Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Szkoda, ale byłaby impreza, ale jak kiedyś będziesz się zapuszczać w rejony południowo wschodniej Polski to daj mi znak sygnał. Madusia, Milunia dobrze Ci radzi z tym młotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło milunia...młotek z gumy to zbyt delikatna tortura! małam ochotę urzyć piły mechanicznej i z nieludzkim wrzaskiem pociac ich na krwawe strzępy....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piły nie - dywan sobie poplamisz :D a młotek ogłuszy, zamroczy, a jak już będzie zamroczony to mu szepnij na uszko co trza i już :D:D:D:D jak się przebudzi będzie chodził jak w zegarku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piły nie - dywan sobie poplamisz :D a młotek ogłuszy, zamroczy, a jak już będzie zamroczony to mu szepnij na uszko co trza i już :D:D:D:D jak się przebudzi będzie chodził jak w zegarku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację z tym mlotkiem...w domku mam jasną - morelkowato-łososiowatą wykładzinke...szkoda by było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia a jak młotek nic nie wskóra, to może lekko prądem potraktuj lubego. Może taki wstrząs cosik zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrobie laleczkę voo-doo i bedę go troszkę podkuwac jak na TEN basen będzie miał ochote sie wybrać...hyhyhyhy wredol..własnie zadzonil i nazwał mnie buraczkiem cukrowym ja mu że też jest cukrowym tyle że baranem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madus słodkie te wasze nazwy. :D :D :D Powiedz Efciusi, że nie działa mi gg, cosik się zrypoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maduś -> a może tej .....panieneczki z baseniku zrób laleczkę i jej włoski z główki powyrywaj - łysa na basen może nie polezie :D:D 🖐️ dziewczynki ja już idę doma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łi tam głupia zdzira, wielka mi miss dr. bardziej sie na toma wkurzyłam, że w ogóle śmiał na nia spojrzec...i jeszcze ...[cienkim głosikiem] moniczko! sriczko! co za pacan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey Dziewczyny co tak głosno ;) heh wróciłem juz ze szpitalka;) >>>>Kiedy bedziesz w tey Wisle ja mam do Wisły 25 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia w sobote ma zamiar szaleć w Wisle i pewnie przez część niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, Inga- bawcie się do białego rana, udanej zabawy i szampańskiego humoru 👄 Inga- nie przejmuj się szefem, Boże cóż to za tyran...🌼 madusia- spróbuj podejść do sprawy ze spokojem, wiem, że to trudne, ale może się opłaci. W końcu mu kobiety znamy nie od dziś skuteczne sposoby na naszych uparciuchów. :D A ja po kilkutygodniowym spokoju z alergiami itp. znów wyglądam co najmniej upiornie, mam dosyć. Co więcej za wizyty płacę coraz więcej, lekarz przepisuje mi coraz droższe preparaty, zapominając, że niektóre z nich mi po prostu szkodzą, bo zawierają m.in.środki toksyczne. Czy ja jestem królik doświadczalny, który ma domu fabryczkę pieniędzy....buuu jestem.... A gdzie nasza Leticia,ellficzek, kaarani, taniuszka, malutka.Buźka dla WSZYSTKICH :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, Inga- bawcie się do białego rana, udanej zabawy i szampańskiego humoru 👄 Inga- nie przejmuj się szefem, Boże cóż to za tyran...🌼 madusia- spróbuj podejść do sprawy ze spokojem, wiem, że to trudne, ale może się opłaci. W końcu mu kobiety znamy nie od dziś skuteczne sposoby na naszych uparciuchów. :D A ja po kilkutygodniowym spokoju z alergiami itp. znów wyglądam co najmniej upiornie, mam dosyć. Co więcej za wizyty płacę coraz więcej, lekarz przepisuje mi coraz droższe preparaty, zapominając, że niektóre z nich mi po prostu szkodzą, bo zawierają m.in.środki toksyczne. Czy ja jestem królik doświadczalny, który ma domu fabryczkę pieniędzy....buuu jestem.... A gdzie nasza Leticia,ellficzek, kaarani, taniuszka, malutka.Buźka dla WSZYSTKICH :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga 🌻 Behemot😘 Madusia❤️ Milunia🌻 Robal😘 Molly❤️ Jakoś lubię do Was zaglądać..... Jakiś sentyment do Was mam.... Choć u mnie mało się dzieje,zawsze się przyjdę przywitać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim inguś 🌻 dziekujęęęęę za mailika :) postaram sie odpisac -a le jak sama zauwazylas cos sie dizeje z moja skrzynka i nie wiem czy mi sie to uda .... Behemotqq - pogilałam brzuszek i powiedzialam dzidzi od kogo to :P czy zrozumiała nie wiem - bo jeszcze nei czuję jego/jej ruchów :) Molly - jakbyś wyczuła :) dzis rozmawiałam z dyr - o dziwo bardzo milo to przyjeła .... ale na pracę po urodzeniu dziecka chyba nie mam co liczyc ... cóz - dobre i tyle, ze pogratulowała, powiedziałam ze przekaże kadrowej, ta sprawdzi i jak rzeczywiscie są takie przepisy ( a są) to nie ma nic przeciwko i będą mnie \"przetrzymywać\" do urodzenia maluszka :) chociaż to .... stwierdziła, ze wychowawczego płacić nie bedize ... cóz ja bym wróciła do pracy po macierzyńskim jakby co ...... ale chyba nie ma zadnego \"jakby co\" .... zreszta - co będzie to bedzie :) pozdrowionka dla wsyztskich pozostałych dołkowiczek i robalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zorientowałam że nie wszystkie posty widziałam Elffiku> na kiedy dokładnie ty masz termin? Będziesz dowiadywać się czy to chłopiec czy dziewczynka czy wolisz niespodziankę? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki … chwilkę mnie tu nie było i ominęły mnie najważniejsze rzeczy . Madusiu – bidulko moja kochana – normalnie Cię mocno przytulam  Zasługujesz na wszystko , co najlepsze , starasz się , aby było jak najlepiej , najlepiej tu Tom wycina Ci takie numery i nawet nie potrafi tego zrozumieć !!!!!!!!! CO Z NIEGO ZA CHŁOP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd .... Spróbuj mu ciągle „nawracać” ten temat – tak w kółko , może go to sumienie ruszy i popatrzy , jak Ty to wszystko przeżywasz … bo z tego , co piszesz , to nie widzę , żeby się bardzo tym przejmował !!!!! A młotkiem to możesz go walnąc ile chcesz !!! I od nas też !! Jak może takie cyrki robić i dołować naszą Madusię ???????? Normalnie nie mogę !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mnie KAFE baaaaardzo wkurza 😠 ( i nie tylko dziś ) 😡 Piszę posta , piszę , klikam - A ON MI ZNIKA !!!!!!!!!!! I do tego musi byc krótki , bo też znika :( Co to za porządek ...................? Wieczorowo zdenerwowana porządkiem na K. Leticia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄👄 ...mam nadzieje, że dzisiejszy dzionek będzie dla nas milusi :D:D:D:D Robal 🖐️wprawdzie napisałm to już na innym topiku - ale w Wiśle jak słusznie i celnie zauważyła Inga będę w sobotę i kawałek niedzieli. Moglibyśmy gdzieś się na chwilkę zobaczyć tylko nie przychodzi mi do głowy gdzie i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miski:):)....wiecie cio...głupia sprawa:)...mam w domciu neta a i tak nie mam czasu ostatnio pisac...jakos czas mi przez palce przelatuje..:(:(..przepraszam zezaniedbywalam was...moje dziubaski:):):) Robalu.....to straszne ze bylo tak zle:(:...mam nadzieje ze teraz juz ci nic nie gfrozi...uwazaj na siebie!!!!!👄 Madusienku.......chlopy to sa glupie!!!....ja z moim mialam kiedys podobne przejscia.....ale SKUTECZNIE wybilam mu z glowy dawne amory.....po prostu odeszlam......a on polecial za mna ...na kolanach...heheheheh a co do tescia...to wspolcvzucia ale porozmawiaj z Tomem.....i zapytaj ile jeszcze...bo musisz sie psychicznie nastawic;);)...bidulko❤️ Ingus...Milunia...ja tez mam duzurny zestaw na sluby......bawcie sie dobrze:):) Molly....slonko...milego dnia zycze....a te alergie to fstretna rzecz...mam kuyzyna ktory sie z nimi meczy...gfakt leki drogie jak cholera:(....i jeszcze nie zawsze pomoga....:(....❤️... Behemocico.....przytul dzieic do piersi...widzisz ze nieboraczki smutnawe....i ZATANCZMY BONGO!!!!!:):):)......usmiech to najwazniejsze......i pamietajcie I TO MINIE.....bo wszystko mija:):)...i dobrze..... Elffiku caluski dla malenstwa:):) Leticia jak tam nauka nie przegrzaly ci sie bezpieczniki?:):):):)👄 Taniuszka....milego dnia i sto buziakow❤️ Efciusia.....buzka👄..pilnuj mi tam Madusi...i nie rozpijajcie sie tak bardzo...bo Tom ja wywali;);)......jak kolejny raz wtoczy sie do domu;););)...zartuje......nie daj TY sie rozpic Madusi...bo to pijus jest:):):)...ale taaaaaki kofany.... Malutka a ty gdzie???❤️ jak tam sprawy?? ❤️ niech kazdy dzien bedzie nieodkryta tajemnica wieczorem przynoszaca zadowolenie z przezytych chwil poznanych mysli i slow TYLKO dobrych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 🖐️ brakowało mi Twoich wierszyków tak przyjemnie się je czyta :D:D pozdrowiona i wielka buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! .....🌻......witam wszystkie kaferniane istoty...😘....dziś jest ok...chociaż pez chemii sie nie obeszło :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×