Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość kasieka
Powiedzcie czy mozna podrobić rachunek zakupu lv chciałabym kupić originalna torebkę przez allegro śledzę je od jakiegoś czasu i zdarzyło sie,że były na aukcji torebki powyżej 2500 z rachunkiem zakupu powiedcie co o tym sądzićie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli
jak chcesz mieć pewność że kupujesz orginalną torebke kup ją na stronie louisvuitton.com lub w sklepie . Też śledze lv na allegro i widziałam już wiele ciekawych sposobów na sprzedanie podróbki jako oryginał. Bo jak to możliwe że torebka kosztuje 700euro a sprzedają ją za 200-300 euro swietny interes,nowa i co druga jest prezentem z Paryża? LV nie ma przecen !!! w większości są to repliki . Jeśli bardzo chcesz LV to proponuję nie przepłacać na allegro za podróby a kupić oficjalnie dobrą replikę ( identyczna z oryginałem ) nikt się nie pozna . Sama man replikę i jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się,znam się na tych torebkach i powiem szczerze że mozna mieć torebkę LV nawet z rachunkiem,ale ten rachunek jest ze strony internetowej z replikami,tak więc orginały zaczynają się od niesamowicie nieziemskich cen,z resztą prześlij link o jaką torebkę chodzi to Ci powiem czy to orginał czy dobra replika.Ja zamawiam i sprzedaję repliki i ludzie są zadowoleni ponieważ wiedzą że nawet jeśli by bardzo chcieli to nie kupią sobie orginału bo one są w cenie dobrego samochodu.A i pamiętaj-nie myl dobrej repliki z podróbką! Jesteś zainteresowany torebką Louis Vuitton? Prześlę Ci katalog z modelami jakie posiadam,tu nie ma mowy o tandecie.A i jeszcze jedno-posiadam też orginały,ale tanio ich nie sprzedam,a orginały to są napewno i mogę to udowodnić nawet przed sądem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka
Szczerze mówiąc to jestem zaskoczona tym co piszecie!!! jedna kobitka napisała ze sprzedaje originały ten model który mnie interesuje to speedy 30 monogram canvas sprowadza je ze stanów i cena byłaby 850 dolarów no niestety teraz dolar ma dobry kurs wię wychodzi drożej ale jest to chyba najtańszy model na eluxury cena 700 dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka
Szczerze mówiąc to jestem zaskoczona tym co piszecie!!! jedna kobitka napisała ze sprzedaje originały ten model który mnie interesuje to speedy 30 monogram canvas sprowadza je ze stanów i cena byłaby 850 dolarów no niestety teraz dolar ma dobry kurs wię wychodzi drożej ale jest to chyba najtańszy model na eluxury cena 700 dolarów ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja mam taką torebkę orginalną(na 100%,można to sprawdzić w autoryzowanym salonie),mogę Ci sprzedać jak Ci tak zależy na orginale:P ale troszkę używaną,niewiele,nie jest zniszczona bo orginały się nie rozlatują:) Cena to 1700zł,ale mogę też Ci załatwić dobrą replikę za 450zł,chcesz mogę Ci przesłać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka
Nie dziękuje za dobre serce ale szukam nowej i originalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia222222222
kasieka to do Paryża musisz jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
kasieka ktoś wprowadził Cie w błąd. 850 dolarów za Speedy 30 Monogram Canvas? To przecież najtańszy model Vuittona. W sklepie internetowym na oficjalnej stronie domu mody był wyceniony na 400USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
kasieka ktoś wprowadził Cie w błąd. 850 dolarów za Speedy 30 Monogram Canvas? To przecież najtańszy model Vuittona. W sklepie internetowym na oficjalnej stronie domu mody był wyceniony na 400USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
Mam do sprzedania torbe Louis Vuitton nie jest ona zabardzo w moim stylu wiec chce ja sprzedac dostalam ja w prezencie od ciotki (stac ja na takie dodatki) ale nie wiem czy ona jest oryginalna bo szczerze mowiac wogole sie na tym nie znam. Jezeli ktos moglby mi powidziec czy to jest oryginal bylabym wdzeczna. Moge wyslac zdjecia na poczte prosze tylko o adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
Mam do sprzedania torbe Louis Vuitton nie jest ona zabardzo w moim stylu wiec chce ja sprzedac dostalam ja w prezencie od ciotki (stac ja na takie dodatki) ale nie wiem czy ona jest oryginalna bo szczerze mowiac wogole sie na tym nie znam. Jezeli ktos moglby mi powidziec czy to jest oryginal bylabym wdzeczna. Moge wyslac zdjecia na poczte prosze tylko o adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
Chce sprzedac torbe Louis Vuitton uzywana byla tylko jeden raz dostalam ja w prezencie od ciotki ktora zreszta stac na takie dodatki :) niestety nie wiem czy ona jest oryginalna i ile moglaby kosztowac bo wogole sie na tym nie znam. Jezeli ktos z Was moglby mi pomoc w tej sprawie to bylabym bardzo wdzieczna. Wysle zdjecia na poczte tylko prosze o adres. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
Chce sprzeda torbe Louis Vuitton uzywana byla tylko jeden raz i jest w bardzo dobrym stanie. Dostalam ja w prezencie od ciotki ktora zreszta stac na takie dodatki. Nie wiem czy ona jest oryginalna i ile moglaby kosztowac bo wogole sie na tym nie znam. Jezeli ktos z Was moglby mi pomoc w tej sprawie to bylabym bardzo wdzieczna. Zdjecia wysle na poczte tylko prosze o adres. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
przepraszam ze tak to sie dziwnie dodalo ale post nie chcial sie dodac i pisalam go drugi raz a teraz to tak dziwnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue05
przepraszam ze tak to sie dziwnie dodalo ale post nie chcial sie dodac i pisalam go drugi raz a teraz to tak dziwnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaallegrowp.pl
Jeśli ktoś jest zainteresowany nowymi imitacjami torebek Louis Vuitton to proszę pisać na meila. torebki w cenie 249 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaallegrowp.pl
Jeśli ktoś jest zainteresowany nowymi imitacjami torebek Louis Vuitton to proszę pisać na meila. torebki w cenie 249 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaallegrowp.pl
Jeśli ktoś jest zainteresowany nowymi imitacjami torebek Louis Vuitton to proszę pisać na meila. torebki w cenie 249 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne torby podróżne louis vuitton w cenie 349 zł na allegro u jacorr1. Jeśli nie ma wystawionych pytajcie o nie jacorr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×