Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość Louis Vuitton Murakami
cześć kasza17 :) wysłałam Ci zdjęcia na Onet kilka dni temu tylko nie wiem czy doszły bo sie nie odzywasz a trochę zależy mi na czasie więc jak możesz to daj znać jakoś niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja tez jestem zainteresowana :) Czy mozesz mi wyslac fotki na blondi_klb@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNSHINEE
HELOŁ!!! JESLI KTOS MA DO SPRZEDANIA TOREBKI LV , CHANEL I INNE, ( NIE UKRYWAM ZE NA LV ZALEZY MI NAJBARDZIEJ ) TO PISAC NA MEILA I WYSYLAC FOTOSY:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka161
witam interesuje mnie pasek LV jeżeli ma ktoś na sprzedaż prosiłabym o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina77
Mam do sprzedania torebeczkę LV. Szczególy mailem. martina77@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
ja tez mam :D:D biala monogram o dziwo cala ze skory jak na podrobke chyba nie iwme ale wydaje mi sie ze tak w dobrym stanie :p taka a4 moze troszke wieksza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherys
Dla nie porażka jest, gdy widzę na ulicy lub gdzie kolwiek :) torebkę LV najgorszą z podróbek. Mianowicie torebeczka piękna i w ogóle zamiast sygnowanego logo i znaczków LV są jakieś krzywe kwiatki i kółeczka... Pomimo tego, iz jestem młoda jak na razie w trakcie nauki w liceum posiadam oryginał LV zakupiony w te wakacje w Kanadzie dokładniej Toronto samo centrum miasta. Louis Vuitton Monogram Canvas Lockit Vertical. Ten model jest nowy. Oczywiście można go kupić w najbardziej popularnym i sprawdzonym sklepie prowadzonym online eluxury.com to oczywiście moja opinia o tym sklepie. Torebeczka nosi się cudnie :) dostał wszystkie karteczki certyfikat metki i w ogóle :) no i oczywiście paragonik cena nieco większa niż na eluxury. Z miłości do projektanta i torebek można zapłacić... Przyznam się szczerze, że mam nieoryginalny paseczek LV. Zakupił mi go w prezencie chłopak nie był świadomy, że są podróbki i oryginały tego projektanta... Nie słuchał mnie uważnie. Moi rodzice nie widza problemu żeby dać mi na torebkę 2950 zł bynajmniej w budżecie domu nie odgrywa im to różnicy. Jednakże na zakup portmonetki czy tez portfela ( mi to r ożnicy nie odgrywa ) nie zdecydowała bym się, gdyż one jakoś mi nie pasuja do końca. Prawo jazdy posiadam i wcale nie jeżdżę mercedesem. Dostałam audi a4 uprzednio jeździła nim mama. Co do butiku pierwszego w Polsce LV są dosyć ambitne plany na Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza17
witam mam do sprzedania brązowy kuferek lv nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherys
Dodatkowo przyznam, że to że podróbki są używane i kupowane przez kobiety normalna sprawa... W te wakacje widziałam w Tunezji na Medivie (taki rynek gdzie jest wszystko i można sie targować, a raczej należy, gdyż jest to uprzednim zwyczajem tego typu miejsc) moja torebeczke za psie pieniądze. Początkowo sprzedawca zażądał ode mnie 180 TDN jednakże po informacji, że jestem z Polski cena zmieniła się do 80 dinarów. Byłam am z nowym modelem Burrbery pytał się gdzie i za ile kupiłam po czym spytał czy nie zamienię na Louisa Vuittona. Natomiast w późniejszym czasie byłam na Dominikanie i tam żadnej podróbki nie było, a ceny LV Chanel D7G były 3x większe niż w oryginalnych butikach. Rok temu była na Cubie Varadero, Santa Lucia, Hawana i przez 2,5 tygodnia nie widziałam żadnej podróbki. Nic kompletnie. Toteż małe państwa jak widać trzymają się malej grupki oryginałów, a Turca Tunezja Egipt stosu podróbek, gdzie przyjeżdżają czasami tępi turyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki lv
czy jest ktoż zainteresowany brązowym kuferkiem lv tanio 60zł nowy okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka161
Ja jestem zainteresowana tym kuferkiem prosiłabym o zdjęcia na e-mail ania_1993@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki lv
witam nie moge wysłać Ci zdjęcia bo nie znam Twojego e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_mirabelle
witam mam do sprzedania uzywana torebke l.vuittona białą multicolor w środku naturalna skóra.mam pewnosc,ze jest oryginalna bo dpstalam ją od chrzestnej ze Stanów, która wszystko kupuje w markowych sklepach znanych projektantów torebkę chcę sprzedac za ok 150zl poniewaz dobrała się do niej moja młodsza siostra i z tyłu ma malutkie przebarwienie od tuszu z długopisu.jest to minimalnie widoczne tylki gdy ktos się przyjży i myślę, że z wyczyszczeniem nie będzie problemu. torebka straciła takze lancuszek wiec mozna ja nosic jako saszetke w ręku lub doroic lancuszek u rymaża-kwestia 15 zł zainteresowane dziewczyny prosze o odp na maila i naprawde jesli macie małego wrednego term8natora w domu to nie zostawiajcie torebek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina77
Mam do sprzedania 2 torebeczki LV, torebeczkę Lancome oraz t-shirt Armani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPROSZE ZDJECIA
POPROSZE ZDJECIA TYCH DWÓCH TOREBEK LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka54545454
Czeesc.Jestem wlasnie w Nowym Jorku,niedlugo wylatuje do Polski i mam pytanie. Kupilam tu podrobe LV, i czy nie bedde miala znia problemow na lotnisku? chodzi mi o to ze we francji zabieraja te torebki a tu mi nie zabiora?Czekam na szybka odp. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki lv
witam nie zabiorą Pani torebki a mam pytanie za ile Pani kupiła podróbe lv w nowym jorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-e-eeeeeeeeeeeeee
Myszka - Nie wstyd Ci sie bedzie pokazac z taka podroba na jakimkolwiek lotnisku ? Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego tyle kobiet kupuje podrobki ? Przeciez, ze podroba to widac na pierwszy rzut oka , a panie niosace dumnie takie torebki - to komunikat "nie mam kasy i klasy" P.S. W NY - marne podroby startuja od 20$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
NIE KAŻDEGO SATAĆ ŻEBY WYDAĆ 2 TYS NA TOREBKĘ A JEŻELI KOMUŚ BARDZO PODOBA SIĘ TEN WZÓR TO NIE MA NIC ZŁEGO ŻE KUPI SOBIE PODRÓBKĘ ZA 200ZŁ.NAWET GDYBYM ZARABIAŁA 10TYS ZŁ NIE KUPIŁABYM SOBIE PRAWDZIWEJ LOUIS VUITTON.PRZECIEŻ TO TYLKO TOREBKA KTÓRA ZA MIESIAC MI SIĘ ZNUDZI I BEDE CHCIAŁA INNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITHSUNRISE
HELOŁŁ !!! SPRZEDAM ŚLICZNĄ TOREBECZKE ( UZYWANA ) LV. ZDJECIA WYSLE NA MEILA JESLI KTOS CHCE. SPRZEDAM JA ZA 150 ZL . :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
poniżej podaje link do strony na allegro gdzie macie cały wybór tych torebek,myśle że duszo lepsza firma i przynajmniej można kupić oryginalne torebki to lacoste przynajmniej nie ma wstydu,że podróbkahttp://www.allegro.pl/search.php?string=louis+vuitton&from_showcat=1&category=1492&country=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina77
Mam do sprzedania kopertównke LV bialą za 40 zł oraz piekna torebeczkę LV - do ręki za 50 zł. Chetnych proszę o kontakt martina77@interia.pl. Od 2.09. do 07.09. jestem poza granicami więc odpowiedx moze nadejśc po moim powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia21
Witam jestem zainteresowana kupnem torebki LV(brąz) prosze o zdjecia! z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lv
mam do sprzedania biała listonoszke louis vuitton.zdjecia wysle na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnndly
Witam... Jestem zainteresowna kupnem torebki LV! Bardzo mi zależy. Zdjęcia w miare mozliwości przesylac na adres email. Z góry dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie na www.ebay.co.uk Tam jest mnostwo uzywanych torebek w atrakcyjnych cenach. Jak sie dogadasz to wysla nawet do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×