Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

sylvi i w tym momencie mogę Ci pozazdrościć ja też bym chciała dzisiaj nie wychodzić z domu :) -> dzięki za życzonka i miłego popijania kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a gdzie inne \"dołkowiczki\" czyżby je zasypało, czy może łącza zamarzły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale pustki ostatnio, chwile mnie nie bylo , zagladam, spodziewalam sie kilku stron do poczytania, a tu co zastaje, no nie ladnie. Dzisiaj umieram, oj jak boli mnie brzuch, ta cholerna comiesieczna przypadlosc. Normalnie na mnie nie dzialaja juz nawet tabletki, buuu ja chce do domu... Milunia ja tez lubie Walentynki, a zwlaszcza, ze to dzien urodzin mojej coreczki, wlasnie skonczyla w poniedzialek 2 latka i w najblizsza niedziele urzadzam jej male przyjecie z torcikiem, ale ze ja jak zwykle nie moge trafic na to co chce, tak wiec dzisiaj poszlam po ozdobe na tort i wszedzie sa same trojki. Pozdrowienia dla wszystkich i duzo buziaczkow, u mnie dzisiaj odwilz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie myślałem ze tu moge trafić..No ale cóż, życie płata każdemu figle..Mam doła i psychicznego i alkoholowego..Sam nie wiem który mocniejszy..Bądz co bądz dołączam sie do grona dołowiczów..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem z Wami myślami cały czas :D :D :D I jeszcze mnie nie zasypało, ani nie zamarzłam :D Pocieszam się, że do wiosny coraz bliżej a ostatnio słyszę coraz częściej, że już w kwietniu będą upały! :D A reszta po staremu, na razie nic się ciekawego u mnie nie dzieje, ale jak znam życie zwali się wszystko na raz ;) 😘 😘 😘 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI 👄 bo to tak zazwyczj bywa nic, nic.... a później szaół ciał u mnie też nic nowego pracuję, a po pracy leniuszkuję, a w związku z tym, że pogoda jest taka byle jaka nic mi się nie chcę ....pozdrawiam Was czule :) ...zwariowany trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadal snieżek leży, więc dalej siedze w domku i nic nie robie. Ale lenistwo. Chyba wezme się za porządki, bo jak tak dalej pójdzie to zarosne w ten fotel. Hmmm A zapomniałam ide dziś na aerobik, więc troche ruchu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi :) ale Ci fajowo ja niestety jak zwykle musiałam wyjść z domu bo do pracki trzeba było przybyć, a ja ostatnio nie chodzę na aerobik bo jak już wrócę z pracki do domu to mi się za nic nie chcę z niego wyjść :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dołkowiczki :) Nie było mnie parę dni,ufff.tyle pracy mam,że muszę zostawać po godzinach.Dziś się nie dałam,i uciekłam,niech babki troszkę popracują za mnie :) A u mnie nic nowego,jakoś tak leci dzień za dniem :P Śnieg sypie i sypie,ale za tydzień ma być 10 stopni ciepła :)Byle do wiosny 🌻 Leti---tak sie cieszę widząc Cię pełną szczęścia :) Pozdrów swojego ukochanego,i powiedz Mu,że będzie miał skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 i mamy piątek :):) :classic_cool: dzisiaj przyjeżdza do mnie koleżaneczka z takim mini dzieciątkiem :):) bardzo się ciesze bo dawno jej nie widziałam :) ->>>miłego dnia :) babeczki i faceciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dołkowniczki i dołkowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dołkowiczki i dołkowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi -> iby ten weeken już się zaczął :) tzn. żeby była już 16 :):) ...a Ty masz jakieś plany weekendowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Emi****
A ja to juz normalnie czuję zapach weekendu :D :D :D Tylko, że mój kajet co mam w tym czasie zrobić jest zapisany do ostatniej linijki :( :( :( I jak tu wypocząć???? 😭 Mam nadzieję, że pech pozwoli zaglądnąć do Was wieczorkiem, bo ostatnio znowu uwaziął się na mój komp i ogranicza mi dostręp to netu. Co za pech... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia- nie mam planów weekendowych, zresztą tak juz od jakiegoś czasu (odkąd nie pracuje) hmmm Pozostanie jak zawsze siedzenie przed telewizorem, kompem i ewentualnie jakies spotkanko rodzinne lub koleżeńskie. Ale jakoś tam zleci, nie ma różnicy czy to poniedziałek czy sobota. Pozdrawiam wszystkich pracujących, niech weekend będzie dla Was udanym wypoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI 👄 oby Twój kom ozdrowiał :) sylvi 👄 uśmiech proszę :D -> fajnie, że jesteście :):) czy Wy wiecie, że za 2 godz. kończę na ten tydzień pracę i co???? -> zaczynam WEEKEND :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Emi****
Ja też :D :D :D zbieram się i idę sprzątać i chować graty :( Na razie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wróciłam do domu i zastanawiam się jak bedzie wygladał mój weekend ..... chyba tradycyjnie : dziś jadę na próbę orkiestry , jutro ( o ile nie pójdę do pracy ) to siedzę w domku i może coś się pouczę , a w niedzielę kościółek , widzę się z moim Słoneczkiem i i jedziemy na nauki :P A jeśli chodzi o uczelnię , to jestem zadowolona z planu na piątek - mam rano tylko wykład i nic poza tym ..... ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! 😍 Czy wszyscy są zapracowani? Czy też leniuchują? ;) Ja swój plan zrealizowałam w całości, a teraz będę się relaksować :D W domu cisza jak makiem zasiał, bo pozbyłam się małego. Jakoś dziwnie się czuję, bo nic wokół się nie dzieje... No to miłego wypoczywania i balowania - co kto woli ;) ;) ;) Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emi !! 🌻 odpoczynek po dniu pracy to bardzo sympatyczna rzecz ! mój dzień się jeszcze nie skończył , na razie robię kilka rzeczy na raz : prasuję ściereczki , chusteczki i pościel , usuwam wirusy z kompa , bo dużo mi się ich zagnieździło :0 słucham sobie KSU i staram się trochę sprzątać - w miarę chęci i możliwości . Szkoda , że nie spędzam wieczoru z lubym ... zjeść razem kolację ... pogadać .......dobra , dobra , koniec tego myślenia co by było , gdyby ... ide prasować :) PS a ciekawe , co z naszą Matką , i z Karaani , i z Molly , no i Madzika dawno nie było ... i Cleo :) Macie serdeczne pozdrowienia od Tani !!!!!! Tak , tak , od naszej Tani :) Mam parę fotek od niej i mam je Wam przesłać - zrobię to w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cześć :D Kurde, jacy wszyscy w weekend zajęci... ;) Nawet chwilki na wpadnięcie do Dołkowa prawie nikt nie ma ???? :( A ja jadę odwiedzić dziadków... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy niedzielę :) wczoraj poimprezowałam do rana za to dzisiaj nadrabiała zaległości w spaniu, teraz siedzę sama w domciu (ale to tylko chwilowę) :):) ...a tak ogólnie na dzisiaj planów brak :) i dobrze czasmi trzeba bezczynnie poodpoczywać Leti -> czekam na zdjęcia Tani :):) EMI udanej wizyty u dziadków :):) -> buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy niedzielę :) wczoraj poimprezowałam do rana za to dzisiaj nadrabiała zaległości w spaniu, teraz siedzę sama w domciu (ale to tylko chwilowę) :):) ...a tak ogólnie na dzisiaj planów brak :) i dobrze czasmi trzeba bezczynnie poodpoczywać Leti -> czekam na zdjęcia Tani :):) EMI udanej wizyty u dziadków :):) -> buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki,jestem jestem :) Pracuję ciężko od rana do wieczora,a wczoraj miałam utrudniony dostęp do komputera :P Buziaki wielkie Wam ślę 😘 Siedzę oczywiscie u lubego ( bo on ma kompa a ja nie ),wyszedł na chwilę do sklepu.Zaraz będę smażyć kotlety :) Spędzajcie miło weekend.Niewiem jak to będzie w tym tygodniu,znowu mam dużo pracy :( Ale postaram się do Was zaglądać. Trzymajcie się cieplutko kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedtem próbowałam uczyc sie czegoś .... nic z tego nie wyszło ... po tej sesji mam trochę obrzydzenie do nauki :0 a więc zasiadłam do kompa - za chwilę zejdę na obiad i podratuje mój żołądek , który niecierpliwie burczy :D Milu - odpoczywaj przed nowym tygodniem ! 🌻 Cleo , życzę Ci zadowolenia z pracy :) Dziś widzę się z lubym ... po obiadku robię sobię \"odnowę biologiczną\" , coś trzeba z sobą zrobić ( kiedy mam wolny czas , to lubię siedzieć w łazience i przed lustrem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,to znowu ja :) Wysłałam Wam dwie moje nowe fotki. Buziaczki,idę sie weekendować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja też czasami lubię zrobić sobie dzień (albo chociaz godzinkę) przed lustrem dzisiaj właśnie miałam taką godzinke i mam nadzieję, że wypiękniałam ;) Cleo :):): dzieki za urocze zdjęcia :D pozdrówka i do poniedziałku bo dzisiaj już chyba tu nie wpadnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :0 jaki mam dziś podły nastrój ... nie wiem , czy to dlatego , że przed okresem ... nie poszłam dziś na pierwsze zajęcia ; wczoraj widziałam się z lubym , coś lekko nam nie wyszło ... doszła do tego chwilowa zła atmosfera w domu no i jestem w humorze nie takim jak trzeba i to jest najgorsze , że nie wiem , jak się tego pozbyć 😠 Nawet poczta ze zdjęciami Cleo zbyt wolno mi się ściaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti jak mi się za raz nie uśmiechniesz :) i złego humoru nie zakopiesz w tych wstrętnych zaspach śniegowych to dostaniesz lańsko na kolańsko :classic_cool: nie bądź taka pokaż uśmiechniętego buziaka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×