi zadecydować o życiu i o zdrowiu . Później trzeba radzić sobie ze skutkami . I to często bolesnymi . Jak tam Twoja nóżka ? Moja powolutku dochodzi do siebie .Kiedy rano wstaję i widzę , że jest lepiej niż dnia poprzedniego , to nic nie potrafi zniszczyć mojego szczęścia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️madusia, a pomyśl sobie, że jutro będzie jeszcze lepiej, a pojutrze jeszce lepiej niż jutro itd................. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D -> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leticio ->>>> dzień doberek. Wiecie co coś widzę, że dzisiaj jesteśmy w dobrym humorze ->>> to super, ekstro, bombowo i odlotowo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL, MOLLY, CLEO, BEHEMOT, TANIUSZKA->>>>> WSAJEMY, SZYBCIUTKO WSTAJEMY !!!!! -> i pozabierałam im pierzynki - hi,hi,hi :D:D:D:D:D Tylko elffik może dłużej sobie pospać bo mona może spać za dwoje :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slicznotki 🌻 Noga jescze boli no bo nie miałem kiedy jej rehabilitowac bo lezałem w szpitalu;) No w Wisle jasne ze mozna sie spotkac mysle ze gdzies przy PKP kazdy wie gdzie to jest no i w poblizu mnostwo fajnych kafejek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana dzisiaj zaprowadzam porządki w biurze, teraz chwila na odpoczynek i zaraz znowu do roboty. Robal, Milunia, ale byłoby fajnie jakbyscie się rzeczywiście spotkali. Karaanii, ty nas tutaj moja droga nie zaniedbuj, bo tęsknimy. Pozdrowienia i Buziaczki dla Was wszystkich. Biedna Molly wspólczuje z ta alergią wredaśną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo – witaj – pozytywne myślenie jak najbardziej !!! 🌻 Milunia , czasami mnie to kafe do prowadza do mało pozytywnych emocji … tyle się napiszę , a to mi znika  No ale cóż poradzić …życzę Ci udanego weseliska – wytańcz się ze swoim lubym za wszystkie czasy !!! :D A z kiecunią , to na pewno coś wymyślisz , ja mam kilka takich moich ulubionych , ukochanych i chodzę w nich na wszystkie imprezy i wcale mi nie zależy , że ubieram ją nie pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo jasne zeby było fajnie heh załatwie sobie kierowce i wpadne do tey Wisły ;)na pepsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku – patrzyłąm na tą stronkę ….moje wrażenia …..cudne……..jakie śliczne małe dzidzie  Twoje zdjąteczko tez musi być milusie !! A Twój misiek pewnie zachwycony …a Ty pewnie jeszcze bardziej … przecież to jest cud … piękny …….Życzę zdrówka ! Madusiu, dobrze , że Ci towarzyszy Efciusia – to również wspaniała kobietka !! 🌻 Mimo wszystko dbaj o siebie – pamiętaj , że jesteś cud-kobietką !!!!! :D Ta sytuacja bardzo Cię przerasta … jednak mam nadzieję , że z czasem coś się wykrystalizuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kafe szwankuje...nie che sie nic wpisac..posty zniakja....:(..i jak tu sie nie nerwowac:):) grrr Fakt Miluniu dzisiaj wygladamy ;);)...lepiej...jejku nie uwazacie ze to dobrze ze nowy dzien jest wolny od pomylek i potkniec...i za kazdym razem od nowa budujemy nasze zycie??....ja mysle ze to baaardzo dobrze ktos madry podzielil to na dni i tyg, i mies, i lata....hegehehehe wiedzial ze czlowiek to taka istota co wszystko spiep@#$#$#....i potem chce to naprawic....a od kiedy najlepiej zaczynac???...hihihihi...od poniedzialku...lub od jutra...jak mowila Scarlet O\'Hara;););)..... trzymta sie i nie dajcie polapkom dnai codziennego:):):) podobno to te szczegoly z ktorych sklada sie codziennosc najbardziej dobijaja a;e i potrafia ukoic zbolala dusze.....bo co nam po wydarzeniach...i trzesieniach ziemi ktore maja miejsca raz na \"sto lat\"...skoro codziennie trzeba sie zamgac z malymi \"trzesieniami ziemi\"...i to one przebuduja i umocnia...lub nadkrusza i rozwala...jak to mowia...\"kropla drazy skale\"...:):) ale sie nagadalam...dobrze ze was mam.....:):):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś – to wspaniale , pani „kierowniczko” :D ŻYcze udanego weseliska  :) Moll , niech Ci komp działa …a jak nie , to go „walnij” :P i życzę pomyślnej walki z alergenami !!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 A ja jestem szczęśliwa , bo z nóżką coraz lepiej … i ZDAŁAM drugi exam !!! :P:P:P A kafe znów nawala i mogę wysyłać tylko małe fragmenty tekstu  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro tom idzie na meczyk. tatka nie będzie, więc mam czas dla siebie...może klaki pofarbuję? fajnie wam z tym weselem...lubie takie imprezy....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Leticio Gratulacje no i rehabilituj nozke zeby Ci sie fajnie wygoiło🌻 >Włoski na jakis fajny kolor ufarbuj cobym Cie poznał z daleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZiewczynki ... ja też mam za jakiś czas weselicho i pewnie juz wtedy nóżka będzie Ok :P Poczekamy - zobaczymy :) Madusia - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, każda imprezka zalezy przede wszystkim od towarzystwa. Na tym chyba nie będzie najlepsze. Sztywna rodzinka mojego męża, co ukratkiem patrzą czy cosik pijesz czy nie. Karaanii ale ty mądra jestes. :D Niezły teks bardzo przyjemnie się go czyta. Leticia gratulacje Cleo zaglądaj częściej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalu, czyli jaki? płonąca czerwień? z żółtymi końcówkami hyhyhy.....i z białym paskiem przez środek ? bedzie bosssko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku cosik Ci się nasza Madusia z Milunia pochrzaniła, to chyba z tej adrenalinki na myśl o spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -> 👄 ale nas dzisiaj dużo - super!!! i tak wesoło :D:D:D Robal ale......co do spotkania jest małe ale ->>>ja jadę tam z moim lubym i on napewno nie zechce nigdzie ze mną jechać, a jak się dowie, że Ty jesteś znajomym z net-u to już mogę nawet nie myśleć o spotkaniu z Tobą. On nie toleruje netowych znajomości (dziwny jakiś nieprawdaż) ->>> chba, że przyjedziesz np. na wesele (co o tym sądzisz???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kocurki jestem chora, zalapalam wstretne chorobsko teraz kicham, kaszle, snupie a glos mam jak stary menel -przepity ;). kurcze ..... no i mam jeszcze dola z moja praca mgr bo nacisnelam jakas opcje i zniknely mi wszytkie przypisy 😡 buuuuu witam sie i zmykam calusow nie daje bo pradkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne bedzie OKI ja natomiast bede miał granatowe włosy i bede bez skarpetek bo nie nosze nigdy;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo tam inguś! a może ich wszystkich zszokować, napic sie nieco więcej i z wielkim rykiem puścic pawia na ich właśnie stolik....a co! zawsze możesz prosic mężulka żeby im cały czas polewał, niech usna pod stołem...a co? potem bedziesz mogła mówic o tym jaki wstyd i zgorszenie siali...a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka...bidulko....taka choreńka...wsystko będzie dobzie...to tilko kataliek :) 😘 jak to bez skarpetek...jak masz kryte butki...nie daj boszsze ,,pantofelki,, do gajerka to tez bez skarpetek? yyyh! rozumiem, że jak był gips czy coś...ale teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madus na wiwiore:):):):)i postaw sobie irokeza:):) wtedy cie poznamy:):) nio...:):) Leticia gratulacje zdanych egzaminow nigdy za malo;);) Ingus...otatnio tak smece sama do suebie nie wiem czemu...ale jak sie do was wygadam to mi lepiej...;););):):):):) wlasnie mi kursor lata sam..i nie pokazuje literek ale ja jestem twarda i pisze wciaz:):):) moze cos z tego wyjdzie;);) chyba nieeeee..... iiiiiiiikikikik...pokazalo sie;;;;;;;:):):):):):).... szalenstwo...:):) milego dnia jakby co ..jakbym juz nie mogla dzisiaj wejsc.... choc moze z domku sie uda:):) bo dzisiaj wychodze wczesniej...;0;) wiecie jakie mialam ostatnio szalensto w w domku???:):)....malowalismy sciany w sypilani...i chcielismy zaoszczedzic na farbie...kupilismy tansza i wyszly plamy...najbardziej widoczne na najwiekszej scianie oczywista;);)...wiec poszlismy do sklepu i sie zalimy...a sprzedawca dal nam podklad kryjacy bo na niebieski chcielismy poleciec slomkowym....;);)...i wymieszla piekny kolorek;););)...i mamy sypilanie....blekitno - slomkowa...z bordera...pod sufitem i na srodku sciany...(taka zolto niebiesko zielon czerwona pomazajka, wiec pasuje ) i schodki okleilismy tapeta tez w te kolorki...i wiecie co??:):)....przypadkiem wszystko fajowo wyszlo i pasuje jedno do drugiego:):):)...a na scianie mam wiszaca biblioteczke i peeeelno ksiazek...mamusie mi przywiozla moje stare dobre ksiazeczki:):):)..kofasne i porozwalane przez lata czytania:):):) Chmielewska, Basnie (kocham basnie), Kryminalki Christi, Opowiesci z Narni, Montgomery..;););)....Doktor Dolittle, Kubus Puchatek, i wiele wiele innych..kocham czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia to wpadne na weselisko :) albo przebiore sie za ksiedza.hm. Do gajerka to skarpetki wkładam ey ale na codzien nie nosze :P Wiesz albo wpadniemy na siebie przypadkowo przed kosciołem i powiemy o qrcze czy mysmy razem do szkoły nie chodzili ;) i z głowy hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka...bidna nasza smarkatko;););)... lecz sie i ubieraj cieplo...bo dzisiaj i w ogole tej wiosny...to mrozem zawiewa...przynajmniej w szczec....Elffiku cieplutko prosze sie ubierac:):):):) Madus z pawiem....to wiesz...hehehehehe.... Robal ...bez skarpet chodzisz???...mam nadzieje ze w zimie nie marzniesz:):);););).....ale dobrze ze do sandalkow nie nosisz....:):):)...bo to dopiero wyglada oblesnie;););) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło karaani! gratuluje trafnego trafu :) ja ostatnio zakupiłam sobie duuuuże lustro w pięknej brazowej ramie i postawiłam przed nim nowo zakupiona wagę.....ale chyba postawie ja gdzie indziej......po co płakac i wyrywać włosy z samego rana, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze ey kobitki dajcie spokoj juz tym moim skarpetkom ;) a w zimie tez nie nosze chyba ze jade na narty to trzeba a ja zawsze polbuty ze skorki ,a snieg nie przeszkadza bo jezdze prawie zawsze autem tylko pare metrow gdzies do sklepu to dam rade i bez skarpet poprostu nie lubie i juz ;) To moze po red-bulu???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię skarpetki, nie do sandałków oczywiście, ale jak jest chłodniej to nosze z pasją. mam hopla na ich punkcie prawdę mówiąc. uwielbiam te w kolorowe paseczki lubię z misiami i w kwiatuszki....ja normalnie lubię skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... najadłam się, napiłam (mniam!!!)i mam siły pisać dalej :D a do pracy zabiorę się za chwilkę. Z tym spotkaniem pod kościołem bomba - tylko może wyślę Ci moje zdjęcie :D, żebyś wiedział, że ja to ja :D ...ale moment ile Ty masz latek :D bo ja to taka młodzisia nie jestem :D wiec nie wiem czy wiekowo się zgramy jeśli chodzi o szkółkę chyba, że studia :D (STUDIOWAŁM ZAOCZNIE 26 MAJA TEGO ROKU ZAKOŃCZYLAM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×