Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość bugaboo2
Torebki skórzane - ceny 800 - 1000 zł. Dostępny niemal każdy model, proszę pisać na maila. bugaboo2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinndly
Bardzo zależy mi na torebce LV...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem w posiadaniu jednej z torebek LV(brąz)prawie nie używana i chetnie ją sprzedam komus poniewaz ja niezbyt lubie torebki i u mnie tylko lezy ;/ jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisac na maila to prześle zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą torebke dostałam w prezencie myśle że nie jest to podróba choć możliwe że sie mylę bo nigdy z podróbkami nie miałam do czynienia.dziewczyny jeśli wiecie jak rozpoznać podróbki piszcie??a jak jestescie zainteresowane zdjeciami to piszcie na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania śliczną małą torebke LV , niedługo ją uzywalam . Nie wiem czy jest oryginalna ale niczym od orginalu sie nie rozni. Cena około 75 - 80 Zainteresowanym zdjecia przesle na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka161
Witam !! Poszukuje brązowej torebki kuferka LV oczywiście jeżeli ktoś ma na sprzedaż ta torebkę ale np. w innym kolorze byłabym zainteresowana.. PROSZĘ O KONTAKT JEŻELI KTOŚ MA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irciaa
poszukuję brązowego kuferka LV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_44
czesc. SZUKAM torebki , lub saszetki, lub takiej torby na ramie LV , w dobrej cenie. Prosze pisac i wysylac foty jak ktos chce sprzedac na e-mail : bershhhka@yahoo.com dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowana123
Jest wiele sposobów, aby odróżnić podróbkę od oryginału. Podstawa to jakość materiału, z którego jest wykonana, należy również zwracać uwagę na szczegóły takie jak: zamek oraz łączenia metalowe (powinny być pozłacane stalowe, a nie plastikowe). Często zauważamy na allegro fotografie z torebkami LV i na pierwszy rzut oka można rozpoznać podróbkę, np. rączki od torebki pokryte są folią plastikową (co ma oznaczać, że niby jest nowa) tak naprawdę oryginalna torebka nigdy tak nie będzie wyglądać, w całości wykonana jest z wysokiej jakości skóry oraz detali starannie dobranych, paryski dom mody nigdy nie pozwoliłby na plastikowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Sensor
pierdolenie o szopenie.... widzialyscie torebki GG&L...ha?? to sie nisi na zachodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
ja welasnie zbieram na palermo jjjjjest pieknaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
mam do sprzedania torbe kuferek LV zainteresowane osoby prosze o kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaA
mam do sprzedania 2 torebeczki Louisa Vuittona NOWE!!! kontakt na choix@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jakaś Pani uparła się na jedną z tych torebek LV i wycofują mi je z allegro. Jak jest ktoś zainteresowany to wyślę zdjęcia na e-maila. Pierwsza jest brązowa (torba-worek), druga elegancka multicolor. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam w ciuchu
za 4 zl. nie uzywana podroba:) kogo stac na oryginaly?? musialbym chyba z 6 wyplat tylko na torebke odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławko6666
Cześć Dziewczyny Mam do sprzedania oryginalnego Louisa Vuittona ELLIPSE BACKPACK kupiłem go we francji dla nażeczonej, jednak nie przypadł jej do gustu :( więc szukam zbytu na ten fajny plecaczek, kwota jaka mnie interesuje to 700 złoty, ale zawsze można rozmawiać, fotki moge podesłać na mejla. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasd
Pytacie dziewczyny jak rozpoznac orginalne torebki LV mowiac szczerze coraz trudniej. Pdrobki sa robione wrecz po mistrzowsku oczywiscie te dobre podrobki. Jednak do tej pory bardzo zle sa podrabiane paski i skorzane wykonczenia. Skorka na paski uzywana przez LV jest wysokiej jakosci (za droga na podrobki dlatego jej nie uzywaja) a po pewnych czasie zaczyna ciemniec (deszcz, czynniki atmosferyczne). Podrobka ma za jasna sokre na paskach kobiety, ktore kupuja torebki LV odrazu moga to wylapac. Nawet lepiej sie nosi taka troche podciemniala, bo odrazu wiadomo, ze orginal. Bardzo wazne jest tez, zeby model torebki sie zgadzal. LV trzyma sie tradycyjnych modeli szczegolnie torebki z monogramami. Warto przejzec strone LV i nauczyc sie jak wygladaja fasony wtedy latwiej kupic pdrobke, ktora prawie bedzie sie zgadzala z orginalem. Ja osobiscie posiadam jedna torebie LV i dwa protfele oczywiscie orginalne. Trzeba tez wiedziec jesli torebka nie jest orginalna gdzie orginalna mozna kupic. Pewnego razu stalam w kolejce kobieta przede mna miala podrobke zrobiona bardzo dobrze niestety fason taki nie istnieje. Inna kobieta zagadnela gdzie ta torebka zostala zakupiona kobieta nie umiala odpowiedziec podobno "nie pamietala" widzialam jak sie motala i bylo jej glupio. Jesli wydaje sie na torebke ponad $$$ 2000 to sie dobrze pamieta w jakim sklepie. Torebi LV kupuje sie w orginalnych butikach lub sklepach departamentowych (USA) ale tam zazwyczaj jest mala kolekcja i ta najbardziej tradycyjna. Moja druga miloscia sa torebki firmy COACH tansze i bardziej z moda. Pozdrawiam serdecznie wszystkie milosniczki LV ps wykonczenia metalowe sa obecnie bardzo dobrze podrabiane i nieprawda jest, ze orginalna torebka jest w srodku czerwona moja jest brazowa ale podrobki zazwyczaj sa takie jasne prawie biale zamszowo skorzane w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziola_27
witam mam do sprzedanie walek papillon 30 louis vuitton monogram canvas. chetnym przesle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobrenka
czy ktos ma do sprzedania uzywana torebke Louisa Vuitton???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobrenka
czy ma ktos do sprzedania uzywane torebki Louisa Vuitton???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×