Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość guccccci
kiedys na takim pchlim targu paniusia stala z torebkami uzywanymi i je reklamowala oczywiscie wedlug niej orginalna torebke prady awaga az za 120 zl a w srodku napis made in china -wstretna podroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalalalaaaa
Nie istnieje cos takiego jak : - slowo "orginalny" - piszemy oryginalny; oryginał - oryginalna podrobka !!!! Guccccci - przez iles tam C - moglabys wyjasnic co chcialas udowodnic swoimi wypowiedziami? W Krakowie sa dobre podroby a na pchlim targu - beeeeeeeeeee??? Podroba to podroba! I tak wszystkie wyprodukowane w Chinach! Kwestia ilu posrednikow - tym rozna cena. P.S. za 600 zl mozna kupic oryginalna torebke Gucciego (wyprzedaz sezonowa, starsza kolekcja itp.) , wiec po co kupowac cos co udaje Gucciego??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hotellu
podroba zawsze zostanie podroba!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmina000
Witam:) Kupiłam ostatnio torebkę LV Mahina Cognac na allegro. Jest podobno orginalna. Kupiłam ją od prywatnej osoby. Kosztowała mnie 2600zł. Dostałam do niej rachunek ze sklepu Louis Vuitton na ponad 3000 $, ma nr seryjny i jest bardzo dobrze wykonana. Męczy mnie pytanie czy możliwością jest żeby była podróbka jeśli ma rachunek LV?? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis-1111
witam, do yasmina000, aby coś dokładniej powiedzieć trzeba przynajmniej zerknąć na zdjęcie. Jeśli rachunek jest w $ to sugeruje zakup w USA, a tu jest problem, bo o ile wiem to z tego modelu kolor Cognac w USA nie był sprzedawany. Cena w Stanach tak mniej więcej wygląda, ale we Francji kupisz ją za ok. 2000 euro. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jest to podróbka! Jestem bardzo dobrą znawczynią wyrobów LV i wiem co jest orginalne a co nie.A jeśli na rachunku jeszcze w lewym górnym rogu jest napisane że torebka została zakupiona w Nicei to już wogóle ściema.Wydałaś 2600zł na podróbkę.Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmina000
Dziekuję za odpowiedz. Torabka kupiona była w Hong Kongu, adres sklepu to SHOP 9A, PEDDERSTREET, T HELANDMARK, CENTRAL, HONG KONG. Jej nr z rachunku to M95548. Torebka wygląda na originalna, ale teraz to już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmina000
Czy ma ktoś może katalog LV na 2009 rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis-1111
witam, do yasmina000, niestety, ale nie jest to oryginał. Można zastanawiać się nad repliką, ale podejrzewam, że jest to dobra podróbka, których na dalekim wschodzie jest bardzo dużo. Tutaj jest zbyt dużo różnc, w stosunku do tego co powinien zawierać oryginał. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coach1981
do louis-1111..... mozesz powiedziec skad wiesz ze nie jest to oryginal.. sam specjalnie weszlam na strone lv i jakos roznicy znlaezc nie moge.... a chetnie bym sie dowiedzial gdzie widziesz / skad ze to podrobka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmina000
do louis-1111 Ale jakie róznice Ty tutaj widzisz???? Bo ja właściwie żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coach1981
no szczerze powiem ze ja neic nie widze .... a z 2 strony to cale allegro to wielki szajs.... usuwaja podroby louisa vuittona po 100 zl.. a za 100 0 juz nei bo mysla ze to oryginal alBO ZALEZY IM NA WIEKSZEJ PROWIZJI OD SPRZEDAZY...teraz wszystko mozna podrobic lacznei z fakturami... nie raz bylam swiadkiem jak w centrach w nadarzynie chinczycy wypisywali faktur y ktorymi mozna sobei co najwyzej tylek podetrzec.... sama mam torbebke malenka lv jest to podroba ale jest super zrobiona....nawet ma numery seryjen ''' i cala skorzana... a co do tej torby to nie kumam jak mozna kupic taka droga torbe na allegro....nie lepiej kupic ze sprawdzonej strony badz ze strony lv???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coach1981
to z ni jest to oryginal po 1 mowi o tym cena bo oryginalna taka torba kosztuje ok 9 tys zlotych ...wiecz czemu ktos mialby sprzedawac ja za 1/ 3 ceny... a lv podobno nei robi przecen...ALE INNYCH ROZNIC NIESTETY NEI WIDZE.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzeciaraaaaaa
sprawdzilam bo nie mam nic do roboty louis vuitton znajduje sie na tejze ulicy pod numerem 7 do 11 dla mnie byloby najlepeij zadzwonic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi71
Nie jestem w stanie przeczytać całego forum, w każdym razie: kradzież? bo Turcja czy Chiny wykorzystują pomysły, tak? W takim razie nie kupujcie tuszu z szczoteczką - kulką z bodajże Loreal ( podróba Givenchy! ), nie kupujcie tuszu z wibrującą szczoteczką Maybeline ( podróba Lancome lub EL! ). Nie wspomnę o pomyśle podkładu zakończonego pędzlem czy innych takich. Przecież to kradzież cudzego pomysłu...? Jeśli kogoś stać na orginalny wyrób LV, Gucci etc. i tak kupi w sklepie. Zapłaci za miłą obsługę oraz piękne opakowanie. Jak kogoś nie stać to niech kupi podróbkę. Tym bardziej, ze przeważnie nie chodzi wcale o to logo (co za radość, skoro mamy świadomość podróbki) tylko o głupoty typu fajny wymiar, ciekawy wygląd. Czasem zastanawia mnie kogo tak naprawdę rajcuje to logo, tych od podróbek czy może jednak osoby, które wykładają grubą kasę tylko dla tego certyfikatu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich obserwujących,posiadam w sprzedaży niemal wszystkie torebki Louis Vuitton,posiadają one pełną dokumentację-każde torebki posiadają swoje specyficzne nr seryjne oraz karty LV wraz z książeczkami jak je pielęgnować.Wszystkie modele charakteryzują się niesamowitym precyzyjnym szyciem,wszędzie wygrawerowane logo z napisem Louis Vuitton.Torebki znajdują się zagranicą a więc czas realizacji to około 2 tygodni.Takich torebek nie dostaniesz w Polsce,tworzą się niesłychanie wielkie kolejki po nowości z kolekcji,ja mam do nich dostęp.Każdy model ma inną cenę-napisz co Cię interesuje a przy tym jaka cena a napewno odpiszę:) Zapraszam do zakupu-pisać na maila !!!Uwaga ! Posiadam różne kolory modeli ! Napisz i poproś mnie o katalog z modelami jakie posiadam-to nic nie kosztuje:) Ceny torebek zaczynają się mniej więcej od 550zł.(w to są wliczone koszta przesyłki).Proszę o odzew tylko zainteresowane osoby które chcą zakupić torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!!!! Dla zainteresowanych mam na SPRZEDAZ torebkę LOUIS VUITTON Speedy 25 w rozowe graffiti, Zegarek LOUIS VUITTON multicolor oraz okulary DOLCE & GABBANA :) zainteresowanych proszę pisać sysia.89@wp.pl lub gg: 7158002 wolałabym na emaila bo częściej tam zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Nie wiem, czy mają w ofercie, ale ja takie bardzo markowe ciuchy ja kupuję na ekstrawagancko.pl i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że mają produkty wysokiej jakości i nie są to żadne podróbki (metki, guziki - wszystko oryginalne). Także zobacz sobie tam, jak nie torebeczka, to może coś innego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iganie
Witam. Bardzo pilnie potrzebuje torebke chanel na prezent. Mam na mysli jakas relike. Prosze o odpowiedzi na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orginał
A ja mam orginalną torbę zakupioną osobiście w jednym ze sklepów w UK.Jedyne 405 funa za model speedy 30.Niesamowite uczucie kiedy idę sobie z nią ulicą.My sweet arm candy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiescilam swoje zdanie na ten temat w nowym temacie. a teraz cos wam napisze. zalsnie to wygladaja dziewczyny nie te ktore kupuja podrobki a te ktore wychodza na zewnatrz nie spogladajac w lustro :)) i sa to osoby ktore stac na dobre ubrania mowie yu o mlodych dziewczynach ktore zapomnialy do czego maja nogi i wola je ukrywac w koszmarnych dzinsach( nie nosze ich od lat :)) bo sa beznadziejne i niewygodne), zamiast zalozyc spodnice lub sukienke.I do tego trampki i obrzydliwe sportowe obuwie bokropienistwo.Kto to wymyslil??? te obuwie sluzy do sportu a nie do chodzenia wtym na codzien. Kobieta powinna chodzic w pieknych damskich bucikach na lekkim obacasie koturnie lub wysokiej szpilce a nie w takim czyms. Wiec zanim powiecie cos na temat bezrobotnej ktore czesto maja lepszy gust od tych co maja kase popatrzcie na ulice:)) bo nie liczy sie to czy ma sie plaszcz za 3 tys od prady czy za 120 zl z targu liczy sie gust, pomyslowosc i to jakie sie dobierze dodatki :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam chyba cale to forum bo chcialam sie cos dowiedziec o podrobkach ale dowiedzialam sie o rozmowach glupiotkich nastolatek ktore udowodnily mi ze dzisiaj w polsce wsrod mlodziezy rzadzi szpanerstwo i to ile ktos ma pieniedzy w portfelu( a raczej rodzice) jak zaczniecie same zarabiac w polsce czy za granica to kupicie sobie co zechcecie.Myslenie kategoriami biednych kobiet ktore nosza podrobki przypomnialo mi jedna pewna mysl i wspomnienie czasow kiedy nie bylo takich butikow jak vero moda czy reserved a co dopiero powiedziec o lv czy chanel. Wszyscy ubierali sie na bazarach i targach ale jakos nikt o tym nie mowi spojrzcie w lustro panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodza
dokladnie popieram wypowiedz kolezanki ze laski przesadzaja jada na wakacje kupuja po 10 20 euro takie torebki a sprz3daja po 300 czy 400 zlotych podróbki . sama widzialam za granica ile kosaztuja za granica te torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Moim zdaniem chodzenie z tymi torebkami to wioska. Od razu wiadomo, że dziewczyna nosi podróbkę i jest tandeciarą. Naprawdę - lepiej wszystkie kupujmy to, na co nas stać. A nie jakieś marne imitacje, które wyglądają iście bazarowo. Ale to tylko moja skromna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsgsggfgfg
a ja kupilam sobie świadomie podróbkę, ale nie zaden monogram ani nic, zwykla czarną, większą torbę ze znaczkami LV ale one sa i tak prawie niewidoczne, bo sa rowniez czarne tak jak cała torba. poza tym nie mam blond wlosow, nie chodze w bialych kozaczkach i nie wyglądam tanio, mam gdzies to czy ktos bedzie sie na nia gapił i myslal czy oryginal czy nie, mi sie spodobała, kupiłam i sie tego nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×