Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Cleo :):) 👄 tak łatwo się mnie nie pozbędziesz ;) urlop mam dopiero od 22 :D:D miłego dnia :D i oby w ten weekend zagościło słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu ... chyba jednak nie było dla niego tak dobrze, bo nie przyjechał :( i nawet nie wiem dlaczego nie dał mi nic znać :( jedno jest pewne, zapewne była to praca 😭 a ja miałam skopany wieczór, trudno, zdarza się :0 :( # # # # Milu, Ty pewnie już nie możesz doczekać się urlopu !! :classic_cool: Jakiś wypad ?? Czy luby też ma wtedy wolne ? Mój od dziś ma urlop, ale u niego urlop to wolne od pracy państwowej i więcej czasu dla swojej firmy ... więc właściwie to nic się nie zmienia ... # # No i właśnie --- Fizzi, zdradź, co masz wyczarowane na paznokciach i jakie kolorki :D # Słońce sobie świeci, chmurki też są - ale oby zniknęły :) Cleo, ja po kawie dostaję lekkiego kopa, nie mogę pić jej przed snem. Ostatnio piję rozpuszczalną Tchibo ze świeżym, ale przestudzonym \"swoim\" mlekiem ( nie ze sklepu ). # Cleo, czy możesz mi powiedzieć, jak katalog A. jest teraz aktualny, 8 czy 9, czy w całej Polsce jest tak samo, czy np. w niektórych rejonach katalogi sa wcześniej lub później ?? Będę wdzięczna ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 ale napiłabym się takiego pysznego mleka prosto od krówki niebo w gębie :) ...na paznokciach mam na cielisto-przezroczystym tle czarno różowe maziaje (skośne) - ślicznisie :) a co do urlopu to nie mogę jechac z lubym :( dziadek pies :( ale za to jadę do w-wy (do rodziców) moja kol. z w-wy też ma w tym czasie urlop i albo poszalejemy tam na miejcu albo (jak będzie ładniusio) jakiś mały wypad sobie zorganizujemy :):): tak czy owak odpocznę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dołkowiczki :) Milunia--nie chciałam się Ciebie pozbyć !!! :) No co ty :) Ja dziś też mam śliczne paznokcie :) jaśniutki róż ze złotym połyskiem,i na to naklejone po 3 złote malutkie gwiazdki :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Leti---aktualny jest obecnie katalog 10,w całej Polsce raczej tak samo,ale można już zobaczyć następny do przodu ,ale z niego zamawia się za miesiąc dopiero :) Słoneczko dziś wyszło...........nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brak kofeiny powoduje u mnie totalną zmułę... i to jaką :O Musiałam dziś wypić jedna, małą filiżankę, bo padałam normalnie na pysk ;) Dziś dalej robiłam ogórki - tym razem dla babci, bo dziadkowie twierdzą, że lepszych w życiu nie jedli :) Jutro jedziemy z moim lubym odebrać felgi kupione na allegro... 350km :O Mam nadzieję, że mój kręgosłup jakoś to przeżyje ;) Luby namawia mnie na rajd po Mazurach, ale ja sama nie wiem... Ja to najchętniej wyspałabym się 😴 bo to ranne wstawanie codziennie na rehabilitację wymęczyło mnie totalnie :( Leti Emiusia to ja? Aż się wzruszyłam :D :D :D 😘 😘 😘 A tak poza tym to stare biedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... nikogo nie ma.... ale i tak się pochwalę: :P ustaliliśmy z lubym, że się pobieramy :D W przyszłym roku... w wakacje albo w marcu :D 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 👄 choć niech Cię wycałuję z tej radośći 👄 ...no to w przyszłym roku mamy już 2 imprezy ;) Leti, Emi -> a może Ty Cleo również ??? ...a może ja pójdę za waszym przykładem :) bo jak wiecie w zeszłym roku wyraziłam zgodę na zamąż pójście ale na tym się zakończyło .....ale ja wiem -> tak mi jest bardzo dobrze :classic_cool: no chyba, że jakiś ciuchutki ślub cywilny tak w kwestii formalno-prawnej :) a Ty Emi oczywiście kościelny 👄 jak dobrze, że tu jesteście 👄 ostatnio miałam BIG doła ale juz mi przeszło :):):) i teraz czekam na mój upragniony urlopik :):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... ja też tylko moge wziąć ślub cywilny, bo kościelny mam z byłym. Ostatnio dziadkowie namawiają mnie, żebym chociaż spróbowała go unieważnić... ale ja sama nie wiem :O Wiem już nawet gdzie iść, co jest potrzebne i jak załatwić... obiektywnie patrząc - nikt mnie do ślubu z byłym nie zmusił, sama bardzo tego chciałam. A że wyszło, jak wyszło - to juz inna historia ;) Ogródek na mnie czeka :D Jutro wycinka drzew i kolejne przemeblowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na marginesie - wcale nie uważam, że ślub cywilny jest gorszy od kościelnego ;) Może mniej uroczysty, chociaż nie zawsze :P Milunia 😘 dzięki za uściski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja też nie uważam żeby cywilny był gorszy od kościelnego :D:D chyba, że ktos jest osobą wyjątkowo religijną ja taką nie jestem 👄 -> pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, co ja się tu dowiaduję !!!!!!! Super !! Aż mi się oczka szeroko otworzyły z radości, chociaż jestem bardzo niewyspana :D Emi, Emisiu, Emiczku --- buziaki, buziaczki, uściski, no nie - super ! No to przyszły rok zapowiada się fantastycznie :D :D :D Ślub cywilny wcale nie jest gorszy od kościelnego, myślę, że to zależy od młodych, od ich przekonań, tradycji w rodzinach itd. My np. bierzemy kościelny. A jeśli chodzi o unieważnienie ślubu, to podobno trwa to bardzo długo, dla wielu to zbyt długie czekanie. Życzę Wam już wszystkiego naj! naj! naj! 🌻🌻🌻 Milunia i dopiero teraz nam o tym mówisz .....Kochaniutka Ty nasza !!!! Ja to chyba jestem do tyłu, bo tego nie wiedziałam ;) Z całego serducha gratuluję :D 👄 i całuję 👄 No właśnie, może ktoś do nas dołączy ........?? :P :P :P Ja wczoraj miałam cudowny dzień. Byłam z orkiestrą w Tatrach. Graliśmy na Wiktorówkach, w kaplicy MB Tatrzańskiej. Było ślicznie, pogoda dopisała. Z moim lubym zdobyliśmy prawie półtoratysięczny szczyt ( hih ....jak na nasz pierwszy pobyt w Tatrach to chyba nieźle :P ) Tam jest pięknie .................................... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przez kwilke małą było lepiej, ale znów to samo, moja huśtawka Cleopatro jest co raz bardziej męcząca nie tylko dla mojego faceta ale i dla mnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenos dias seniority :) Babie lato---trzymaj się,niewiem jak mogę pomóc,chyba tylko dobym słowem ;)mam nadzieję że się wszystko u Ciebie poprawi.Odwiedzaj Nas tutaj,i pisz jak się masz.Buziaki ogromne 😘 DZIEWCZYNY !!! masowe wesela i śluby? :D Cudnie :) EMI,Leti,Milunia---no proszę :) ja podobnie jak u Miluni--o slubie często mówimy,ale działamy bardzo powoli.....narazie luby zrobił bierzmowanie bo nie miał :)A to juz było 2 lata temu... Ja to myślę ze w przyszłym roku mozemy nie zdążyć ;)Ale będziemy ze sobą na zawsze---to jest pewne.❤️ Robalku---napisz kochanie cos wiecej,co tam u Ciebie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo :) widzę, że jesteś powolna niczym ja my jesteśmy już 10 lat po zaręczynach :):) a kiedy ślub tak na 100% to jeszcze nie wiemy :) ale już co raz częściej o tym myślimy na poważnie tzn. ja bo mój luby to już dawno chciał :D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedługo, a nasz topik będzie pełen mężatek :P A co na to Matka ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A matka na to... nieozliwe... :D Dzien dobry.. Jej gratuluje wam bardzo. Jestem z was dumna drogie dziatki i .. biegne suknie kupowac. Oj bedzie siedzialo bedzie :) Obyscie tylko nie musieli matki spod stolow wyciagac ;) Buziaczki kofane i ... ciesze sie razem z wami. Milo czytac takie rzeczy, oj jak milo. Aaaaaa.... Ingus - dziekuje Ci dziecko najdrozsze.. bardzo Ci dziekuje. Jestes przekochana, cudowna, wspaniala.. zawsze wiedzialam ze jestes moim najbardziej udanym dzieckiem :D Dziekuje bardzo za kartke, za pamiec.. ❤️ i.. masz dzisiaj wieczorem wychodne (ale o 10 bezwzglednie w domku masz byc) aha.. bo ja sie nie za duzo cofalam w czytaniu tego co pisalyscie (bo u mnie juz pozno i spac sie chce) wiec jak bym pominela cos waznego.. przepraszam. buziaczki dla wszystkich pa slodkich.. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka wrocila! Wow!! Normalnie ja nie wiem kochane siostrunie!!! G R A T U L A C J E ! ! ! Ale super :). To czekajtka...kto jeszcze został? procz mnie :P Moja bestia to chce już...i żebym tam do niego sie przeprowadziła.. ale zobaczymy wsio po maturze :] buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka !!!!!! Witaj dziubku :) 🖐️ Ty też?? No proszę :) Mój też by chciał zebym sie przeprowadziła :) Ale ja powolna jestem :) Z mamusią mam wygodniej hehe....ale kiedyś przyjdzie na to czas :) pozdrawiam Was misie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mało czasu kruca bomba, a tyle jeszcze do zrobienia od poniedziałku mam urlop :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo...no ja raczej nie :P ale w zeszłym roku o mały włos :P Zresztą...to dłuuuuga historia :P starsznie chciałabym się tam przeprowadzic..ale sie boję...i to nie chodzi o to,ze będę z dala od rodziny i przyjaciół..z tęsknotą daje sobie świetnie rade..Ale o będzie jak nam nie wyjdzie? Noo..ale to mój połówek.. Mili...będzieesz sie byyyyyyyczyć :) A tak na marginesie..zastanawiałam się, obserwowałam..że najbardziej udadne i długotrwałe są te małżeństwa ze swoją pierwszą miłościa, To nie jest reguła..ale mam bardzo wiele na to przykładów. A Wy co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Malutka.....zgodziłabym sie z Tobą.Zwłaszcza jeśli u dziewczyny facet jest jej pierwszym....bo my babki niekoniecznie sie przed ślubem musimy wyszumieć,a faceci raczej tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koteczki 🌻 nie było mnie, bo miałam komp zepsuty :D wczoraj był mój luby :D i co do przeprowadzek ... rozmawialiśmy sobie, jak to będzie jak się do niego za roczek przeprowadzę, jak sobie ułożymy meble, jak się pomieścimy z rzeczami i wogóle ;) Miłe są takie rozmowy ! A w drugiej połowie września, po moich praktykach i jednej poprawce, chcemy jechać na weekend w Bieszczady :D Matko, fajnie, że się cieszysz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×