Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

I życzę Wam wszystkiego naj ...❤️... !!!!!!!! " ... niech szczęścia chwile jak złote motyle płyną wśród wonnych róż .......🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mi pocięło całą wypowiedź >>>>>>????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Ciebie wierszyki , któe nieodłącznie kojarzą mi się ze ślubem :) ❤️ Czy zechcesz przeżyć ze mną dni wyśnione ? Odpowiesz - tak , bo ufasz mi szczerze . Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione , Bądż dla mnie takim , w jakiego wierzę ... ❤️ Nie obiecuję Ci wiele , bo tyle prawie , co nic ; Najwyżej wiosną zieleń oraz pogodne dni , Najwyżej uśmiech na twarzy i dłoń w potrzebie ... Nie obiecuję Ci wiele , bo tylko po prostu siebie ... ❤️ Chciałabym dać Ci wiosenne zorze , Szkatułkę szczęścia , wiatru śpiew , Majowy księżyc i groźne morze ; A zimą - słowików śpiew ... ❤️ Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń ... Jak kwiató polnych błękit snów ... Więc moje serce przyjmij w darze w miłości , w której brak już słów ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeeeeeeeeszcze jeeeeeeeeeeednen i jeeeeeeeeeeeszcze raaaaaz! stoooooo lat, sto llat niech żyją naaaaaaam!!! eh! karusia dziś przeobraża sie w meżatke...chlip! zawsze rycze na takich imprezach, chlip! a ja właśnie ze szkółki wróciłam i się luuuzuję ! he! miałam dziś przeokropną poprawkę...yh! jak zwykle zerżnęłam na żywca! straszliwie to męczące było! :) teraz czekam na moja Klusie i idziemy na basenik! wiosna idzi! trzeba o kondycje zadbać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim karaani no tak dziś Twój wielki dzień, więc ten krótki wierszyk, który jest mi bardzo bliski jest dla Ciebie: \" Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze wziąść tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie\". WSZYSTKIEGO NAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Taniuszka > u mnie tez pada , ale czasami przestaje i jest dość cieplutko :) Madusia > życzę bardzo miłego wieczorku z klusią ;) Molly > heyja ! czy dostałaś mojego maila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, mam tu prawdziwe kongo, ale nie zapomniałam o was :) pozdrowienia... jak się uporam ze wszystkim, to wrócę.... szukajcie mnie... pod stołem ma się rozumieć petycja: uprzejmie proszę o zaopiekowanie się moją partią zielska na czas nieobecności podpisano- -kitty zawalona robotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ciekawa jestem jak tam karaani po nocy poślubnej! hehehehe! pewnie ma kaca i łepetynka jej pęka! a ja własnie w biurze u tomusia. wróciliśmy z baseniku i on coś tam musi skończyć a ja tu , biedna sierotka madusia siedzę i próbuje sie nie nudzić. może wstapię na plantacje i zobaczę jak tam działka kitty. przy okazji spalę grzadkę albo dwie....jakoś trzeba sobie radzić w zyciu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna , że jak tylko włożę rękę pod stół , to wyciągnę stamtąd Kittę z jej Krzaczorowego Królestwa ;) Tylko , czy będzie chciała z tamtąd wyjść ? I to się nazywa Kongo ;) Buźki ! Kitto > 👄 wracaj do na szszybciuchno :):):) Madusiu > taaaak , nasza Ania juz jest mężatką :) Pewnie dziś odpoczywa , po wczorajszych szaleństwach ;) Madusiu , nie nudź się , życzę Ci udanej niedzieli , trochę Ci zazdroszczę , że możesz spędzić ją ze swoją Klusią :) Bo ja mam samotny weekendzik 😭 ... A poza tym pada deszczyk i świeci słonko - tak na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robalku , co u Ciebie ? Jak weekend ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz widze ,👄 a jak wekend spokojnie ,raczej byłem na nartach troche pojezdziłem ,ale warunki sa okropne ,znaczy sniegu duzo ale pogoda pochmurno i pada co chwilke,cały mokry po dwoch godzinkach no to piwko i do domciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Taniuszka :) Robalku , gdybyś jeszcze miałjakieś problemiki z widzeniem , polecam Krzaczorowe Królestwo Kitty ;) Wystarczy jedna grządka , hih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia a ja sie wlasnie zastanawialam czy Robal juz nie jest pod wplywem ziolowej kuracji :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBRY WSZYSTKIM !!!!!!!!!!👄!!!!!!!!!!!!!!!! Podpisuję tylko listę ... i zmykam na uczelnię :( ps Karaaniu , droga mężatko , jak się miewasz ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się trochę smutniutko po samotnym weekendzie , ale mam nadzieję , że pogoda obudzi we mnie radość ( piękne słoneczko za oknem ! ) I myślę , że nie zasmuci mnie nawet dzisiejsze koło !!!!!! Buziaki dla Was !!!!!!!!!👄👄👄!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Witajcie wszysce 🌻 u mnie za oknem jest brzydko i niemiło, słonka nie widać - z żadnej strony się nie wyłania. Karaani i jak tam w gronie mężatek??? a tak na poważnie to udało Ci się przeżyć całe to wydarzenie bez większego uszczerbku na ciele i duchy, tzn. nóżni nie złamałać, guza sobie nie nabiaś, nic głupiego nie zrobiaś???? Buziaczki i całuski dla tych uczących się i tych pracujących i nie dla tych nic nie robiących też :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc swistaki i inne robaki...hih Nio....bylo fajowo i wzruszajaco i romantycnie i wesolo i smacznie i w ogole cudnie...a wczorajszy dzien z moim mezem przespalismy..hehe i tylko nas mama budzila telefonami jak to ona sie cieszy hihi....duuuuza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Madus dzieki....w trakcie ceremonii caly czas sie smialam jak glupi do sera....to chyba z nerwow.....bylam usmiechnieta, rozesmiana, chichrajaca, zadowolona...hehe..pewnie ludzie pomysleli ze sie czegos nawachalam przed.....a ja tylko zawitalam w Krzaczory naszej Kitki...hihi...ale serialnie to w ogole sie nie balam ani nic tylko bylam baaardzo zadowolona.....a jeszcze rano to na luzie z miskiem ogladalismy jakis program o gorach na National Geographic....hehe zwleklismy sie o 8.30 , potem do fryzjera i poszlooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie! 🌻 aż mi się łezka zakręcila w łoczkach..... :) .....chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karaanii, oczywiście w sobotę myslałam sobie o Tobie, super że wszystko tak wspaniale poszło i jestes szczęsliwa. Madusiu Ty moja Kochana dzieki za mailika. W wolnej chwili też cosik skrobne, ale ja znowu narzekam na brak czasu. dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! 😘 jeju, ludzie! ŻEBY MI SIE TAK CHCIAŁO JAK MI SIE NIE CHCE!!!!.....💤 taki leń mnie dopadł, że aż strach! niech mnie ktos w tyłek kopnie, bo sobie nie radzę..................💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny 🌻 zioło jak zioło hehehehe;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×