Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

no własnie nie wiem, czy amelka to córcia elffi czy moze cos sorki ktos inny, i jak to córcia to jak elffi wzięła i napisała na gg że maja amelke :) ale cudnie by było :) 😘 i elffi daj znac co i jak 😘 w miare możliwosci oczywiście.. dół na maxa! jejuuu sory że tak napisałam, że prochy i wizyta u terapeuty...ale wiesz że nie wiedziałam o co chodzi.... może ten...napewno sie bedzie leczyc jakos hormonalnie czy cos ci tam nakuwac będa ...nie? :) jejku, na pewno wszystko bedzie ok. w dzisiejszych czasach da sie prawie wszystko :) zycze cxi duzo szczęscia i mnóstwo cierpliwosci! badź aniołem :) a ja nie robiłam wrózb andrzejkowych...jakos nie miałam z kim...klusek parsknął smiechem, że on juz wie co i jak i za ja i co sie dzieje itd i w sumie to jakies zabobony....yyyyh! ale mam dylemat...co do dnia jutrzejszego...a własciwie wieczora :) A) iśc z moja schizą do kolezanki na babska impreze gdzie bab nie znam prócz jednej, ale żeby nie uciec stamtąd z rykiem w wielkim strachu bedzie duuuuzo wódy do znieczulenia.... B) isc z kluskiem, violą która znam od niedawna i przyjechała na 2 tygodnie do polski i nie zobacze jej przez nastepne pol roku na kolacje i później do klubu na koncert PAPA DANCE!!!!! gdzie oczywiście bedzie dziki tłum i moja schiza bez wczesniejszego znieczulenia nie da mi zyc ... kolezanka z punktu A juz do mnie dzwoniła i powiedziłą ze jak nie przyjde to mnie utłucze.....taaa.....może to zrobioc... jednak wieczór z punktu B jest fajniejszy... kolezanka z punktu A na pewno sie obrazi i co gorsza będzie jej perzykro, bo baby na imprezkem sie jakos wykruszaja... Violi z punktu B texz bedzie przykro, po za tym nie moge puscić kluska samego do klubu, bo sie schleje i na drugi dzień nie pojedzie ze mna do mamy na imieiny [BARBURKA :)] no i chyba dylematu finito....wariant B bedzie najwłasciwszy...tylko B -kolezanki mi zal....chyba cos nakłamie.....tfu.....nie lubie....ale cóż jestem złym człowiekiem..jakos pójdzie.. :) powiem, że mam okres... :) a dzis znowu do późna w pracy...fakt ze się do 8 wysypiam bo przychodze dpiero na 9:30 no ale później tak do 17 siedzieć samej to przegiecie...yyyh.... chyba zjem kanapke...miałam sie odchydzac....jestem taka załaosna 56 kilo BUUUUUUUU!!!! od nowego roku zaczne, bo przed swietami to nie ma co :) mili...te twoje kawały....fu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro piątek :) jestem szczęśliwa !!!!! Wogóle mam dziś rewelacyjny humor ... zgadnijcie , czyja to sprawa :P Jutro też bedzie podobnie :) Uśmiech z buźki mi nie znika :) Dziś chciałam się z Wami podzielić moją dziką radością z życia :P:P:P:P 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti 👄 Twoja dzika radość dotarła do mnie i pomimo całotygodniowego i jeszcze powyjazdowego zmęczenia jestem happy :D:D:D :classic_cool: dziewczyny👄 i Ty Robalu 👄dzisiaj mamy piątek :D ....ma-dzik i co wybrałaś wprawdzie tak do końca nie wiem co i jak ale obstawiam obcje B :D ale dobrze, że jutro wolne :D:D:D ufffffff!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! piateczek, piątunio :) jest git! wybrany plan B - owkors! coz zrobic :) mój egoizm nie zna granic....:D :D....:D zrobie beatce taka przykrosć...i w dodatku ja okłamie......iiiiiii tam! piatek jak juz wyzej wspomniałam wisi nad nami.....nad piatkiem wisi weekend :) :D mam wiare, że bedzie cudnie! pogoda jakos nie dopisuje, choć ja lubie jak nie ma słońca :) wiecie te stany nerwicowo -depresyjne sa dobijające :D no i co elffikiem :) urodzili, czy cóś, ktos cos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że sie nie wygłupiłam z Amelką...Elficzku daj znać..jak możesz...bo już nic nie rozumiem:):):):) Leti...twa radość jest cuuudna...az mi sie humorek poprawił...:):)❤️ Madusiu..jakaś ty wredna...ty babiszonie obrzydły:):):):) Miluniu buziaki dla wszystkich dziefczyn...buzikai a gdzie Inga??[serce} i Malutka 👄 i Robal👄 i dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaki dla całej paki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj !! Macie racje - may Amelkę !!!!!!!! a opis na gg - sama go zrobilam, bo juz od wtorku wieczorem jestesmy w domu :) Urodzila sie 28.11 o 17.25 - leniuszek w niedziele sie urodzil hehe Wazyla 3,620 i mierzy56 cm - duuża :) Jest przesliczna, ma ciemne wloski i cudowny nosek :) i w ogole wszyscy jestesmy wniej zakochani na maxa :) na razie spi calkiem dobrze - aj probuje dojsc do siebie po ciezkim porodzie .... nie moge jeszcze siedziec na pupie (inga mnie zorzumie ;) ) wiec to tyle Caluski dla wszystkich cioteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik --------- gratulacje jeszcze raz 🌻 Ucałuj Amelcie w buzię od cioci Cleo :) Ciocia świętuje dziś sobie 28 urodziny :) Nie poczekała Amelka na mnie :) Miałyśmy razem obchodzić urodzinki ;) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 100 lat !!!!!!!!! Cleo :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dużo kwiatuszków i buziaczków dla Ciebie :):):) Elffciu 👄 wielka buźka od ciotki :P Dziewczyny , jak przed Mikołajem .....................??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleoo 👄 wszystkiego naaajjjjj i bukiet 🌻-kow od nas :) malutka - postaram Ci się coś wysłać przez g, bo widzę, ze teraz jesteś dostepna a nie mam zbytnio czasu i siły bawic sie w wysyłanie pocztą :) moje słoneczko właśnie śpi wykąpane - i chyba pójdę też sie zdremnać bo kto wie jaka nocka przed nami :) całuski dla wszytskich 👄 ps. Behemotqq - jak sie czujesz jako babcia ???? (po raz drugi zreszta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teżmnie ten paskudny dół dopada...ale wystarczy przypomnieć sobie o miłych chwilach,spotkać z przyjacielem,włączyć ulubioną muzykę i pomyśleć ile rzeczy sprawia nam przyjemność...to pomaga.Życie nie jest warte,żeby się dołować...Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvi 👄 widzę, ze świetnie sobie radzisz :) W piątek dowiedziałam się , że moja kuzynka bedzie miała dzidziusia ! Same dobre wiadomości .... a dziś pogoda jak z bajki ( słonecznie , choć zimno ) . Nic , tylko CHCE się ŻYĆ ❤️ Tylko nauki jakoś dużo :0 Malutka > buziaczki 👄 jak Wojtuś ?? Na uczelni grudzień ... czas czytać lektury ... i powoli brać się nauki - jutro mam koło 😭 W tym tyg. idę do fryzjerrra :P a poza tym muszę zrobić sobie badania , aby otrzymać książeczkę zdrowia ( w pracy mi będzie potrzebna ) . Oj te papiery i formalności ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzonka dziewczyny :) Alex_jadzia---pozdrowionka dla Ciebie :) Ja mam dziś też niesamowity wigor,bo jest słońce oczywiście :) Co takie słoneczko potrafi uczynić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszyskich dla naszej świeżo upieczonej mamuśki dla Cleo 🌼 dla Leti :D:D:D oby fryzjerka fajową fryzurkę na Twej głowie wyczarowała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ptaszki wyćwierkały , że dzieciątko na świat przyszło :) ...przybywam z bukietem 🌻 😘 dla Amelki i dla mamy uroczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiiiiiiiiiiiiiiii!!! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! :D iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! kochana! gratulacje! jesssy moglabym was pozreć z zazdrosci!!! chlip...tak sie ciesze....chlip....normalnie jestescie boscy!!! 😍 pomiziaj po stópce amelcie od cioci madzika :)[kapie slina] 😍 slicna amelcia.....slodka amelcia...zdjecia przyslij mamusiu, dobzie...przyślesz? co? eee? prosze.... [oczy puszka-okruszka] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzień dobry dziewczęta! ale fajnie, nie?...cudnie...nie? :) mamy oliwcie, przecudne diablatko, takie kochane ze ojojojoj i teraz drugie małe fajne amelcia...jeju...ja tez juz chce miec marysie :) zrobimy sobei kinderbal? [no chyba, ze sie ktos uprze] [ja np! :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia :D:D:D -> ❤️ elffik -> moje serducho dla Ciebie coś nie wyszło więc jeszcze raz ❤️ i na wszelki wypadek jeszcze raz ❤️ i na Mikołaja 👄 dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech będzie serduszkowo 😍😍😍😍😍😍😍 jeeeju to piękne!!!! Ja też chcę takiego szkrabka..... !!!! :( Małe stopki i palulki. i nosecek....i buciki i rękawiczki i czapeczka na zimę - wszystko malusie.... Takie maleństwo.... buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Jejsiu..Amelcia słodka jak miód! :) Leti..z Wojtkiem zleee...bardzo zle.. :( chlip chlip... wogole nie mam z nim zadnego kontaktu..zero..:( chyba dzisiaj pojde kupic karte i sama do niego zadzwonie.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalunie :) Elfficzku --- jak tylko będziesz mieć fotki Amelki,nie zapomnij wysłać też cioci Cleo :) Wcale się nie dziwię ze rozczulacie się nad niemowlakami,to takie słodkie,malutkie i pachnące oliwką cudne owoce miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane kobitki. widze ze NAM sie urodzila dzidzia :P, oczywiscie pozdrawiam tez mamusie ;). dzidzi zycze duzo zdrowia a mamusi sily ;). a ja musze sie pochwalic! planujemy z miskiem gdzies za 2 lata weselicho i to on mnie wypytuje kiedy sie pobierzemy a nie ja jego :P. poza tym wracamy do polski w kwietniu, ale tylko na 2 tyg. (dobre i tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MAM WIELKIEGO ZGRYZA Otoz..Ojciec pozwolil mi pojechać do Wojtka (tam do Londynu), pozwolił mi także pojechać do Niego na wigilie.. nie wiem czy pojechać. Ale.. teraz tak: -Wojtek będzie spędzał tą wigilie całkiem sam..Ciezko mi go zostawić tak samego, chciałbym pojechać do Niego i spędzić z ja z Nim -Ojcu chyba było by troche przykro jakbym pojechała do Wojtka..Nic nie mówi ja się pytam Taty czy miałby coś przeciwko gdybym pojechała do Kluska..mowi \"To Twoja decyzja\". ech..a Tato będzie spędzał wigilie u Cioci i reszty (a ja nie lubie spędów rodzinnych..a poza tym nie lubie także tej Ciocio..wrr). W sumie to sa święta rodzinne i powinnam je spędzić z Ojcem..ale z drugiej strony nie chce zostawić Wojtka samego w ten dzień i wolalbym te święta spędzić z nim Boże..nie wiem co zrobić.. hel me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malutka! mówiłam ci znajdź stacjonarke i weź że tych podrózników kopnij w tyłek! skad ty ich w ogóle bierzesz?! najpierw tomek non stop w brukseli teraz wojtek bez przerwy w londynie....no zart jakiś! i to jakies pewnie struchy jak dla ciebiey! bo taka powazna praca to chyba ok 30tki sie trafia! no chyba, ze jakies protegowani synalkowie..... no nie wazne! malutka, kochana kobietka! zycze ci duuuzo cierpliwosci i co byś nie wybrała, bedzie fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 😘 podjełąm męska decyzje..JADE! :p Madzik..a skad ich biore,nie wiem :P Wojtka znam dość długo..mieszkał kiedyś we Wrocławiu:P A Tomka..nie wiem..też mieszkał we Wrocławiu :P Tomek..owszem..ma powazna prace (i bardzo dobrą płace:P) ale pracy po znajomości nie dostał..wysłalą swoje CV do Brukseli i go przyjeli..:P Wojtek wyjechał szukać lepszego jutra..bo on kiedy sprzedał swoją firme to wyjechał do Londynu..ale z Nim to wogóle długa historia :P jak na razie to sie martwie..bo nie odzywa sie od piątku :/..a ja dzwonie i dzwonie..i nic!!! GŁUUUUCHO! CHoleta...jak ja tam przyjade to dam mu taki wycisk,ze popamięta! a mi nie wolno sie denerwować! fuck!!!! wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam zdjęcia - jeśli kogos ominęłam to dlatego, ze nie mam adresu - poprosze o niego i wtedy podeślę kilka fotek :) mam nadzieję, że nie zawaliłam Wam skrzynek hehe ;) malutka właśnie śpi koło mnie w wózku - bo wietrzę drugi pokój ... jest taka słodka i juz rozpieszczona ... hehe .. zapierałam sie, ze moje dziecko bediz espało w łóżeczku i cóz - śpi - ale w dzień ... w nocy w łóżku z mamą i tatą .... co ja poradzę, że czuję się tak bezpieczniej - czuję ja i reaguję niemal przez sen na każde jej mrukniecie ... poza tymuwielbiam czuć ją koło siebie, wudzueć jej buźkę, tulić ciałko .... chociaż po powiedzmy 3 godiznach jej nocnego marudzenia to jest meczące hehe - dizś w nocy dała mi szkołę - ale potem odespała to 4-godzinnym spokojnym snem :) leti - powodzenia na kole :) malutka - skoro juz zdecydowałaś co do świąt, życzę aby wybór okazał sie trafny a święta cudowne :) madzik .... co do kinderbalu - ja sie piszę :) tylko qrcze nawet piccolo wypić niemogę - zakaz gazowanego, bo mały ssaczek dostałby bóli brzuszka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×