Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość pawel szczecin
witam posiadam do sprzedania kilkanascie slicznych torebek lv oczywiscie sa to kopie ale wykonane w taki sposob ze nie mozna rozpoznac po prostu swietnie...wyjezdzam z kraju i nie mam czasu na allegro dobre ceny kontakt gg:11046787 tel:508497471 e-mail: pawelmazur@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_tom
dzień dobry. jestem zainteresowana torbą LV Machina XL tylko i wyłącznie kolorem czarnym. Chetnie kupie jakąś dobrą replikę, ale naprawdę dobra. Trochę się juz tymi torbami interesuję, wiedzę jakąś posiadam. Czekam na oferty ze zdjęciami na adres: niezapominajka.tg@poczta.fm pozdrawiam Katatrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_tom
W poprzednim adresie jest błąd. Winno być: niezapominajka.tg@poczta.onet.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika06
Witam jestem zainteresowana kupnem torebki LV lub Prada w przystępnej cenie . Proszę o zdjęcia i namiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radzę
Nie radzę z taką podróbą jechać do Francji - mandat kilka tysięcy euro gwarantowany. Tam kupowanie podrób się tępi, jest to po prostu kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beci
Witam, mam do sprzedania torebke LV chętnych prosze o kontakt na maila mogę powysylać sporo zdjęć pozdrawiam frytka001@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_polska
jesli ktos ma do sprzedania torebki to prosze o przeslanie zdjec na maila wraz z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imitation of Christ
Lvmine.com i wszystko na temat! Czy ktos kupowal z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdkO
no ja nie wiem czy na Lvmine.com są wszytskie oryginalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni piękna
a czy to sa orginalne rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek124
mam do sprzedania piekna torebke imitacja louis vuitton zdjecia @ gagatekooo1@wp.pl torebka to lakierowana panterka kremowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek1234
mam do sprzedania piekna torebke imitacja louis vuitton zdjecia @ gagatekooo1@wp.pl torebka to lakierowana panterka kremowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek1234
mam do sprzedania piekna torebke imitacja louis vuitton zdjecia @ gagatekooo1@wp.pl torebka to lakierowana panterka kremowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olio
Ja się z tobą nie zgadzam. Moi rodzice kupują tylko markowe rzeczy. Mówią że lubią kupować drogie rzeczy ponieważ one są dużo trwalsze i lepiej wykonane. A zresztą i tak moja mama nosi tylko markowe rzeczy bo się już przyzwyczaiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam za 120 zł trzy torebki jak coś to pisać na gg prześle zdjęcia 8582663

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania bardzo dobrą podróbkę Louis\'a Vuitton\'a. Kupiłam ją \"okazyjnie\" na allegro przekonana, że jest to oryginał. Cena 300zł(przynajmniej część tego co zapłaciłam musi mi się zwrócić:P). Wszelkie pytania proszę kierować na maila : kinia.1708@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolcia2
Hej dziewczyny mam takie pytanie. Otóż od jakiegoś czasu interesuję się torebkami Louis Vuitton i chciałabym sobie sprawdzić dobrą replikę. Stać mnie na oryginał, jednak sądzę, że niewarto, ponieważ dobra replika niczym się nie różni (i wiem czym się różni podróbka od oryginalnej). Jest wiele stron z takimi dobrymi replikami: http://www.handbagheaven.com/ http://www.fashionreplicabags.com/ http://www.louisvuitton4sale.com/ http://www.pursefocus.com/ i wiele innych, jednak oni przysyłają torebki aż z Chin, czy innych odległych państw. Czy jakaś dziewczyna jest może na takiej stronce zalogowana i czy przysłali jej torebkę? Jak wrażenia? I jeśli ktoś ma dobrą replikę Louis Vuitton Canvas 30 brązową, to byłabym zainteresowana, na maila proszę pisać propozycje wraz z dokładnymi zdjęciami :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia100
Witam chciałabym poinformować iz zmieniłam numer aukcji, gdyz dodałam nowe zdjęcia do terebek oraz wymiary. oto nowy link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=695729965 Jeżeli ktoś ma pytania lub chce otrzymać większą ilość zdjęć proszę o kontakt na maila adzia100@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysaaa
ma ktos do sprzedania podrobke torebki multicolor lv w rozsadnej cenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiket
Jeśli chodzi o torebki louis vuitton to jestem w posiadaniu takiej torby kuferka, którą kupiłam w sklepie z odzieżą używana za jedyne 120zł. Ludzie nie znają się na rzeczy. Kto normalny wyceni oryginał za taką śmieszną sume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiket
Chciałam jeszcze dodać, że osobiście nie zarabiam tyle pieniędzy, żebym mogła pozwolić sobie na takie luksusowe torebki. Najlepiej odwiedzać sklepy z odzieżą używaną można tam w bardzo dobrym stanie dostać ciuszki z oryginalną metką luksusowej marki. Ciuchy takie są sprowadzane z USA lub Niemiec, gdzie ludzie nie mają co robić z kasą i oddają takie cacka. Sama niedawno byłam w Niemczech u kuzynki, która oryginalny portfel marki ,,Guess” jeszcze w zawieszoną ceną miała rzucony w brudnej piwnicy. Oczywiście podarowała mi go :D:d haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzezina
Witajcie.Mam prośbe ,niech mi ktos poda dobra strone z replikami LV, taka z cenami.Nie moge znależć nic konkretnego a bardzo chce kupic .Interesyje mnie duzy kuferek , lub cos podobnego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomus12300
Ściągnę KAŻDY model vuittona w rozsądnej cenie. Wysyłka za pobraniem, możliwe sprawdzenie towaru przy listonoszu/kurierze. Pozdrawiam:) tomus123001@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzezina
Witam.Najwiekszy tradycyjny kuferek to jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
WITAM WSZYSTKICH , POSIADAM DO SPRZEDANIA ORYGINALNA TOREBKĘ LOUIS VUITTON. KOLORU CZARNEGO, ZAPINANA NA DWA ZŁOTE ZAMKI. BARDZO ELEGANCKA. ZAINTERESOWANYM OSOBĄ PRZEŚLE ZDJĘCIA NA E-MAILA. donia2902@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
CANA DO UZGODNIENIA ! NAPRAWDĘ WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
do turaska89 a co w niej pieknego niby?! jest okropna ale masz gust masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×