Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Efciusia, jak ładnie Ci w tych niebieskich kwiatkach. Ale na ta uroczysta chwilę gdzieś się zapodziała pomysłodawczyni tego topiku. Behemotku szybko, szybko podpisać liste obecności proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, stworzyłam potwora :D :D :D :D :D Ufff, umalowałam się rano odpowiednio bo miałam iść na piwko po pracy,ale skoro tysięcznica to nic z tego. Więc jestem gotowa. Głowa w górze. Nogi w dole. Makijażyk na twarzy. Włos rozczapirzony. Pierś z przodu. Kuperek z tyłu.... :D Jestem gotowa!!! No to jedziemy! heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś> mój Tomasz ma niebieskie oczy ale to może być wpływ soczewek. A jak do ciebie idzie to może zdejmować buty na obcasie. I dlatego niższy :D Kobiety. Wychodzę. Bo muszę sprawdzić który wpis strworzyłyśmy. Jesteście kochane. Wzrószyłam się. I szczerze nie spodziewałam się że mój dół \"złączny\" tyle osób. Dobrze mi z wami :) Jestem i obydwiema łapkami podpisuje listę obecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Uroczysta dziś ta chwila pierś do przodu, serca w górę i spiewajmy wszyscy chórem Behemotku nasz słodziutki dzieki za ten topik wspanialutki Oby takich rocznic było wiele tego życzą sobie wszyscy przyjaciele I dla wszystkich duże dzięki bo to przez Was Dzień jest Wielki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi. Karaani> gupia czy co? :D A co my bez naszego wierszoklety byśmy zrobiły??? Ja podpisuję się pod tym abyś została z nami boś zakręcona fajna dziewczyna. Chłodzę duuużego szmpana. Ojej, ojej nie mam kieliszków do niego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pif, paf szampan strzela!!! To już to już to już!!!!!!!!!!!! Sto lat sto lat, niech żyje żyje nam Sto lat sto lat niech żyje żyje nam Topik!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo dumna i jednoczesnie bardzo, a to bardzo wzruszona, że aż pisać nie moge i tchu w piersi brak, że to mnie przypadł ten zaszczyt dokonać tego 1000 wpisu, upamiętniającego, tę jakże wzionłą chwilę Otwieram szampan i częstuję ale tak po ociupince bo co niektórzy w pracy. Sto lat, sto lat oczywiście dla nas wszystkich :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga> bohaterko ty nasza :D Gratuluje! No, to fajnie było. To piszemy to może jeszcze dzis dwutysięcznicę mieć będziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ... :) ..... gratuluję! ....🌻.... nam wszystkim oczywiście! .....................😍................... mailika wysłałam ingusi i behemetoki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.jakie wy uroczyste. fajne kobitki. a Oliwka- jaka sukienusia a kokarda jaka wielka i buciiiiiiiki jakie malusie - nie szampana nie dostaniesz- mleczko w butelusi- to dla ciebie- wypij za ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he. Wariatki :D Zostawcie tortu i szampana dla Elffika, Kitty i Letici. Ich wkład też był w to nasze wspólne dzieło. Karaani> he he. my do późnej starości wytrzymamy razem bo plany już są. A ty możesz z nami jak nas wytrzymasz. Bo wiesz. Są też gorsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm kochane kobitki 👄 🌻 👄 wooooooooowwwwwwwwwwwwww jakie świętoooooooooooo :D :D :D jak dobrze, że zdąrzyłam :D biorę odłożoną porcję tortu i odrobinkę szampana :D behemotqq ==> 👄 za pamięć :) zaraz mykam do szkoły ehhhhhhhh wiecie co - wszystko się u mnie całkowicie poplątało od wczoraj ........ za normalnie coś było ostatnio ;) ehhhhhhhh normalnie nie wiem już co robić - chcę zmienić studia .... na logopedię ....... ale tam już komlpet ........ 3.11. mogą mi dopiero powiedzieć czy mnie za kogoś wcisną ........ a tu muszę już zapłacić ......... kołowrotek ........ i z tą niby pewną pracą też sie poplątało ......... i na sztukę nie mam wycinków z gazet i pani mi dzis pałę postawi hihihihihihihi ;) musze po drodze jakąś kolorową gazetę kupiś, zeby mieć co zniszczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia,dobrze że się pojawiłaś. Oliwka jeszcze nie spiewa, ale brawo dla Cioteczek to oczywiście. No pewnie, taki dzień to i kokarda na głowie i suknia elegancka musi być, nie inaczej. No i całusek ogromny dla każdej przesłany. Nie mogę z nią pisać bo stuka wewszystkie klawisze naraz. Tez chce mieć swój udział tutaj. Meczko na zdrowie wypite. :D Karaani w odpowiednim momencie się pojawiłaś, na taką rocznicę. Bez tych literówek teraz jest znacznie lepiej. TY to chyba jakaś poetka jesteś. Wierszem mówiesz. Szampan i torcik oczywiście zostawiony dla Kitty, Elffika i Letici. może wkrótce sie pojawią. Madusia mailik wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> zdążyłaś w samą porę. Szampan jeszcze zimny, Karaani> też się cieszymy że jesteś z nami i na nas trafiłaś :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik w taki odświętny dzień to może wszystko się odplata i pomyslnie ułoży. Częstuj się i pozałatwiaj pozytywnie wszystkie sprawy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - ciuuudne rymowanki piszesz - będziesz ciocią nr dwa jakby co - madusia od bajek opowiadania a Ty od rymowanek ;) wiesz - dla siebie w wyborczej pracy nie znadę - wiecej niż pewne - przeglądam ja już od ponad roku musze już lecieć - nie wiem czy na pociąg się nie spóźnię hehe -ale jakby co pojadę pksem ;) inguś - mam nadzieję, ze sie odplącze ;) 👄 miłego dzionka dla wszystkich i oczywiscie miłego świętowania :D nie spijcie sie za bardzo ;) :D :D ja do 20.00 na uczelni dziś - ale w sumie też sie będę bawić - w końcu integracje dziś mam i ed. artystyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za uspokojenie! cmok! cmok! ależ ten dzień uroczysty! żaden kielich nie jest czysty! wszystkie zgodnie szampan piją i w błogości dzisiaj żyją! sto lat niech nam topik żyje za to dzisiaj tylko pije! i za moje koleżanki i za nasze pogadanki! za ogromne serca wasze za problemy różne nasze! i za złości,dołki smutki ten toaścik moj malutki! za radości, uniesienia nie nasz topik się nie zmienia! a i wy się nie zmieniajcie i nasz topik oblegajcie! rano, wieczór, w środku nocy ktoś udzieli wam pomocy! więc niech zyje top 100 lat niech nam rozweseli świat!!!! łooo! o matko! uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj naj najlepszego. Spełnienia wszystkich marzeń i pragnień, tych o których tu pisałyście i tych najskrytszych. Efciusia Ty myślę, że wiesz czego Ci bardzo a to bardzo życzę. Właśnie sobie myslę co bym Wam każdej z osobna pozyczyła i przesyłam zyczeni atelepatycznie tititi ...........................brr ......................tiii ....................... Odebrane, myslę, że tak przecież fale były dobre. Pozdrawiam. 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj naj najlepszego. Spełnienia wszystkich marzeń i pragnień, tych o których tu pisałyście i tych najskrytszych. Efciusia Ty myślę, że wiesz czego Ci bardzo a to bardzo życzę. Właśnie sobie myslę co bym Wam każdej z osobna pozyczyła i przesyłam zyczeni atelepatycznie tititi ...........................brr ......................tiii ....................... Odebrane, myslę, że tak przecież fale były dobre. Pozdrawiam. 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozszalałam myslłam że nie poszło, a tu dwa razy. Maduś niezłe to było. Zreszta twój talent juz dawno został odkryty. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingunia dziękuję! życzę wam wszystkim by to co jest trwało nadal i to co jeszcze nie przyszło by nie odeszło- ha ha. A jak to coś przyjdzie to niech już to coś zostanie a jak by nie zostało to może i lepiej - przyjdzie coś kolejnego by pozostać.to co pozostanie niech trwa na wypadek gdyby już nic nie miało przyjść i pozosta bo po co takie coś.😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicja :) -> fuck you! ale nie dlatego,że pomorańcza jesteś ale że obrażasz nam tu koleżankę facetem ja nazywająć! pfy! też coś! podłość ludzka nie zan granic! inguś za docenianie! karaani! zaczynam cie rozumieć! 🌻 dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja
Skąd ta pewnośc, że to nie facet? Sprawdzałaś osobiście, Magdusiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×