Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość Paula__A
Witam, dostałam w prezencie torebkę Louisa Vuitton, nie mam 100% pewności ale wydaje się,że jest oryginalna ( skórzana, logo nie wychodzi za szew, wsyztskie litery tak jak byc powinny:) Biała ,zainteresowanych prosze o kontakt mailowy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babskie gadanie
te torebki nie sa ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie do konca sie podobaja, ale pomyslalam ze jak za 3 zł to sobie kuppie a co! Pozniej pospadzialam i lol oryginalna. Kolezanka chciala odkupic ale niech lezy, czasami mozna sie polansowac. HAhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny1pl
hello! wie ktoś może które ciuchlandy są spoko we Wrocku?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuzzzkaaa123
Hej, bardzo mi się podoba torebka Dior Gaucho (wiem, że wielu osobom nie :-)) . Chciałabym ją kupić sobie jak prezent urodzinowy tylko nie wiem gdzie, mam na nią przeznaczone około 1100 zł (mam dobrego męża :-)). Na allegro są tylko że nie wiem czy to nie przypadkiem nie podróbki. Szkoda byłoby 1000 zł. Jak odróżnić oryginalną Dior Gaucho od podróbki? Czym się różni? Jakiś czas temu znalazłam w necie stronę o tej torebce, ale teraz ponownie nie mogę jej odnaleźć. Tam pisało co ma oryginalna a co podróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzkaaaaaa
Przeczytałam część Waszych komentarzy i chyba znowu zakupię normalną skórzaną torebkę np: Wittchen, bo za 1100 zł Diora Gaucho nie kupię. Nie znoszę podróbek. Też uważam, że to zwykła kradzież. Jakbyście wiedziały to napiszcie jak odróżnić oryginał od podróbki w tym akurat modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróbka lv: przede wszystkim tania (za 400zl orginalu nie kupisz, zobacz sobie na stronce lv jakie maja ceny, albo na ebayu), wiekszosc podrobek ma w srodku cerate lub cienka rwaca sie podszewke, w orginale literki LV nigdy nie są przecinane przez szwy a wiekszosc podrobek jest produkowana w ten sposob ze wszystkie monogramki ulozone sa w prostej linni. w srodku powinna byc skorka z tloczeniem Louis Vuitton, przy zakupie (nawet uzywanej torebki) powinnas dostac certyfikat (slyszalam ze niektore panstwa przy odprawie celnej nie wpuszcza cie do kraju z podrobka - tak jest chyba we francji), ogolnie jakosc orginalnych LV jest b. wysoka, te torebki są robione ręcznie, na metalowych rogach są gwoździki a nie klej... chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meraaaa
Zapraszam tutaj :) http://www.deluxury.pl/ Nawet, jakbym miała pieniądze, nie kupiłabym sobie takich drogich torebek.. Wolę inwestować, podróżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedamLV
Witam! Mam do sprzedania białą, skórzaną Louis Vuitton Murakami. Torebka jest sygnowana w środku (na skórzanej metce), na suwaku oraz na metalowej i skórzanej sprzączce. Logo nie przechodzi przez boczne krawędzie torebki, wewnątrz znajduje się numer seryjny. Nie wiem czy to oryginał, bo w środku jest jasnobeżowa - nie czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaya
jestem zainteresowana kupnem bialej lub brazowej? ile za nia chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedamLV
250 zł, ja pokrywam koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia-stokrotka
witam, mam do sprzedania replike LV. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila adzia-stokrotka@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqrq
nie kupila bym podrobki bo uwazam ze to jest nie ok w stosunku do projektanta nikt chyba by sobie nie zyczyl "kradziezy" ale to jest moje zdanie to ja bym nie kupila takiej torby aczkolwiek jesli chce ktos kupic podrobke ze wzgledu na to ze mu sie podoba to nic nie mam do takich osob bo to glupie torba jak torba ten sam wzor (bo chyba to ma sie podobac w tych torbach) cena mniejsza wiec jak kogos nie stac niech kupi podrobke nie mozna ludzi oceniac po tym w co sie ubiera i jaka ma torbe to ze podrobka to jeden h** to ten co ja kupuje ma sie z nia dobrze czuc a nie ten który na nia patrz nie mozna ludzmi gardzic za to za maja cos co nie jest orginalne tak na dobra sprawe to ten kto gardzi za cos takiego niech zajzy do swojej szafy!!!!!! w polsce nie mozna kupis nic orginalnego takich marek jak lv wiec niech ten kto chce kupi podrobke i nie przejmuje sie glupimi bladynkami ktore mowia mu z szyderczym uśmieszkiem "to jes podrobka" tylko z uśmiechem od ucha do uch odpowiedza "wiem" bladynce usmieszeg odrazu odpadnie (a moze nie odrazu bo zanim to do niej dotze:):): minie trroche czasu ) pozdro dla bladynek LUDZIE TROCHE TOLERANCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopasha
No dobrze... rozumiem ze allegro chroni nasze społeczeństwo przed replikami [ zwłaszcza ze 90% empetrójek na allegro to podróby z Chin], ale jeśli chciałabym sprzedać torebkę którą dostałam, to jak mam im udowodnić jej oryginalność? No nic, jakby ktoś był chętny to może zerknąć tutaj: http://www.louisvuitton.yoyo.pl/ Choć sama uważam że noszenie oryginalnych bądź replikowanych torebek ze "znaczkiem" jest już passé a liczy się prostota i inwencja twórcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
Witam, mam do sprzedania kuferek LV, używany okazyjnie, w rewelacyjnym stanie, ze wzgledu na to, że był kilka razy używany sprzedam za 200zł. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mopasha Twoja "oryginalna" torebka ma przeszycie po logo LV. Więc nie jest to oryginał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula
sprzedam dwa brązowe kuferki LV TANIO!! Wysyłka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollybona
Witam prosze mi pomóc i powiedzieć czy torebka LV, którą dostałam z USA jest oryginalna, a jeśli nie to po czym widać, że podróba zdjęcia na maila dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollybona
Tu mam zdjęcia torebki LV przywiezionej z USA z butiku http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3361542ee5b23598 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08f6ac449d649726 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cd11eb1e3600a20c dodam, że rączka jest skórzana i przykręcona złotymi śrubkami prosze mi napisać czy to oryginał a jeśli nie to po czym poznać dziękuję mollybona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poszukiwaniu
poszukuję kuferka LV multicolor 30 niekoniecznie orginał....jeśli ktoś coś wie na ten temat gdzie mozna takie cóś kupic to prosze o kontakt GG 6096333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poszukiwaniu
mała poprawka co do torebki zeby wszystko było jasne LV white multicolor speedy 30 ...to dokladna nazwa kufra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak można chcieć podróbę, w dodatku za 250 zł? co niby taka cena gwarantuje- że posiadaczka tej podróby czuje się lepsza, bo ma torebkę za 250 zł? i tak jest to tylko żałosna podróbka. Był ktoś w sklepue LV? [często jest selekcja przy wejściu ;) ] wystarczy spojrzeć na cenę i potem już wiadomo, że w sieci oryginałów praktycznie nie ma. Bo za 300-400zł to zwykły szmelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 200-300zł można się wybrać do dobrego secondhandu i kupić tam używaną, ale oryginalną. W stolicy takowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louis Vuitton LV handbbag
www.ffchloe.com Louis Vuitton LV replica handbags, Chanel Fendi Balenciaga replica bags. Fake Chloe Gucci Mulberry replica Marc Jacobs Christian Dior replica hermes hand bag. Welcome to our website: http://www.ffchloe.com We offer best Quality bag here with wholesale price! Our bag have some advantages as following: best quality replica LV,bag GUCCI handbag ,CHLOE handbag .Balenclaga bag.CHANEL.handbag fendi.bag PRADA.handbag Marc Jacobs. bag replica DIOR.handbag MIU MIU handbag.marni bag .MULBERRY.bag YSL. bag replica Hermes.BARBARABUI .D&G.VERSACE bags factory from China 1) best Quality bag 2) The wholesale price! 3) 100% safe, the best delivery terms! 4) No mini order here! 5) The best service! 6) wo accept paypal website:http://www.ffchloe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louis Vuitton Murakami
cześć :) mam do sprzedania replikę białej torebki Louis Vuitton Murakami. jest sygnowana we wszystkich miejscach i naprawdę sama myślałam ze to oryginał. aha, torebka jest w bardzo dobrym stanie a cena jest do uzgodnienia( ale myślę że ok. 100zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofikus
Witam wszystkich. Tak przeglądałam wasze wypowiedzi i niektóre z Was popieram, inne nie. Moda jest jednym z wielu czynników na które warto zwracać uwage. Ale trzeba pomyśleć, że nie szata zdobi człowieka. Wszystkie wylansowane gwiazdy typu Jesssica Simpson czy J.LO albo słynna gwiazdeczka PARIS są puste i zepsute do szpiku. Mają wymagania jak szlachcianki. To co że paradują z markowymi rzeczami Louisa Vuittona, Versace, Pradą itd. Stać je, bo ich zarobki są mega duże. A WY próbujecie stać się ich kopiami. Ale po co? Czy warto dla jakieś głupiej torby czy portfela? Nie! Warto samemu ciężko zarobić i kupić sobie to, o czym marzycie a nie to co kreują gwiazdki. One "muszą" wyróżniać się markowymi rzeczami bo tak naprawde słąwę zyskują dzięki reklamowaniu takich firm. Ja sama ciężko zarabiam mimo młodego wieku. I gdy uskładam kase kupuje markowe rzeczy. Nie mam ich dużo, ale wszystkie są oryginalne. Kupuje je nie ze względu na metke, ale ze względu na to że odróżniają mnie od innych i świadczą że ciężko na nie zarabiam. Kupuje ciuchy i tak je dobieram, że trudno znaleźć drugą kopię. Nie warto wydawać w błoto tylko po to by się komuś upodobać. Trzeba się samemu podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofikus
sprostowanie: Jessica Simpson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza17
witaj jestem zainteresowana taka torebka biała za100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×