Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzięki EMI, mam nadzieje że zakończe ten temat. Bynajmniej narazie. Tamten nick też mi sie lepiej podobał, ale rano nie mogłam wleźć na topik. Nie można i nie można. Wymyśliłam ten login przy zakładaniu konta więc teraz mam ten sam na topku. Mam nadzieje że się przyzwyczaisz.Może zamiast wołowiny pomyśl o befsztyku, mniej świńskie skojarzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Buźki , sorry , że sie ostatnio nie odzywam , ale mam zakręcone życie , nie tylko poprzez sesję ...................... Na razie nic nie piszę , bo zajęło by mi to trochę , a nie mam czasu ........ Zaraz po weekendzie sie odezwę i wszystko Wam opowiem !! A w pon trzymajcie za mnie kciuki .....mam exam ...i to z historii ....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beev jak to z kim ...zadzwon do mnie :P Pozdrawiam i zycze miłej soboty,ja znikam na natry bo jest pieknie i przynajmiej beda pusciejsze drogi bo nasypało sporo sniegu to niedzielniacy nie wyjada,powinno sypac i sypac cały czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszytkich. Dzięki Robal za zaproszenie. Podaj swój nick to się odezwe albo lepiej skontaktuj się ze mną przez tlen.pl to tam podam Ci mój. Ciesze si ę że odzywają się starzy użytkownicy tego topiku, bo coś ostatnio pustawo czasami. Leti trzymam kciuki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Niech żyje wolny dzień!!!!! :D A praca jest jak media markt - powinni tego zabronić! :P Robię porządek z choinką - do zobaczenia w grudniu, choineczko ;) Beev jak chcesz to do mnie też możesz dzwonić, bo będę teraz sporo czasu w domciu ;) :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko dobrze ale jak mam do Was dzwonić jak nie znam Waszych nicków. A może jestem taka tępa. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie bardzo rzadko używam skype..raz w tygodniu..a nawet rzadziej. Kurka..faktycznie..coś ostatnio dołkowo pustkami świeci :(.. Buźka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wszyscy???? Znowu weekend ?????? No nic jeszcze nie ide spać, to potem tu zajrze.Może ktoś sie odezwie. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Jestem przelotem, bo mam zamiar zaraz spadać do łóżka ;) Spać się chce jak cholera :( Do jutra, mam nadzieję, że będę cały dzień :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI gdzie sie podziewasz? Miałaś być cały dzień. A tu znowu żywej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę sobotę, zaczynam niedzielę... Rzeczywiście jakoś tu pusto się robi... :( :( :( Rzućcie jakis fajny temat!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde spóźniłam się o włos i byłabym pierwsza! :( Właśnie zjadłam śniadanko, bo wstyd powiedzieć ale niedawno wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super, a ja po obiadku. No tak EMI jak sie ma urlopik to spanko trzeba nadrobić. Ja niestety nie musze nic nadrabiać i dlatego cały dzień mam nudy. O zgrozo. Chyba znów zaczne szukać pracki, żeby sie troche rozerwać. Wiesz co nie wiem jaki temat wymyślić bo i tak chyba tylko my tu zostałyśmy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero przed obiadkiem.. Ale chyba nie bede siedziała na cafe,bo czytam \"kod leonarda da vici\" i normalnie tak mnie wciagneło.. ide czytać..buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obiadek będzie pewnie po 15-tej. Właśnie posprzątałam po śniadaniu :P A o czym jest ten \"kod ....\"???? Chyba juz obiło mi się o uszy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świata nie widzę przez okno - taka śnieżyca 😡 A moje kochanie odśnieżyło przed godziną całe podwórko... :P Mięśnie sobie chłopak wyrobi od łopaty od śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 udanego poniedziałku i odlotowego całego tygodnia :D:D ....a ja wczoraj wróciłam z gór było superancko :D:D:D:D .....ale (już przed wyjazdem mnie wzięło) potwornie bolą mnie migdały bic nie mogę łykać 😠 ze słodką poranną bułką męczę się już od 7 i zrobiłam sobie już 3 herbatę bo buła duża, a żeby przełknąć mini kawałeczek potrzebuje kilka dużych łyków herbaty 😠 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka !!! Mam dla Was miłą wiadomość :P Zaręczyłam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hi , hi :) Wszystko opowiem Wam jak znajdę wolną chwilkę - jadę teraz na uczelnię .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letiiiiiii!!!!!! to super!!! szybko znajdź wolna chwile!!!! i szybko mi tu opowiadaj! co? jak? gdzie? przy czym? kiedy? WSZSZSZYSKO!!! mi tu opowiadaj! romantycznie? czy normalnie? oficjalnie, czy tak sami tylko dzioubek w dziubek! no powiedz szybciutka!!!! a no i GRATULUJE OCZYWIŚCIE MOJA DROGA!! GRATULUJE!! 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 pozdrówka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim po dłuuuuuuuuuugim wekhendzie. Leti- Wszytkiego najlepszego, ale jak mogłaś nas zastawić bez opisania szczegółów. Serca nie masz? Ja też czekam z niecierpliwością na sczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo kurde, Leti mnie też ciekawość zżera......... :P A rano jakoś nie mogłam do was się dopchać :( Ale jak już się udało to będę czuwać! Czuj, czuj, czuwaj!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bużka!! Leti..ale super!!! kurcze..ale fanio!!! Emi..to taki kryminał. Robert Langdon-głowny bohater, wykłada na Harvardzie,historyk i badacz symboli tropi tajmne stowarzyszenia i sekrety, których ujawnienie może odmienić losy świata :) bardzo fajne..skonczyłam dzisiaj czytać :) jakies 570 stron..aletak wciąga...ksiżka bardzo mi sie podobała :) a teraz witaj "nowa" lekturko - podrecznik do biologii..grrr pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zamiast spania i okupowania kompa powinnam jeszcze modlić się, żeby net mi padał co chwilę... 😠 Oooo... @#$$%%$^%%^^% ##%$#^%%$%^ 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba oprócz spania i okupowania kompa powinnam jeszcze modlić się, żeby net co chwilę mi nie padał... 😠 😠 😠 O żesz... @@#$^**%#@#$$$%&&%$#@@$%^ 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No no,Leti dziś jest postacią dnia ❤️ Wielkie wielkie gratulacje 🌻 Pisz szybko i ze szczegółami jak to było :) Dużo szczęścia życzę z całego serducha ❤️ A kiedy slub ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci, mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie. Przeczytalam wszystko od deski do deski, takze nawet jestem w temacie co slychowac i witam nowe osóbki Emi i Sylwi (Beev) i Robalka, ktorego nie czytalam juz cale wieki. Brakowalo mi Was i stwierdzam, ze musze jednak czesciej zagladac na topik, taki nawal pracy. Leti gratulacje z okazji zareczyn, oczywiscie tez czekam na szczegolowe relacje. A co do mojej skromnej osobki, to ja mieszkam na Podkarpaciu, z tym moim nastawieniem to roznie bywa, raz na wozie raz pod wozem. Mam coreczke, krora 14 lutego skonczy dwa latka i ktora uwielbiam i meza, z ktorym kloce i godze sie i tak na przemian i tak mija mi zycie. Pracuje sobie ostatnio niestety w jakiejs toksycznej atmosferze, no coz doszlo do tego, ze na temat mojej instytucji rozpisuja sie wszystkie lokalne gazety, kazdy boi sie ze soba rozmawiac, wszedzie intrygi i knucia i tak wasnie mija mi 8 godzin w takiej \"rodzinnej atmosferze\". A co do wagi i wzrostu to 168 cm i 54 kg i chdne, choc wcale nie chce i juz zaczyna mnie wkurzac, jak kazde spodnie wisza mi na tylku i kazdy sie dopytuje dlaczego tak chudniej, a bo ja wiem. takze z ta waga to nigdy nikomu nie mozna dogodzic. Buziaczki dla Amelki, moja Oliwka bardzo lubi ogladac zdjatka Amelki i juz zaczyna cos mowic takze jest teraz rozkoszna. Ma-dzik usciskaj tam ode mnie Efciusie i daj jej kopulca w cztery litery za nieodzywanie sie. Ja podobnie jak Elffik uwielbiam czytac twoje wpisy, zawsze poprawia mi sie humor, chociaz wiem ze piszesz o powaznych sprawach, jestes nie do pokonania. Taniuszka milo Cie czytac, wpadnij na dluzej i cosik opowiedz jak Ci sie wiedzie w dalekich krajach, bo nasz Behemotek cos dlugo sie nie odzywa. Milunia jak Twoje postepy w ujezdzaniu samochodku?? Pozdrowienia dla wszystkich bo cosik za duzo tego wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny - pamiętacie jak kiedyś dużo pisałam , że w moim życiu dużo się dzieje ...... oj ! działo się , tylko byłam tak zakręcona , nie chciałam zapeszać :P a wogóle to chciałam Wam zrobić niespodziankę .... i chyba mi się udało :D Oświadczyny mojego Misialka były dla mnie niesamowitą niespodzianką ... dosłownie miekkie nogi , serce bijące tak szybko jak nigdy ... było wzruszenie i łzy ... ja jednak musiałam jakoś ochłonąć , zrozumieć , że to co się stało , nie jest bajką :) No i moje Kochanie czekało na to dwa miesiące ... no i się doczekało ! A w ostatnia niedzielę było tak oficjalnie , z rodzicami i wogóle ... było całkiem sympatycznie , rodzice też początkowo zaskoczeni , a potem zadowoleni :) A ślub ? jak wszystko dobrze pójdzie , to po 3 roku moich studiow :) Tak na razie myślimy ... Ale tak szczerze Wam powiem , że ja dopiero staram sie uwierzyć , że takie zmiany w moim życiu następują .... to wydaje sie takie nierzeczywiste .... ale prawdziwe :) A teraz może coś powiem o uczelni .... wczoraj nie poszłam na zerówkę , bo babka strasznie długo pytała i nie mogłam już czekać ( zresztą po niedzieli byłam taka zaspana i to winko mi jeszcze szumiało w głowie ..............:P ) Jutro mam egzamin , więc się ucze , w czwartek jeszcze 2 zaliczenia i w nast. pt najcięższy egzamin :) Dziękuje Wam slicznie kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam wezwanie na Policje na przesluchanie w sprawie mojej \"kochanej pracy\" i odechcialo mi sie juz wszystkiego na dzisiaj. I wlasnie dzisiaj jest taki dzien po wozem Buu ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dziś humoru i ogólnie czuję się fatalnie, więc to chyba topik dla mnie. Fajnie tu u was więc zajrzę jeszcze kiedyś, pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×