Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość ha ha ha na wp niedawno
był artykuł na temat tych torebek!oryginalne torebki to cena kilka tyś dolców!!!!nawet te za 1,5 tyś zł to też podróby tylko trochę lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI szczerze strasznie podobają sie te torebki, bo po prostu sa sliczne:-) i mam to gdzieś że bede miała tanią podróbke za 50zł.....:-)ważne że bedzie mi sie podobać. Dlatego szukam takich własnie tanich podróbek LV, chanel, hermes, w granicach 40-70zł. Jesli ktoś je posiada prosze o kontakt ze mną - jestem bardzo zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vuittonka
gadu gadu 3732863 mam na sprzedaż torebki LV, wiele modeli, każda 200 zł. Zainteresowani piszcie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deizi
CZESC DZIEWCZYNY JA KUPUJE ORGINALNEGO LOUISA VUITTON OD PIECIU LAT REGURALNIE DWA RAZY DO ROKU KOLEKCJA WIOSNA-LATO JESIEN-ZIMA I CROUSE COLLECTION W MOJEJ KOLEKCJI MAM 14 TOREB O LACZNEJ WARTOSCI 43 TYSIECY FUNTOW FAKT KOCHAM TEN DOM MODY ZA WSPANIALE ZETELNE FANTASTYCZNE WYKONCZENIE PRODUKTOW JAKIEGO BY DO REKI NIEWZIOL PRASUJE CIEZKO NATO CO MAM BO PROWADZE DWIE FIRMY OD SWITU DO NOCY ALE CIESZE SIE ZE MNIE STAC I MOGE SOBIE POZWOLIC NA LV KAZDEGO ROKU A SPPEDY 30 KOSZTUJE W BUTIKU 410 £ BRAZOWA W NORMALNEJ STANDARDOWEJ KOLEKCJI CENY NIESA WCALE BARDZO WYSOKIE I NAPRAWDE WARTO MIEC ORGINAL BO ON ZECZYWISCIE SIE ROZNI DIAMETRALNIE OD JAKIEJ KOLWIEK KOPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam
Ktoś na początku napisał, że w oryginalnych LV szew nigdy nie przebiega po literkach, bzdura, wystarczy zajrzeż na oficjalną stronę LV i spojrzeć na zdjęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr....
Głupoty opowiadasz i wprowdzasz ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karily
a i jeszcze jedno moje drogie Panie podaje wam adres strony z torebkami zupełnie nie różniącymi się od oryginałów(w Polsce jest Pani która kupuje właśnie te torebki i sprzedaje jako oryginały z NIBY przeceny za 2000zł,już dużo osób dało się na to nabrać więc UWAGA!!znasz angielski sama możesz sobie zamówić taka torebkę i nie zapłacisz u tej Pani 300% ceny) www.knockoffnamebag.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karily
a i jeszcze jedno moje drogie Panie podaje wam adres strony z torebkami zupełnie nie różniącymi się od oryginałów(w Polsce jest Pani która kupuje właśnie te torebki i sprzedaje jako oryginały z NIBY przeceny za 2000zł,już dużo osób dało się na to nabrać więc UWAGA!!znasz angielski sama możesz sobie zamówić taka torebkę i nie zapłacisz u tej Pani 300% ceny) www.knockoffnamebag.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acab
a ja ponawiam pytanie Czy ktos jest w stanie powiedziec mi czy http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fu seaction=user.viewPicture&friendID=145800830&albumId=3119426 to oryginalna torebka ?? widzialam wiele podrobek i ta nie wyglada jak podrobka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zdjęciu to ciężko powiedzieć czy coś jest oryginalne. Za granicą widziałam wiele torebek LV, za które dałabym sobie rękę uciąć bo myślałam, że są na 100% oryginalne no a potem okazywało się (dowiadywałam się od samych sprzedawców), że to ściema w bardzo dobrym wykonaniu :) Oryginalna tylko w butiku. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acab
sek w tym ze mialam w reku wiele "prawie oryginalow" i ta wyglada jakby byla...a dostalam ja od znajomej mojej mamy w "spadku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69lucky
Posiadam wiele modeli torebek LV. Są to repliki, doskonałe wręcz. Cena każdego kuferka to 130 zł + 20 wysyłka. louboutinek@wp.pl zainteresowani piszcie, bo torebek coraz mniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gardzę podróbami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 69 lucky: jestem zainteresowana ale napisz mi prosze najpierw jakiej są produkcji tzn. gdzie zostały wyprodukowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69lucky
Witam wszystkich! Posiadam kilkadziesiąt doskonałych replik Louis Vuitton. Cena każdej to 130+ 20 kurier. zdjęcia na meila. 69lucky69@wp.pl jeśli interesuje Cię moja oferta-napisz śmiało, na pewno się dogadamy 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mam do sprzedania wspaniałe repliki torebek versace,coco chanel itp,Zainteresowanym fotki pdesle na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mam do sprzedania wspaniałe repliki torebek versace,coco chanel itp,Zainteresowanym fotki pdesle na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam wspaniałe repliki torebek i portfeli Versace ,Coco chanel itp.Zainteresowani prosze pisac Maxig69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam wspaniałe repliki torebek i portfeli Versace ,Coco chanel itp.Zainteresowani prosze pisac Maxig69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam wspaniałe repliki torebek i portfeli Versace ,Coco chanel itp.Zainteresowani prosze pisac Maxig69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam niedrogich torebek lv, hermes,czy chanel, tak do 130zł Chetnie zakupie;) Piszcie na moj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam niedrogich torebek lv, hermes,czy chanel, tak do 130zł Chetnie zakupie;) Piszcie na moj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam niedrogich torebek hermes, lv chanel tak do 130zł. chetnie zakupie;P piszcie na karolina559@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
WITAM POSIADAM DO SPRZEDANIA DWIE TOREBKI LOUIS VUITTON, KAŻDA W CENIAE 150 ZŁ. TOREBKI SĄ ORYGINALNE.JEDNA JEST CZARNA DUŻA MIESZCZĄCA FORMAT A4, WYKONANA Z NATURALNEJ SKÓRY, DRUGA LISTONOSZKA WYKONANA Z MATERIAŁU ORAZ WYKOŃCZENIA ZE SKÓRY NATURALNEJ, CAŁA LOGOWANA. ZAINTERESOWANYM OSOBĄ WYSLE ZDJĘCIA NA EMAILA. donia2902@wp.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalalalaaaa
Alez to musi byc niesamowite uczucie paradowac po ulicy z takim Hermesem lub Chanelem za cale 130 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki LV i Chanel to główny produkt na targach w krajach tj. Turcja czy Egipt.Zwykłe podróby. Dziwne ,że po powrocie z tegorocznych wakacji zauważyłam masę ofert takich właśnie torebek na aukcjach internetowych za jakieś masakryczne ceny.Polak potrafi sprzedać jako oryginał za 400 zł a chińczyk wyprodukuje za kilka gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalalalaaaa
Tylko nie moge zrozumiec dlaczego dziewczyny to nosza? Przeciez to obciach na maxa?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDREWKS
kazda podrobe mozna poznac po -tz skórce na ktorej wewnatrz torby jest specjalny numer fabryczny to TAK JAK NR REJESTRACYJNY W SAMOCHODZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guccccci
w krakowie na ulicy dlugiej facet mial sklep z orginalnymi podrobkami tych ekskluzywnych firm taka torebka np.gucci kosztowala u niego 600 ale przynajmniej porzadnie zrobione i sam przyznawal sie bez bicia ze jego towar to podrobki ale dobrej jakosci i nie sciemnial ze ma orginaly.niewiem czy ma jeszcze ten sklep ale ladne rzeczy tam mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×