Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość Flow
W Krakowie co druga dziewczyna nosi podróbki. Nie wiem czym się podniecać, zwłaszcza, że gdy patrzy się na resztę (np. stroju), widać, że ta torebka obok oryginalnej nawet nie leżała. Żałosny widok. Symbol kiczu i bezguścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleczka
Interesuje mnie zakup torebki Louis Vuitton :) do 400zł Oferty proszę wysyłać na e-maila : tula1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureuse
mam do sprzedania LV model papillon monogram canvas zainteresowanych prosze o kontakt TANIO. mail- heureuse@ poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaewelina
witam chcialaym kupic podrobke torebki od louisa vouittona do 100 zl tylko aby nie była malutka, jestem w nich zakochana ale niestety nie stac mnie nawet na dobra podrobke dlatego jesli ktos ma na posiadaniu to prosze wysylac meile ze zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Mam do sprzedania torebkę kuferek Louis Vuitton,dokładna nazwa modelu Louis Vuitton Multicolore Speedy 30 white.Torebka jest używana 2 miesiące,jej stan jest zachowany jak u nowej,jedyne co rączki nabrały już pięknego złocistego koloru(orginalne wyroby LV są ze skóry która się utlenia wraz z biegiem czasu).Torebka jest ze 100% skóry naturalnej-nie ma tu mowy o jakimś tworzywie sztucznym czy skórze ekologicznej.Wszędzie sygnowana nazwiskiem projektanta,okucia w kolorze złota,w środku wyszyta mięciutkim bordowym materiałem,a nie jak w marnych podróbkach czerwonym zamszem.Czekam na wszelkie propozycje cenowe,mogę wystawić prywatną aukcje na Allegro.Torebka posiada skórzane akcesoria w komplecie,pozatym książeczkę,oraz dokumenty.Do tego lniana torba sygnowana LV oraz worek przeciwkurzowy.Czekam na oferty,piszcie-prześlę zdjęcia i same się przekonacie. Torebka kosztowała majątek tak więc jest zadbana.Chcę chociaż odzyskać chociaż połowę ceny,ponieważ jestem zakupoholiczką i posiadam już 3 torebki Louis Vuitton,oraz 2 Gucci.Teraz szykuję się na Chanel Jumbo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że posiadam do tej torebki metkę z kodem kreskowym.Dla kogoś może być to ważny szczegół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplaaa
Czy jest na forum ktoś, kto miałby na sprzedaż torebkę Louis Vuitton Speedy 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie jest repliką
Moim zdaniem to podróbka, nawet nie jest repliką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martti
witam serdecznie, chciałabym kupić torebkę luis vuitton , w cenie od 80 do 150zł , oczywiście podróbkę. Gdzie mogę je znaleźć e necie? na aukcjach allegro przesadzają z cenami, maja podróbki a wystawiaja torebki za 300zł, no bez przesady. Torebki, buty, widziałam w WGO w Poznaniu (jednak na giełde jest potrzebna karta wstępu), oraz czasem na targowisku BEMA również w Poznaniu. Buty słyszałam,że są gdzieś podróbki chanel , luis , D&G itp. w Kaliszu, jednak nie wiem dokładnie na jakiej ulicy, w jakim sklepie?wie ktos może??? kozaczki znajoma kupiła tam za 130zł :D krótkie kozaczki DIOR to były. prosze o podanie adresów gdzie mozna kupic ubrania, torebki i buty w woj.wielkopolskim KALISZ, OSTRÓW WLKP., POZNAŃ.. lub gdzie mozna kupić w INTERNECIE, prócz allegro... ? aha w TUSZYNIE słyszałam,ze też są (woj.łódzkie) ale nie wiem czy to prawda??????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam paska do brązowej torebki(malej)LV z monogramem, dostalam w prezencie ze zlotym lancuskziem, ktory jest malo przyadtny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolcia2
Mam do sprzedania 3 pary okularów, Louis Vuitton, Gucci i Chanel, chętni piszcie na pewno odpowiem karooolcia2@op.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka wieczorowa porą 22
Wróciłam wczoraj z Antalyi , ile tam idzie kupić takich rzeczy że szok, o wiele lepsze gatunkowo niż te które tu widzę wystawiacie na aukcjach za kosmiczne ceny , dziewczyny nie przepłacajcie, jeśli macie kogoś w Turcji, Tunezji to niech wam przywiozą coś. Przykładowo tutaj za taką torebkę która kupiłam zapłaciłam bym 1000zł!!!! a tam kupiłam za 80 zł z L&V !!! Skoro kupujecie replki a nie oryginały to nie ma sensu przepłacać i dawać zarabiać tym z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam torebkę Louis vuitton , średnej wielkosci .Zaintersowanych proszę o e-meile na adres justa25@poczta.onet.pl wyśle fotki ps. ( torebka była zakupiona w Stanach , jest podróbką ,ale wyglada naprawdę rewelacyjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE OSZUSTKI ZROBILY TUTAJ PRAWDZIWY BAZAR. NIE ZDZIWCIE SIE JAK NAMIERZA WAS WLADZE. TO EST NORMALNE PRZESTEPSTWO.A SWOJA DROGA TRZEBA BYC NIESAMOWITA TANDECIARA ZEBY COS TAKIEGO NOSIC WOGOLE. ;/ OHYDA POLSKIE DZIEWCZYNY NIE MAJA ZA GROSZ GUSTU. (OCZYWISCIE CHODZI O TE CO NOSZA PODROBY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuśk25
Witam serdecznie wszystkie kafeterowiczki!! Mam do sprzedania w rozsadnej cenie 2 repliki torebek Louisa Vuittona , torebki wygladaja jak orginał są swietnie wykonane!! Sama mam takie 3 Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontak meilowy glove21@wp.pl lub gg 3474997 Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodza
mam do sprzedania torebke Louis Vuitton Piękna z papierami Piszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem, brzydkie one są jak nie wiem co... to po pierwsze, a po drugie: jak widzę laskę stojącą na przystanku PKS z taką torebką i w rurakach Goodies, to mi się śmiać z niej chce... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurkach miało być, aż mi się palce plączą, jak pomyślę o takich pseudoluksusowych manianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale-wiocha...
Nie mam kasy , nie mam klasy, ale mam podrobe LV !!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 23 op
podroby sa lepsze a oryginaly dla frajerstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróbą stanowcze NIE ! Nie po to firmy przez lata pracowały na swój wizerunek żeby poszukiwacze łatwego zarobku nabijali sobie kieszenie. Sprzedawców podróbek należy ścigać, i karać tak samo jak tych, którzy podrabiają dokumenty. ORYGINAŁ to oryginał, a jak kogoś na oryginał nie stać to niech kupi torbę na miarę swoich możliwości finansowych. Chodzenie z podróbkami świadczy o tym, że komuś brakuje tzw. klasy. Osobiście posiadam kilka markowych torebek, ciężko pracuję żeby móc sobie nie tylko kupić oryginały ale przede wszystkim żeby wejść do butiku z podniesioną głową, bo po co mi tandetna podróba, gdy firmowy butik trzeba omijać szerokim łukiem, też mi satysfakcja. Komuś komu marzy się oryginalna torebka polecam wstrzymać się ze wszystkimi zakupami żeby odłożone pieniądze przeznaczyć na jedną ale wymarzoną torebkę. Gwarantuję, że wchodząc do wszystkich innych firmowych butików będą przed wami otwierać drzwi, i to jest dopiero frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureusepoczta.onet.pl
WITAM mam do sprzedania super torebke LOUIS VUITTON MONOGRAM CANVAS PAPILLON 30 torba jest wykonana z jednego kawalaka materialu. po bokach widoczne logo -4 LV w srodku wyscielana skorka. wewnatrz torebki znajduje sie dodatkowa kieszonka zapinana na logowany suwak. zapraszam do kupna . jedyna taka okazja za taka cene. osoby chetne prosze o pisanie na ei maila badz na numer gg- 3595095 http://www.ibutik.pl/ogloszenie/torebka-louis-vuitton-monogram-canvas-papillon-30-48399 mam jeszce do sprzedania czarny uzywany portfel lv w bardzo dobrym stanie cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heureusepoczta.onet.pl
WITAM mam do sprzedania super torebke LOUIS VUITTON MONOGRAM CANVAS PAPILLON 30 torba jest wykonana z jednego kawalaka materialu. po bokach widoczne logo -4 LV w srodku wyscielana skorka. wewnatrz torebki znajduje sie dodatkowa kieszonka zapinana na logowany suwak. zapraszam do kupna . jedyna taka okazja za taka cene. osoby chetne prosze o pisanie na heureuse@poczta.onet.pl badz na numer gg- 3595095 http://www.ibutik.pl/ogloszenie/torebka-louis-vuitton-monogram-canvas-papillon-30-48399 mam jeszce do sprzedania czarny uzywany portfel lv w bardzo dobrym stanie cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co Wy widzicie w tych torebkach :O To naprawdę nic ciekawego :O Zobaczyłyście u jakiejś Paris Hilton i teraz same chcecie ją mieć :O A ta torebka wcale nie jest piękna :O Nie wiem jak można dać za podróbę 300 zł , trzeba mieć nierówno pod sufitem.Jak podróba to powinna kosztować 50 zł :O Zresztą dużo osób nosi te torebki,są w sumie pospolite :O W Grecji na wielu stoiskach sprzedawali te podróby :O Koszmarrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×