Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ingusia> jako lew dziękuję ci bardzo. :) Zobaczymy jak to będzie. No to kto zaczyna kolejkę? :D Może dziewczynki trochę opium nam użyczą na taką okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Ty nie zganiaj na kaffeterie, pewnie od rana już siedziałaś na plantacji, a tu teraz szukasz winnych. Przyniosłaś chociaż cosik dla nas dzisiaj w reklamóweczce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wypijmy za zdrowie wszystkich pań,,,no i robactwa:) ABY WAM SIE DOBRZE DZIAŁO :) 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w reklamóweczce? ja ciężarówką przyjechałam :D ... to jak, zwijamy skręciki? tylko jak będziecie przewracać w tych krzakach, to tak delikatnie, bo tam może madusia śpi... a i tak jest już wystarczająco poobijana... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam z domku dwa zdjatka z urodzinek Oliwki, które juz do Was wysłałam, proszę sobie sprawdzic poczte. Może nie sa to najładniejsze zdjęcia, ale tekie przysłał mi mój mąż. Na weekendzie wybiorę cosik ładniejszego to po niedzieli Wam dostarczę. No Kitty ciężarówką to się rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO gdzie siem wszyscy podziali, czyzby już leżeli i niszczyli plantacje, łobuzy jedne, poczekajcie na mnie juz do Was biegnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
kochane, wiec zapraszam Was na mala popijawe! zagrycha przyszykowana (ogorasy i sledziki), ciacho (szkoda ze kupne...ale jutro bedzie wlasnej roboty), napoje tez czekaja :P . chlup w ten glupi dziob :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ uporczywy głos w głowie] .opić...opić..opić.... ktoś tu będzie opijał urodzinki t25! i bardzo dobrze!!! t25: 😘 😘] 😘 🌻 sto lat, sto gram, sto buziaków! sto życzeń spełnionych, sto mażeń wysnionych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ogórasy i sledziki powiadasz, to jak najbardziej No to chlup. Zdrówko, lalallala sto lat sto lat lallalala No a co z tym nickiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dajcie coś pospawać!............... puffff...........pufffff................pufffff........... khy!..khy!......khryyy! ..........hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...znow bez ze mnie?! Kitty j proponuje cos z tym zrobic w koncu!Ja tu w szkole siedze..mozg zaczyna mi parować..wszystko w środku sie gotuje..a Wy w nejlepsze sobie imprezujecie! phi! :P T25! Wszystkiego nalepszego :)...duzo zdrowk.a..i mniej klopotow z facetami!! kto mi poleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! :D :D :D mózg ci paruje? :D :D :D mi też!!!! hihihihihihihihihihihihi chono tu! siadaj, ma! polewam! hihihihi no to chlup! hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś tez nadstawim kieliszeczek, polej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka >>> jak będzie trzeba to zastrajkujemy ;) madusia >>> nareszcie mówisz do rzeczy!....już się bałyśmy, że znów leżysz w krzaczorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihingusia! 😘 alesz proszęęęęę! speszszszyl for ju! setychna! flachachachachacha! [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!!!wiec siadam!!!ale nie za dlugo..buuu....musze skoczyc na poczte i przeslac jedna rzecz...a poznij do aski i marcela...a nastepnie do babci..heh/...:P... wlasciwie to jzu lece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdróweczko. Chlup siabadaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odebrałyście poczte, zdjatka Wam wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitto! hihihihi! zostało jeszcze cóś w przyczepce twojej cieżaróweczki? bo taki tu smog, że nic, kurna , nie widać! pali sie czy co? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie - flik W czwartek już nie będę na antkach więc będę mogła pić - hi! flik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga! Córę masz dorodną i śliczną - a jakie ma ooooczy duże ! Gratuluję ! Dzięki za zdjęcia.Ucałuj pannę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiinguś!!!!!!!!!!!!!!! jaka śliiiiiiczna!!!!!!! oliwcia jest boska!!!!!! małe, słodkie cyganiątko!!!!! jakie mawłoski!!!! jejjejeu!!!! śliiiiiiczna!!!!! jest po prostu BOSKA!!! 😘 😘 😘 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - dopiero wróciłam i dopiero co zasiadłam do kompa ..... ale proszę o kielonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Oliwcia jest przekoffana ...........cudeńko :) ( spadam na obiadek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi że podoba wam się moja kochana mała rozrabiara. Jestescie jeszcze zywe, czy już mały zgonek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ......klikam ......ale reszta ....hik ! mały zgonek i trzeba będzie dziewuszek pod biurkami szukać ............ wychodźcie ......... chyba , że schowały się na plantacji ............. i chichrotają w najlepsze w krzaczorach .................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźde ja się oparami najarałam :D wychodzę spod stołu i zmykam do domu. Tylko jak tu prowadzić samochód w takim stanie? :O Miłego weekendu moi wy imprezowicze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa 👄 Behemotku > a ja , jeśli dobrze pójdzie spędzę wieczorek z ❤️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna oliwka i na dodatek miała super ciacho :D behemot >>> s stanie odurzenia nie można prowadzić!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buza... Olivka jest słodziutka!!!Czekam na inne fotki! Hmm...ktos chce zapalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×