Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inguś> bo te kombinacje mnie tak zakręciły że wzięłam z waszych nicków. :D To jak, okazało się że mnie znasz, tak? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy tutaj służb medycznych. Ocho cho ................................... Karaani z tego co wyczytałam to nic a nic nie mamy wspólnego w związku z pracą. Chociaż ................................... tu gdzie pracuję też są lekarze i pielegniarki, karetki, także białe fartuchy są. Kobitki ogladnęłyście zdjęcie Behemotka, do mężczyzny to Ona wcale a to wcale nie jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemuś raczej się nie znamy. Ale podobnie sobie ciebie wyobrażałam. Ładna z Ciebie Kobitka. :D Gdzie Leticia, nic się nie odzywa, czyta, czy znowu zniknęła. Albo zajada torta i pije szampana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja . kurczę , no ........ Tu się tyle dzieje , a mnie brak :( Behemotek mężczyzną , koteczkiem ,,,.......mhmhmhmh.......;) Częstuję się i dziękuję :) ps pODOBAJĄ wAM SIĘ MOJE GIFFY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> to mamy inne poglądy na ten temat :D Leticia sobie smacznie szama to co jej dałyśmy, a w międzyczasie czyta co my tu natworzyłyśmy. A jeżeli nie to robi to ja już nie wiem Karaani> 🌻 Muszę też ostatnie wasze wypowiedzi przeczytać bo tylko okiem rzucałam ... plum... czy mi rady jak zdjęcie zmniejszyć napisalyście. Mjszę nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też chcę zdjęcie Behemotka ..................... nie mam go .........bu......... Muszę Was niesteety już dziś opuścić , bo to , że wcześniej wróciłąm wiąże się z tym , ze mnie włąśnie zaganiają do roboty , więc musze już iść :( bardzo mi smutno z tego powodu :( Napiszcie mi coś na maila ( natusiowa@go2.pl ) Pa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemus inne poglądy na temat czego .................................. urody? Leticia {cześć] idę cos skrobnąć do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, czyli działa konto, no to cosik wyslemy. Pozdrawiam i do poniedziałku. Udanego weekendu. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnięta. miłego weekendu wam życzę. do \"zobaczenia\"w poniedziałek. papapapapapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jasnej cholery! kur... mać! fuck! no po prostu wrrrrr! (w razie nietolerowania powyższej wypowiedzi przekręcić przez cenzurę...) tyyyyyyyyyyyyyyyyyle tu się dzieje, a ja nie zdążyłam, wszyscy poszli do domów i buuuuu....będę płakać...:( behemotek mi nawet zdjęcie wyslała, a ja tu wszystko przegapiam!!! niech to szlag! całuję was wszystkie kobietki 👄 mam nadzieję, że uda mi się w końcu jakoś nadrobić te spóźnienia na kafe... miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze szkoły i zjadłam obiadek ............ jak zwykle nie ma tu nikogo :0 ......... zostałam pominięta przez behemotka w rozdawaniu fotki :0 buuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) effiku :) na pewno dostaniesz fotkę od Behemotka już w poniedziałek :) pozdrawiam i miłej niocki życzę :) i niedzielki teś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D 👄 behemotqqq dziekujęęęęęęęęęęęęę 👄 👄 👄 i sorki z a zwątpienie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ale nie tam gdzie trzeba sprawdzałam;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to sie nie otwieraaa buuuuuuuuuuu 😭 😭 beksa] - tzn. ten załącznik buuuuuuuuuu 😭 😭 😭 idę spać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę mogłą się z Wami przywitać , więc zrobię to na zapas ... ( jutro mam na rano :( ) Życzę udanych rozmów , do któych pewnie , o ile czas mi pozwoli , się dołączę :):):):):):):) A na dobry początek tygodnia mam dla Was placuszka , którego dziś piekłam ;););););) To biszkopcik z jabłuszkami , galaretką i polany czekoladą :) smacznego :) HAVE A NICE DAY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupijej :) Wstałam i chyba jestem tu pierwsza , mimo, że miało mnie tu rano nie być ;) Mam nadzieję , że placuszek smakuje :)):):):):):):):): DZIEŃDOBRY !!!!!! Trzymajcie za mnie kciuki , bo mam dziś łącinę ze straszną babą :(:(:( behemotku>> slicna jesteś :) madusiu1>>3m się ciepło;) inguś>> gdzie ten mailik :) czekam :) pa pa trzymajcie się :) kochane :) o właśnie - miałam się przywitać jeszcze z karaani )::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się do błędu ;) i oddaje honor karaani :) ona była dziś pierwsza .....:):):):):):) 3mcie się pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane kobietki!!! :) Stęskniłam się za wami. Muuuuszęęęę sobie necika w domu założyć. Ale najpierw telefonik a ci w telekomunikacji to .... pip, pip pip pip ... ... .... brak mi słów co do ich niekompetencji. Wczoraj aż pana spytałam ile lat im to zajmie. :( Jak dobrze być znowu z wami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten zimowy dzień. U mnie za oknem śnieg i zimno jak nie wiem co. brrrrrrrrrrr............... Jak Wam minął weekend? Behemuś jak spędziłaś wczorajszy wczorajszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś > 😘 Bardzo proszę narazie nie pytać mnie o wczorajszy dzień bo... nie chcę sobie psuć humoru. Jak będę się czuła na siłach to opiszę. Bo ... buuu.... od piątku byłam wściekła na Tomka za pewien numer i dopiero wczoraj po południu mi przeszło. :( Inguś > co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kafeteria działa mi jak zółw. Mozna nerwicy dostac. Behemuś nie denerwuj się. 🌻 i 👄 dla Ciebie na rozchmurzenie się. Szukałam właśnie w komputerze jakiegoś zdjatka do wysłania, ale nic ciekawego nie znalazłam oprócz swojego ślubego, które zostało zeskanowane i jest trochę wątpliwej jakości i malutkiej 2- dzidzi. Więć są trochę przestarzałe. Ne zdążyłam wczoraj sobie zgrać zdjęć. U mnie w zasadzie nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło na weekendzie, minął spokojnie. Pogoda beznadziejna, więć nigdzie dalej sie nie wybieraliśmy. Dzisiaj pusto tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom, pusto. I nawet Madusi nie ma która ponoć codziennie jest :) Mam bbbb dużo pracy bo już wykonuje te nowe obowiązki. W połączeniu ze starymi jest tego duuuuuużooooo.... :( Inguś, jakość mnie nie przeraża. Bardzo chętnie z twojego ślubnego kobierca obejrzę zdjęcie. Ale jak chcesz... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek dziewczęta :)))) 🌻 dziś przede mną straszne chwile :0 idę do stomatologa buuuuuuuuuu niby duza dziewczynka a dentysty boję sie jak ognia - co ja gadam - ogień to pesta przy borowaniu buuuuuuuu 😭 chyba już zaczynam kombinować jakby tu ine iść ...... ale wczoraj ząb tam mi dał popalić, ze myślałam, iz to ostatnie dni ;) dzis już nie boli ....... ale nie MUSZĘ IŚĆ !!!! ehhhhhhhhhh tchórz ze mnie - a mąż nawet ostatią stówkę z portfela wyjął, zebym poszła :0 behemotqq - dziekuję za fotkę - w końcu mi się ją udało otworzyć :) ślicznie wyszłaś :) inguś - nie nerwuj sie na kaffe - trzeba sie przyzwyczaić chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu boooooooooooolllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😭 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie wytrzymam ałaaaaaa ffstręętny ząb chyba usłyszał, że chcę sie od dentysty wymigać buuuuuuuuuuuuu karaani - bez znieczulenia to aj bym nawet do bloku w którym jest stomatolog nie weszła - zawsze robię ze znieczuleniem i tylko u mojej pani stomatolg - ale i tak sie boję - uraz z dzieciństwa ........ buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik trzymamy kciuki, zajzyj do nas jak wrócisz od dentysty. Ja też nie przepadam za takimi wizytami u dentysty. Już wybiera się z ta moją dziureczką w zębie, ale ciagle odkładam. Elffik nie daj się niech cie głupi ząbek nie boli idź i pokaż mu, jak bolał to bedzie teraz dla niego kara. 👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×