Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Ja tylko osmielam sie powiedziec, ze NIE, LV nie sa AZ takie fantastyczne, zeby usprawiedliwic te wszystkie paskudne podrobki. To one bija po oczach. I nie, torebki, ktore widuje na ulicach Wroclawia, NIE sa uszyte z pieknej skory. Nie znam sie dobrze na produkcji LV, ale to, co widzialam, niespecjalnie mi sie podobalo - nie przepadam za ich wyraznie rozpoznawalnymi motywami i stylem. Owszem, oryginaly sa prawdopodobnie porzadne, ale to nie jedyne solidnie wykonane torebki na swiecie. Ja wole inne modele. Lancel albo Sequoie, ktore mozna kupic taniej i mniej rzucaja sie w oczy. Albo bezmarkowki, czesto bardzo ladne. Anyway, nie to ladne, co ladne, ale co sie komu podoba, nieprawdaz? Film \"Seks w wielkim miescie\" jest znacznie gorszy od serialu, ale nie o tym mowa. To, ze tam panie kupuja duzo drogich rzeczy, nijak sie ma do podrobek LV. Drazni mnie w tych ostatnich ped do posiadania loga, kupowanie bubli, by posiadac namiastke luksusu i wspieranie kto wie jakich ciemnych interesow. A do LV nic nie mam. czy widziałaś kiedys taką torebkę która ma coś wspólnego z LV poza znaczkiem? Są fantastycznie uszyte z pięknej skóry,a monogram canvas to nie jedyna kolekcja.Jeśli do byle szmaty z H&M ubierzesz dobre buty i torbę to wyglądasz super ale w drugą stronę to nie dział. Polecam film SEX W WIELKIM MIEŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko osmielam sie powiedziec, ze NIE, LV nie sa AZ takie fantastyczne, zeby usprawiedliwic te wszystkie paskudne podrobki. To one bija po oczach. I nie, torebki, ktore widuje na ulicach Wroclawia, NIE sa uszyte z pieknej skory. Nie znam sie dobrze na produkcji LV, ale to, co widzialam, niespecjalnie mi sie podobalo - nie przepadam za ich wyraznie rozpoznawalnymi motywami i stylem. Owszem, oryginaly sa prawdopodobnie porzadne, ale to nie jedyne solidnie wykonane torebki na swiecie. Ja wole inne modele. Lancel albo Sequoie, ktore mozna kupic taniej i mniej rzucaja sie w oczy. Albo bezmarkowki, czesto bardzo ladne. Anyway, nie to ladne, co ladne, ale co sie komu podoba, nieprawdaz? Film \"Seks w wielkim miescie\" jest znacznie gorszy od serialu, ale nie o tym mowa. To, ze tam panie kupuja duzo drogich rzeczy, nijak sie ma do podrobek LV. Drazni mnie w tych ostatnich ped do posiadania loga, kupowanie bubli, by posiadac namiastke luksusu i wspieranie kto wie jakich ciemnych interesow. A do LV nic nie mam. czy widziałaś kiedys taką torebkę która ma coś wspólnego z LV poza znaczkiem? Są fantastycznie uszyte z pięknej skóry,a monogram canvas to nie jedyna kolekcja.Jeśli do byle szmaty z H&M ubierzesz dobre buty i torbę to wyglądasz super ale w drugą stronę to nie dział. Polecam film SEX W WIELKIM MIEŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli
Ludzie są różni dla jednej obwieszenie się podróbkami z LOGO jest cool i wydaje im się ,że widać że mają kasę ,mam taką znajomą ,obraz nędzy i rozpaczy(szpony jak u czarownicy, włosy tanie doczepiane,razjaśnione do koloru jajecznicy oczyiście spalone,a ciuchy wszystko z cyrkoniami i oczywiście versace, d&g,dior,lv gucci, prosto z bazaru) to kosztuje majątek!. Czasem faceci mylą ją z prostytutką... . Ale są też dziewczyny z klasa stawiające na jakość , ubrane skromnie i elegancko nie zawsze w markowe ciuchy i taka dziewczyna może mieć replikę i tak wygląda efektownie.Sprzedałam już kilka torebek replik LV ale zawsze kupowały je te drugie dla tych pierwszych są za mało zdobione no i 200$ to za drogo na bazarze za to można mieć 3 z cyrkoniami HI,HI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maydayeczka
Trzeba też niestety powiedzieć, że niktóre "miłośniczki" LV, przed zakupem na bazarku nie raczą się nawet pofatygować, żeby sprawdzić w katalogu, czy na oficjalnej stronie Vuittona, czy model które mają zamiar kupić, w ogóle powstał. Co innego replika, a co innego "najnowsza, podrasowana wersja Chińczyka". Jak widzę, że coś takiego (http://allegro.pl/item517306409_louis_vuitton_monogram_extra_kuferek_speedy.html) ma wzięcie, to żal mi się robi dziewczyn którym udało się "okazyjnie" kupić takie cudo, hahah. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli
mam do sprzedania LV batignolles monogram canva ,bardzo dobra replika. sprowadzam na zamówienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli
Mam bo sprzedania LV BATIGNOLLES , MONOGRAM CANVAS. BARDZO DOBRA REPLIKA. ZARSASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2476
Nic bardziej blednego niz twierdzenie iz szwy nie moga przebiegac na logo mam orginal LV zakupiony w Harrods i szwy przebiegaja przez logo. Mam tez kilka replik ( replika nie mylic z tania podroba ) naprawde nie mozna odroznic. Wzielam jedna z replik do butiku w Harrods i ... potwierdzili autentycznsc Tak doskonale sa niektore repliki. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2476
Nic bardziej blednego niz twierdzenie iz szwy nie moga przebiegac na logo mam orginal LV zakupiony w Harrods i szwy przebiegaja przez logo. Mam tez kilka replik ( replika nie mylic z tania podroba ) naprawde nie mozna odroznic. Wzielam jedna z replik do butiku w Harrods i ... potwierdzili autentycznsc Tak doskonale sa niektore repliki. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2476
Nic bardziej blednego niz twierdzenie iz szwy nie moga przebiegac na logo mam orginal LV zakupiony w Harrods i szwy przebiegaja przez logo. Mam tez kilka replik ( replika nie mylic z tania podroba ) naprawde nie mozna odroznic. Wzielam jedna z replik do butiku w Harrods i ... potwierdzili autentycznsc Tak doskonale sa niektore repliki. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
mam do sprzedania kazdego typu i koloru jakie sątylko na stronie torebki LV. Sa one wykonane ze skóry, prawdziwej nie dermy, zapakowane w sliczne worki LV z metkami, kluczykiem i klodką. Jesli jest ktos zainteresowany zapraszam , Moj nr gg7705866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh la la hi hi
Torebki LV za 50 albo 80 złotych, no, no prawdziwy luksus:-) Czy ktoś może mi sprzedać Cartiera Le Tank (oczywiście oryginalny) w podobnej cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh la la istna Dynastia
Torebki LV za 50 albo 80 zeta, co za luksus, niebywałe. Czy ktos moze mi sprzedac Le Tank Cartiera (oczywiscie oryginalny) w podobnej cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh la la istna Dynastia
Torebki LV za 50 albo 80 zeta, co za luksus, niebywałe. Czy ktos moze mi sprzedac Le Tank Cartiera (oczywiscie oryginalny) w podobnej cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
witam mam do sprzedania nowy kuferek louis vuitton speedy 30 damier canvas kolor kremowy zainteresowane osoby prosze o kontakt paulinagran@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
witam mam do sprzedania nowy kuferek louis vuitton speedy30 damier canvas kolor kremowy zainteresowane osoby prosze o kontakt paulinagran@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
witam mam do sprzedania nowy kuferek louis vuitton speedy 30 darnier canvas kolor kremowy zainteresowane osoby prosze o kontakt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
witam mam do sprzedania nowy kuferek louis vuitton speedy30 damier canvas kolor kremowy zainteresowane osoby prosze o kontakt paulinagran@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida123
witam mam do sprzedania nowy kuferek louis vuitton speedy 30 darnier canvas kolor kremowy zainteresowane osoby prosze o kontakt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
bylam w wkacje w jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowosci we włoszech i tam nawet dzieci mialy takie torebki szok i wogole mi sie one nie podobaja nie pasuja do niczego wole cos ladnego niekoniecznie orginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obserwujących,posiadam w sprzedaży wszystkie modele torebek Louis Vuitton w różnych kolorach-z dokumentami.Napisz do mnie,a prześlę Ci katalog z modelami jakie posiadam.Niesamowicie orginalne i szykowne torebki:) Małe i podróżne.Zainteresowani: like_a_star@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaaa
Cześć, piszę ponownie, mam do sprzedania dwie torebki LV: jedną mniejszą z krótkimi rączkami za 50zł i drugą większą za 80zł. chętnych proszę o kontakt na gg 10991465.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaaa
Cześć, piszę ponownie, mam do sprzedania dwie torebki LV: jedną mniejszą z krótkimi rączkami za 50zł i drugą większą za 80zł. chętnych proszę o kontakt na gg 10991465.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ta torebka to nie orginał,jeśli jesteś zainteresowany tymi torebkami mogę Ci przesłać katalog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×