Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

jejkuuuuuu !!!!! ale duże literki na kafe !!!!! mam nadzieję , ze to już na zawsze , bo to zbawienie dla moich oczek :D mam bardzo pracowitą sobotę , jutro jest mała imprezka w domu , więc przygotowania trwają :P cieszę się z długiego weekendu - we wtorek również mam wolne ! ( władze uczelni choć raz o nas pomyślały ;) ) pogoda się popsuła, bo przez kilka dni było słonecznie , a dziś się zachmurzyło - mam nadzieję , że na Wszystkich Świętych będzie ciepło i sucho :) Inguś - i co , odebrałaś już dyplomik ? zdjątka dostałam - śliczne !!! przecudna z Was rodzinka :) Elffciu 👄 wytrzymaj na uczelni :) szybko zleci , zobaczysz ! najważniejsze , że masz swojego męzczyznę obok - to naprawdę powód do radości i uśmiechu :) ja się z moim wczoraj widziałam i dziś tryskam szcześciem :P Madziku , jak spędziłaś długi weekend ? Milu , i jak rowerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leti,hej reszta :) Inguś--->dzięki za fotki :) Dołączam się do zachwytów na temat Oliwki,co za aniołek :) Ale mamusi i tatusiowi też niczego nie brakuje :D Ale ciepło w Krakowie!!! Chodziłam na zakupy w krótkim rękawku,21 st,było.Super,jak dla mnie :) Tylko moje kochanie z przeziębienia wyjść całkiem nie może :( Ale go jakoś go wyleczę,hehe :P Udanego,długiego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - na pewno go wyleczysz :) my , kobiety mamy zwykle takie zdolności :P równiez życzę Ci miłych dni , ja z moim kochaniem widziałam się wczoraj :) spędziliśmy ze sobą dużo czasu , wreszcie na spokojnie i o wszystkim pogadaliśmy - lubię święta ( każde ) , dlatego , że człowiek ma wreszcie chwilkę oddechu , może cieszyć się wolnym ... nie trzeba sie nigdzie spieszyć i myśleć , że jutro trzeba coś załatwić lub coś w tym stylu ...... A poza tym dzisiejsze święto skłania do refleksji .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 ale big literzyska :D ....mam, mam -> oczywiście rowerek jest cudny i fajowo się na nim jeździ :D 👄 a wiecie, że ten tydzień jest krótszy, dzisiaj jest już wtorek :D:D WIELKA BUŹKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale dzisiaj jest brzydka pogoda, dobrze, że wczoraj jeszcze się utrzymała jako tako. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących i tych odpoczywających, w ten listopadowy zimny i deszczowy ranek przesyała Wam Inga. Buziaczki Nie mogę sie przyzwyczaić do tych literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga 👄 mnie trochę drażnią te kulfony :D ....a u mnie jest w miarę nie pada i może słonko później się pojawi ale wrony za oknem tak skrzeczą jak oszalałe i drzewa są jakby bardzie łyse niż w piątek ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! ale dziś na polu mokro ..... wczoraj też było dużo błotka .... ale pocieszam się , że kilka następnych dni ma byc ładnych :D i mój humorek po dniu wczorajszym zdecydowanie b. dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellołłł :) a ja podtrzymuje zachwyt leti! litereczki sa bjuti i oczka nasze lubia takie bjuti litereczki :) 😍 o tak je lubia! 😍 😍 u mnie długi weekend wygladał tak : piątek wieczór: oddajemy sie naszej ulubionej rozrywce: leżemy przed tv :classic_cool: sobota: rano: poszlismy do ery, mam nowy śliczny telefonik :) motorolkę v 300 :) 😘 kocham juz ją bardzo :) po połódniu: pojechalismy do sklepu kupiłam: - dwa rózowe staniki :) - 2 pary stringów bawełnianych - białe i błękitne :) - i zajebiste spodnie:) cudne, takie luzacke, BRĄZOWE, tak jakby sprane 😘 z kieszeniami na nogawkach i takim dziwnym pasem z powiewajaca końcówką :) i z jakimiś klamerkami przy nogawkach na samym dole 😍 są piekne :) tylko.... za długie z 10 cm ........😭!!! - 1 pare bezowych skarpetek z ciemniejszymi palcami i piętkami :) wieczorem: wizyta w mcdonaldzie :D :D :D niedziela : wizyta w rodzinnym miescie kluska i łazenie po grobach.....yyyyh nie nawidze tego! no i oczywiście ........ cudny dzień z kluskową rodziną.........................ekhem :D -poniedziałek: bezskutecznie poszukiwania jakiegos otwartego supermarketu.....kurna.....wszystko pozamykane, wściekli sie czy co?! cóż i znowy celebracja naszego ukochanego zajęcia: leżenie przed tv :) i ten...ekhem ....😍....:) a oddam sprawiedliwosc kluskowi : pobiegał sobie troszke - 0,5 godz :D :D :D :D no i ogólnie było....leniwie :) miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 ma-dzik 👄 widzę, że po dłuuuższym weekendzie wszystkie jesteśmy w dobrym nastroju :D to super :classic_cool: aby trwało to wiecznie :D ....a u mnie słonko świeci przecudnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 ma-dzik 👄 widzę, że po dłuuuższym weekendzie wszystkie jesteśmy w dobrym nastroju :D to super :classic_cool: aby trwało to wiecznie :D ....a u mnie słonko świeci przecudnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 ma-dzik 👄 widzę, że po dłuuuższym weekendzie wszystkie jesteśmy w dobrym nastroju :D to super :classic_cool: aby trwało to wiecznie :D ....a u mnie słonko świeci przecudnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluska!!! słonko!!! gdzie!? nie widziałam słonka bez chmurek juz z cały tydzień. :classic_cool: NO I BARDZO DOBRZE !!! :) bo ja wole jak jest chmurzasto, posępnie i mroczno :) bo ja tego...ekhem....psychiczna :D ale co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma to co lubi :D:D:D oby u mnie słonko jak najdłużej gościło bo wtedy na sercu jest mi tak wesoło i miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam syskich! Co slychac? Madzik..fajowy ten weekend masz.. A ja chyba jade 11go z moim kluskiem :] w bieszczady...mmm..na cale 4 dni! bedzie bosko! Matko..jestem tak zawalona nauka,ze szok... ja chce juz jechac!! Tyle na głowie...chlip... wlasnie musze napisac wypracowanie na jutro :( {beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka nie płakusiaj :D ale Ci fajowo Bieszczady -> też bym chciała ale póki co trzeba wziąć się do pracy 👄 miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł! mamy nową koleżankę! gada i gada, bo jeszcze nie ma swojego kompa! i nie może przestać! yyyyyh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macio
witam... ja też mam dzisiaj doła, wczoraj miałem, i przedwczoraj i z trzy dni temu też... jutro sie nawet nie spodziewam pięknego dnia, bo i tak bede miał doła... a wszystko to bo Ciebie kocham... a ty nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to daj jej jakieś żelki żeby jej się buźka zakleiła ;) macio :D słoneczko Ty moje miłość to nie powód do doła tylko do radości nawet nieodwzajemniona bywa wspaniała i piękna 👄 ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to daj jej jakieś żelki żeby jej się buźka zakleiła ;) macio :D słoneczko Ty moje miłość to nie powód do doła tylko do radości nawet nieodwzajemniona bywa wspaniała i piękna 👄 ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia..nie plakusiam...ja WYJE! z rozpaczy ;) Madzik..buziak! zawsze na starży :) Maciek..słuchaj..a ona wie,że Ty ja kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Misiaczki :) Jak sie miewacie? Ja dzis jestem taka spiaca :) Zepsul mi sie guzik prawy alt,buuu,i pisze sie bez sensu :)Pozdrawiam Was serdecznie misiaczki.Praca i praca sie u mnie szykuje,bede zostawac po godzinach w robocie,buuu....:( ale moze wiecej grosika wpadnie za to do portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka 👄 ale mam dzisiaj big ziewanki burza mi się rozdziera na wszystkie stony ...ja chcę do łóżeczka ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 🖐️ właśnie spożyłam 2 śniadnie, za oknem nieśmiało pojawiło się słoneczko i już mi lepiej :D:D:D więc może jakoś przeżyje ten czwartek ...może jakoś bo brzuńcio mnie pobolewa :( z powodu comiesięcznych dolegliwości ale za chwilkę połknę tabletkę i może jakoś to będzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! właśnie zagościłam w domku , upajając się \"cudownie długą\" przerwą między zajęciami :0 coś trzeba będzie wrzucić sobie do żołądeczka :) może jakaś jajeczniczka albo kanapeczki ... słonko dziś pięknie przygrzewa i jest nawet ciepło - o dziwo , mimo prognoz deszczu nie widać :P bardzo dokucza mi jednak jeden malutki maluteńki problemik , który osiadł na mojej wardze .... przeziębiłam się i mnie dopadła opryszczka :( to nic przyjemnego , mówię Wam ... a jeszcze mi zdarza się to raz na jakiś czas , czyli co parę miesięcy - oj mój biedny słabiutki organizm .....:( ale teraz czeka mnie tydzień bez grania :( i bez buziakowania :( ojej .... więc dziś Was nie cmokam , tylko mocno przytulam !!!!!!!!!! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!!! Milunia.. i jak tam brzusio? Dzisiaj nie bedzie bolal :) Leti..Ty bidulo moja! Ja tez dostaje tego świnństwa!! Wrr..ale teraz musze dbać o siebie..bo Wojciech juz przyjechał i zobaczymy sie w poniedziałek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka dzięki dzisiaj już mi lepiej :D chociaż przez to wstrętne brzuszysko mam za sobą nieprzespaną noc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×