Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

witam moje kobietki, uff ale sie naczytałam widzę że fajnie dzisiaj miałyście, a ja znowu tu samiuteńka jak palec, co za życie, ale co mi tam będe twarda. No więc tak ja też miałamfajny dzionek jesteśmy na dobrej drodze z męzem znaczy sie powolutku dochodzimy do porozumienia i bardzo, bardzo się z tego cieszęKocham Cię męzusiu pamiętaj ❤️ Nawt mieliśmy jutro jechać na parę dni do Gdyni, tak bardzo sie na to cieszyłam, ale niestety mój szef nie dał mi wolnego, fe wstręciuch jeden ;P. No trudno jakos sie z tym pogodziłam, jeszcze to sobie odbijemy. Poza tym spadł mi wielki kamień z serca, bo miałam problem zawodowy w pracy(dwie noce nie spałam z nerwow} myslałam, że to z mojej winy ale dzis ostatecznie wyjaśniło się, ze to nie ja zawiniłam i tak fajnie leciutko mi sie na duszy zrobiło. Poza tym usmiałam sie jak was dzisiaj czytałam najzabawniejszy był kolega\"od Concordi\" hi, hi i no i widzę, że nam wszystkim kobitkom tutaj się coraz lepiej układa bardzo się z tego cieszę i ściskam Was mocno, 👄-ki pa, pa Elffik czekam na mailika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia :) nie jesteś sma - jestem ja :D 👄 dobrze, ze sie wyjaśnia z mężusiem :) mnie mój dziś poddenerwił -ale tylko tak niewinnie i chwilowo ;) juz mi przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej elffiku, no to fajno a faceci juz tak maja musza nas czasem poddenerwować coby nam nudno nie było. Buziaka mu daj to się chłopaczek ucieszy hi hi no nic ja juz ide spać bo znowu rano nie wstanę. Dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie dostanie buziaka, bo ogląda mecz - jeszcze mi powie, zebym mu nie przeszkadzała i znowu sie zdenerwuję ;)) hehe Jak jeszcze jesteś to zerknij na poczte ;) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urabura
mam dzisiaj dola bo jestem chora...moje konczyny odmowily mi posluszenstwa...nos zatkany..w rozmiarze arbuza...tylko schowac sie pod koldre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrek Dziewczynki :* Jak tam się spało? Kalia cieszę,sie że dochodzicie z mężem do porozumienia 🌻 Elffik może pooglądasz razem z nim ten mecz? ;) Urabura to wskakuj pod ciepła kołderke! Wez witaminki i wypij sobie mleczko z czosnkiem miodem i masłem! Mi zawsze pomaga! 3maj sie dzielnie! Milego dnia życze moje drogie Panie 👄 -ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej kobietki 🌻 Malutka pytasz jak się spało? hm ja w tygodniu zawsze odpowiadam, że za krótko, ale to nic bo czy Wy wiecie, ze już dzisiaj czwartek ? :) Kobitki jeszcze tylko dzis i jutro i WOLNE. Ahh jak ja się z tego cieszę Pozdrawiam Was wszystkie oby dziś dla nas fajnie się działo ;) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalita,fakt..za krótko..:P No ja uciekam do szkoły... Buziaczki i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kalia przepraszam, za literowke,ale spiesz sie do szkoly bo juz 7.45 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczęta.... .........🌻........... nie wyspałam się....... nie moge spać! no nie mogę i już..... łażę, żłopię wodę, wyżeram żółty ser z lodówki, głośno wzdycham, przeglądam program tv by w końcu jakaś debatkę nudnąjak flaki z olejem obejrzeć....ale wtedy jeszcze bardziej się irytuję i wcale nie usypiam......więc............siedze na parapecie, na podłodzę robie świecę, próbuję dorwać małego....................... :) ........................... a on śpi........... hyhy! a teraz.... spać mi się chcę!!!!!! 😭.buuuuuuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobiety, kobity, kobitki, kobiecinki... :) Witam, te wyspane, te niewyspane, te które wczoraj pobalowały itd. humorek mam nadal. Samochód jak narazie pali. Karaani> przecież ci pisałam że ci dieta niepotrzebna, więc w sumie dobrze się stało :D Pozdróffka serdeczne! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaale! impreza to impreza! a nie spać tak za frajer!? tragedia! jak baluję to przynajmniej wiem czemu w pracy spię na klawiaturze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku! dzień dobry! ........😘...... o jak fajnie że masz już zdrowy samochodzik..... :) to co ? po pączusiu drogie koleżanki? :) ...................................🌻...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek! karaani! zjedz rosołek..... nawet jak miałby to być ten chiński! zjedz coś ciepłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemocie, widze, ze choc topik straszy na stronce;-) to wesołe towarzycho Cie odwiedza! Mile witam zatem Panie drogie i szanowne! Ja wczoraj tez pozno szlam spac i racze sie Red Bullkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, witaj!!! :) Cieszę się że nas odwiedziłaś. Powiadasz że nasz topik straszy? :D Cóż.... Tu bardzo wesołe, radosne i milusie osóbki przebywają i wszyscy dobrze się bawią. Mieliśmy nawet imprezkę z okazji tysięcznego wpisu (ominął cię szampan i tort). :D Co u ciebie Szamanko ty nasza słychać, oprócz tego że się niewyspałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> rosołek byłby o niebo lepszy :D Zjedz duuużo witaminki C. Kobieto, no żeby tak się urządzić..... :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Behemocie, a nawet nawet u mnie, radze sobie:-) Dziecko pogodne i zdrowe, do szkółki dzielnie biega i sie stara jak nie wiem co, mezczyzna jak najbardziej kochany i kochajacy. Jedynie widmo aplikacji mi przycmiewa kolorki zyciowe;-) A co u Cię słychować? Jak Mistrz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam> cieszę się że szczęśliwa jesteś. Tak trzymaj. U mnie pomimo zimy świeci słoneczko (a przynajmniej od wczoraj) :) Dziecka jeszcze nie mam, ale mężczyzna się poprawił i grzeczniutki zrobił aż miło. Byłam na twoim topiku, ale tam tyle ludzi którzy już się trochę bliżej znają że wolałam się nie wtrącać. ;) 🌻 - dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik, Leticia, Kitty, Madusia, Efciusia (?), Inguś, Karaani... przepraszam was że w ostatnim czasie zostałyście \"zaniedbane\" przeze mnie. To nie było zamierzone. Przez nawał pracy nie mogłam się skupić na kafe wystarczająco. Ale ponieważ troszkę mi się w pracy już uspokoiło \"wracam\" do was wesoła, radosna i.... łakoma na słodycze :D Wszystkie inne kobietki. Bardzo miło mi was poznać i cieszę się że tu jesteście. 😘 - dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez behemotku.......:) nie ma sprawy! rozumiem,że można nie mieć czasu przez pracę........ ale pamiętaj jak cie przyłapię gdzieś kiedyś w czułych obięciach na jakimś innym buuu........ to zobaczysz!!!!! 😠!!!.......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek wszystkim :) 🌻 Wiecie co sie wczoraj dowiedziałam ???????? że długi weekend przed nami - a ja oczywiscie do szkoły jadę :0 aha - dowiedziałam sie z czytając Was hehe Wiem, ze troche spóźniony refleks mam - ale tak to jest jak sie teoretycznie nie pracuje a w praktyce się nie wie gdzie ręce włożyć i gdzie lepiej iść ;) A dziś mnie czeka wizyta u \"zębologa\" - przedwczesna, bo robiony ząbek sie zbuntował ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj I znowu cały dzień w stresach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! 🖐️ ja tez w ten weekend do szkoły....buuuuu! tfu na psa urok! dlaaaaczego???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotqq - tym razem wybaczymy ........ ale żeby nam sie to więcej nie powtórzyło !!! No !! :D zrozumiała ??? ;) od raazu weselej jak jesteś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik > 🖐️ Madusia> dziękuję za wyrozumiałość. Boję się co mi zrobisz jak mnie złapiesz... na innym topiku.... w niedwuznacznej sytuacji.... :D Kurcze, ja też w ten weekend do szkoły. Epidemia jakaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik > jesteś anioł nie kobieta, że takie przewinienia wybaczasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN od CONCORDII
Witam drogie Panie i pozdrawiam od "CONCORDII"...Chorowitka wysyla Paniom serniczek...Zupelnie nie wiem o co chodzi,ale niech tam...Najwyzej zrobie z siebie idiote...Zrobilem??? Acha!!!"CONCORDIA" przekazuje jeszcze jakies USTA (???) i kwiatki...Panie pewnie bedziecie wiedzialy o co chodzi???Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, na topiku u mnie raczej tloczno, ale to fajneludzie sa i kazdego chetnie do grona zapraszaja, ale skoro masz swoje grono, to jasne, tak lepiej! a co do faceta..to moj tez wskazowki przyjal i nawet zaczal stosowac, super, mowie Wam!!! a ja juz studia skonczylam dawno temu buuu, a tu mnie na jakies zjazdy wysylaja i musze dwa tygodnie pod wawa siedziec na wykladach po 10 godzin, malo tego pozytek z tego niewielki:-( A dla przypomnienia, czy jest tu ktos z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TENodCONCORDI
Kurcze!!! Zapomnialem o serduszkach!!!Serca tez przesyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten od ........ usta przesyła sie w nawiasach kwadratowych [ usta ] w ten sposób tylko bez spacji - podobnie kwiat i serce :) słodki jesteś - sie usmiałam :) :D dla concordii od nas ==> 👄 🌻 ❤️ :D szam - ja teoretycznie też juz dawno po studiach - po jednych, po drugich .... tylko, że mi sie teraz trzeciego fakultetu zachciało ;) :D a po nim pewnie będzie kolejny ... ehh - to chyba nałóg ;) :D behemotqq - mam dobre serducho ot co ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×