Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemot --> ja wiem, że mam rację, bo to było z autopsji (kiedyś wieziałam, że mam chandrę i mogę coś z tym zrobić, a teraz nie wiem już nic ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam..: behemotku... wybacz mój ..humorek... przepraszam..cos we mnie dzisiaj wstąpiło... dostałam chyba jakiś zastrzyk energii z kosmosu..! Obiecuje ..już będe grzeczna.. :) ...już mi nie do śmiechu ..byłam w ADM -ie ... zapłacilam czynsz 600 zl..i znowu jestem ..goła i .\".wesoła.\". 😭..znowu stoje na \" ziemi\"..! ...z tymi dziecmi w Indiach ..i z górnikami ..to chodzilo mi o to ,że ONI ..mają gorzej od nas.. więc.. może nasze \"doły\"..nie są takie głebokie....buziaczki dla wszystkich.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Nastawiona wczoraj pokojowo, wróciłam do domu. Skruszona przeprosiłam za humory i.. już jest ok. Tak wiem! Krótki był ten mój dołek, ale.... spokojnie .. nic straconego bo pogoda brzydka się robi a mnie wtedy zawsze jakaś deprecha dopadnie :D A tak na poważnie to mam jeszcze problemy inne, zwłaszcza w pracy, ale to się da przeżyć. Stona> czy powtarzałaś sobie dzisiaj od rana że życie piękne i tak dalej... ? Czy zapisywanie przyjemnych rzeczy poprawiło trochę twoje samopoczucie? Nie widziałam się wczoraj z tą moją koleżanką ale jutro się z nią spotkam, bo jutro mam wolne. Twoje herbatniki moja droga to pestka. Ja sobie dzisiaj już kupiłam 2 jagodzianki ( jedną zjadłam) i rożka ( też zjadłam). Musimy ci znaleźć super faceta który rozproszy twe troski. Napisz jacy kandydaci cię interesują :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua> a może ty nie masz doła i dlatego tak jest :D Przepraszam :D A tak na poważnie to dobrze byłoby coś z tym zrobić. Gio> ej co ja mam ci niby wybaczać? że niby jak mnie złapie chandra to musicie się ze mną zjednoczyć w smutku ? :) No żeby wydanie 600 zł cię na ziemię sprowadziło? A cóż to jest? Marne 600 zł :D Jak taki Kwaśniewski wyda na coś 2 tyś. to nie płacze :D :D \"Idę\" sprawdzić co wczoraj spowodowało twój wspaniały humor! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio> przeczytałam co cię tak wczoraj ubawiło hi hi hi no żeby tak reagować na tampony :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak tam dziś Wasze dołki? bo mój chyba się słonka przestraszył i mojej determinacji i zaczął się wycofywać. na razie powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🖐️ nareście jakieś dobre wieści!!!! Coś z tym słońcem być musi bo mi też radośnie na duszy. To może jeszcze na poprawę humorku zjedz sobie batnika? Oj, byle do lata.. :D :D :D Ale nie damy się dołom! Prawda ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Behemot >>..specjalnie dla ciebie podciągnęłam temat .na życiu reotycznym. (.krewki.). Czy wam sie to kiedyś zdarzyło... Od tamtej pory jak sobie przypomne ..co KACHNI..napisala.. aleee ..dooostałaaa ..okreeesssuuu... ....to ..rycze ze śmiechu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalka
cześć Wszystkim! Mnie też trzyma potęzna chandra od wczoraj!!!!:( Zrzucam to na kark napięcia przedmiesiączkowego. Miałam okazje poznać miłego gościa i strasznie się przed tym wczoraj broniłam- ze wzgledu na moje wcześniejsze złe doświadczenia po takich randkach w ciemno. No i jak zwykle zrobiłam z siebie kompletna idiotkę- a potem ryczałam całe popołudnie i wieczór. A dzisiaj mam podpuchniete oczy- i taki jest tego wszystkiego efekt! Ale nic to- ide na solarium!:) Moze mi przejdzie. Pozdrawiam was wszystkie- i zyczę poprawy nastroju i dużo dużo optymizmu! Nawiasem mówiąc- muszę nad tym tez popracować! Buziaczki Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyjmy to jeszcze raz! :D Co miał zrobic? zaczać skakać po łożku, kwiczeć i wołać:\" Aaaaleeeeee!!! Dostałaś okresuuuuuuuuuuuuuu!!! O ranyyyyyyyy !!!! I co teraaaaaaaz???\"? Giovenetta> a ty wczoraj nie mogłaś pokazać? :D przecie bym doła od razu porzuciła bo bym musiała do łazienki polecieć buahahahahaaa o przepraszam, zacofana z tamtego topiku pewnie by się oburzyła że ja taka mało tajemnicza :D :D :D uśka> siedzę na tej stronce właśnie! milusia :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusalka> o nie moja droga!!! nie ma mowy o dołach!! :D Idz na to solarium. Spotkaj się ze znajomymi. Powygłupiaj się... Albo... albo.... zostań z nami!!! :D Dzisiaj mam radosny dzień bo dzięki uśce odkryłam stronkę zosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batonika? a ja drugi dzień próbuję wytrzymać bez słodyczy, ale chyba się nie da. z poziomem cukru spada humorek i normalnie aż mnie nosi w kierunku spożywczego ;) dajci mi linka do tego, co rozsmieszyło Gio, bo nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkę sobie specjalnie zrobiłam ;) To dla tych co czują nadchodzącą deprechę... czyli dla mnie czasami też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, dla mnie to jest jeszcze lepsze: \"AAAAAAAAaaaaaaaaa, cos ty narobił, szmaciarzu jeden sfilcowany, teraz będę do niczego!!!!!!\" wypowiedź Ukosa z http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=142231 i jeszcze wypowiedź Szam: \"jakiego doła?? przegapiłam go cz co?? dawaj drania na stół, zaraz mu sekcję zrobimy i zasypiemy, niech sobie nie mysli dół jeden w mordę kopany (...) nie daj się!! w mordę drania kopanego! i zasypać i zasypać, hihi.\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=101610&start=1020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli ścisłości to Kai odkryła tę stronę Zosi :) całkiem jest fajna, chociaż momentami za słodko się robi od tych latających serduszek i innych takich... jest tam dużo fajnych tekstów których szukałam np. desiderata www.zosia.piasta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boshe justa! Jestem martwa!! :D :D :D :D :D Wypowiedź Szam mnie zabiła. Mało brakowało obsiusiałabym krzesełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Hej dziewczynki:)Jak tam dzisiaj?:) Wlasnie wrocilam z praktyk a jeszcze bardziej szczegolowo z wypadu po sklepach kilka fajnych rzeczy zobaczylam i zbieram kase i wychudzam cialko na zakupki:P Teraz wpierniczam Prince Polo orzeechowe...Mmniam mniam:) Ale grzeczna jestem z jedzonkiem:P Tylko piwko jeszcze dzisiaj bo imieninki przyjaciolki:)Jesli sa tu jakies Kamile to serdeczne zyczonka skladam:)Behemotku kochany ciesze sie ze wszystko naprawilas:)Baaardzo:)Ze mna dzis lepiej jakos:)Od rana sobie powtarzam te slowka:LIFE IS BEAUTIFUL:P ...no i zapisuje przyjemne drobnostki...a Ty zaczelas?:)Pozdrawiam cieplutko...aaaaa zapomnialam o facecie:P Taka mam chcice sie poprzytulac i pokissac od wczoraj ze...:P Szukaj mi jakiegos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona> już się rozglądam, ale daj cynk jacy cię interesują... bo jakiegokolwiek to nie ma po co szukać. ;) Ja też już jestem po orzechowym princusiu. pychotka :D Cieszę się że z tobą lepiej. Jeszcze będą z ciebie ludzie :D :D :D Oj, no, zaczynam to zapisywanie dobrych zdarzeń! Kupiłaś cosik ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
No wiec tak...:P Sama jestem niska ale lubie wyzszych facetow i uwielbiam ciemnych ale nie lepetynka;P tzn.wloski, oczka:) Musi miec cosik w sobie nie to zebym ksieciunia szukala bo takiego nigdy nie znajde:P Tylko kochana skad Ty jestes bo mi tu faceta z drugiego konca Polski skombinujesz;) A jak tam Twoj? Napisz cosik o nim...A tak w ogole to nic nie kupilam bo mama gnala jak na maratonie i tylko popatrzylam sobie..Ale widzialam super bluzeczke po ktora sie chyba z friend przejade:) i fajna ale to jak ciapke schudne spodniczke ciemna dzinsowa z paskiem brazowym i z wszytymi z przodu dwoma zamkami pionowymi...fajna taka ale krociutka bo teraz mini znowu w modzie:P Ale jakos tak dzieki temu topikowi mam jakas wieksza chetke na kazde dzialanie wiec i na male odchudzanko:) Ale wiesz co? Kozaki bym sobie juz kupila ale nie wiem jakie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona> :D twoja mama to musi być ostra zawodniczka skoro maraton sobie urządziła :D Jestem z Warszawy ale wrazie czego mogę ci faceta pocztą przesłać ( jak znajdę) Ale moja droga podaj mi proszę mniej więcej wiek potencjalnego kandydata i ewentualnie wymiary jakie cię interesuje ( tylko bez zboczeństw ;) ja mówię o np klacie ) :D Ta spódniczka brzmi naprawdę zachęcająco chociaż ja wolę chodzić w spodniach, ale czasami... nie pogardzę fajną spódniczką :D Mój? Blondyn, niebieskie oczy, szczupły, 182 cm wzrostu ( mógłby mieć jeszcze z 10 cm - no ale ja też raczej koszykarką nie jestem ) ;) ale najważniejsze że jest kochany. przy okazji jest moim najlepszym przyjacielem (wszystko mogę mu powiedzieć) ponoć on twierdzi że ja jestem jego najlepszą przyjaciółką. pewnie nawet prawdę mówi bo jego najlepszy kumpel nawet nie wie że jego rodzice są rozwiedzeni :O Taki z niego gagatek. Ale nie zamieniłabym mimo wszystko za nic na innego. Dlatego jego ci nie zaproponuje bo już zajęty... zrozum... :D Ale inni.... jak najbardziej. A i sorka za chaotyczną wypowiedz ale się śpieszę bo za 28 min wychodzę ... idę dzisiaj do dentysty brrrrr brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Uuuuu...dentysta...ciezka sprawa:(Trzymam kciukencje:P Behemotku to Ty kawal drogi ode mnie jestes...ja tu Szczecin...ale poczte nasza polska ruszyc by sie przydalo;) Ja mam 20 lat(za miesiac z kawalkiem:P) wiec tak mniej wiecej wiesz z wiekiem:P ...a klata...no coz;) ...zeby troszke wiecej cm mial w niej ode mnie;) Fajniutko ze ten Twoj to nie tylko facet ale i przyjaciel to bardzo wazne....dlugo juz razem jestescie? A moja mama to fakt zawodniczka bardziej chyba energiczna ode mnie;)Ja tez wole spodnie zdecydowanie ale czasem spodniczka sie przydaje...czy zle mowie?;) Napisz cos o sobie co tam w ogole w zyciu porabiasz...milo bedzie wiedziec cos wiecej skoro tu sie tak w tym dolku zjednoczylysmy;) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot --> ja juz wolę mysleć, że mam doła niż, że mi się w ciągu tych kilku lat tak paskudnie chrakter zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) mam dola bo -moj mezczyzna w pracy i pewnie wroci znowu o siodmej wieczorem albo i pozniej i jestem sama samiusienka tutaj( tylko z pieskiem ktory ma obsesje lizania jest to suczka wlasnie wylizala mi cala twarz i rece i stopy i ciagle skacze i chce wiecej hihihi) -nie jestem jeszcze w ciazy buuuuu a pozatym to chetnie bym pojechala do Polski i spedzila tam kilka miesiecy i odwiedzila wszystkich rodzinke i znajomych pogadala z siostra,brakuje mi Warszawy spedzilam tam kilka fajnych latek mieszkajac tam,tutaj nie ma takich klimatow i nigdy nie bedzie buuuu -nie mam tutaj zadnych znajomych chociaz mieszkam juz rok a ja kocham kontakty zludzmi no ale koniec moich dolow teraz troche porad na WAsze:) Bohemot- to pewnie hormony ja tez tak mam ostatnio juz po miesiaczce a ciagle rozdrazniona chodze i bym mojemu mezowi chetnie przywalila bez powodu:) no ale najlepiej to poprostu myslec ze inni ludzie maja gorzej tak jak dziewczyny wczesnie zauwazyly naprawde pomaga swietny pomysl z tym karaoke:) no ale najlepsze to zakupy oczywiscie ale ja nie lubie sama chodzic Kto chetny na teleportacje do Springfield Illinois i buszowanie po sklepach?:) hihihi pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> kiedyś jeden z nauczycieli zadał mi pytanie \"co mam z Tobą zrobić\" odpowiedziałam: \"Zabić\", nie skorzystał z okazji, więc może Ty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai....dawaj kałachaaa....!!!....jest robotaaa... na zlecenieee...! Aqua ... wyłazisz z tego doła dobrowolnie ..czy... przeładowac.. ??..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi proszę przeładować, bo dobrowolnie nie wyjdę.... dół mnie trzyma. zasypać to można tylko mnie razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągam do góry ..doły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×