Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Delicja
Sorka, MADUSIU1 Bo znowu mnie ofakujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak delicjo! sprawdziłam OSOBIŚCIE! co Cie do nas sprowadza? ............... :) ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nawet jest facetem- to fajnie- miło by było gdyby tacy się trafiali- NORMALNI- jestem wolna- powtarzam nie po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie karaani! my tu takie deklaracje... że zawsze..... że razem...... że pomożemy..... i w ogóle...... a tu bach! delicja..... no przecież to podłamało moje poczucie estetyki!!!!! oj delisiu, delisiu....tcy....tcy...tcy... nie ładnie... oj nie ładnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia bez nerwów, komuś się nudzi. Podesłałam jeszcze jednego mailika. :) Behemotek się usmieje jak się pojawi - mężczyżna hiiiiiii hiiii Psycholog jakiś sięt u znalazł "Delicja" Karaani cieszę się że odebrałaś zyczenia. :) Efciusia dzieki za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie na obiadku jem obiad dopiero około 16.00 i dzisiaj zapomniałam zabrać śniadania do pracy. tzn. prawie nigdy nie mam , ale dziś akurat było przygotowane buuu ........................... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla Ciebie oczywiście Karaani Nic się nie smuć, ja sprzatałam przed chwila, dlatego mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ....cóż! muszę czasem popracować..... a teraz na petka idę........ do podziemi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, trochę mnie nie było bo nowe obowiązki na mnie nałożyli i muszę ich się nauczyć. A czy się uśmiałam z wypocin Delicji? Może. Chociaż trochę dziwnie mi sie zrobiło. Ale jesteście słodkie, z kamieniami na nią. A ty Delicja jesteś ciastkiem a z ciastkami to my sobie szybko radzimy :D A tak serio to odważna pomarańczko zapraszam do Wawki (nie wiem skąd jesteś) i spotkamy się. Czy jeżeli zobaczysz że mam piersi to wystarczy na potwierdzenie że jestem kobietą? Czy może stwierdzisz że to sztuczne? :O Kobietki życzę wam przede wszystkim zdrowia i szczęścia. :) Oby wasze marzenia się spełniły. Abyście miały z czego i dla kogo się uśmiechać. Abyście miały przyjaciół na których zawsze możecie liczyć. Byście wiedziały że żyjecie pełnią życia i abyście miały dla kogo żyć. Tego wam życzę i mam nadzieję że będziemy utrzymywać kontakty i ..... może nawet się spotkamy. Okazać się może że my sami faceci he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he. A mailiki ( te które wysyłam z pracy gdzie mojego imienia pierwsza literka i nazwisko całe) to od koleżanki co obok siedzi wysyłam. Byście nie wpadły na to jaki ze mnie facet. :D :D He. Ale mam klatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku nie przejmuj się jakąs delicją, widzisz jak szybko się stad wyniosła. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani telefon wykonany? Mnie też cały tył boli, może mamy taka samą pracę. :) A ja zrozumiałam, że M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam kobietki moje zdjęcie. To ta z prawej w granatowym sweterku. Tylko ostrzegam :D To zdjęcie jest zrobione z rok temu. Niestety nie mam w pracy za dużo swoich zdjęć. Mam dłuższe włosy i czekoladowe :D I nie przerażcie się :D Taki ślicny ze mnie menscyzna :D Jak macie swoje jakieś zdjęcia i chcecie przesłać to moja skrzynka czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. nie mogę wysłać. dostaje komunikat:Rozmiar wiadomości przekracza maksymalną dozwoloną wartość dla adresata lub przesyłu, lub przekroczony został limit Twojej skrzynki pocztowej. MSEXCH:MSExchangeIS:WA:WAMAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zżarło mi wiadomość wczesniej Miałam napisać, że wydawało mi się że Madusia poszła do podziemi na jedzonko, ale może nie doczytałam. Więcej nie pamiętam co tam napisałam buuu...................... 😭 Karaani, to musi być cos strasznego co masz powiedzieć, skoro, tak Ci ciężko. Behemotku spróbuj zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia, wtedy powinno pójść. Tak się napaliłam, że zobaczę to zdjątko. Ja wyślę w poniedziałek, bo muszę coś wygrzebać w domciu. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł! jestem.... poszłam do podziemi na fajka bo w szpitalu pracuję i tu nigdzie nie mozna palić!!! nic tam nie jadłam..... szczury są mało apetyczne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku zalezy w jakim programie otwierasz to zdjecie. Ale jest cos takiego jak Zmień rozmiar i tam trzeba zmniejszyć procenty. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a gdzie na faja chodzisz? jeśli w ogóle palisz bo to taki brzydki i mało ekonomiczny jak na zarobki w służbie zdrowia nałóg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani była lepiej zorientowana w temacie. To widocznie nie doczytałam. Behemus próbujesz cosik zdziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam je potraktować WinZipem. Wysłałam wam . Ale... nie wiem. WinZip też mnie nie lubi bu..... nie wiem co to za program mi go otwiera. spróbuje w paint-cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemuś spróbuj w jakimś programie graficznym, w tym, w którym otwierasz to zdjęcie znaleźć cos takiego jak zmnień rozmiar. Czekamy na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zrobiłam w paintcie. zmniejszył się rozmiar z ponad 8 Mb, do trochę ponad 1 Mb Oczywiście przez to zmasakrowałam to zdjęcie totalnie. Ale co tam. narazie nie dostałam maila zwrotnego od administratora, więc może..... Też palę fajki. Buuu.... Ale ... jakiej piwinicy. Wyłączyłam się na chwilę walcząc ze zdjęciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szefowa ...p. dr ginekologiczna też by się wściekła gdybym paliła w swoim gabinecie..... dlatego chodzę z koleżankami do podziemi...... ale ona wie że palę... nie raz mnie przyłapała... ale tylko pocmokała i pogroziła paluszkiem i ostrzegła,że mi więcej recepty nie wypisze....ło.... to by było kiepsko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fu! sorki ale ja bym chyba nie przezyła...... łuuuuuuuu straszne.... ja mam cała przychodnie spec. na głowie....... nie dosć, że męczące to jeszcze nudne jak cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , jak obiecałam jestem wcześniej , no może nie jest to wczesna pora ... w sumie już 14 ;) Jupiiijej :) już weekend :) Jak się macie kobietki ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff!!!!!!!!!!!! całe szczęście! ale mam wiarę, żę nie siedzisz prosektorium......... a nawet gdyby to co tam....... nie? szpital to fajna rzecz.... zawsze wszystko ci załatwią jak potrzebujesz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia wyczytałaś juz wszystko co się tutaj działo i co na Ciebie czeka? 👄 Behemuś no nareszcie udało mi się otworzyć zdjęcie. Super. Ja oczekiwałam wiadomości na innym koncie i czekam, czekam, a to gdzie indziej. Wcale nie jest zmasakrowane. Karaani, działa Ci już to konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> łap torta i szampana. Ile tu się dzisiaj kobieto działo. A i jak byś nie wiedziała: jestem facetem :D To w skrócie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×